Agnieszka tucharz nowym dyrektorem generalnym mamaison hotel le regina warsaw z przyjemnością informujemy, że butikowy Mamaison Hotel Le Regina Warsaw ma nowego Dyrektora Generalnego, którym została w listopadzie Agnieszka TucharzPobieranie 7.63 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar7.63 Kb.Warszawa, 18 grudnia 2012
AGNIESZKA TUCHARZ NOWYM DYREKTOREM GENERALNYM
MAMAISON HOTEL LE REGINA WARSAWZ przyjemnością informujemy, że butikowy Mamaison Hotel Le Regina Warsaw ma nowego Dyrektora Generalnego, którym została w listopadzie Agnieszka Tucharz.

Nowy Dyrektor Generalny Mamaison Le Regina Warsaw posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży, zdobyte w międzynarodowych hotelach w Warszawie. Agnieszka piastowała między innymi stanowisko Dyrektora Sprzedaży w hotelach grupy Starwood (Sheraton i Westin), wyniosła również wieloletnie doświadczenie menadżerskie z Le Meridien Bristol i hotelu Marriott. W 2004 roku została Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu pierwszego w Polsce projektu grupy ORCO - Hotelu Le Regina, aby po dwóch latach, jako Dyrektor Generalny, otworzyć siostrzany obiekt - Rezydencję Diana, który z sukcesem prowadziła przez siedem lat.

Agnieszka jest absolwentką Wyższej  Szkoły Handlu i Prawa oraz  Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Interesuje się architekturą wnętrz, psychologią oraz sztuką współczesną. Dołącza do zespołu Le Reginy w bardzo dobrym okresie dla hotelu: od ponad roku to najlepszy warszawski obiekt w rankingu TripAdvisor, a jesienią zdobył prestiżową nagrodę World Travel Awards w kategorii „Najlepszy hotel w Polsce”. Sukcesy odnosi także restauracja La Rotisserie – tytuł Mistrza Polski Sommelierów 2012 wywalczył Andrzej Strzelczyk, a magazyn „Warsaw Insider” przyznał nagrodę w kategorii „Najlepsza restauracja hotelowa”.

Praca w Le Reginie to prawdziwa przyjemność: indywidualne podejście do każdego Gościa, elastyczność, wyjątkowa atmosfera stworzona przez pracowników i piękne wnętrza sprawiają, że nasi Goście bardzo wysoko nas oceniają i wracają do Le Reginy jak do własnego domu” – mówi Agnieszka Tucharz. „Moim celem jest utrzymanie najwyższej jakości obsługi i wspieranie działań promocyjnych restauracji La Rotisserie” – dodaje nowa Dyrektor Generalna Mamaison Hotel Le Regina Warsaw.
Więcej o Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Mamaison Le Regina to elegancki, pięciogwiazdkowy hotel na warszawskiej Starówce. Posiada 61 indywidualnie zaprojektowanych pokoi i apartamentów, część rekreacyjną z basenem i sauną, 2 sale konferencyjne oraz kameralną restaurację La Rotisserie, gdzie Szef Paweł Oszczyk serwuje autorskie specjały kuchni europejskiej, a wina dobiera Mistrz Polski Sommelierów 2012, Andrzej Strzelczyk. W tygodniu Szef zaprasza na trzydaniowy business lunch i kolacje degustacyjne, w niedziele na pięciodaniowy Linner. Poleca także wyjątkową, siedmiodaniową Kolację Sylwestrową.Więcej informacji na naszej stronie: www.mamaison.com/leregina
Jesteśmy na Facebook’u: http://www.facebook.com/MamaisonHotelLeReginaWarsaw
Agnieszka Naumiuk, Marketing & PR Manager, T: 22 531 60 42, E: anaumiuk@mamaison.com


Pobieranie 7.63 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna