Zebranie sprawozdawczo-wyborcze połączone z Walnym Zebraniem uks”Kosynier”



Pobieranie 23.78 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar23.78 Kb.
Sport szkolny I semestr roku szkolnego 2013/14
Uczniowski Klub Sportowy <Opracował Janusz Bober



  • UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOSYNIER”

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze połączone z Walnym Zebraniem UKS”Kosynier”

wybrało Władze Klubu

Władze Klubu

Zarząd:


Prezes – Bożena Bączek

Sekretarz – Janusz Bober

Członkowie:

  • Jaśkiewicz Emilia

  • Patrycja Strzemińska

  • Krzysztof Wiącek



Komisja Rewizyjna

Przewodniczący – Leszek Manowiec


Członkowie:

  • Mizia  Łukasz

  • Natalia Tomasik

REALIZACJA KALENDARZA IMPREZ SPORTOWYCH SZS

Szczebel


  1. Mistrzostwa Powiatu


1, Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt Wilków 03.10.

II miejsce

op. K. Antonowicz

Hajduk Monika, Chmielowska Dorota, Bernacka Julia, Jarosz Agata, Műnzger Alicja, Śliwowska Karolina, Szczęsna Oktawia, Nowak Ewelina, Ciemała Daria, Skrzypek Ewelina, Zyzańska Natalia, Strzemińska Patrycja, Bińczyk Aleksandra, Radjusz Aleksandra.



2. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Wilków 03.10.

I miejsce

op. T. Szapował

Wiącek Krzysztof, Kityk Mateusz, Walicki Zbigniew, Sak Szymon, Bigos Marcin, Mizia Łukasz, Gawron Oskar, Ostręga Oskar, Sieradzki Daniel, Grzesik Tomasz, Komarnicki Damian, Dziuba Adrian,  Niedzielski Szymon, Kozak Karol, Franczak Marcin, Kityk Adrian.

Awans do mistrzostw województwa

3. Piłka koszykowa dziewcząt Pielgrzymka 13.11

III miejsce op. J.Bober


Patrycja Strzemińska, Natalia Zyzańska, Natalia Tomasik, Katarzyna Kozak, Aleksandra Radjusz, Nikola Leszczyńska, Zuzanna Mroczko, Wiktoria Kucybała, Julia Bernacka, Katarzyna Kozikowska, Anna Mikołajczyk i Paulina Tyc dzielnie walczyły z przeciwnikami zdobywając 3 miejsce.
4.Piłka koszykowa chłopców Wojcieszów 12.11
II miejsce op J. Kuczyński
Marcin FRANCZAK, Daniel SIERADZKI, Patryk ODZIEMEK, Szymon ŁUKASIEWICZ, Szymon NIEDZIELSKI, Dawid GŁOSEK, Norbert OPYD, Sebastian KRASKA, Oskar HUCZEK, Krzysztof WIĄCEK, Mariusz CHODOWIEC i Karol KOZAK, ROZEGRALI 3 MECZE:


  1. Mistrzostwa Województwa


1.Sztafetowe Biegi przełajowe dziewcząt Olszyna Lubańska 10.10

XVIII miejsce op. Tadeusz Szapował

Kityk Mateusz IIIB1, Walicki Zbigniew IIIB1, Opyd Norbert IIIA1, Sieradzki Daniel IIIC2, Mizia Łukasz IIA, Bigos Marcin IIIB1, Kozak Karol IA, Franczak Marcin IIB, Sak Szymon IIIB1, Wiącek Krzysztof IIIC2, Komarnicki Damian IIC, Ostręga Oskar IIIA1.

IV. Szkolne Igrzyska Sportowe / SIS /


  1. Piłka nożna chłopców kl II 21.10

Op. T. Szapował

Wyniki końcowe i składy drużyn:

I MIEJSCE – IIC

Skład: Jaworowski Patryk, Słoński Kacper, Pokrywka Aleks, Komarnicki Damian, Pańczyk Adrian, Misiak Piotr, Surma Michał, Czyż Bartosz, Wankiewicz Rafał.

II MIEJSCE – IIB

Skład: Franczak Marcin, Szyszka Łukasz, Kityk Adrian, Soja Kacper, Karbowiak Radosław, Matecki Marcelin, Mysyk Marcin, Wojciechowski Mikołaj, Czarnik Melchior.

III MIEJSCE – IIA

Skład: Mizia Łukasz, Rogalski Adrian, Łasowski Krystian, Dębiński Kamil, Walczewski Dawid, Machnik Szymon, Rybarczyk Jakub.

IV MIEJSCE – IID

Skład: Misztal Kamil, Kubowicz Wiktor, Kocimski Szymon, Leśnicki Piotr, Obolewicz Jakub,  Zajdowicz Dawid, Prudzienica Krzysztof, Glib Michał.

2. I Mikołajkowy Turniej w piłce nożnej halowej dziewcząt i chłopców klas I, II i III.

Hala „Tęcza” 06.12

6.12.2013r. w Hali Sportowej „Tęcza” odbył się II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Złotoryi – pani Bożeny Bączek. Sponsor Turnieju uroczyście otworzył piłkarskie zmagania, które poprzedził mecz otwarcia pomiędzy dziewczęcymi reprezentacjami nr 1 i nr 2. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a w rzutach karnych wygrała drużyna nr 1 2:1.

W turnieju uczestniczyło 5 drużyn: Koziołki- uczniowie klas I, Renifery- uczniowie klas II, Bizony- uczniowie klas III byłego Gimnazjum nr 1 oraz Mustangi- uczniowie klas III byłego Gimnazjum nr 2.  Drużyny grały systemem: „każdy z każdym”. Najlepszą drużyną okazał się zespół Reniferów. Miejsce drugie zajęły- Mustangi, trzecie- Bizony, a na czwartym miejscu uplasowali się dzielnie walczący pierwszoklasiści- Koziołki.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Krzysztof Wiącek- „najlepszy strzelec turnieju”, Marcin Franczak-” najlepszy zawodnik turnieju” oraz Damian Komarnicki- „najlepszy bramkarz”.

Organizatorami turnieju byli: p. Lech Manowiec, p. Tadeusz Szapował, p. Krystyna Antonowicz oraz  p. Jacek Kuczyński.



  1. Turniej piłki siatkowej dziewcząt klas III

Hala Tęcza 11.12

Op. K. Antonowicz, J. Bober

W turnieju wzięły tylko 2 klasy trzecie III b2 oraz III bc1. Zwyciężyła drużyna z klasy IIIbc1 3:0

Składy drużyn:

IIIbc1 : E. Jaśkiewicz, M. Kondraczuk, N. Zyzańska, N. Waleńska, K. Kalinowska, J. Kozioł

IIIb2: P. Strzemińska, N. Tomasik, K. Kozak, P. Tyc, K. Kopacz, A. Radjusz



V. Turnieje Powiatowe / poza kalendarzem /

1. Powiatowy Turniej w piłce siatkowej dziewcząt Świerzawa 27.11

Op. K.Antonowicz. III miejsce

Patrycja Strzemińska, Natalia Tomasik, Natalia Zyzańska, Alicja Munzger, Martyna Czernatowicz, Eliza Gawron, Emilia Tchorowska, Nikola Leszczyńska, Klaudia Kuduk, Julia Nowak, Aleksandra Radjusz, Aleksandra Gościniak.

.

2. . Powiatowy Turniej w piłce siatkowej chłopców Świerzawa 28.11

I miejsce op. T. Szapował

Kamil Witkowski, Mateusz Kityk, Zbigniew Walicki, Szymon Sak, Adrian Siateczki, Łukasz Mizia, Łukasz Szyszka, Marcin Franczak, Damian Komarnicki, Kamil Dębiński, Kacper Stańczyk, Oskar Gawron.

VI. XIV Złotoryjski Bieg Uliczny o Memoriał Tadeusza Pietroszka

Ulice miasta Złotoryja 29.09



Naszą szkołę reprezentowało 44 uczniów.

Dziewczęta: Hajduk Monika, Chmielowska Dorota, Bernacka Julia, Jarosz Agata, Műnzger Alicja, Śliwowska Karolina, Szczęsna Oktawia, Łukawska Róża, Szliwa Agnieszka, Nowak Ewelina, Ciemała Daria, Skrzypek Ewelina, Zyzańska Natalia, Strzemińska Patrycja, Bińczyk Aleksandra, Radjusz Aleksandra.

Chłopcy: Bigos Daniel, Sabura Patryk, Mizia Łukasz, Gawron Oskar, Niedzielski Szymon, Kityk Adrian, Mysyk Marcin, Sajewicz Jakub, Niedzielski Szymon, Szyszka Łukasz, Czyż Batrosz, Kowalski Daniel, Figura Michał, Surma Michał, Jaworowski Patryk, Ostrowski Błażej, Słoński Kacper, Zajdowicz Dawid, Ostręga Oskar, Pieterek Maciej, Walicki Zbigniew, Kityk Mateusz, Odziemek Patryk, Łukasiewicz Dannis, Łukasiewicz Szymon, Wilczyński Aleksander, Wiącek Krzysztof, Fudali Kamil.

I miejsce zajęła Natalia Zyzańska, III miejscePatrycja Strzemińska. Chłopcy wywalczyli IV miejsce – Krzysztof Wiącek, V miejsce – Mateusz Kityk oraz VI miejsce – Łukasz Mizia.


©absta.pl 2016
wyślij wiadomość

    Strona główna