Wyniki XVIII sztumskiego biegu solidarności sztum 3 maja „skrzaty „Rocznik 2001 I młodsi – 300 m Dziewczęta



Pobieranie 26.9 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar26.9 Kb.
WYNIKI

XVIII SZTUMSKIEGO BIEGU SOLIDARNOŚCI

SZTUM 3 MAJA
SKRZATY „Rocznik 2001 i młodsi – 300 m

Dziewczęta:

1. Sara Chybalska 2001 Mikołajki Pom.

2. Martyna Kunkiewicz 2002 Sztum

3. Sara Błażejewska 2002 Sztum

4. Patrycja Kowalska 2001 Sztum

5. Amelia Jabłonowska 2002 Sztum

6. Joanna Jesionowska 2002 Sztum

7. Patrycja Dudzińska 2001 Sztum

8. Angelika Machnikowska 2001 Sztum

9. Aleksandra Markowicz 2001 Sztum

10.Klaudia Komorowska 2001 Sztum

11.Karolna Katarzyniak 2001 Sztum

12.Angelika Mencel 2001 Sztum

13.Paulina Stolmarów 2003 Malbork

14.Sonia Chybalska 2003 Mikołajki Pom.

15.Nicola Chmielewska 2001 Sztum

16.Maja Szpalerska 2005 Sztum

17.Paulina Kruszyńska 2004 Sztum

18.Wiktoria Jasińska 2004 Sztum

19.Amelia Nowosielska 2003 Sztum



Chłopcy:

1. Jarosław Folta 2001 Malbork

2. Marcel Świtoń 2001 Sztum

3. Wojciech Mazurkiewicz 2001 Sztum

4. Jakub Giedyk 2001 Sztum

5. Marcin Kowszewicz 2002 Sztum

6. Jakub Piastowski 2001 Sztum

7. Nikodem Rakowski 2002 Sztum

8. Kacper Kubala 2001 Sztum

9. Szymon Westwal 2001 Gościszewo

10.Jakub Pepliński 2003 Sztum

11.Mateusz Serocki 2002 Sztum

12.Piotr Styrna 2001 Sztum

13.Kacper Piotrowski 2003 Syberia

14.Gracjan Zachaczewski 2004 Sztum

15.Wiktor Wilczewski 2003 Sztum

16.Oliwier Kubala 2004 Sztum

17.Grzegorz Grochowski 2002 Sztum

18.Maciej Mazerski 2004 Sztum

19.Kacper Mioskowski 2005 Sztum

20.Mateusz Dziedzina 2005 Sztum

21.Marek Kruszyński 2003 Sztum

22.Oskar Cebula 2004 Sztum

Dziewczęta 1999 – 2000 600 m

1. Marta Gubiec 1999 SP Czernin

2. Wiktoria Czapla 1999 SP 2 Sztum

3. Marta Rakowska 1999 SP 2 Sztum

4. Laura Zawada 1999 SP Ryjewo

5. Julia Peplińska 2000 SP 2 Sztum

6. Karolina Le Canh 1999 SP 2 Sztum

7.Weronika Bojanowska 1999 SP 2 Sztum

8. Aleksandra Kara 1999 SP 2 Sztum

9. Zuzanna Skórka 2000 SP 6 Elbląg

10.Palina Chabowska 2000 SP 2 Sztum

11.Wiktoria Wieczerzycka 1999 SP 2 Sztum

12.Daria Płuszka 2000 SP 2 Sztum

13.Sandra Pszczółkowska 2000 SP 2 Sztum

14.Weronika Olszewska 1999 SP 2 Sztum

15.Paulina Gralik 1999 SP Ostróda

16.Agata Dąbrowska 1999 SP Gościszewo

17.Patrycja Kaczmarek 1999 SP 2 Sztum

18.Karolina Kirsch 2000 SP 2 Sztum

19.Nicola Waszczuk 2000 SP 2 Sztum


Chłopcy 1999-2000 600 m

1. Marcin Kopecki 1999 SP 2 Sztum

2. Jakub Jurewicz 1999 SP 2 Sztum

3. Olaf Nieradka 1999 SP 2 Sztum

4. Patryk Kichler 1999 SP Czernin

5. Dominik Mikołajczyk 1999 SP Czernin

6. Bartłomiej Sinicki 1999 SP 2 Sztum

7. Cezary Nowak 1999 SP 2 Sztum

8. Oskar Nieradka 1999 SP 2 Sztum

9. Krzysztof Mączewski 1999 SP Czernin

10.Michał Zęgota 2000 SP 2 Sztum

11.Dariusz Westfal 1999 SP Gościszewo

12.Konrad Drałuj 2000 SP 2 Sztum

13.Dominik Wiechowski 2000 SP 2 Sztum

14.Tymoteusz Stec 1999 SP Czernin

15.Emanuel Okrój 2000 SP 2 Sztum

16.Szymon Mazurkiewicz 1999 SP 2 Sztum

17.Bartłomiej Giedyk 2000 SP 2 Sztum

18.Adrian Kirsch 2000 SP 2 Sztum

19.Kamil Jesionowski 2000 SP 2 Sztum


Dziewczęta 1997-1998 600 m

1. Natalia Murawska 1997 SP 1 Rumia

2. Anna Kopecka 1998 SP 5 Malbork

3. Aleksandra Kopecka 1998 SP 5 Malbork

4. Anna Wudarczyk 1997 SP 2 Sztum

5. Aleksandra Łukaszewicz 1997 SP 2 Sztum

6. Ewa Kikut 1997 SP 2 Sztum

7. Natalia Lewowicka 1997 SP 2 Sztum

8. Martyna Gardyjasz 1998 SP Gościszewo

9.Magda Kopecka 1997 SP 2 Sztum

10.Patrycja Balicka 1997 SP 2 Sztum

11.Klaudia Plebanik 1997 SP 2 Sztum

12.Zuzanna Domrzalska 1988 SP 2 Sztum

13.Patrycja Rozwadowska 1998 SP 2 Sztum

14.Roma Cebula 1998 SP 2 Sztum

15.Justyna Gajewska 1997 Czernin

16.Magda Sojka 1997 SP 2 Sztum

17.Magda Heling 1997 SP 2 Sztum

18.Klaudia Radecka 1997 SP 2 Sztum

19.Klaudia Butlewska 1998 SP 2 Sztum

20.Sabina Lisewska 1998 SP 2 Sztum

21.Marzena Waszczuk 1997 SP 2 Sztum

22.Nicola Cieślak 1997 SP 2 Sztum

23.Sara Wesołowska 1998 SP 2 Sztum

24.Aneta Kluczyk 1998 SP 2 Sztum
Chłopcy 1997-1998 600 m

1. Piotr Pachury 1997 SP 2 Sztum

2.Filip Kamiński 1997 SP 2 Sztum

3. Mateusz Burzacki 1998 Lidzbark Welski

4. Dawid Kowszewicz 1997 SP 2 Sztum

5. Jakub Dochniak 1997 SP Czernin

6. Wojciech Przypiek 1997 SP 2 Sztum

7. Mateusz Wilczewski 1998 SP 2 Sztum

8. Mateusz Homa 1997 SP Nowa Wieś

9.Seweryn Ożóg 1998 SP 2 Sztum

10.Patryk Grenda 1997 SP 2 Sztum

11.Bartosz Zachaczewski 1997 SP 2 Sztum

12.Adrian Spalk 1997 SP 2 Sztum

13.Piotr Urbański 1998 SP 2 Sztum

14.Adrian Grabowski 1997 SP 2 Sztum

15.Kacper Kubas 1998 SP 2 Sztum

16.Artur Piastowski 1997 Gdańsk

17.Marek Zarański 1998 SP 2 Sztum

18.Piotr Labuda 1998 SP 2 Sztum

19.Marcin Wiśniewski 1987 SP 9 Malbork

20.Mateusz Walichnowski 1997 SP 2 Sztum

21.Marcin Gubiec 1997 Czernin

22.Piotr Affek 1998 SP 2 Sztum

23.Michał Affek 1997 SP 2 Sztum

24.Krzysztof Marcinkowski 1997 SP 2 Sztum

25.Romuald Toruń 1997 SP 2 Sztum

26.Łukasz Wołyniec 1998 SP 2 Sztum

27.Miłosz Szumlak 1998 Kwidzyn

28.Mateusz Pranszke 1997 SP 2 Sztum

29.Marcin Chabowski 1998 SP 2 Sztum

30.Adraian Bełz 1997 SP Czernin

31.Rafał Długołęcki 1997 SP 2 Sztum

32.Dominik Tyszyński 1998 SP 2 Sztum

33.Kornel Tucholski 1998 Czernin

34.Sebastian Wegliński 1997 Czernin

35.Michał Grzona 1997 SP 2 Sztum

36.Kamil Kotecki 1998 SP 4 Grudziądz

37.Grzegorz Górecki 1998 SP 2 Sztum




Dziewczęta 1995-1996 1000 m

1. Juliana Grissan 1995 Wilno

2. Modesta Morauskaite 1995 Wilno

3. Karolina Lewowicka 1995 Zantyr Sztum/SP 2/

4. Monika Falcik 1995 Wilno

5. Emilia Burzacka 1995 Lidzbark Welski

6. Paulina Skoczyńska 1995 Zantyr Sztum/SP 2/

7. Martyna Jasnych 1995 Lider Malbork

8. Marta Roznoch 1995 Lider Malbork

9. Kinga Kopowska 1996 Lider Malbork

10.Konstancja Vilcinskaja 1995 Wilno

11.Iza Góralczyk 1995 Lider Malbork

12.Marta Zarańska 1996 SP 2 Sztum

13.Martyna Koziura 1996 Nowy Dwór Gd.

14.Alicja Fiałek 1995 Lider Malbork

15.Monika Krezymon 1995 Lidzbark Welski

16.Emilia Wlazińska 1996 SP 2 Sztum

17.Daria Kaczmarek 1995 SP 2 Sztum

18.Paulina Wilczewska 1996 SP 2 Sztum

19.Karolina Zimińska 1996 SP 2 Sztum

20.Kaja Mazurkiewicz 1996 SP 2 Sztum

21.Berenika Ryszkowska 1995 SP 2 Sztum

22.Katarzyna Bień 1996 SP 2 Sztum

23.Alicja Jaskulska 1996 SP 2 Sztum

24.Agata Cieślicka 1995 SP 2 Sztum

25.Nikola Balicka 1996 SP 2 Sztum

26.Katarzyna Sołtys 1996 SP 2 Sztum

27.Dominika Machnikowska 1996 SP 2 Sztum

28.Klaudia Polelejew 1996 SP 2 Sztum

29.Dajana Kirsch 1996 SP 2 Sztum

30.Angelika Lewowicka 1996 SP 2 Sztum

31.Nina Mazurkiewicz 1996 SP 2 Sztum

32.Klaudia Lipka 1996 SP 2 Sztum

33.Ewelina Graczyk 1996 SP 2 Sztum


Chłopcy 1996 -95 1000 m

1. Patryk Sarosiek 1995 Lider Malbork

2. Marcin Skowroński 1995 SP 2 Sztum/Zantyr/

3. Krzysztof Owczarek 1995 SP Czernin

4. Karol Rakowski 1996 SP 2 Sztum

5. Sebastian Piotrowski 1995 Syberia

6. Karol Krzysztofik 1995 SP 2 Sztum

7. Michał Kopecki 1996 SP 2 Sztum

8. Cyprian Korinth 1996 SP Czernin

9. Karol Dembiński 1995 SP 2 Sztum

10.Damian Klotka 1995 SP 2 Sztum

11.Dawid Helowicz 1995 SP 2 Sztum

12.Michał Łukaszewicz 1996 SP 2 Sztum

13.Jakub Popis 1995 SP 2 Sztum

14.Rafał Gabryszewski 1996 SP 2 Sztum

15.Emilian Kotecki 1996 SP 4 Grudziądz

16.Adam Węgliński 1995 SP Czernin

17.Mateusz Kujawa 1995 SP 2 Sztum

18.Jakub Floriański 1996 SP 2 Sztum

19.Krzysztof Wszółkowski 1996 SP 2 Sztum

20.Patryk Olszewski 1995 SP 2 Sztum

21.Mateusz Pasoń 1995 SP 2 Sztum

22.Sylwester Strzeleński 1996 SP 2 Sztum

23.Kamil Beger 1995 SP 2 Sztum

24.Damian Waszczuk 1995 SP 2 Sztum

25.Dawid Śrutkowski 1995 SP 2 Sztum

26.Jakub Bełz 1996 SP Czernin

27.Adam Nadrowski 1995 SP 2 Sztum

28.Arkadiusz Markowicz 1995 SP 2 Sztum

Dziewczęta 1992-94 1000 m

1. Viktoria Latyszoviutis 1993 Wilno

2. Katarzyna Jacewicz 1994 Braniewo

3. Agne Ganyte 1994 Wilno

4. Sara Szymańska 1994 Zantyr Sztum

5. Karolina Beger 1992 Zantyr Sztum

6. Elwira Lewowicka 1994 Zantyr Sztum

7. Ginatare Dieninyte 1994 Wilno

8. Ada Śnitko 1994 Zantyr Sztum

9. Sofija Korf 1994 Wilno

10.Zofia Sztejner 1992 G.Sztum

11.Beata Rosinska 1992 G.Sztum

12.Magda Kruszynska 1994 Czernin

13.Dominika Beger 1992 Sztum


Chłopcy 1992-1994 1000 m

1. Andrzej Rogiewicz 1993 Zantyr Sztum/ZS Czernin/

2. Kacper Rogacki 1993 Zantyr Sztum/G.Sztum/

3. Oskara Vyganovski 1993 Wilno

4. Vytautas Naujokas 1993 Wilno

5.Zbigniew Szpajcher 1993 Zantyr Sztum/ZS Czernin/

6. Mateusz Morka 1994 Zantyr Sztum

7. Marcin Koziura 1994 Nowy Dwór Gd.

8. Patryk Kubacki 1992 G. Sztum

9.Michał Wiśniewski 1993 G. 2 Malbork

10.Wojciech Szewczak 1992 G. Sztum

11.Bastian Morzuch 1993 ZS Czernin

12.Marcin Kotecki 1992 G.Sztum

13.Krzysztof Faszcza 1994 G.Sztum

14.Krzysztof Kowszewicz 1994 G.Sztum

15.Filip Puchalski 1993 G.Sztum

16.Marek Rzatkowski 1992 G.Sztum

17.Jonasz Kałużny 1992 G.Sztum



18.Rafał Bożym 1993 G.Sztum

19.Bartłomiej Kotecki 1994 G.Sztum


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna