Świat podniebnej przygody – Szkoła Spadochronowa Skydive pl powstała w 2006 roku I jest największą szkołą spadochronowa w Polsce. Dla Skydive pl pracują najlepsi polscy instruktorzy spadochronowi doszkalający się regularnie u sław światowegoPobieranie 8.7 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar8.7 Kb.


Świat podniebnej przygody –

Szkoła Spadochronowa Skydive.pl

Szkoła Spadochronowa Skydive.pl powstała w 2006 roku i jest największą szkołą spadochronowa w Polsce. Dla Skydive.pl pracują najlepsi polscy instruktorzy spadochronowi doszkalający się regularnie u sław światowego skydivingu. Szkoła oferuje skoki tandemowe oraz szkolenia AFF, czyli najszybszą i najbezpieczniejszą naukę swobodnego spadania.
Baza szkoły spadochronowej Skydive.pl mieści się w Michałkowie k. Ostrowa Wielkopolskiego na pierwszej spadochronowej strefie zrzutu. Jest to miejsce dysponujące najlepsza infrastrukturą lotniczą, szkoleniową i socjalną w kraju. Skoki wykonywane są nad dużym, bezpiecznym lotniskiem idealnym do prowadzenia szkoleń AFF i skoków w tandemie.

Szkolenie AFF czyli Acclerated Freefall to najbardziej efektywna nauka swobodnego spadania. Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne do samodzielnego skakania ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Podczas szkolenia student uczy się stabilnej sylwetki w powietrzu, nabywa podstawowych umiejętności poruszania się w trakcie swobodnego spadania, samodzielnego otwarcia spadochronu, pilotowania go oraz lądowania.
Skoki w tandemie to skoki ze specjalnie przeszkolonym i doświadczonym instruktorem spadochronowym. Jest to podniebna zabawa, prosta i dostępna dla wszystkich bez względu na wiek i predyspozycje zdrowotne. Skoki spadochronowe organizowane przez Szkołę Spadochronową Skydive.pl to najbezpieczniejsza forma zapoznania się ze swobodnym spadaniem na otwartym spadochronie i sportem spadochronowym w ogóle.
Szkoła Spadochronowa skydive.pl dysponuje najnowocześniejszym i najbezpieczniejszym sprzętem spadochronowym amerykańskiej firmy United Parachute Technologies (UPT – dawniej Relative Workshop najbardziej znany producent systemów spadochronowych) oraz Performance Design. Wszystkie spadochrony używane przez Skydive.pl, zarówno szkolne jak i tandemy wyposażone są w automaty AAD zapewniające samoczynne otwarcie się zarówno w razie awarii lub braku reakcji skoczka.
Szkoła Spadochronowa Skydive.pl zatrudnia grono najlepszych polskich instruktorów AFF i tandem. Jako nieliczni, instruktorzy Skydive.pl, regularnie uczestniczą w wyjazdach do USA gdzie stale doszkalają się w tunelach aerodynamicznych pod okiem najlepszych na świecie instruktorów. Cyklicznie skaczą na amerykańskich strefach zrzutu w Arizonie, Kalifornii i na Florydzie czyli w miejscach gdzie narodził się nowoczesny skydiving.
Szkoła Spadochronowa Skydive.pl specjalizuje się nie tylko w szkoleniach AFF i skokach w tandemie ale również w organizowaniu niepowtarzalnych lotniczych imprez firmowych, które bawią, integrują i dostarczają niezapomnianej wszystkim uczestnikom.
Zapraszamy do skakania ze Szkołą Spadochronową Skydive.pl. Bezpieczeństwo, dokonała zabawa i najlepsza obsługa – gwarantowane!


Kontakt dla mediów: Anna Budzyńska, anna.budzysnka@bigways.pl, 0-601-622-956
Szkoła Spadochronowa Skydive.pl

Maciej Węgrzecki, 0-502-200-173info@bigways.eu

www.bigways.eu, www.skydive.pl


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna