Rozmiar10.71 Kb.

ZAJĘCIA WF-u NA LODOWISKU

W dniach 7, 14 i 16 stycznia 2015r. został zorganizowany wyjazd na lodowisko MOSiR w Zgierzu. W zajęciach pozaszkolnych wzięli udział uczniowie klas: IITEH, IIITO i IITO. Młodzież miała możliwość doskonalenia swoich umiejętności jazdy na łyżwach, a. osoby które nigdy wcześniej nie jeździły lub słabo jeżdżą na łyżwach korzystały z instrukcji i pomocy nauczyciela w-fu. Bardzo przydatne były również bałwanki i pingwinki do nauki jazdy. Pobyt na lodowisku wywołał wiele wrażeń, ale i chęć kontynuowania nauki jazdy. Mamy nadzieję, że takie aktywne spędzanie czasu, zachęci do wyjazdu na lodowisko jeszcze inne klasy.

SPARING W TENISA STOŁOWEGO

07.01.2015 w naszej szkole rozegrany został turniej tenisa stołowego w grze indywidualnej. Był to nieoficjalny turniej nastawiony na przygotowanie uczniów do zawodów powiatowych oraz podnoszenie własnych umiejętności gry. W turnieju „sparingowym” wzięło udział 8 uczniów. Trójka chłopców reprezentowała naszą szkołę. Byli to Wrzesiński Michał z IITEH, Lefik Damian IITM i Jakuła Jakub ITH. Rywalami ich byli dwaj uczniowie z gimnazjum nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim oraz trzech chłopców z gimnazjum w Grotnikach.

Po wyrównanej rywalizacji o pierwszym miejscu zadecydowały małe punkty gdyż pierwszych trzech zawodników wygrało taką samą ilość meczy oraz setów. Pierwsze miejsce zajął Michał Bislimi z Grotnik. Na drugiej pozycji był Adrian Gandziarski z gimnazjum nr 1 w Aleksandrowie, a trzeci Michał Wrzesiński z naszej szkoły.

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

Dnia 05.12.2014 roku na Sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrano turniej tenisa stołowego chłopców. W turnieju udział wzięło 15 uczniów naszej szkoły.

Nowym mistrzem został Michał Wrzesiński z klasy 2TEH. Drugie miejsce zajął Kacprzak Michał z klasy 3TM, a trzecie miejsce zajął Damian Lefik z klasy 2TM.

TRZECIE MIEJSCE W POWIECIE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW.

W listopadzie 2014 drużyna piłki ręcznej chłopców zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego. Mimo że nasi chłopcy nie powtórzyli sukcesu z przed roku i z przed dwóch lat kiedy to zajęli pierwsze miejsce, to zajęcie trzeciego miejsca pokazało że nasza drużyna nadal liczy się w powiecie i jest silna. Mamy nadzieję że za rok nasi uczniowie znów będą w finale.

Skład drużyny: Zawadzki Bartłomiej, Staszek Dominik, Szymański Bartłomiej, Janicki Tomasz, Boras Marcin, Wojtyniak Sebastian, Stępień Kacper, Witaszek Adrian, Marciniak Damian, Isajef Łukasz, Joachimiak Mateusz, Nogala Dominik.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

19 listopada 2014r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt. 5 zespołów, które zgłosiły się do rozgrywek zajęły następujące miejsca:

I MIEJSCE   KL. IV TEH w składzie: Walczak Anna, Kaczmarek Anna, Pawlak Magdalena, Adamiak Joanna, Bednarek Kamila. Romanowicz Karolina.

II MIEJSCE  KL. IV TO w składzie: Borowska Martyna, Włazińska Katarzyna, Juszczak Katarzyna, Rakowska Sylwia, Burska Angelika, Tworkowska Monika, Piątkowska Ewelina.

III MIEJSCE KL. II TEH w składzie: Jeske Dominika, Osińska Anna, Jóźwiak Emilia, Tomczak Katarzyna.

IV MIEJSCE KL. II TO w składzie: Marciniak Natalia, Nikodemska Roksana, Suchanowska Wioleta, Szkudlarek Lena, Żuk Joanna, Szulc Dominika, Ścigaczewska Dominika.

V MIEJSCE  KL. I TEH w składzie: Soja Dominika, Abramczyk Justyna, Sikora Dorota, Niewiadomska Anna, Bartosz Emilia, Kacprzak Paulina.

Wszystkim gratulujemy wywalczonych miejsc

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

Dnia 31.10.2014 w naszej szkole rozegrany został szkolny turniej piłki ręcznej chłopców. W zawodach udział wzięli chłopcy z klasy 4TI, 2TI oraz 3TM. Najlepszą drużyną okazała się klasa 3TM pokonując klasy informatyczne. Niespodzianką było pokonanie klasy 4 TI przez ich młodszych kolegów z klasy 2 TI. Dzięki temu klasa druga zajęła drugie miejsce a czwarta trzecie.  Skład mistrzów szkoły w piłce ręcznej w roku szkolnym 2014/2015: Boras Marcin, Połoński Dominik, Łopata Adrian, Joachimiak Mateusz, Kacprzak Michał, Szymański Bartosz, Grzelak Adrian, Zawadzki Bartosz, Buba Michał.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

W piątek 24 października 2014r. na naszej sali gimnastycznej zakończyły się rozgrywki Mistrzostw Szkoły w Unihokeju Dziewcząt. Wyniki podajemy poniżej.

I miejsce – klasa 4 TO

W składzie: Burska Angelika, Włazińska Katarzyna, Juszczak Katarzyna, Kacprzak Monika, Piątkowska Ewelina, Skobiranda Weronika, Borowska Martyna.

II miejsce- klasa 1 TEH

W składzie: Niewiadomska Anna, Spychalska Sandra, Abramczyk Justyna, Sikora Dorota, Bartosz Emilia, Ziółkowska Joanna, Król Małgorzata.

III miejsce- klasa 3 TO

W składzie: Joachimiak Magda, Lipka Nina, Modlińska Marlena, Sobolewska Klaudia, Izydorczyk Ada, Popović Ola, Gajewska Wiktoria.

IV miejsce- klasa 2 TEH

W składzie: Jóźwiak Emilia, Jeske Dominika, Stasiak Dominika, Ambroszczyk Patrycja, Ścigaczewska Dominika, Sikora Justyna.