Aktualności o Transformacji sierpień 2012Pobieranie 24.14 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar24.14 Kb.
Aktualności o Transformacji - sierpień 2012


Wzmożona intensywność naszych czasów wzywa nas do głębszego wniknięcia do duchowej sfery wewnątrz nas. Chciałabym, abyśmy w tym miesiącu kontynuowali pracę z materiałem opisanym w lipcowych Aktualnościach o Transformacji.
Nasza wspólna praca nie dotyczy tego, co dzieje się w świecie zewnętrznym. Nasza praca razem polega na pogłębianiu naszego świata wewnętrznego oraz na wspólnym działaniu ze stanu obfitości oraz spokoju wewnętrznego.
Prawda jest taka, że czegokolwiek nie stracimy w świecie zewnętrznym, wewnątrz nas jesteśmy u siebie w domu. Jesteśmy bowiem boskim światłem oraz nieśmiertelnymi, i jest to odwieczną prawdą. Na poziomie duchowym nie mamy nic do stracenia. Nasz duch/Ja jest miejscem trwałości i nie zmienia się. Nasze duchowe światło jest miejscem kompletnego spokoju i ześrodkowania.
Ponieważ tak wiele się dzieje na około nas, jest ważniejsze niż kiedykolwiek żyć w stanie spokoju, ześrodkowania oraz w swoim prawdziwym wewnętrznym domu. Ponieważ w tym miejscu mamy dostęp do wiecznego spokoju, niezmiernego bogactwa i obfitości na wszystkich poziomach oraz do radości, której pragniemy.
Im większy mamy dostęp to prawdziwego spokoju wewnętrznego oraz ciszy, tym bardziej i prawdziwiej możemy być uosobieniem uzdrowienia dla naszej rodziny, naszej wspólnoty, Ziemi oraz dla nas samych.
Jednakże, kiedy jest tyle sporów i waśni, trudno jest dla wielu z nas opuścić poziom zamartwiania się i obawy przed zawodem i stratą. Nasze serca pękają od głębokiego współczucia, w miarę jak jesteś świadkami wszystkiego tego, co się dzieje na około nas. W tym stanie, jest nam trudniej nawiązać kontakt z naszym prawdziwym domem, duchem, Ja, boskim światłem, ciszą oraz wewnętrznym spokojem. Ale musimy!
Jest ważne, aby raz w tygodniu znaleźć czas, a oczywiście kiedy jest to możliwe, kilka razy w tygodniu i dać sobie czas i miejsce, aby wykonać swoje prace duchowe i doświadczyć ciszy oraz wewnętrznego spokoju.
Jeśli tego nie zrobimy, to zawsze będziemy kreować z poziomu strachu i desperacji tak, jak to opisałam w zeszłym miesiącu.
Nicość, miejsce o niezmierzonej potencji, jest puste, a zarazem pełne. Nicość jest miejscem, z którego pochodzi wszystko co żyje. I wszystko jest stworzone z ciszy. Cisza wytwarza próżnię, która przyciąga do siebie formę.
Jeżeli będziemy potrafili wyciszyć się z najwyższego aspektu tego wyrażenia- głęboka cisza wewnętrzna - będzie to poziom, na którym będziemy mogli przyciągnąć do nas wszystko to, co chcielibyśmy stworzyć.
Tak, jak już napisałam w zeszłym miesiacu, wielu z nas wciąż tworzy ze stanu hałasu wewnętrznego i nie jest to stan właściwy, wymagany do przyciągnięcia do nas tego, czego pragniemy. Musimy najpierw doświadczyć ciszy wewnętrznej oraz spokoju wewnętrzengo, a także otworzyć sie na otrzymywanie. I kiedy otwieramy się na otrzymywanie, pozbywamy się lęku przed zawodem, że nie uda się nam stworzyć tego, czego pragniemy. Ważnym punktem jest tutaj otworzenie się, wyciszenie, odnalezienie spokoju wewnętrznego i otrzymywanie. Nieprzywiązywanie wagi do końcowego rezultatu jest kluczem do sukcesu we wszystkich pracach duchowych. Tak było i będzie zawsze. Ponieważ przywiązywanie wagi do końcowego rezultatu niszczy ciszę oraz wewnętrzny spokój.
Następujące stwierdzenie jest ważną kwestią do zapamiętania: Czegokolwiek obawiasz się stracić, już to straciłeś, ponieważ straciłeś te rzeczy w swojej wyobraźni.
Tak, jak już od lat naucza mnie moja nauczycielka duchowa Isis, jeżeli już otrzymałeś przekaz, aby się przebudzić i przeżywać swoje życie w bardziej świadomy sposób, z honorem i szacunkiem, nie musisz płynąć na tej samej fali co inni ze społeczeństwa, którzy jeszcze nie obudzili się ze snu, który nie wspomaga życia.
Sądzę, że Isis mówi o innym wymiarze rzeczywistości. Ponieważ mamy teraz wybór, aby odbudować swoje życie w tym momencie, przy użyciu mocy wyobraźni.
Musimy kompletnie poddać sie naszemu Ja, Ziemi, naturze oraz wszechświatowi. Ponieważ, kiedy poddajemy się, odzyskujemy zaufanie, że wszystko dzieje się zgodnie z boskim planem, oraz że nasze światło wewnętrzne, wewnętrzna wiedza przeprowadzą nas przez każdą zmianę i wyzwanie. I musimy zdać sobie sprawę, że nasze wyzwania będą inne od tych, z którymi zmierzą się inne osoby w społeczeństwie. Nasze wyzwania dotyczą nauczenia się zaufania oraz pozwolenia, aby nasze przewodnictwo prowadziło nas ku życiu, którego pragniemy.
W tym miesiący chciałabym poprosić was, abyście raz w tygodniu znaleźli godzinę. Jeżeli możesz praktykować więcej niż raz w tygodniu, to wspaniale.
Medytuj przez godzinę. Znajdź czas w ciągu dnia, kiedy nie będziesz myślał o tym, gdzie musisz być w danym momencie lub co musisz zrobic po medytacji. Możesz to zrobić od razu z samego rana w wolnym dniu od nauki czy pracy lub nawet przed pójściem spać.
Włącz ekspansywną, ale i odprężającą muzykę. Upewnij się, że muzyka, którą wybrałeś nie zawiera słów. Powodem, dla którego sugeruję jedną godzinę jest, że ten okres czasu pozwoli ci naprawdę przejść do głebokiego stanu. Pozwoli to twoim falom mózgowym przejść ze stanu beta, stanu myślenia, do głębszego stanu, gdzie nie istnieje umysł, ale tylko świętość i święta przestrzeń.
Niech twoją intencją będzie wyciszenie oraz doświadczenie swojego wiecznego Ja. Niech twoją intencją będzie zetknięcie się ze swoim spokojem wewnętrznym i otrzymanie wszystkiego, co wypływa z bycia w tym stanie.
Na początku możesz doświadczyć swojego paplającego na okrągło umysłu. Jednakże w miarę jak będziesz głęboko oddychał, połóż swoje ręce na brzuchu oraz sercu i wtedy twój umysł zacznie się wyciszać. Idź głębiej. I jak dotrzesz do ciszy i wewnętrznego spokoju po prostu bądź w tym stanie. Nie zadawaj pytań podczas podróży wgłąb, a także nie staraj się skontaktować ze swoimi duchami pomocniczymy, aniołami itd.
Twoim jedynym zadaniem jest bycie. Coś się zmieni podczas wykonywania tego. Prawdopodobnie nie będziesz w stanie wytłumaczyć tego nikomu, ale doświadczysz nowego poczucia „domu” oraz twojego Ja. Spoczniesz w sobie i w swoim duchowym świetle.
Jak już raz tego doświadczysz, zmieni to ciebie w taki sposób, że odmieni twoje życie oraz świat naokoło ciebie.
Powtarzaj tę medytację na okrągło. Kiedy będziesz mógł wejść głęboko do środka i doświadczyć ciszy oraz spokoju wewnętrznego, zmieni się twoje postrzeganie. Ta zmiana postrzegania rozejdzie sie niczym fala po całej sieci życia.
Zrób to dla siebie i dla wszystkiego co żyje na tej wspaniałej Ziemi.
I powtórz tę medytację w czasie pełni księżyca, która przypada na 1 sierpnia. Nie „próbuj tylko” promieniować swoim światłem w sieci życia. Po prostu „poczuj” swoje własne światło, a reszta sama się wydarzy, bez twoich prób przyniesienia jakiejkolwiek zmiany.
Musimy przemieszczać się coraz głębiej, do naszej niezmierzonej przestrzeni wewnętrznej, aby naprawdę być „tą zmianą”.
Postanówmy sobie, że w ten dzień, pełni księżyca, „będziemy nośnikiem miłości i światła”. Odczuwaj, że jesteś nośnikiem miłości i światła w czasie wykonywania swoich codziennych obowiązków.
Jeśli jesteś nowym czytelnikiem Aktualności o Transormacji odwiedź naszą stronę i kliknij na „Creating A Human Web of Light” , aby przeczytać instrukcję na temat naszej comiesięcznej ceremonii.
Sugeruję także, abyśmy powtórnie wykonali ćwieczenie, które wspólnie wykonaliśmy pare lat temu. Chciałabym, abyś pracował z magnesami, aby naprawdę zrozumieć prawo przyciągania.
Jeśli masz w domu dwa magnesy, to użyj ich. Jeśli nie masz, to idź i kup dwa niedrogie magnesy.
Codziennie trzymaj magnesy w taki sposób, aby pole dodatnie i ujemne przyciągały się na wzajem. I kiedy przechodzisz w stan ciszy i uczysz się odczuwać swoją własną przestrzeń, przyciągasz dobro życia oraz swoje pragnienia.
Im więcej wytworzysz przyciągania energetycznego pracując z magnesami, tym więcej poczujesz w swoim ciele poczucia pozyskiwania oraz przyciągania tego, czego pragniesz.
Innym aspektem, o którym pisałam wcześniej, jest odrzucenie obaw, że doznasz zawodu. Pozwól sobie na otworzenie się i otrzymywanie dóbr życia. Nie przywiązuj wagi do końcowego rezultatu, zamiast tego otwórz się na dary, które Ziemia oraz wszechświat ma ci do zaofiarowania w tym momencie.

Tłumaczenie: Dorota Goczal

Ogłoszenia:
I wanted to let you know that my CD program “The Beginner’s Guide to Shamanic Journeying” and also “Soul Journeys: Music for Shamanic Practice” are now available as apps for your I Pad. You can visit the apps store for more information.
Recently Byron Metcalf sent me a copy of his new CD program “Earth Om- Sacred Resonance: Exploring Your Relationship with the Earth”.
This CD includes an experiential exercise with shamanic rhythm and sounds, verbal guidance, chanting, and Field Effect Audio Technology. The second track of the CD is 20 minutes of Om chanting that is just a music track with no words.
I used this CD to travel within to experience deep inner peace inside myself, and I found it to be a powerful tool to support my meditation.
You can visit www.holoshamanicstrategies.org/feat for more information about the CD program.

FEMME: Women healing the World - A Producing opportunity.


My friend Emmanuel Itier is filmmaker from Santa Barbara www.WonderlandEntGroup.com - http://www.imdb.com/name/nm0411654/ who recently completed a multiple award winning documentary, "THE INVOCATION", produced and narrated by Sharon Stone. I was part of it and I invite you to watch the promo for this film to be released in the Fall 2012: http://www.youtube.com/watch?v=yicNscEO0y0
Emmanuel is now about to complete another uniting and inspiring Documentary: "FEMME: a Celebration of Women Healing the World." Please, watch the current promo and the following samples of interviews:
FEMME: http://www.youtube.com/watch?v=0u3HOxsbUMU

Sharon Stone: http://www.youtube.com/watch?v=e2iqUfye6Bk and http://www.youtube.com/watch?v=YWIdz5L7A6EEmmanuel's vision for FEMME: http://www.youtube.com/watch?v=gKzg1TO-hDc and http://www.youtube.com/watch?v=GHMg7JgJkQE&feature=relmfu
I have been interviewed for FEMME with many great women, from Nobel Peace Prize Winners Shirin Ebadi and Mairead Maguire to visionaries such as Barbara Marx Hubbard, Riane Eisler, Jean Houston, Jean Shinoda Bolen, Marianne Williamson. Gloria Steinem, Sharon Stone etc. Emmanuel just filmed FEMME in India, Africa and China.
To complete FEMME and cover the final cost of putting together this film, Emmanuel is seeking to raise $15,000. Please, become an Associate Producer and invest any amount from $500 or more. You can contact Emmanuel at: WL1@cox.net and on his cell: 805-452-0878.
I have spent a lot of time with Emmanuel in being interviewed for both “The Invocation” and “FEMME”. He is so passionate about bringing positive change into the world and he is really reaching out to an audience that has not yet been introduced to the power of bridging spiritual practices into our lives.
I really honor Emmanuel for his dedication and also his integrity. This has not been an easy path for him. He has made huge sacrifices to follow his vision and to be in service to the planet. And I hope if you are able that you might be called to help with this important project.
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna