Affidea bezpłatnie przebada w kierunku nowotworów płuc! Sieć placówek onkologicznych Affidea bierze udział w Narodowym Programie Zwalczania Chorób Nowotworowych, którego zadaniem jest wczesne wykrywanie raka płucPobieranie 6.62 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar6.62 Kb.
Affidea bezpłatnie przebada w kierunku nowotworów płuc!

Sieć placówek onkologicznych Affidea bierze udział w Narodowym Programie Zwalczania Chorób Nowotworowych, którego zadaniem jest wczesne wykrywanie raka płuc. Mieszkańcy wybranych powiatów województwa warmińsko - mazurskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, umożliwiających wczesne wykrycie nowotworu.

Program „Wczesne wykrywanie raka płuc” obejmuje badanie tomografem komputerowym. Bezpłatnemu badaniu w placówce Affidea mogą poddać się osoby w wieku od 55 do 75 lat, które palą papierosy lub inne wyroby tytoniowe minimum przez 20 lat, są narażone na ekspozycję czynników rakotwórczych bądź w ich rodzinach występowały nowotwory.

Każda osoba we wskazanym wieku, która spełnia jeden z powyższych warunków, powinna otrzymać od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej skierowanie na badanie tomografii komputerowej. Skierowanie to można również otrzymać od lekarzy specjalistów sieci placówek onkologicznych Affidea. Pacjenci, u których zostaną wykryte zmiany w płucach, będą kierowani do dalszej diagnostyki i leczenia w ramach programu.

- Badanie tomografem komputerowym jest bezbolesne, nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Pozwala na bardzo wczesne wykrycie nawet kilkumilimetrowych zmian - mówi Adam Żmudziński, Dyrektor Regionalny Affidea Polska (woj. warmińsko-mazurskie). Rak wcale nie musi oznaczać wyroku. Należy pamiętać, że im wcześniej rak zostanie wykryty, tym większe są szanse na jego pokonanie. Właśnie dlatego warto regularnie wykonywać badania profilaktyczne.

Bezpłatne badania można wykonać do 30. listopada 2015 r. w trzech placówkach Affidea w Olsztynie: przy ul. Niepodległości 44, ul. Żołnierskiej 18 oraz przy ul. Żołnierskiej 18a, a także w Bartoszycach w placówce Affidea przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 11.
Programem objęci są mieszkańcy powiatów: braniewskiego, nowomiejskiego, ełckiego, oleckiego, węgorzewskiego, gołdapskiego, mrągowskiego, iławskiego, piskiego.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o telefonowanie pod numer  22 44 11 111.***

O Affidea:


Firma Affidea (dawniej Euromedic) jest jednym z największych inwestorów i świadczeniodawców usług w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) w Europie. W 197 centrach medycznych, będących wyłączną własnością firmy, zapewnia najlepszą możliwą diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz usługi z zakresu radioterapii onkologicznej. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma rozszerza działalność również na obszary, w których nikt jeszcze dotąd nie działał. Zatrudniając profesjonalną kadrę, zajmującą się diagnostyką, Affidea staje się również firmą wiodącą w dostarczaniu zdalnej diagnostyki - oferuje wielomodułowe usługi z zakresu teleradiologii.
Firma zatrudnia blisko 6 000 wykwalifikowanych specjalistów medycznych. Posiada centra w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Grecji, we Włoszech, w Turcji, Czechach, Rosji, Portugalii, Bułgarii, Szwajcarii, Irlandii oraz na Litwie.
W Polsce firma Affidea obecna jest od 2000 roku. Jej celem jest nie tylko wprowadzanie do Polski najnowocześniejszych metod i narzędzi leczenia chorób nowotworowych, ale również konsekwentne zwiększanie dostępu Polaków do tych usług.
: media
media -> Regulamin otwierania I prowadzenia rachunków oszczędnościowych płatnych na każde żĄdanie (A’vista) w złotych dla rad rodziców I innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej
media -> Wywiad pielęgniarski I zaświadczenie lekarskie dane świadczeniobiorcy
media -> Formularz cenowy Pakiet 1
media -> Lab Inż. Biomed
media -> A19 zjazd I 19,20,21. 09. 2014 Nr zajęć
media -> I liga wojewódzka a1 junior (mljs) Runda jesienna 2015 Kolejka 1 w dniach 22-08-2015/23-08-2015
media -> I liga wojewódzka a1 junior "mljs" runda II 16 kolejka 19-03-2016/20-03-2016
media -> Runda wiosenna sezonu 2014/2015 Kolejka 14 w dniach 28-03-2015/29-03-2015
media -> Limanowa: I liga okręgowa – orliki – wiosna 2015 Kolejka 1 w dniach 20-26. 04. 2015
media -> Regulamin konkursu turystycznego

Pobieranie 6.62 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna