After Hours Party na stałe w Oscar’s Bar andel’s Hotel Cracow Kraków, 8 lipca 2013 – After Hours Party to nowa modna impreza na kulturalnej mapie Krakowa, która zyskuje coraz większą ilość fanówPobieranie 11.79 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar11.79 Kb.
Informacja Prasowa


After Hours Party na stałe w Oscar’s Bar andel’s Hotel Cracow
Kraków, 8 lipca 2013 – After Hours Party to nowa modna impreza na kulturalnej mapie Krakowa, która zyskuje coraz większą ilość fanów. Raz w miesiącu w czwartkowy wieczór (najbliższa impreza: 18 lipca, start: 19:00) Oscar’s Bar andel’s Hotel Cracow zaprasza do swoich designerskich wnętrz na muzyczną ucztę w wykonaniu DJa światowej sławy – Maceo Wyro. Wstęp jest wolny i obejmuje darmowego drinka oraz możliwość wygrania weekendu w jednym z hoteli VI, tym razem w Berlinie.
After Hours Party udowadnia, że można bawić się w ekskluzywnym miejscu w luźnej atmosferze przy dźwiękach współczesnej muzyki klubowej. To pomysł na spotkanie ze znajomymi tuż po pracy, wieczorny relaks z przyjaciółmi, bądź początek imprezowego wieczoru.
After Hours Party jest wyjątkowa z wielu powodów. Po pierwsze odbywa się w designerskim Oscar’s Bar w samym centrum Krakowa, w miejscu, które zostało uznane za najmodniejszy hotel w Polsce. Po drugie wstęp jest wolny, a każdy uczestnik otrzymuje powitalnego drinka również za darmo. Po trzecie wygodne sofy oraz profesjonalna obsługa (jak na 4-gwiazdkowy obiekt przystało) zapewnia komfort i relaksującą atmosferę. Po czwarte wyśmienite drinki i napoje oraz smakowite przystawki są niezwykłym dodatkiem do muzycznej uczty, którą serwuje światowej sławy DJ.
W czwartek 18 lipca za konsolą ponownie stanie DJ Maceo Wyro, który „miksował” m.in. w warszawskich Filtrach, nowojorskich Match, Limelight, Green, Galapagosi. Jest przedstawicielem stylu global dance fusion, dziennikarzem muzycznym i radiowym, a od 2003 r. współpracuje z Tomaszem Stańko, aktualnie tworząc projekt Stańko i Niewinni Czarodzieje. Maceo Wyro będzie dawał popisy swojego DJ-skiego kunsztu od 19:00 do 23:00, jednakże Oscar’s Bar czynny jest do 1:00 w nocy. W czasie wieczoru będzie można wygrać wyjątkową nagrodę – weekend w 4-gwiazdkowym andel’s Hotel Berlin.
After Hours Party jest pierwszą imprezą organizowaną przez andel’s Hotel Cracow w ramach promocji Oscar’s Bar - modnego i tętniącego życiem miejsca spotkań zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Nowa oferta Oscar’s Bar kierowana jest do tych, którzy poszukują oryginalnych inspiracji i cenią sobie dobrą jakość, wrażenia estetyczne i różnorodność. W Oscar’s Bar nie zabraknie najnowszych trendów kulinarnych i barmańskich, imprez muzycznych i wystaw sztuki współczesnej.
After Hours Party

Kiedy: czwartek, 18 lipca 2013 r., godz. 19:00 – 23:00

Gdzie: Oscar’s Bar, andel’s Hotel Cracow (ul. Pawia 3, centrum Krakowa)

Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji:http://www.vi-hotels.com/pl/andels-cracow/restauracja-i-bar/after-hours-party-23052013/

https://www.facebook.com/andels.Hotel.Cracow


Kontakt:

Vienna International Hotels & Resorts Oddział w Polsce

Katarzyna Strojna-Szwaj

Communication and Marketing Manager

tel. +48 22 630 59 06

tel. kom.: +48 608 095 836

mail: katarzyna.strojna@vi-hotels.pl

Web: www.vi-hotels.com; Twitter: @vi_hotelswww.facebook.com/vienna.international.hotels

Internetowe biuro prasowe: www.vi-hotels.com/centrum-prasoweVienna International Hotelmanagement AG to grupa hotelarska, która prowadzi i rozwija 30 hotele oraz 1 projekt hotelowy z 5.899 pokojami i 13 077 łóżkami w 9 krajach (Austria, Czechy, Polska, Chorwacja, Francja, Rumunia, Słowacja, Niemcy, Rosja). W portfolio firmy znajduje się jeden hotel należący do grupy Leading Hotels of the World oraz obiekty miejskie, kompleksy hotelowe, hotele spa & wellness oraz kongresowe. W Polsce Vienna International Hotelmanagement AG aktualnie zarządza 5 hotelami: 4-gwiazdkowymi Amber Baltic Międzyzdroje, andel’s Hotel Cracow, andel’s Hotel Łódź, angelo Hotel Katowice oraz 3-gwiazdkowym Chopin Hotel Cracow Old Town.

www.vi-hotels.comVienna International Hotels & Resorts Poland

Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 WarsawTel.: +48 22 630 59 06, email: katarzyna.strojna@vi-hotels.pl

www.vi-hotels.com, twitter.com/vi_hotels, www.facebook.com/vienna.international.hotels

: news -> file
file -> Załącznik nr 1 do Instrukcji dotyczącej zasad gospodarowania odzieżą
file -> Tydzień filmu niemieckiego 2013 Krakowskie Centrum Kinowe ars kraków, ul. Św. Tomasza 11 piątek, 15. 11. 2013, godz. 21. 00 Weekend
file -> 10. Jubileuszowe Polsko-Niemieckie Spotkanie Współpracy dla przedsiębiorstw innowacyjnych i usługodawców technicznych
file -> Por Fiesta Club i Pałac pod Baranami
file -> Aktualizacja 25. 10. 2011 Dotyczy przetargu ramowego na 2011 rok nr
file -> Krakowskiego festiwalu filmowego podczas 54. Kff widzowie będą mogli zobaczyć ponad 230 filmów, w tym 98 tytułów konkursowych, który oceni w sumie 24 jurorów
file -> Iv spotkania sztuki niezależnej 19 października 2014, klub fabryka w krakowie prezentacja artystóW
file -> 8th festival of polish music 13-21 July 13 July Fri Kraków Philharmonic Hall
file -> Ramowy program imprezy słoneczna iberiada w terminie 01. 09 16. 09. 2012

Pobieranie 11.79 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna