Wielkanocne warsztaty dla dzieci w Sosnowcu Gdzie rośnie bawełna, skąd się bierze filc, jak się robi nici – odpowiedzi na te pytania dzieci znajdą na specjalnych warsztatach w galerii Centrum Handlowego Auchan w SosnowcuPobieranie 8.27 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar8.27 Kb.
Sosnowiec, 28 marca 2012 r.

Wielkanocne warsztaty dla dzieci w Sosnowcu

Gdzie rośnie bawełna, skąd się bierze filc, jak się robi nici – odpowiedzi na te pytania dzieci znajdą na specjalnych warsztatach w galerii Centrum Handlowego Auchan w Sosnowcu. Maluchy będą mogły również same wykonać pisanki i zajączki wielkanocne. Warsztaty „Jajko czy kura?” oraz "100% Cotton" odbędą się w sobotę 31 marca w godzinach 13.00 - 17.00.

Dzieci w twórczej atmosferze zajęć "Jajko czy kura" będą mogły same tworzyć podarunki wielkanocne. Nauczą się również dekorować świąteczny koszyk. Każde dziecko swoje dzieło zabierze do domu. Podczas zajęć "100% Cotton" poprzez zabawę dzieci poznają wiele ciekawostek przyrodniczych i dowiedzą się jak żyć ekologicznie.

"Twórcze zajęcia dadzą dzieciom możliwość rozwoju swojego potencjału. Wielkanoc to dobra okazja, by maluchy poznały polską tradycję. Nasze spotkanie będzie inspiracją do poznawania świątecznych zwyczajów. Zapraszam rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy" – powiedział Adam Kozioł, menedżer Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec mieści się przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Przez 7 dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 60 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Galeria została otwarta w 1999 roku. Jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest również bezpłatny parking na 2700 miejsc. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec znajduje się 8 km od centrum miasta i zajmuje teren o powierzchni ponad 41 ha, z czego łączna powierzchnia handlowa galerii handlowej i hipermarketu to ponad
16,5 tys. m2. Więcej informacji na http://www.centraauchan.pl/sosnowiec.

***


Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 galeriami z tysiącem lokali o łącznej powierzchni najmu 149 tys. m2. Największe z nich - liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji - to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Bogatą ofertę sklepów znajdujących się w galeriach handlowych wzmacnia hipermarket Auchan i stacje benzynowe Auchan. W ramach parków handlowych Auchan, Immochan współpracuje z takimi firmami jak: Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Meble Agata, Imo car wash, McDonalds. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.

Kontakt dla mediów:

Adam Kozioł

Menedżer Centrum Handlowego


Centrum Handlowy Auchan Sosnowiec

Trasa Nikodema i Józefa Reńców 30

Katowice

a.koziol@auchan.pl

+48 32 781 82 12

www.centraauchan.pl/sosnowiec


Katarzyna Kisiel

Konsultant Public Relations


Agencja REDCOMM

Ul. Sabały 17

Warszawa

katarzyna.kisiel@redcomm.pl

+48 510 670 133

www.redcomm.pl


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna