2. bert decker, wystąpienia publiczne, 1 cd mp3, 26,91 zł. Czas nagrania: 8 godz. 1 min. Czyta: tomasz kućMAPobieranie 91.1 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar91.1 Kb.
Poradniki:

1. DOUG SUNDHEIN, PAMELA DODD, ZARZĄDZAJ SWOIM CZASEM, 1 CD MP3, cena: 22,41 zł. Czas nagrania: 2 godz. 51 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Niezbędne rady, jakich potrzebujesz by dobrze się zorganizować i działać! Wysłuchaj tej książki od początku do końca lub skup się na konkretnych zagadnieniach, by uzyskać poprawę. Zmodyfikuj swój obecny system lub zaprojektuj coś zupełnie nowego. Każdy znajdzie tu coś, co pomoże mu odnieść sukces.

2. BERT DECKER, WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, 1 CD MP3, 26,91 zł. Czas nagrania: 8 godz. 1 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Czy odczuwasz dyskomfort - a nawet strach - kiedy masz wystąpić przed grupą ludzi? Czy masz problemy ze sprawnym przekazywaniem komunikatów? Czy ludzie słuchają, kiedy do nich mówisz, czy raczej nie są w stanie skupić się na twoich słowach?

3. STEVE DOOCY, OJCOWSKIE OPOWIEŚCI. TARAPATY Z ŻYCIA TATY, 1 CD MP3, cena: 19,90 zł. Czas nagrania: 7 godz. 4 min. Czyta: ROBERT MICHALAK.

Na rynku jest wiele poradników dla matek i o matkach. Moim zamiarem było wypełnić tę lukę opowieścią z życia taty. To mój obywatelski obowiązek i wkład w dobrobyt naszej planety. Jak to jest być tatą? Jak uporać się z narodzinami, przedszkolem, kłopotliwymi pytaniami o seks? Skąd wziąć fortunę na czesne dla swych dzieci? Nie wiem. I nigdy się nie dowiem, choćbym spłodził jeszcze tuzin.

4. WIESŁAW KLUZ, JAK PRACUJĄC MNIEJ, ZARABIAĆ WIĘCEJ, 1 CD MP3, cena: 26,91 zł. Czas nagrania: 4 godz. 22 min. Czyta: ROBERT GRABKA.

Możesz zarabiać na swoim lenistwie, tylko nie stanie się to w miesiąc ani nawet w 3 miesiące. Jeżeli potraktujesz tę publikację jako przewodnik, już po 6 miesiącach masz szansę odczuć pewne namacalne efekty oraz wyliczyć pierwsze sumy, które przyniosła Ci ta publikacja.

5. NAPOLEON HILL, PRAWA SUKCESU. TOM VII i TOM VIII, 1 CD MP3, cena: 32,31 zł. Czas nagrania: 3 godz. 49 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Te Prawa stanowią podstawę, od której wychodzą praktycznie wszyscy współcześni mówcy motywacyjni, doradcy zmiany osobistej, specjaliści od psychologii sukcesu. Cytaty z Napoleona Hilla można przeczytać praktycznie wszędzie, a powołują się na niego między innymi Anthony Robbins, Brian Tracy czy Joe Vitale.

6. ARKADIUSZ PODLASKI, SKAZANY NA SUKCES, 1 CD MP3, cena: 31,97 zł. Czas nagrania: 3 godz. 3 min. Czyta: ROBERT GRABKA.

Być może zabrzmi to nienaturalnie, jeżeli dostrzegasz dzisiaj w swoim życiu jedynie porażki. Być może nie jesteś zadowolony ze swojej pracy, sytuacji finansowej, związku lub faktu, że ostatnio nic Ci nie wychodzi. Może tak być, tylko wiesz co? Wszystko to nie ma wpływu na sukces w Twoim życiu.

7. MATT HAING, PORAŻKI MAREK. NAJWIĘKSZE WPADKI REKINÓW BIZNESU. CZ. 5 PORAŻKI PRZEKSZTAŁCANIA MAREK. Czyta: MARCIN STYCZEŃ.

Marki, podobnie jak ludzie, boją się starości. Jak zatem opóźniają proces swojego starzenia się? Typowe metody to zmiana nazwy, zmiana całego wizerunku, a nawet zmiana filozofii funkcjonowania. W tej części naszego cyklu przytaczamy przykłady firm, które przy przekształceniach zachowały się jak pijane dziecko we mgle.

8. JAROSŁAW KORDZIŃSKI, ZAMIENIAJ MARZENIA W REALNE WYDARZENIA, 1 CD MP3, cena: 28,71 zł. Czas nagrania: 5 godz. 27 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Zanim zagłębisz się w treść tej publikacji, warto wyjaśnić sobie najważniejszą rzecz: ta książka nie mówi tylko i wyłącznie o marzeniach. Tak naprawdę jej treść dotyczy czegoś, co będzie dla Ciebie ważniejsze. Odpowiada ona na pytanie, jak wykorzystać siłę marzeń do tego, żeby osiągnąć realne zwycięstwo.

9. MAREK ZABICIEL, ŻYCIE TO JEST TEATR, 1 CD MP3, cena: 30,51 zł. Czas nagrania: 7 godz. 24 min. Czytają: R. GRABKA, M. ZABICIEL.

Jeśli stać Cię na refleksję odnośnie Twojego życia i posiadasz wystarczającą odwagę, aby je zmienić i polepszyć, książka „Życie to jest teatr” jest dla Ciebie. Przyda Ci się także, gdy czujesz, że stać Cię na więcej niż przeciętność, a nie wiesz, jak zacząć, aby to sobie udowodnić.

10. WITOLD WÓJTOWICZ, PSYCHOLOGIA ZDROWEGO ROZSĄDKU, 46 ZASAD ZDROWEGO ROZSĄDKU, 1 CD MP3, cena: 33,21 zł. Czas nagrania: 5 godz. 48 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Świat bez przerwy atakuje nas milionem informacji, z których większość jest negatywna. Myślenie zdroworozsądkowe polega na tym, żeby nie dać się wciągnąć w nurt przeciętności, umieć oddzielać ziarno od plew i mieć siebie samego za przewodnika.

11. HUBERT DUDEK, 3 KROKI DO FINANSOWEJ WOLNOŚCI, 1 CD MP3, cena: 29,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 49 min. Czyta: ROBERT IRENEUSZ GRABKA.

Brzmi jak bajka? Jest nierealne? Jeżeli w taki sposób myślisz o wolności finansowej, to prawdopodobnie trudno będzie Ci ją osiągnąć. Dlaczego? Ponieważ nie wierzysz w to, że możesz być wolny. Prawdopodobnie przebywanie w finansowej klatce kredytów, małej pensji i nieumiejętności gospodarowania pieniędzmi wypaliło w Tobie marzenia o byciu wolnym finansowo.

12. JOE VITALE, PODRÓŻ DO WNĘTRZA SIEBIE, 1 CD MP3, cena: 36,90 zł. Czas nagrania: 5 godz. 52 min. Czyta: ROBERT IRENEUSZ GRABKA.

Książka, której opis czytasz, jest najbardziej prywatnym dziełem w dorobku amerykańskiego multimilionera i pisarza - JOE VITALE. Żadna inna nie ukazuje drogi, przez którą przeszedł aż do momentu, w którym jest obecnie. Zanim stał się cenionym autorem i mówcą, uzbierał ogromny bagaż doświadczeń podsyłanych przez los z różnymi intencjami.

13. NAPOLEON HILL, PRAWA SUKCESU. TOM V i VI, 1 CD MP3, cena: 32,90 zł. Czas nagrania: 4 godz. 12 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać Twoje życie, jeżeli udałoby Ci się podejmować decyzje w 20-30 sekund. Gdzie byłbyś teraz, gdybyś zamiast wielu godzin na zastanawianie się nad tym, co zrobić, po prostu wykazał się inicjatywą i zaczął działać. Jak myślisz, co możesz zrobić w trakcie najbliższych 30 sekund, żeby przybliżyć się do sukcesu?

14. ALINA WIEJA, MAŁGORZATA OLSZEWSKA, MĄDRE SERCE USTALA GRANICE, 1 CD MP3, cena: 24,00 zł. Czas nagrania: 4 godz. Czytają: ALINA WIEJA, MAŁGORZATA OLSZEWSKA, Świadectwa: BARBARA DANIŁOWICZ, BEATA MARCZAK, EDYTA ZAJĄC.

Nasza dusza jest miejscem, gdzie podejmujemy decyzje, gdzie analizujemy to, co do nas dociera z zewnątrz. Serce jest sterem naszego życia. To, jak myślimy, ma odzwierciedlenie w naszym zachowaniu. Ważne jest, by wytyczać dobre granice w naszym umyśle i każdą myśl konfrontować z prawdą Bożego Słowa.

15. ALINA WIEJA, ANNA CIEŚLAR, MAŁGORZATA RYCHALSKA, ESTERA WIEJA, DOSTOJNOŚĆ JEST JEJ STYLEM, 1 CD MP3, cena: 21,60 zł. Czas nagrania: 3 godz. 30 min. Czytają: ALINA WIEJA, ANNA CIEŚLAR, MAŁGORZATA RYCHALSKA, ESTERA WIEJA.

Czym jest dostojność? W jaki sposób kobieta staje się dostojna? Droga do dostojności to odkrywanie swojej wartości i powołania. To zamiana sierocego serca na serce córki Króla. To dotyk miłości, który wzbudza do nowego życia i nadaje kobiecie prawdziwą godność.

16. ANNA MARIA WESOŁOWSKA, BEZPIECZEŃSTWO MŁODZIEŻY. PORADNIK PRAWNY, 1 CD MP3, cena: 26,91 zł. Czas nagrania: 8 godz. 35 min. Czyta: ANNA MARIA WESOŁOWSKA.

Jest to publikacja szczególna, która powstała po to, aby przybliżyć młodzieży, rodzicom i nauczycielom problematykę przestępstw najczęściej popełnianych przez młodocianych. Autorka wybrała czyny, które najbardziej bulwersują i wzmagają poczucie zagrożenia. W stu felietonach przedstawiła przypadki z życia wzięte, sytuacje w których nastolatki popełniają przestępstwa lub czyny niedozwolone, często nie zdając sobie z tego sprawy.

17. ALINA WIEJA, KOBIETA CIESZĄCA SIĘ ŻYCIEM, 1 CD MP3, cena: 24,00 zł. Czas nagrania: 2 godz. 6 min. Czyta: ALINA WIEJA.

Bóg zaplanował dla każdej kobiety życie pełne radości i obfitości. Dzięki mocy krzyża i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa przeszłość nie ma już mocy, aby nad nami panować. Bóg zaprasza, aby przyjąć Jego miłość i błogosławieństwo. On pragnie podarować każdej kobiecie nowe poczucie wartości, radość życia oraz nadzieję na dobrą przyszłość.

18. JACKIE HARLAND, ESTERA WIEJA, ALINA WIEJA, POWSTAŃ I ZAJAŚNIJ, 1 CD MP3, cena: 21,60 zł. Czas nagrania: 3 godz. 52 min. Czytają: JACKIE HARLAND, ESTERA WIEJA, ALINA WIEJA

Skąd czerpać siłę do bycia kobietą według Bożego serca, wypełniającą swoje powołanie? Bóg chce dziś wzbudzić kobiety, które całym sercem będą Go szukać, a ich modlitwy będą poruszać Jego serce.

19. O. MIECZYSŁAW KOŻUCH SJ, JAK RADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM, 7 CD, cena: 42,00 zł. Czas nagrania: 7 godz. 32 min. Czyta: O. MIECZYSŁAW KOŻUCH SJ.

Lęk jest powszechnym i fundamentalnym stanem kondycji ludzkiej. Dotyka wielkich i małych, duchownych i świeckich. Nie pomija nikogo. W lęku człowiek może zwrócić się do Boga i odwrócić od Niego, może otworzyć się głębiej na siebie i innych lub zamknąć w sobie.

20. O. JÓZEF AUGUSTYN, CZY TO JEST PRZYJAŹŃ CZY TO JEST KOCHANIE, MP3 102 MB, cena: 27,90 zł. Czas nagrania: 3 godz. 42 min. Czyta: O. JÓZEF AUGUSTYN SJ.

Autor inspirując się słowami A. Mickiewicza: „I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”, podejmuje refleksję nad różnicami i podobieństwem doświadczenia miłości i przyjaźni. Autor podkreśla z naciskiem, że przyjaźń w odróżnieniu od miłości oblubieńczej jest powszechnym ludzkim doświadczeniem, które jest możliwe w każdej ludzkiej sytuacji i w każdym wieku.

21. KSAWERY KNOTZ OFNCAP, SEKS JAKIEGO NIE ZNACIE, 1 CD MP3, cena: 29,99 zł. Czas nagrania: 6 godz. 2 min. Czyta: ANDRZEJ KOZIOŁ.

Książka nie moralizuje, ale jak każdy poradnik życia pomaga w rozwiązywaniu problemów i podnoszeniu jakości życia małżeńskiego. OJCIEC KNOTZ czasem dość humorystycznym językiem przekazuje jednak prawdę, że Bóg nas nie podgląda w sypialni, ale jest zainteresowany szczęśliwym pożyciem seksualnym małżonków i w tym czasie obdarza ich swoimi darami.

22. BEATA KOZYRA, KOMUNIKACJA BEZ BARIER, 1 CD MP3, cena: 26,91 zł. Czas nagrania: 8 godz. 30 min. Czyta: ANITA SAJNÓG.

Komunikowanie się jest podstawą w układach biznesowych, sprawach rodzinnych i relacjach uczuciowych. Jest kluczową umiejętnością człowieka. Nieumiejętne komunikowanie się spowalnia, a czasami wręcz hamuje swobodny rozwój. Utrudnia nawiązywanie kontaktów i przeszkadza w osiąganiu porozumienia. I co najboleśniejsze, nie sprzyja nawiązywaniu bliskich, głębokich więzi.

23. JON GORDON, AUTOBUS ENERGII, 1 CD MP3, cena: 17,91 zł. Czas nagrania: 2 godz. 19 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

„Autobus energii” to pierwszorzędny plan działania dla menedżerów, liderów zespołów i każdego innego, kto chce wyzbyć się negatywnych postaw na drodze osiągnięć. Ta książka pomoże ci pokonać przeszkody w pracy i w domu. JON GORDON nauczy cię wydobywać z ciebie i twojego zespołu to, co najlepsze. Wsiądź do „Autobusu energii” i przeżyj podróż swojego życia.

24. KATE WHITE, GRZECZNE DZIEWCZYNKI STOJĄ W MIEJSCU, A PRZEBOJOWE KOBIETY ROBIĄ KARIERĘ, 1 CD MP3, cena: 29,90 zł. Czas nagrania: 9 godz. 21 min. Czyta: MAGDALENA KORCZYŃSKA.

Przez wiele lat KATE WHITE prowadziła życie grzecznej dziewczynki - potulnie wsłuchiwała się w czyjeś polecenia i wykonywała je, starała się przypodobać ludziom, pracowała za trzech - do momentu aż pominięto ją w rekrutacji na stanowisko redaktor naczelnej pisma, którym zarządzała od paru miesięcy.

25. NAPOLEON HILL, PRAWA SUKCESU. TOM III i IV, 1 CD MP3, cena: 32,90 zł. Czas nagrania: 3 godz. 52 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

W tej pozycji:

- III Prawo Sukcesu: Wiara w Siebie - czyli jak pokonać 6 podstawowych lęków, które oddalają Cię od sukcesu?

- IV Prawo Sukcesu: Nawyk Oszczędzania. Gdy poznasz dogłębnie to prawo, zrozumiesz, dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi.

26. NAPOLEON HILL, PRAWA SUKCESU. TOM I i II, 1 CD MP3, cena: 32,90 zł. Czas nagrania: 4 godz. 13 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

W tej pozycji znajdziesz:

- Wprowadzenie do XVI praw sukcesu ;

- I prawo sukcesu - SuperUmysł - czyli jak wyeliminować hamulce, które blokują Twoją podświadomość;

- II prawo sukcesu: Określony Główny Cel - czyli moc skupienia się na tym, czego naprawdę pragniesz.

27. ZBIGNIEW RYŻAK, EFEKT JOJO W MOTYWACJI, 1 CD MP3, cena: 31,90 zł. Czas nagrania: 5 godz. 5 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Efekt jojo kojarzy się przede wszystkim z odchudzaniem. Objawia się on tym, że nawet gdy udaje nam się schudnąć, to po jakimś czasie wracamy do poprzedniej wagi, a nawet jeszcze bardziej tyjemy... i tak w kółko. To samo zjawisko można zaobserwować w MOTYWACJI.

28. WITOLD WÓJTOWICZ, PSYCHOLOGIA ZDROWEGO ROZSĄDKU, 1 CD MP3, cena: 33,90 zł. Czas nagrania: 3 godz. 2 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

„Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy”. O tym jak przystosować świat do siebie, a nie przystosować się do świata w tym audiobooku.

29. PRZEMYSŁAW PUFAL, PO PROSTU ŻYJ!, 1 CD MP3, 33,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 34 min. Czyta: ROBERT IRENEUSZ GRABKA.

Ta książka pomoże Ci odnaleźć klucz do podniesienie jakości Twojego życia, ale paradoksalnie nie ma go w tej publikacji. On tkwi tak naprawdę w Tobie i bez Twojej pomocy ta publikacja będzie kolejną ślepą uliczką w Twoim życiu. Ten klucz porusza 42 zapadek zamku, który trzyma Cię w więzieniu Twojego obecnego życia. W niewoli sytuacji, w której się obecnie znajdujesz.

30. IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA, AKADEMIA SUKCESU, 1 CD MP3, cena: 33,90 zł. Czas nagrania: 7 godz. 45 min. Czyta: ROBERT IRENEUSZ GRABKA.

Odpowiedz sobie na pytanie, jak stawać się coraz lepszym i wieść szczęśliwe życie. Skończ z bałaganem, zaplanuj i osiągnij osobisty sukces w 365 dni!

31. MARCIN MARCZAK, JAK KUPOWAĆ NIERUCHOMOŚCI PONIŻEJ ICH WARTOŚCI RYNKOWEJ, 1 CD MP3, cena: 51,90 zł. Czas nagrania: 1 godz. 44 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

„Jak kupować nieruchomości” to dobra publikacja, przedstawiająca parę wartościowych szczegółów dotyczących zakupu nieruchomości. Z pewnością przyda się tym osobom, które wcześniej nie miały zbyt dużej styczności z tym zagadnieniem.

32. HENRYK WIEJA, ASHLEY SCHIMIERER, PAWEŁ WIEJA, AUTORYTET MĘŻCZYZNY, 1 CD MP3, cena: 24,00 zł. Czas nagrania: 4 godz. 14 min. Czytają: HENRYK WIEJA, ASHLEY SCHIMIERER, PAWEŁ WIEJA.

To ogromna odpowiedzialność, zatroszczyć się o ludzi, za których jesteś odpowiedzialny jako mąż, pracodawca, lider czy ksiądz. Wielkie przywództwo wypływa ze zdolności okazywania miłości. Bóg nie ogranicza naszego wpływu jako przywódcy, nasz wpływ poszerza się jednak tylko wtedy, kiedy nasz charakter zmienia się na charakter Chrystusowy.

33. IWONA MAJEWSKA OPIEŁKA, JUŻ ZA ROK MATURA, MP3 141 MB, cena: 19,90 zł. Czas nagrania: 5 godz. 8 min. Czyta: MARCIN GAWEŁ.

Ta książka uczy zarządzania sobą, swoim czasem, jest dobrym przyjacielem na czas przed maturą, a umiejętności nabyte dzięki niej będą pomocne przez całe życie.

34. IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA, CZAS KOBIET, MP3 362 MB, cena: 29,00 zł. Czas nagrania: 13 godz. 9 min. Czyta: ANITA SAJNÓG.

W zamyśle autorki książka jest „dziennikiem wspólnej podróży do kobiecości”. I jest to fascynująca podróż. Prowadzone przez takie drogowskazy jak intuicja, samoakceptacja czy inteligencja emocjonalna wspólnie z autorką pokonujemy meandry feminizmu, macierzyństwa czy kariery, wchodzimy w ślepe zaułki niespełnionych oczekiwań czy poczucia winy i uczymy się, jak powrócić na właściwe ścieżki.

35. ELŻBIETA MASZKE, WEŹ SIĘ W GARŚĆ!, MP3 52 MB, CENA: 24,90 zł. Czas nagrania: 1 godz. 53 min. Czyta: Dorota Musik.

„Weź się w garść! Czyli co musisz zrobić, aby w PRAKTYCE wykorzystać Prawa Życia”. „Po zastosowaniu się do kilku prostych rad z tej książki mam wrażenie, że doba stała się dwa razy dłuższa. Mam czas na pracę, hobby, zabawę z dziećmi i ogromną ilość pomysłów na dalszy rozwój swojej firmy. Fantastyczna lektura!!!”.

36. KAMIL CEBULSKI, MYŚLEĆ JAK MILIONERZY, MP3 166 MB, cena: 28,90 zł. Czas nagrania: 6 godz. 1 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Jeśli podjąłeś decyzję „chcę żyć pełnią życia i z pełnym portfelem”, zrób ten pierwszy krok. Zainwestuj w „Myśleć jak milionerzy”. Czyli odpowiedź na pytanie dlaczego biedni biednieją, a bogaci się bogacą? Poznaj drogę do sukcesu KAMILA CEBULSKIEGO - jednego z najmłodszych polskich milionerów.

37. JANUSZ KOZIOŁ, HAMULCE SUKCESU, MP3 150 MB, cena: 27,90 zł. Czas nagrania: 5 godz. 27 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Uwierz w siebie i odkryj jak przyspieszyć na drodze do sukcesu? Czym są hamulce sukcesu i jak je wyłączyć? Ta książka może być początkiem realnej drogi do zadowolenia z życia, już bez bagażu negatywnych blokad.

38. ROBERT WAŻYŃSKI, NIE BOJĘ SIĘ MÓWIĆ, 1 CD MP3, cena: 39,00 zł. Czas nagrania: 2 godz. 40 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Jak raz na zawsze pozbyć się paraliżującego lęku i zacząć mówić do ludzi bez względu na okoliczności? Nie wiem, jak często czujesz złość wynikającą z tego, że gdy inni mówią, Ty siedzisz gdzieś cicho w kącie. Z jednej strony czujemy się z tym bezpiecznie, ale z drugiej... to ktoś inny jest w centrum uwagi, ktoś inny dostaje brawa, jest atrakcyjniejszy w oczach innych i być może... zarabia więcej.

39. JOLANTA SIPOWICZ, JA I MÓJ GŁOS, książka + 1 CD, cena: 33,00 zł. Czas nagrania: 1 godz. 19 min.

Książka „Ja i mój głos” jest podręcznikiem umożliwiającym wyrobienie prawidłowego nawyku posługiwania się głosem i wykorzystania akustycznego potencjału aparatu głosowego.

40. JAN KONIOR SJ, POZNAJ I POKOCHAJ SIEBIE, 1 CD, cena: 16,60 zł. Czas nagrania: 57 min. Czyta: JAN KONIOR SJ.

Autor dzieli się doświadczeniem pracy nad sobą, która jest nieodzowna, aby poznać i zwyciężyć samego siebie. Bez poznania swojej wady głównej i innych wad i pracy nad nimi nie będzie zwycięstwa nad sobą.

41. KS. ALEKSANDER POSACKI SJ, EDUKACJA, TERAPIA CZY INICJACJA, PEDAGOGIKA A KONCEPCJE NEW AGE I NEXT AGE, 1 CD MP3, cena: 13,49 zł. Czas nagrania: 8 godz. 49 min. Czyta: KS. ALEKSANDER POSACKI.

Dzisiejsza pedagogika twierdzi z emfazą, że jest coraz częściej nie redukcyjna, ale holistyczna. Co to jednak oznacza? Pedagogika połączona z edukacją zawłaszcza imperialnie formację całego człowieka.

42. Piotr Mart, MĘŻCZYZNA OD A DO Z, 1 CD MP3, CENA: 36,90 zł. Czas nagrania: 4 godz. 37 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Chcesz dowiedzieć się jak owinąć mężczyznę wokół palca i udoskonalić swój związek, wykorzystując znajomość męskiej psychiki?

43. KRZYSZTOF TRYBULSKI, SEKRETY PRAWA PRZYCIĄGANIA, 1 CD MP3, cena: 33,90 zł. Czas nagrania: 3 godz. 48 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

Dawno temu przeprowadzono wiele badań dotyczących pozytywnego myślenia i tego, w jaki sposób oddziałuje ono na nasze życie. Raz po raz okazywało się, że ludzie, którzy są pozytywnie nastawienie do życia, nie tylko osiągają większy sukces, ale również są szczęśliwsi. Oni po prostu szukają i przyciągają do swojego życia wszystkie pozytywne rzeczy.

44. JOHN DOOWHIT, ZORGANIZUJ SIĘ!, 1 CD MP3, cena: 31,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 14 min. Czyta: MARCIN RYK.

Brak czasu, niedokończone projekty, niezałatwione sprawy i całkowity brak organizacji i porządku w życiu. To typowy scenariusz, jaki ma większość z nas od czasów szkoły aż po pracę zawodową.

45. ELŻBIETA MASZKE, ODWIECZNE PRAWA ŻYCIA, 1 CD MP3, cena: 32,90 zł. Czas nagrania: 1 godz. 54 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Niezależnie od tego, w jakiej teraz jesteś sytuacji, niezależnie od tego, jak małe widzisz szanse na osiągnięcie tego, o czym marzysz, możesz odmienić swoje życie. Setki milionerów wywodzą się z biednych domów i miały trudne dzieciństwo. Jednak oni osiągnęli sukces, podczas gdy tysiące ludzi z tzw. dobrym startem niczego wielkiego nie osiągnęły. Co to oznacza dla Ciebie?

46. KEN BLANCHARD, DREA ZIGARNI, PATRICIA ZIGARNI, JEDNOMINUTOWY MENEDŻER I PRZYWÓDZTWO, 1 CD MP3, cena: 19,90 zł. Czas nagrania: 1 godz. 55 min. Czyta: JANUSZ GERMAN.

„Jednominutowy Menedżer i przywództwo” w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego - prostego systemu, w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy, polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób. Dowiesz się z niej, dlaczego indywidualne dostosowywanie stylów kierowania do poszczególnych pracowników jest tak ważne, dlaczego warto wiedzieć, kiedy należy udzielać wskazówek, wspierać, a kiedy krytykować, oraz jak wybrać styl przywództwa najlepszy dla danej osoby.

47. KEN BLANCHARD, ROBERT LORBER, TECHNIKI JEDNOMINUTOWEGO MENEDŻERA W PRAKTYCE, 1 CD MP3, cena: 19,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 3 min. Czyta: JANUSZ GERMAN.

Jednominutowy Menedżer opanował teoretyczne i praktyczne aspekty uzyskanej wiedzy - wyznacza jednominutowe cele, wygłasza jednominutowe pochwały oraz udziela jednominutowych reprymend. „Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce” to kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją.

48. DIETER KROWATSCHEK, JAK SOBIE PORADZIĆ Z AGRESJĄ U DZIECI, 1 CD MP3, cena: 23,00 zł. Czas nagrania: 5 godz. 6 min. Czytają: DOROTA BOCHENEK, MACIEJ SŁOTA.

„Dobro dziecka jest szczęściem. Poznawaj, aby zobaczyć radosne oczy dzieci”. Dlaczego dzieci się złoszczą i są agresywne? Jak reagować w trudnych sytuacjach?

49. MATT HAIG, PORAŻKI MAREK. NAJWIĘKSZE WPADKI REKINÓW BIZNESU CZ. 4 ZMĘCZONE MARKI, 2 CD, cena: 24,99 zł. Czas nagrania: 2 godz. 2 min. Czyta: MARCIN STYCZEŃ.

W cyklu „Porażki marek” przedstawiamy najbardziej spektakularne wpadki rekinów biznesu! Żadna marka nie trwa wiecznie i kiedyś zapewne padnie. Niektóre odchodzą z wielkim hukiem inne żałośnie kwiląc. Nie wydaje się prawdopodobne, by takie marki jak Coca-Cola czy McDonald’s miały jutro zniknąć. Jednak wiele najsilniejszych marek ostatniego stulecia wygląda już na bardzo zmęczone, a wiele odnoszących niegdyś sukcesy padło.

50. PIOTR ROSIK, WOJCIECH RUDNY, OD ZERA DO MILIONERA. INSPIRUJĄCE HISTORIE LUDZI, KTÓRZY OSIĄGNĘLI SUKCES, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 12 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Wielu ludzi tłumaczy się, że nie mogą zostać milionerami, ponieważ mają w życiu różnego rodzaju przeciwności i problemy, które wstrzymują ich drogę do bycia bogatym. W tej książce poznasz historie ludzi, na których drodze również pojawiły się różne przeszkody. Wszyscy z przedstawionych milionerów swój sukces osiągali od całkowitego zera.

51. P.T. BARNUM, SZTUKA ZDOBYWANIA PIENIĘDZY, 1 CD MP3, cena: 32,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 46 min. Czyta: PIOTR LAMPKOWSKI.

P.T. BARNUM, to jeden z pierwszych amerykańskich milionerów, który swoje bogactwo zdobywał w czasach wojny domowej, kryzysu ekonomicznego, politycznych rozruchów, niewolnictwa i głodu. W wieku 46 lat WSZYSTKO STRACIŁ, tylko po to, by później zgromadzić jeszcze większą fortunę. Teraz masz okazję przeczytać po polsku jego książkę, w której przekazuje on ponadczasowe zasady zdobywania pieniędzy.

52. ŁUKASZ MILEWSKI, MOWA CIAŁA A SUKCES, 1 CD MP3, cena: 38,00 zł. Czas nagrania: 3 godz. 46 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Zastanawiam się, co by było, gdybyś wiedział, jak się zachować, aby zawsze robić dobre wrażenie na innych. Niezależnie czy jest to szef w pracy, koleżanka ze szkoły czy osoba, która Ci się podoba, wiedziałbyś, co robić, aby być postrzegany jako osoba silna i pewna siebie. Tylko dlatego, że wiesz, jak wykorzystać Mowę Ciała.

53. WIESŁAWA STEFAN, ELŻBIETA ŁOZIŃSKA, AUTORYTET WYCHOWAWCY, 6 CD, cena: 38,00 zł. Czas nagrania: 5 godz. 42 min. Czytają: WIESŁAWA STEFAN, ELŻBIETA ŁOZIŃSKA.

Jesteśmy uczestnikami powszechnego odrzucania autorytetów. Czy wychowanie i formacja mogą naprawdę mieć miejsce bez autorytetów? Jak je odbudować? Sesja przeznaczona dla rodziców, wychowawców, nauczycieli.

54. JOHN ELDREDGE, DZIKIE SERCE, 1 CD MP3, cena: 25,00 zł. Czas nagrania: 9 godz. 15 min. Czyta: ANDRZEJ LAJBOREK.

John Eldredge wierzy, że to, co naprawdę znajduje się w sercu mężczyzny, zostało całkiem zagubione. „Większość mężczyzn uważa, iż Bóg postawił ich na ziemi, aby byli dobrymi chłopcami”, pisze w „Dzikim sercu”. Problem z mężczyznami polega na tym, że nie potrafią dotrzymywać obietnic, być liderami duchowymi, rozmawiać z żonami ani wychować dzieci.

55. ŁUKASZ MILEWSKI, CZAS NA ZMIANY, 1 CD MP3, cena: 58,00 zł. Czas nagrania: 5 godz. 10 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

„Zbierając od lat wiedzę z prawie 3000 przeczytanych książek i mnóstwa odbytych kursów, dochodzę do wniosku, że zmiana jest bardzo prostym procesem. Właściwie dzieje się już w momencie podjęcia decyzji. Właśnie teraz, w tej chwili, możesz podjąć decyzję, która sprawi, że w Twoim życiu nastąpi zmiana. Tylko od Ciebie to zależy i tylko Ty możesz to zrobić.”

56. KRZYSZTOF TRYBULSKI, ŚWIADOMIE DO SUKCESU, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 3 godz. 23 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Nie ma stałej ścieżki ani schematu osiągania sukcesu. Komputer zawsze obsługujesz w taki sam sposób, ale osiąganie tego, o czym zawsze marzyłeś, to coś dużo bardziej skomplikowanego. Dlatego też powstała książka „Świadomie do sukcesu”.

57. ARKADIUSZ PODLASKI, TWOJA DROGA DO SUKCESU, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 2 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Czy możesz iść na skróty i zrezygnować z własnej drogi do sukcesu? Tak naprawdę, mimo że bardzo byśmy chcieli, to nie ma drogi na skróty. Nie istnieje coś takiego jak przyspieszony kurs sukcesu ani nie można ominąć pewnych kroków, a mimo to dotrzeć do celu. Niektóre z nich są proste do spełnienia, a niektóre trudniejsze. Jednak możesz być pewien na 100%, że wszystkie skierują Cię na sukces i zastosowanie każdego z nich pozwoli Ci przybliżyć rezultaty i osiągnięcia, o jakich zawsze marzyłeś.

58. DOROTHEA BRANDE, OBUDŹ SIĘ I ZACZNIJ ŻYĆ!, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 3 godz. 22 min. Czyta: MARCIN RYK.

„Dwa lata temu natknęłam się na recepturę na sukces, która zrewolucjonizowała moje życie. Była ona tak banalna, a zarazem tak oczywista, że trudno mi było uwierzyć, iż właśnie ona odpowiadała za czarodziejskie rezultaty, które uzyskałam po wprowadzeniu jej w życie”. (Dorothea Brande, autorka bestsellera)

59. ANDRZEJ BUBROWIECKI, DZIAŁAJ SKUTECZNIE!, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 1 godz. 50 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Cele, dla których warto działać! Działania, które mają cel! Z tej publikacji dowiesz się między innymi: Co robić, aby mieć więcej czasu w pracy i wreszcie zacząć się wyrabiać ze wszystkim, co masz zrobić? Koniec siedzenia po godzinach albo zabierania pracy do domu. Poznaj cztery proste sposoby na to, jak możesz oszczędzić czas w pracy. Jak zastosować w swoim życiu zasadę Pareto. Na czym polega planowanie od końca i w jaki sposób możesz wykorzystać tę ideę w swoim życiu? Jak oszczędzać czas w domu? Co robić, aby od dzisiaj inni ludzie postrzegali Cię lepiej i widzieli w Tobie osobę dużo bardziej atrakcyjną i wartościową?

60. MATT HAIG, PORAŻKI MAREK. NAJWIĘKSZE WPADKI REKINÓW BIZNESU. CZĘŚĆ 3: PORAŻKI PUBLIC RELATIONS, 2 CD, cena: 24,99 zł. Czas nagrania: 1 godz. 51 min. Czyta: MARCIN STYCZEŃ.

Poznaj kulisy najgłośniejszych i najbardziej kosztownych wpadek rekinów biznesu. W cyklu „Porażki marek” przedstawiamy najbardziej spektakularne pomyłki światowych gigantów rynkowych, takich jak Johnson&Johnson, Procter&Gamble, Gerber, Firestone czy RJ Reynolds. W części 3 poznamy „Porażki Public Relations” firm, które nie zawsze dobrze radzą sobie z kłopotami i wierzą, że najlepszą metodą zapanowania nad kryzysem jest zaprzeczenie jego istnieniu. „Kryzys? Jaki kryzys!” - mówią zazwyczaj.

61. KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ, SEX. POEZJA CZY RZEMIOSŁO, CZĘŚĆ 3, 1 CD, cena: 12,00 zł. Czas nagrania: 59 min. Czyta: KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ.

Kolejna część bestsellerowej serii konferencji ks. PIOTRA PAWLUKIEWICZA. We właściwy sobie sposób ks. PIOTR, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia „muzyki własnej duszy”, by dostrzec piękno w sobie i w innych. Konferencja została nagrana 22 stycznia 2009 r. w Warszawie.

62. FABIAN BŁASZKIEWICZ SJ, ŹRÓDŁO PRAWDZIWEJ SIŁY, 2 CD, cena: 14,00 zł. Czas nagrania: 2 godz. 2 min. Czyta: o. FABIAN BŁASZKIEWICZ SJ.

O. Fabian Błaszkiewicz (jezuita, rekolekcjonista, muzyk) ciekawie opowiada o pięknie ludzkiego życia, daje praktyczne wskazówki jak odnaleźć jego sens i nim się cieszyć. Licznymi przykładami pokazuje jak Ewangelię można przełożyć na codzienność by rzeczywiście obudzić się (nawrócić) do życia prawdziwego.

63. ANNA POPIS-WITKOWSKA, ADRIAN GASZ, RUTYNA W ZWIĄZKU, 1 CD MP3, cena: 25,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 3 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Jesteście parą od lat. Mieszkacie razem. I popadliście w rutynę - kręcicie się w zamkniętym kółku „dom-praca-dom”, rzadko ze sobą rozmawiacie, każde z Was ma swoje zajęcia, swoje obowiązki. Wasz związek pomału usycha. Jak temu zaradzić? Poznaj 52 skuteczne i sprawdzone sposoby, aby wymazać rutynę ze swojego związku.

64. BOLKO FUCHS, SUKCES W KAŻDYCH NEGOCJACJACH, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 1 godz. 47 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Jak to jest, że niektórzy w wyniku pewnych dyskusji osiągają niesamowite rezultaty, a inni muszą za każdym razem godzić się z porażką i ulegać? Czy sukces tkwi we wrodzonym talencie? Nie sądzę... Jest to z pewnością sztuka. Sztuka, którą każdy ma prawo - i powinien z niego skorzystać - opanować do perfekcji. Choć z drugiej strony perfekcja nie istnieje, więc potraktuj to sformułowanie metaforycznie.

65. PRZEMYSŁAW PUFAL, KLUCZ DO SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 25 min. Czyta: MARCIN RYK.

Prawie wszyscy twierdzą, że umieją rozmawiać, ale z doświadczeń i obserwacji wynika, że kłopoty w tej dziedzinie życia mają... prawie wszyscy. Nie potrafimy słuchać, panować nad tym co i jak mówimy, wreszcie - nie przykładamy się do tego, aby porozumiewać się skutecznie i nie krzywdzić przy tym innych. Nie jest to łatwe, ale da się tej sztuki NAUCZYĆ...

66. JANUSZ KONRAD JĘDRZEJCZYK, ZWALCZ STRES, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 2 godz. 10 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Usiądź wygodnie... Odpręż się... Weź kilka głębokich oddechów... To, co za chwilę przeczytasz odmieni relacje na linii Ty - Twój stres. Na zawsze.

67. WITOLD WÓJTOWICZ, 46 ZASAD ZDROWEGO ROZSĄDKU, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 2 godz. 45 min. Czytają: MARCIN RYK, ROBERT OREMEISZ GRABKA.

Gdyby ciężka praca oznaczała sukces, to najbogatsi byliby niewolnicy. Poznaj 46 zasad, które stosują ludzie, którzy odnoszą sukcesy...

68. JOLANTA GAJDA, ABC MĄDREGO RODZICA. DROGA DO SUKCESU, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 5 godz. 46 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces... Jak sprawić, by Twoje dziecko szło przez życie z podniesioną głową? By było człowiekiem aktywnym, przedsiębiorczym, uparcie dążącym do swojego celu? Możesz sprawić, że będzie wiedziało, czego chce i uda mu się zrealizować wszystkie swoje plany..

69. JOLANTA GAJDA, ABC MĄDREGO RODZICA. INTELIGENCJA TWOJEGO DZIECKA, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 6 godz. 28 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Dowiedz się, jak rozbudzić w Twoim dziecku jego wrodzoną inteligencję i ukryte talenty... Każde dziecko jest kimś szczególnym. Każde jest jedyne i wyjątkowe. Każde rodzi się z wieloma uzdolnieniami i talentami, a Twoją rolą, czyli rodzica, jest poszukać w swoim potomku tych właśnie ukrytych skarbów, wydobyć je na światło dzienne i pomóc małemu człowiekowi zrobić z nich użytek.

70. MAŁGORZATA DWORNIKIEWICZ, JA I CELE, MP3 71 MB, cena: 30,00 zł. Czas nagrania: 2 godz. 35 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Zapalniki mojej motywacji, czyli jak sprawić, aby mi się chciało tak, jak mi się nie chce... Celem audiobooka jest to, by Słuchacz odnalazł naturalną automotywację, poznając siebie (określając, jakim jest człowiekiem, co jest dla niego ważne), a następnie wyznaczył cele, do których będzie dążył (w zgodzie ze sobą) - to jest sekret naturalnej, najsilniejszej automotywacji (bo płynącej z wnętrza).

71. RAFAŁ DOROBEK, ZBUDUJ SWÓJ WIZERUNEK, 1 CD MP3, cena: 30,90 zł. Czas nagrania: 4 godz. 33 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjału. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak łatwo jest zjednywać sobie ludzi, poznając tylko małą część wiedzy o budowaniu swojego pozytywnego wizerunku. Wykorzystaj to wszystko, co od dawna wykorzystują politycy, artyści i inne osoby publiczne, aby z sukcesem zdobyć sympatię ludzi.

72. IWONA KUBIS, ZARZĄDZANIE SOBĄ SAMYM W CZASIE, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 1 godz. 44 min. Czyta: MARCIN RYK.

Krótki, efektywny, siódemkowy kurs dla nie mających czasu. Czy możliwe jest, byś zaczął się rozwijać trzy razy szybciej? Pomyśl tylko, co by się stało, gdybyś cały zmarnowany na mało ważne czynności czas z ostatniego miesiąca wykorzystał na najważniejsze w Twoim życiu sprawy i realizację największych marzeń... Sztuka doskonałego zarządzania swoim czasem jest jedną z tych rzeczy, które wyróżniają ludzi o nieprzeciętnych osiągnięciach.

73. KAMIL CEBULSKI, EFEKT MOTYLA, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 3 godz. 18 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej i chce się podzielić z Tobą swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami. Jest to książka napisana na podstawie autentycznych doświadczeń, zdobytych w polskich realiach. To, czego wysłuchasz, to dowód na to, że w Polsce można bez problemu osiągnąć olbrzymi sukces, jeśli wie się jak to zrobić.

74. O. KAROL MEISSNER OSB, MIĘDZY TĘSKNOTĄ A LĘKIEM. O PRZEŻYWANIU WŁASNEJ SEKSUALNOŚCI, 1 CD, cena: 13,00 zł. Czas nagrania: 1 godz. 12 min. Czyta: O. KAROL MEISSNER OSB.

O. KAROL MEISSNER ciekawie i przystępnie opowiada o niezwykle delikatnych sprawach związanych z przeżywaniem relacji. Wskazuje na podstawową tęsknotę człowieka za Bogiem i za drugą osobą. Ukazuje piękno związku kobiety i mężczyzny, także w sferze seksualnej. Wymienia podstawowe lęki, związane z przeżywaniem własnej płci. Analizuje, skąd najczęściej biorą się psychiczne blokady przed wejściem w bliską relację damsko-męską.

75. ROBERT MAICHER, TRUSKAWKOWY MILIONER, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 5 godz. 1 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Teraz posłuchaj prawdziwej historii „Truskawkowego Milionera” osadzonej w polskich realiach i przekonaj się, że można osiągnąć finansową niezależność bez względu na wiek i miejsce, gdzie mieszkasz! „Napisałem książkę, w której dokładnie opisuję, jak stałem się milionerem. Szczerze odkrywam swoje porażki i błędy na drodze do wymarzonych pieniędzy. Lekcje, jakie dało mi życie mogą stać się dla Ciebie inspiracją do znalezienia Twojej drogi do pierwszego miliona”. (Robert Maicher)

76. WALLACE D. WATTLES, SZTUKA WZBOGACANIA SIĘ, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 2 godz. 48 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Dlaczego pragnienie bogactwa jest zgodne z naturą człowieka? W jaki sposób przychodzi bogactwo? Jak myśleć w sposób prowadzący do bogactwa? Przez prawie sto lat od napisania książki przeczytały ją miliony ludzi... I to właśnie ci ludzie otrząsnęli się z ograniczających przekonań wpajanych im przez otoczenie i zaczęli budować swoje bogactwo z zyskiem nie tylko dla siebie, ale i dla otoczenia.

77. MARIUSZ SZUBA, POKAŻ, NA CO CIĘ STAĆ, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 2 godz. 33 min. Czytają: ROBERT I. GRABKA, MARIUSZ SZUBA.

Stoisz tu i teraz, a za sobą masz jeden tor, który konkretnie wybrałeś - to Twoja droga z przeszłości. Jakość Twojego życia i miejsce, w którym jesteś dzisiaj, są wynikiem decyzji, które podejmowałeś w przeszłości. Jakość Twojego życia i miejsce, w którym będziesz za kilka lat, będą wynikiem decyzji, którą podejmiesz dzisiaj! Nauczysz się postrzegać swój cel lepszym niż widzisz go w tej chwil - dzięki temu zwiększysz swoją motywację i chęć zrealizowania go.

78. WITOLD WÓJTOWICZ, SUKCES A PRACA, 1 CD MP3, cena: 32,70 zł. Czas nagrania: 3 godz. 16 min. Czyta: MARCIN RYK.

Jeśli chcesz być naprawdę szczęśliwy, to nie możesz szukać tego szczęścia na zewnątrz i zdawać się na innych ludzi. Niczego wielkiego w ten sposób nie osiągniesz. Przemiana musi dokonać się na poziomie mentalnym, w Tobie. Wówczas koncentrując się na pozytywnych rzeczach, będziesz je do siebie przyciągał - niczym magnes!

79. Ben Sweetland, BOGAĆ SIĘ, KIEDY ŚPISZ, 1 D MP3, cena: 38,00 zł. Czas nagrania: 9 godz. 2 min. Czyta: ROBERT I. GRABKA.

Na własne życzenie będziesz mógł używać swojego twórczego umysłu w rozwiązywaniu codziennych problemów, podejmowaniu właściwych decyzji i znajdowaniu sposobów na osiągnięcie swoich celów. Ta książka pokazuje, jak używać własnej podświadomości, gdy śpisz, aby osiągnąć to, czego chcesz od życia...

80. BRIAN TRACY, PSYCHOLOGIA SPRZEDAŻY, 1 CD MP3, cena: 39,50 zł. Czas nagrania: 7 godz. 14 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Naucz się sprzedawać - i to dobrze - od najlepszych ludzi w branży! BRIAN TRACY jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem „The Psychology of Sales” jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka „Psychologia sprzedaży” jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego BRIANA TRACY.

81. Matt Haig, PORAŻKI MAREK. NAJWIĘKSZE WPADKI REKINÓW BIZNESU. CZĘŚĆ 2: PORONIONE POMYSŁY, 2 CD, CENA: 24,99 zł. Czas nagrania: 2 godz. 14 min. Czyta: Marcin Styczeń.

Jeśli musisz uczyć się na błędach, to lepiej na cudzych. Życie lub śmierć firmy zależą od siły marki. Każdego dnia padają jakieś marki, a zarządy firm rwą włosy z głowy i klną na czym świat stoi, chociaż same wpędziły się w takie kłopoty. W części 2 poznamy poronione pomysły firm, które uporczywie twierdzą, że wiedzą lepiej niż ich klienci, co im jest potrzebne. Ta pouczająca lektura powinna się znaleźć w audiotece każdego menedżera.

82. Norbert Lechleitner, SKRZYDŁA DLA DUSZY, 2 CD, CENA: 29,50 zł. Czas nagrania: 1 godz. 44 min. Czyta: Alicja Bienicewicz.

Zaskakujące historyjki mądrościowe, które choć trochę uskrzydlą każdy dzień. Dykteryjki z morałem mogą zmienić sposób widzenia spraw pozornie oczywistych. Pozwalają dostrzec alternatywy i drogi wyjścia z beznadziejnych na pozór sytuacji. Mogą sprowokować do śmiechu, mogą pomóc i uleczyć. Są skrzydłami, na których unosi się nasza dusza.

83. WUNIBALD MULLER, JAK UWOLNIĆ SIĘ OD LĘKU, 1 CD MP3, cena: 19,00 zł. Czas nagrania: 2 godz. 16 min. Czyta: JAKUB KOSINIAK.

„Odczuwanie lęku jest częścią naszej ludzkiej natury. Chroni on przed zagrożeniami, ostrzegając nas w niebezpiecznych sytuacjach. Sam może jednak stać się niebezpieczny, gdy jest wyolbrzymiony, nieproporcjonalny w stosunku do przyczyn i jeśli nie potrafimy go zintegrować z naszą psychiką. Jeśli jednak przyjmiemy go jako wyzwanie, może nadać życiu emocjonalnemu twórczą dynamikę i przyczynić się do dalszego rozwoju.”

84. MATT HAIG, PORAŻKI MAREK. NAJWIĘKSZE WPADKI REKINÓW BIZNESU. PORAŻKI ROZSZERZANIA MAREK, 2 CD, cena: 24,99 zł. Czas nagrania: 1 godz. 48 min. Czyta: MARCIN STYCZEŃ.

Jeśli musisz uczyć się na błędach, to lepiej na cudzych. Przedstawione w audioksiążce przykłady nieumiejętnego rozszerzania marek mogą być pomocne przy identyfikowaniu kluczowych obszarów zagrożeń dla firmy. To pouczająca lektura, która powinna znaleźć się w audiotece każdego menedżera, a zainteresuje nie tylko ich. Czyż nie leży w naszej polskiej naturze cicha i skrywana satysfakcja, gdy innym coś się nie udało?

85. W. CHAN KIM, RENEE MAUBORGNE, STRATEGIA BŁĘKITNEGO OCEANU, 1 CD MP3, cena: 39,50 zł. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Jak stworzyć wolną przestrzeń rynkową i sprawić, by konkurencja stała się nieistotna. Myślenie o sukcesie firmy w warunkach silnej konkurencji sprowadza się zwykle do szukania innowacji, które pozwolą wyrwać przeciwnikowi jak największy kawałek, ale wciąż tego samego terytorium. Autorzy dowodzą, że strategie rozwoju przedsiębiorstw tworzone w odniesieniu do zachowań konkurencji nigdy nie przynoszą sukcesu. Twierdzą, że jedyną skuteczną metodą jest poszerzenie granic owego terytorium, tak by problem konkurencji stał się nieistotny.

86. PRAKTYCZNE METODY OSIĄGANIA SUKCESU, CZĘŚĆ IV. POTĘGA MYŚLI, 3 CD, cena: 28,99 zł. Czas nagrania: 3 godz. 21 min. Czyta: JAN WILKANS.

Aby kształtować siebie, należy wiedzieć jak i o czym myśleć. Zawarte w tej audioksiążce praktyczne metody M.R. KOPMEYERA nadadzą Twoim myślom właściwy kierunek i odpowiednią treść.

87. ALEKSANDER POSACKI SJ, WSPÓŁCZESNE PSYCHOTECHNIKI I TERAPIE HOLISTYCZNE, 1 CD MP3, cena: 19,90 zł. Czas nagrania: 6 godz. 58 min. Czyta: DR ALEKSANDER POSACKI SJ.

W kulturze, szczególnie w obszarze psychologii, medycyny i pedagogiki, rozpowszechniane są kursy dotyczące psychotechnik, technik mentalnych czy terapii uzdrowicielskich. Budzą one wiele kontrowersji, mają swoich zwolenników i przeciwników. Tym bardziej, że wiele sekt ezoterycznych z kręgu subkulturowego oferuje niemalże identyczne praktyki, terapie i techniki. Co to może oznaczać? Definiowane są one często jako „holistyczne”, dotyczące całego człowieka i zarazem są przedstawiane jako najnowsze, skuteczne i bezpieczne osiągnięcia naukowe. Jak to jest naprawdę? Czy są one wiarygodne naukowo, czy mają sens w ocenie filozoficznej, czy są do zaakceptowania przez teologię chrześcijańską oraz naukę Kościoła?

88. JILL DODGE, POWRÓT DO RADOŚCI, 1 CD, cena: 6,82 zł. Czas nagrania: 1 godz. 15 min. Czyta: JILL DODGE.

Czym różni się szczęście od radości? Jak zachować radość w trudnych życiowych sytuacjach? Co okrada nas z radości i jak temu przeciwdziałać? Jak żyć słowami Apostoła Pawła: „Zawsze się radujcie?”

89. BERNARD GEUE, TO MI SIĘ UDA, 27 SPOSOBÓW NA ŚWIADOME I DOBRE ŻYCIE, 1 CD MP3, cena: 24,00 zł. Czas nagrania: 3 godz. 36 min. Czyta: JACEK WOJCIECHOWSKI.

Autor - proponuje dwadzieścia siedem prostych technik, dzięki którym każdy z nas może zmienić stare nawyki, lepiej zrozumieć swoje lęki, uporządkować sposób życia. Ten audiobook nie daje złotej recepty na szczęście, ale przy odrobinie naszego wysiłku może pomóc w rozwiązywaniu wielu codziennych, uciążliwych problemów i odkryciu możliwości własnego rozwoju.

90. WŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI, SŁUCHANIE, 1 CD MP3, cena: 12,59 zł. Czas nagrania: 5 godz. 33 min. Czyta: MAŁGORZATA TALARCZYK.

„...powinienem napisać, że podobieństwo imion, zdarzeń, faktów jest zupełnie przypadkowe. To oczywiste! Nie wiem, jak wygląda genera literatury faktu, ale na pewno ta książka nią nie jest. Bliżej mi do „evidence - based - medicine” (medycyny faktów), bo z nią się rzeczywiście identyfikuję. W moich tekstach każdy znajomy element, każda skojarzona zależność świadczy o tym, że są one osadzone w naszej rzeczywistości, z niej się wywodzą i tkwią w niej...” (Włodzimierz Zakrzewski)

91. W. STEFAN, E. ŁOZIŃSKA, L. STEFAN, SZTUKA DIALOGU, 1 CD mp3, cena: 39,00 zł. Czas nagrania: 6 godz. Czytają: WIESŁAWA STEFAN, ELŻBIETA ŁOZIŃSKA, LECH STEFAN.

„Sztuka dialogu - praktycznie o komunikacji” to z dotychczasowych najlepsze konferencje poruszające od strony praktycznej takie tematy, jak: warunki i zasady dobrego dialogu, komunikacja werbalna i niewerbalna, sztuka dialogu z małym dzieckiem, nastolatkiem i osobą dorosłą, dialog w małżeństwie, w życiu zakonnym, przyjaźni, trudności w dialogu, „niedogadanie się”.

92. JACEK PULIKOWSKI, KOBIETA + MĘŻCZYZNA. OBDAROWANI SOBĄ CZY SKAZANI NA SIEBIE... CZYLI O SZTUCE BUDOWANIA WIĘZI, 1 CD, cena: 12,99 zł. Czas nagrania: 1 godz. 16 min. Czyta: JACEK PULIKOWSKI.

Brak szczęścia w relacjach mężczyzna-kobieta, spowodowany jest odejściem człowieka od planu Stwórcy i rezygnacją z łaski nadprzyrodzonej. Ludzie coraz częściej biorą los w swoje ręce zapominając o Bogu, który wie, co dla człowieka jest najlepsze, co da mu szczęście. Nie ma innej drogi do szczęścia jak miłowanie, ale nie można kochać nie będąc sobą - kobietą czy mężczyzną i nie rozumiejąc różnic w powołaniu płci. W zamyśle Boga kobieta i mężczyzna są sobą obdarowani i razem tworzą nową jakość. Istniejące trudności są potrzebne, bo ich wspólne pokonywanie prowadzi do umocnienia więzi.

93. IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA, KOREPETYCJE Z SUKCESU, 1 CD MP3, cena: 27,00 zł. Czas nagrania: 7 godz. 19 min. Czyta: GRZEGORZ PAWLAK.

Jak działać skutecznie, jak zaplanować własne szczęście a przede wszystkim jak realizować marzenia. Autorka w bardzo przystępny sposób przekazuje cenną wiedzę, motywuje do podjęcia prostych, ale oszałamiająco skutecznych działań, które dla młodych, rozpoczynających swoją drogę życiową osób, mogą się okazać bardzo cennymi drogowskazami na drodze do wymarzonego sukcesu w każdej dziedzinie życia.

94. ANDRZEJ BATKO, SZTUKA PERSWAZJI CZYLI JĘZYK WPŁYWU I MANIPULACJI, książka + 1 CD, cena: 29,90 zł. Czas nagrania: 40 min. Treść: adaptacja. Czyta: ANDRZEJ BATKO.

Płyta audio zawiera nagrane na żywo fragmenty warsztatów „jaką potęgę daje Ci neurolingwistyczne programowanie, jak ujarzmić własne emocje i zachowania, jak na co dzień manipulują Tobą inni”.

95. M.R. KOPMEYER, PRAKTYCZNE METODY OSIĄGANIA SUKCESU CZĘŚĆ III ŹRÓDŁA INSPIRACJI, 3 CD, cena: 28,99 zł. Czas nagrania: 3 godz. 42 min. Czyta: JAN WILKANS.

Każdy człowiek rodzi się z instynktem sukcesu. O tym, czy Ty osiągniesz w życiu to, czego zapragniesz, zadecydujesz sam. Urzeczywistnianie marzeń nie zależy od tego, kim jesteś. i gdzie mieszkasz. Aby osiągnąć sukces, trzeba wyznaczyć sobie cel i mocno wierzyć, że się go osiągnie. Książka ta i prezentowane w niej metody mają ułatwić Ci osiąganie pożądanego celu.

96. FLORENCE LITTAUER, OSOBOWOŚĆ PLUS, 6 CD, cena: 56,00 zł. Czas nagrania: 7 godz. 4 min. Czyta: KRYSTYNA WIŚNIEWSKA.

W tej książce autor sięga do najnowszych osiągnięć psychologii, aby pomóc ci zrozumieć twoją niepowtarzalną osobowość, którą otrzymałeś od Boga. Znajdziesz w niej test osobowości, który pozwoli ci określić twój temperament i zobaczyć, jak cechy charakteru wpływają na twoje emocje, pracę i relacje z innymi.

97. NORBERT LECHLEITNER, WITAMINY DLA DUSZY, 3 CD, cena: 29,00 zł. Czas nagrania: 3 godz. 30 min. Czytają: ANNA LUTOSŁAWSKA, JACEK WOJCIECHOWSKI.

100 zaskakujących historyjek mądrościowych, które rozsłoneczniają choć trochę każdy dzień! Zebrane tu historyjki z pewnością nam w tym pomogą. Są one witaminami, które orzeźwiają, podnoszą na duchu, wzmacniają i wyzwalają. Ich działanie jest wypróbowane i niezawodne od wieków.

98. DIETER KROWATSCHEK, JAK PORADZIĆ SOBIE Z AGRESJĄ U DZIECI, 4 CD, cena: 34,50 zł. Czas nagrania: 5 godz. Czytają: DOROTA BOCHENEK, MACIEJ SŁOTA.

Niniejszy poradnik przedstawia przykłady najczęstszych form agresywnych zachowań wśród dzieci i młodzieży oraz wyjaśnia ich przyczyny. Autor z perspektywy wieloletniego doświadczenia w pracy z młodzieżą prezentuje podstawowe techniki oraz ćwiczenia pozytywnych postaw i relacji, a także doraźne metody radzenia sobie z dziecięcą agresją.

99. JACEK PULIKOWSKI, PRAGNIJ, A NIE POŻĄDAJ, 1 CD, cena: 12,99 zł. Czas nagrania: 1 godz. 10 min. Czyta: JACEK PULIKOWSKI.

Mówiąc o meandrach relacji kobiety i mężczyzny, począwszy od prostych prawd na temat obojga, przez gąszcz problemów związanych z zakochaniem się i seksem, JACEK PULIKOWSKI dochodzi do głębi tego, czym jest ich wzajemna miłość i odpowiedzialność.

100. KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ, SEX - POEZJA CZY RZEMIOSŁO, CZĘŚĆ 2, 1 CD, cena: 12,00 zł. Czas nagrania: 1 godz. 5 min. Czyta: KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ.

Kilka lat temu Duszpasterstwo Akademickie KUL zapoczątkowało, w ramach formacji stałej, spotkania z cyklu „Duchowość kobiety i mężczyzny”. Jest to próba pochylenia się nad fenomenem męskości i kobiecości. Na tej płycie znajduje się kontynuacja znanej już konferencji pod takim samym tytułem, poświęcona w sposób szczególny zagadnieniu czystości przedmałżeńskiej i wspólnego mieszkania przed zawarciem związku małżeńskiego.

101. KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ, SEX - POEZJA CZY RZEMIOSŁO, CZĘŚĆ 1, 1 CD, cena: 12,00 zł. Czas nagrania: 1 godz. Czyta: KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ.

Miłość fizyczna, która jest dobra i piękna z natury, posiada wiele odmian. Są to: uśmiech, gest, spojrzenie, słowo, współżycie seksualne. Bóg dał człowiekowi zadanie rozwijania się w miłości, tym zaś co pozwala mu się rozwijać jest ciało - tylko za pomocą ciała można spełniać uczynki miłości. Problem pojawia się wtedy, kiedy ciało wymyka się spod kontroli i zaczyna służyć egoizmowi, a nie miłości. Popęd seksualny, choć jest potężną siłą, nie jest zautomatyzowany jak u zwierząt, bo człowiek ma rozum i wolność, stąd człowiek może dokonać wyboru.

102. GIANPAOLO REDIGOLO, ZAWÓD - TEŚCIOWIE, 4 CD, cena: 32,00 zł. Czas nagrania: 5 Godz. 7 min. Czyta: PRZEMYSŁAW STRZAŁKOWSKI.

Teściem ani teściową nikt się nie rodzi, można się jedynie nimi stać. Oto podręcznik dla tych, którzy chcą, aby z humorem mówiono o nich nie tylko w popularnych dowcipach. To poradnik pożyteczny dla teściów, a także dla „dzieci nabytych”: synowych i zięciów... Książka ułatwi rozwiązywanie problemów życia rodzinnego, konfliktów czasem drobnych, a czasem bardzo skomplikowanych.

103. NIKODEM MARSZAŁEK, ODRODZENIE FENIKSA, książka + 1 CD MP3, cena: 34,90 zł. Czas nagrania: 5 godz. 14 min.

Z czym kojarzy Ci się Feniks? To stworzenie, które spala się pod koniec życia, by po chwili odrodzić się jako pełne energii pisklę. Ta przemiana jest magiczną siłą i przesłaniem dla nas. Do całkowitej odnowy potrzebujemy tylko chęci, zaangażowania i odwagi. Sukces nie jest dziełem przypadku, dlatego musisz przejąć kontrolę nad każdym aspektem Twojego życia.

104. ANDRZEJ BATKO, SZTUKA PERSWAZJI CZYLI JĘZYK WPŁYWU I MANIPULACJI, 3 CD, cena: 49,00 zł. Czas nagrania: 3 godz. 33 min. Czyta: Andrzej Batko.

Posłuchaj: jaką potęgę daje Ci neurolingwistyczne programowanie, jak ujarzmić własne emocje i zachowania, jak na co dzień manipulują Tobą inni.

105. NIKODEM MARSZAŁEK, MOTYWACJA BEZ GRANIC, książka + 1 CD MP3, cena: 29,90 zł. Czas nagrania: 4 godz. 11 min.

Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od zera dochodzenie do swoich fortun? Każda droga zaczyna się od tego, że widzisz przed sobą jakąś szansę i perspektywy, by zrealizować się w życiu. Szansę, która być może tylko czeka, abyś ją odkrył. Bez względu na to, jaki masz cel, trzeba wyruszyć w drogę na własne szczyty. Każdy z nas gdzieś głęboko w środku ma swój „Mont Everest ludzkich pragnień”.

106. BRIAN TRACY, ZJEDZ TĘ ŻABĘ, 21 METOD PODNOSZENIA WYDAJNOŚCI W PRACY I ZWALCZANIA SKŁONNOŚCI DO ZWLEKANIA, 1 CD MP3, cena: 29,00 zł. Czas nagrania: 2 godz. 18 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

„Zjedz tę żabę” to książka dla ludzi biznesu. Ta przekonująca metafora, „ogromna żaba” czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów.

107. SPENCER JOHNSON, KTO ZABRAŁ MÓJ SER, 1 CD, cena: 19,90 zł. Czas nagrania: 1 godz. 11 min. Czyta: JULIAN MERE.

„Kto zabrał mój ser?” to prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. „Ser” jest tutaj metaforą wszystkiego, czego pożądamy w życiu - dobrej pracy, zdrowych związków z innymi ludźmi, majątku, zdrowia czy spokoju duchowego. Tytuł ten gościł wiele tygodni na pierwszych miejscach list bestsellerów tak poczytnych pism jak: „The New York Times”, „Wall Street Journal”, „USA Today”. Jasne, pełne mocy przesłanie wypływające z książki - „to nieprawda, że zmiany są najważniejsze. Po prostu nic innego ważnym nie jest. Otwórz się na zmiany, nie walcz z nimi.”

108. IWONA MAJEWSKA - OPIEŁKA, UMYSŁ LIDERA, 1 CD MP3, cena: 35,00 zł. Czas nagrania: 11 godz. 45 min. Czyta: JAKUB KOSINIAK.

Umysł lidera to książka, która po lekturze zostawia nieodpartą chęć działania i zdobywania szczytów. Autorka sugestywnie i w sposób łatwo przyswajalny pokazuje jak lepiej zarządzać zespołem, relacjami z ludźmi, jak efektywnie budować związki, ale przede wszystkim jak lepiej rozumieć siebie, wykorzystywać swoje zdolności oraz eliminować słabości.

109. GRACE KETTERMAN, JAK UCHRONIĆ DZIECKO PRZED PRZEMOCĄ, 4 CD, cena: 31,00 zł. Czas nagrania: 4 godz. 46 min. Czyta: DOROTA BOCHENEK

Jeżeli leży ci na sercu dobro dziecka, musisz podjąć wszelkie możliwe działania, żeby ochronić je przed przemocą. Pamiętaj, że to właśnie ty jesteś kluczowym elementem decydującym o ochronie twoich dzieci przed przemocą. Zacznij już od dziś.

110. M.R. KOPMERER, PRAKTYCZNE METODY OSIĄGANIA SUKCESU, CZĘŚĆ II: URZECZYWISTNIANIE MARZEŃ, 3 CD, cena: 28,99 zł. Czas nagrania: 3 godz. 26 min. Czyta: JAN WILKANS.

„Urzeczywistnianie marzeń” nie jest uzależnione od tego KIM jesteś, CZYM jesteś i GDZIE mieszkasz a przykłady ludzi, którzy niezależnie od miejsca, wieku i czasu zdobyli to czego pragnęli przekonują że jest to możliwe. Trzeba tylko wiedzieć CO to ma być i silnie w to wierzyć. Thomas Edison zaczynał jako gazeciarz w pociągach, a został największym wynalazcą świata! John Rockefeller jeden z najbogatszych ludzi świata zarabiał na początku swej kariery 6 dolarów tygodniowo.

111. PAWEŁ CIEŚLAK, KOMUNIKACJA W SPRZEDAŻY, 1 CD, cena: 21,96 zł. Czas nagrania: 1 godz. 4 min. Czytają: TERESA DROZDA, MARCIN STYCZEŃ.

Kompendium praktycznej wiedzy, popartej rzeczywistymi przykładami i ćwiczeniami, którą łatwo i szybko przyswoisz nawet kiedy jesteś bardzo zapracowany.

112. W. STEFAN, E. ŁOZIŃSKA, KOMUNIKACJA W RELACJACH, 6 CD, cena: 37,50 zł. Czas nagrania: 8 godz. Czytają: WIESŁAWA STEFAN, ELŻBIETA ŁOZIŃSKA.

Od poczęcia nasze życie kształtuje się przez relacje i na nich opiera. Od relacji, jakie budujemy z innymi zależy także relacja ze sobą, z Bogiem. Sesja poświęcona jest budowaniu dojrzałych relacji przez dojrzałą komunikację.

113. FRANK BETTGER, JAK PRZETRWAĆ I ODNIEŚĆ SUKCES W BIZNESIE, 4 CD, cena: 49,50 zł. Czas nagrania: 5 godz. 12 min. Czyta: TOMASZ KUĆMA.

Pouczające przykłady i wskazówki, które pomogą Ci wyrobić w sobie styl i technikę najlepszego handlowca, przydatne w każdej działalności, gdzie kluczem do sukcesu jest bezpośredni kontakt i nawiązywanie więzi z drugim człowiekiem. Swoisty katechizm handlowca.

114. DALE CARNEGIE, JAK ZDOBYĆ PRZYJACIÓŁ I ZJEDNAĆ SOBIE LUDZI, 6 CD, cena: 66,99 zł. Czas nagrania: 7 godz. 10 min. Czytają: TOMASZ KUĆMA, JERZY GOŚCIŃSKI, GRZEGORZ PRZYBYŁ, ANITA SAJNÓG.

DALE CARNEGIE zwykł mawiać, że łatwiej zarobić milion dolarów niż ukuć nowe porzekadło. „Celem tej książki jest pomóc człowiekowi w odkryciu, rozwinięciu i wykorzystaniu w pełni drzemiącego w nim potencjału, niezwykłych tkwiących w nim sił.”

115. M.R. KOPMEYER, PRAKTYCZNE METODY OSIĄGANIA SUKCESU, CZĘŚĆ I: ZDOBYWANIE FORTUNY, 3 CD, cena: 28,99 zł. Czas nagrania: 3 godz. 23 min. Czyta: JAN WILKANS.

Jak stać się człowiekiem sukcesu? W części I „Zdobywanie fortuny” dowiesz się jak proste i łatwe są metody bogacenia się. Bo sukces nie jest wcale czymś skomplikowanym. Zwykli ludzi, tacy jak Ty, gromadzą pieniądze, stają się sławni i zbijają fortuny.

116. ROBERT B. CIALDINI, WYWIERANIE WPŁYWU NA LUDZI, 11 CD, cena: 94,00 zł. Czas nagrania: 8 godz. Czyta: ANDRZEJ ŚLEDŹ.

Książka dla wszystkich tych, dla których umiejętność wpływania na innych jest elementem zawodowego kunsztu. Posłuży wiedzą i pomocą wszystkim, którzy chcą wpływać na innych, ale również tym, którzy pragną się obronić przed niepożądanym wpływem innych...117. IWONA DWOJEWSKA, GŁODÓWKA DLA ZDROWIA I URODY, 1 CD, cena: 13,53 zł. Czas nagrania: 1 godz. 9 min. Czyta: AGNIESZKA ROGIŃSKA.

W pogoni za dobrą pracą, sukcesem, sławą czy pieniędzmi godzimy się na wiele wyrzeczeń. Zapominamy o własnym zdrowiu, odpowiednim żywieniu, nie dbamy o sprawność fizyczną. Łatwo za to ulegamy pokusom - zamiast solidnego obiadu batonik lub danie typu fast food, zamiast porcji mleka, sera czy surówki - jakiś suplement z apteki. Ciągle brakuje nam czasu, albo… ochoty i siły woli, żeby coś pożytecznego dla siebie zrobić. A może czasem warto coś dla siebie zrobić. Głodówka może być dobra nie tylko dla zdrowia, także dla urody.
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna