Warszawa, lutego 2012 r. Targi Mieszkań i Domów nowyadres pl w PoznaniuPobieranie 13.01 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar13.01 Kb.


Warszawa, 8. lutego 2012 r.

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Poznaniu

Otwieramy sezon targowy w Poznaniu!

Nie ma lepszego miejsca na poszukiwanie mieszkania niż targi nieruchomościowe:
w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, dowiedzieć się wszystkiego o interesującej nas inwestycji, a nawet podpisać umowę rezerwacyjną. Już 3. i 4. marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 9. edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu

- Początek 2012 roku to znakomity moment na mieszkaniowe zakupy - w ofercie deweloperów w największych polskich miastach jest blisko 48 tys. mieszkań. To rekordowa liczba: jeszcze nigdy wybór nowych mieszkań nie był tak szeroki. Dodatkowo wielu wystawców na naszych targach deklaruje gotowość do negocjacji cenowych - zapowiada Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Już 3. i 4. marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić czas, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.


W imprezie weźmie udział ponad 120 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Agencja Inwestycyjna, Family House, Kalbud Deweloper, Novum Plus i wielu innych.
Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych poznańskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Agrobex, Ataner, Budimex Nieruchomości, Family House, Nickel Development, PBG Erigo, Trust, UWI Inwestycje i wielu innych. Nie zabraknie również debiutantów – warto odwiedzić stoiska takich firm jak Asma Nieruchomości, Marcopolo Development, MAR-GUT, RGR Developer czy Terra Promessa Perfecta. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach m.in. Dombud, KM Building, SMBDJ Ławica Zachód, Vastbouw Poznań i in.
Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach będą miały takie agencje nieruchomości, jak Frascati Nieruchomości, Metrohouse & Partnerzy, Nieruchomości Tamara Szczygieł, PERADO Nieruchomości i in.
Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Euro Bank, PKO Bank Polski, Home Broker i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.
Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Poznań i okolice, wiosna 2012". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.
Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Guga Studio przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Sponsorem Głównym Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu jest firma Family House; Sponsorami są również Ataner oraz PBG Erigo. Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Poznań, Polski Związek Firm Deweloperskich i in.


Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów

3-4. marca 2012 r.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3

ul. Głogowska 14, Poznań

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Nowy Adres S.A. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Funkcjonujący od 2008 r. portal nieruchomościowy nowyadres.pl zawiera oferty nieruchomości mieszkaniowych z całej Polski. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców”. W portfolio firmy można znaleźć również uznane cykle konferencji branżowych „Polski Rynek Mieszkaniowy” i „Biurowce w Polsce”, serię albumów pod tym samym tytułem oraz liczne katalogi inwestycji mieszkaniowych.

Więcej informacji:

Michał Poręcki
PR Manager
Nowy Adres S.A.
ul. Świętokrzyska 18 piętro IV
00-052 Warszawa
kom. 502 34 34 90, 795 55 04 22
www.nowyadres.pl


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna