14 nowych wariantów rolek do zaginania taśm transportowych od igusPobieranie 12.87 Kb.
Data28.04.2016
Rozmiar12.87 Kb.
INFORMACJE PRASOWE PM 3613-PL

Strona z 2

14 nowych wariantów rolek do zaginania taśm transportowych od igusPrecyzyjny i bezsmarowny zwrot przenośnika taśmowego z rolkami firmy igus wykonanymi z wysokowydajnych tworzyw sztucznych, które charakteryzują się długim okresem użytkowania
W urządzeniach rozlewniczych lub w przemyśle spożywczym – wszędzie tam, gdzie pożądana jest płynna praca i bezsmarowność, rolki do zaginania taśm transportowych od igus pomagają w delikatny sposób przetransportować materiał na kolejne odcinki przenośnika. Rolki wykonane z wysokowydajnych tworzyw sztucznych są teraz dostępne w 14 nowych rozmiarach.
Pod hasłem „motion plastics-polimery w ruchu” firma igus GmbH oferuje szerokie portfolio produktów i rozwiązań z tworzyw sztucznych do napędzania, sterowania i poruszania. Na potrzeby zastosowań w technice transportu bliskiego firma z Kolonii rozszerza swoją ofertę rolek do zaginania taśm transportowych o 14 nowych wariantów o różnych długościach i średnicach. Różne przetestowane materiały wykonania rolek zapewniają szeroki wachlarz zastosowania. Standardem jest materiał iglidur P210, który charakteryzuje się nie tylko bardzo wysoką odpornością na ścieranie, ale także niską chłonnością wilgoci. Ofertę uzupełniają zgodne z wymaganiami FDA uniwersalne materiały iglidur A180 przeznaczony do aplikacji o niskich i średnich obciążeniach w warunkach bezpośredniego kontaktu z żywnością i wilgocią oraz iglidur A350 przeznaczony do średnich i wysokich obciążeń. Materiał iglidur A180 może być stosowany w temperaturze do 90 °C, a iglidur A350 nawet do 180 °C.
Niższe koszty, dłuższy okres użytkowania

Niezależnie od wybranego materiału wykonania ekonomiczne rolki do zaginania taśm transportowych wyróżniają się bezsmarownością i bardzo długim okresem użytkowania. Dodatkowo umożliwiają one realizowanie wąskich promieni zwrotu w celu maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni konstrukcyjnej oraz precyzyjny zwrot przenośnika. Dzięki wprowadzeniu 14 nowych wariantów wzrośnie swoboda projektowania i realizacji całych systemów transportu bliskiego.


Informacje na temat poszczególnych wymiarów znajdą Państwo w materiale video pod adresem www.igus.pl/rolki-tasmowe
Podpisy pod zdjęciami
Rys. PM3613-1:

Charakteryzujące się długim okresem użytkowania rolki do zaginania taśm transportowych firmy igus umożliwiają precyzyjny i bezsmarowny zwrot przenośnika. (Źródło: igus GmbH)

KONTAKT:
igus® Sp. z o.o.

ul. Nakielska 3

01-106 Warszawa

Tel. 22-863 57 70

Faks 22-863 61 69

info@igus.pl

www.igus.pl


INFORMACJE O FIRMIE IGUS:

Firma igus GmbH jest czołowym światowym producentem systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Kolonii posiada swoje oddziały w 29 krajach i zatrudnia około 2.200 pracowników na całym świecie. W roku 2012 firma igus wygenerowała obroty rzędu 399 milionów euro. igus posiada największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki, dzięki czemu może w bardzo krótkim czasie zaoferować klientom innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania.

KONTAKT PRASOWY:
Oliver Cyrus

Head of PR & Advertising


igus GmbH

Spicher Str. 1a

D-51147 Köln

Tel. +49 (0) 22 03 / 96 49 - 459

Fax +49 (0) 22 03 / 96 49 - 631

ocyrus@igus.de

www.igus.de

“igus, chainflex, readycable, easychain, e-chain, e-chainsystems, energy chain, energy chain system, flizz, readychain, triflex, twisterchain, invis, drylin, iglidur, igubal, xiros, xirodur, plastics for longer life, manus, vector“ są znakami towarowymi chronionymi prawem w Republice Federalnej Niemiec i na całym świecie.


: contentData -> Corporate Files -> PressReleases -> doc -> PL pl
PL pl -> Informacje prasowe pm 1713-pl strona z 3
PL pl -> Igus przedstawia bezobsługowe systemy do przemysłu pakującego
PL pl -> Producenci sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce wyróżniają się produkcją o najwyższej jakości, która jest regulowana przez europejską normę iso 13485: 2003
PL pl -> Stoisko w ruchu zapewnia firmie igus GmbH rekord wszechczasów
PL pl -> Witamy w Klubie Gwarancyjnym chainflex
PL pl -> Precyzyjna praca non stop w przemyśle pakującym Obecnie maszyny pakujące coraz częściej umożliwiają kompleksową obsługę linii produkcyjnych szczególnie w branży spożywczej, przemyśle chemicznym i wydobywczym
PL pl -> Igus QuickRobot: błyskawiczna konfiguracja on-line wyposażenia do robotów
PL pl -> Płaskie i wytrzymałe: igus prezentuje osie liniowe najnowszej generacji
PL pl -> Informacje prasowe pm 1414-pl
PL pl -> Informacje prasowe pm0609-pl

Pobieranie 12.87 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna