Akademickie Mistrzostwa Polski azs 26. 04. 2015Pobieranie 6.38 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar6.38 Kb.
Akademickie Mistrzostwa Polski AZS 26.04.2015
Informacje dla Klubów Karate na temat procedury zgłoszeń na AMP Karate
1 Zgłoszenie wstępne do udziału w zawodach (wygenerowane przez elektroniczny system zgłoszeń) musi zostać przesłane do Organizatora Mistrzostw w terminie określonym w komunikacie nr 1. Reprezentacje, które nie dotrzymają obowiązku terminowego przesłania ww. zgłoszenia, nie będą mogły wziąć udziału w zawodach, za wyjątkiem sytuacji opisanej w punkcie 3.
2 Zgłoszenie ostateczne do udziału w zawodach (wygenerowane przez elektroniczny system zgłoszeń) musi zostać przesłane do Organizatora Mistrzostw w terminie określonym w komunikacie nr 2: w przypadku dyscyplin indywidualnych– 3 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw
Reprezentacje, które nie dotrzymają obowiązku terminowego przesłania ww. zgłoszenia, nie będą mogły wziąć udziału w zawodach.
3 Dokonanie zgłoszenia wstępnego po terminie określonym w komunikacie nr 1 jest możliwe wyłącznie po poinformowaniu Koordynatora AMP i uiszczeniu opłaty regulaminowej w terminie do 7 dni po terminie pierwotnym – wpłata tytułem „opłata regulaminowa” (decyduje data wpływu informacji do Koordynatora AMP oraz pieniędzy na konto AZS Środowisko Warszawa).

Wpłaty można dokonać w wysokości:

a) 1000 zł – dotyczy wszystkich zawodów – w tym przypadku wynik uczelni zostaje wliczony do klasyfikacji generalnej AMP

b) 100 zł – dotyczy dyscyplin indywidualnych – w tym przypadku wynik uczelni nie zostaje wliczony do klasyfikacji generalnej AMP, jednakże startujący zawodnicy zostają sklasyfikowani indywidualnie i drużynowo.


Komunikaty o Akademickich Mistrzostwach Polski AZS w Karate rozesłane zostaną do wszystkich Klubów Uczelnianych AZS oraz Klubów Karate.
Zgłoszenie wstępne i ostateczne do udziału w zawodach musi zostać przesłane do Organizatora Mistrzostw wyłącznie przez Klub Uczelniany AZS w terminach określonych w komunikatach 1 i 2 !!!
: sites -> default -> files
files -> Smm załącznik a formularz zgłoszenia bezpieczeństwa
files -> Viii festiwal Komedii szpak 2014
files -> Warszawskie inwestycje I remonty w 2016 r. W tym roku rozpocznie się budowa kolejnych odcinków II linii metra, remonty I inwestycje tramwajowe poprawią funkcjonowanie komunikacji miejskiej
files -> Sprawna ewakuacja to podstawa zasady i urządzenia bezpieczeństwa w warszawskim metrze
files -> Komunikacją do nekropolii Jak co roku linie autobusowe i tramwajowe „C
files -> Wyniki wojewódzkiego konkursu języka angielskiego – etap rejonowy z dnia 9 stycznia 2015r
files -> Wzór załącznika w formacie A5
files -> Ul. Patriotów 108
files -> Przewozy Regionalne” Spółka z o o. Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Gdyni do postępowania przetargowego o udzielenie zamówienia oznaczonego nr referencyjnym prek3-251- 42 /13

Pobieranie 6.38 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna