Aleksander WłodykaPobieranie 45.16 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar45.16 Kb.

 1. Witam,

  nazywam się Aleksander Włodyka i jestem studentem I roku SUM na kierunku Zarządzanie Kulturą oraz I roku SUM na kierunku Kultura Współczesna. W okresie moich pierwszych stódiów na kierunku Europeisyka byłem wiceprzewodniczącym koła naukowego europeistyki oraz członkiem założycielem tego koła. Na tym kierunku uzyskałem tytuł licencjata i magistra. Powodów dla którego chciałbym wziąść udział w tym projekcie studenckim jest kilka:


  1. pochodzę z Katowic miasta które ma szansę zostać Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku, wczoraj minister Zdrojewski przedstawił listę miast które przeszły wstępny etap kwalifikacji, Katowice są jednym z pieciu miast.
  2. planowany temat mojej prac magisterskiej na Zarządzaniu Kulturą jest związany Katowicami, a zdobyte tam informacje napewno będą pomocne w jej pisaniu.

  Mój angielski jest na poziomie B1/B2, dodatkowo mówię po niemiecku jednak jego poziom obecnie jest na poziomie komunikatywnym, gdyż od zakończenia drugiego letoratu mam z nim kontakt tylko na wakacjach.


  Mam nadzieję że spotkamy się w poniedziałek, gdzie będę mógł przekazać więcej informacji o sobie.

  Pozdrawiam

  Aleksander Włodyka
  aleksander.wlodyka@gmail.com
 1. Weronika Pokojska

Zarządzanie w sektorze publicznym w kulturze, III rok

Myślę, że sama idea wyjazdu jest bardzo ciekawa i może mi się przydać w dalszej edukacji i rozwoju. Poza tym wiele pomysłów stosowanych w projektach, takich jak te w Zagłebiu Ruhry, mają duży potencjał i wykazują się imponującą kreatywnością, więc można by było zaczerpnąć z nich wiele inspiracji w pracy przy pdobnych projektach czy też insytucjach kultury w Polsce. Motywujący jest również fakt, że podczas takiego wyjazdu nawiązuje się  wiele interesujących znajomości, które w przyszłości mogą zaprocentować na różnych płaszczyznach, także zawodowej.

Powinniście mnie zabrać ze sobą, ponieważ jestem osobą, która lubi i umie pracować w grupie, jestem pracowita i sumiennie wykonuję swoją pracę. Poza tym cechuje mnie zainteresowanie wszelkimi kwestiami związanymi z kulturą i sztuką oraz duża ciekawość świata. Odbyłam praktyki w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie oraz wolontariat przy przygotowywaniu projektu Adelsheim Leuchtet w Adelsheim/Niemcy.

Język angielski: C1

Język niemiecki: jest moim drugim (obok języka polskiego) językiem ojczystym

pozdrawiam

Weronika Pokojska ♫

weroniczka.p@vp.pl 1. Dzień dobry,
  Chciałabym wziąć udział w realizowanym przez was projekcie. Dlaczego?
  Po pierwsze niezwykle ciekawa jestem jak na zachodzie wygląda
  zarządzanie kulturą z prawdziwego zdarzenia.  Informacje o
  wydarzeniach organizowanych w Zagłębiu Ruhry zrobiły na mnie duże
  wrażanie, a wstępny zarys planu wizyty wydaje mi się niezwykle
  interesujący. Ponadto po skończeniu studiów chciałabym pracować w
  zawodzie i jestem pewna, że doświadczenia wyniesione z projektu
  przydadzą mi się w organizowaniu imprez w Polsce. Będzie to także
  mobilizacją do pracy przed wyjazdem.
  Dlaczego ja? Zapewne ze względu na komunikatywność, umiejętność pracy
  w grupie, sumienność, otwartość na nowe pomysły, kreatywność. A także
  za doświadczenie w wolontariacie na wielu krakowskich festiwalach min.
  Festiwalu Muzyki Filmowej, Etiudzie i Animie, Off Plus Camera,
  Festiwalu Cieni w Grotesce i wielu innych.

  Agnieszka Pudełko


  III rok zarządzania w kulturze
  Instytut Spraw Publicznych
  Angielski B2 1. Hej!
  Chciałabym zgłosić chęć udziału w wyjeździe do Zagłębia Ruhry. Poniżej przesyłam wymagane informacje.

  1. Katarzyna Cieślik


  2. II rok studiów stacjonarnych, polityka społeczna, Instytut Spraw Publicznych
  3. Na pierwszym roku prowadzone były u nas zajęcia z demografii i jednym z tematów opracowywanych na zajęciach była przestrzeń miasta. Temat mnie zafascynował i postanowiłam zapisać się na drugim roku na fakultet z rewitalizacji obszarów staromiejskich i poprzemysłowych. Po dwóch zajęciach jestem w stanie powiedzieć, że temat miasta i jego struktury, jego "wnętrze", rozplanowanie i wykorzystywanie jego potencjału coraz bardziej mnie ciekawią. Chciałabym na własne oczy zobaczyć jakie cuda dzieją się podczas procesu rewitalizacji. Byłaby to dla mnie szansa na zrobienie niesamowitych zdjęć, bo od 4lat zajmuję się fotografią ( można by było po przyjeździe zrobić jakiś "wernisaż" ). Ponadto razem z koleżanką (która również chce zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe i też zajmuje się fotografią) administrujemy stronę internetową ISP, więc same miałybyśmy dobry materiał na opracowanie np. fajnej galerii na stronie, co mogłoby zachęcić potencjalnych kandydatów na studia do studiowania u nas.
  4. Myślę, że wspólny wyjazd przyniósłby korzyści obu stronom. Na pewno dobry fotoreportaż jest mocnym argumentem który za mną stoi - starałabym się jak najlepiej ująć ten krajobraz (wiadomo - subiektywnie), jednocześnie utrwalając część naszego studenckiego życia :)
  5. Angielski na poziomie B2.

  Chciałabym tylko jeszcze wiedzieć, jakiej kwoty do zapłaty za wyjazd można będzie się spodziewać?

  Z pozdrowieniami,
  Katarzyna Cieślik


1.Imię i nazwisko Magdalena Ładosz
2. Rok i kierunek studiów to poplątane, ale proszę: III rok zarządzania w sekt. publicznym- zarządzanie w kulturze( większość kursów zaliczyłam awansem, więc luz), I rok SUM zarz. w sektorze publicznym, II rok SUM kulturoznawstwo- zarz. w kulturze, mam też dyplom zawodowy animatora i menedżera kultury na UMCSowej pedagogice :)
3. Motywację do wzięcia udziału w projekcie uczyć się, uczyć, poznawać dorobek innych i wcielać w praktyce to, co nie przekonuje o swojej wartości, pozostając wyłącznie teorią
4. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zabrać ze sobą-żeby mieć szczęśliwego członka przygody na pokładzie! Bardzo kibicuję animacji społeczno- kulturalnej. Moją magisterkę poświęcam projektowi pokochajfotografie.pl w kontekście działań w sferze upowszechniania kultury- ich działania to między innymi Festiwalowi Artystów Ulicy w Gliwicach, czyli podobnym terenie poprzemysłowym (jak w temacie wyjazdu). Często też pracuję przy festiwalach (pochwalę się, a co: Fringe w Edynburgu 2008 i 2009, Absolut Fringe w Dublinie 2009, Dragonfly Festiwal 2008 w Szwecji- ten ostatni króciutki, poprzednie- kilka tygodni, Scie- Fi London 2008; Polska: Konfrontacje Teatralne i Sąsiedzi w Lublinie- tak, tak, tu interesy są sprzeczne, bo kibicuję Lublinowi 2016, poza tym Parada Smoków i drobne zlecenia KBF, to po krótce)
5. Poziom języka angielskiego certyfikat na zaledwie B2, ale kurs przerwałam po drugim z trzech semestrze proficiency (ze względu na zmianę miejsca zamieszkania), zasadniczo dogaduję się bez problemów, poza tym warte odkurzenia podstawy niemieckiego, ale z tym bym się nie wychylała:)

Ola, ja wiem, że to taki strzał w stopę, ale jeśli mnie (mam nadzieję) wybierzecie, to nie będę mogła się spotkać w najbliższy poniedziałek. Mamy 15. edycję Konfrontacji. Wyjeżdżam dziś wieczorem, a wrócę dopiero 24. października. Poczekacie?


Pozdrawiam.

Magda Ładosz 1. Witam,

bardzo podoba mi pomysł organizowanego przez Was wyjazdu do Zagłębia Ruhry w Niemczech. Uważam, że może on być bardzo inspirujący i  pożyteczny dla przyszłych menagerów kultury.  Oprócz nowych doświadczeń oraz zdobycia wiedzy na temat organizacji i funkcjonowania  instytucji kultury, możemy poznać nowe pomysły eventów  towarzyszących imprezom kulturalnym. 

Osobiście bardzo chciałabym zobaczyć jak wygląda "zarządzanie kulturą" w innych krajach europejskich.  Ne pewno stanowiłoby to inspirację do tworzenia nowych pomysłów dotyczących funkcjonowania instytucji kultury  w Polsce.
Uważam, że powinniście zabrać mnie ze sobą ponieważ jestem osobą  komunikatywną, pracowitą i sumienną. Potrafię pracować w zespole, wykazuję się kreatywnością i pomysłowością. 
Moje doświadczenie: praktyki w Teatrze Lalki Maski i Aktora "Groteska",  wolontariat na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Etiuda&Anima".

Joanna Wiśniowska

III rok zarządzania w kulturze

Instytut Spraw Publicznych

język angielski - poziom B2


 1. Cześć!

  Piszę, ponieważ zainteresował mnie Wasz projekt i chętnie wzięłabym w nim udział, zwłaszcza że studiuję pokrewny kierunek: Animację Społeczno-Kulturową, i organizacja projektów jest mi bliska!

  1. Imię i nazwisko Joanna Jankoś
  2. Rok i kierunek studiów I rok SUM, Animacja Społeczno-Kulturalna

3. Motywację do wzięcia udziału w projekcie

Projekt wydaje mi się bardzo ciekawy, oryginalny i związany z moimi zainteresowaniami, czyli realizacją projektów kulturalnych. Jest wyjątkową okazją do poszerzenia doświadczeń i umiejętności oraz z pewnością pozwoli nauczyć się wielu nowych rzeczy oraz poznania nowych ludzi, nowego regionu, który jak na razie jest mało popularny.

4. Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zabrać ze sobą

Jestem osobą otwartą, aktywną i mam wiele różnych pomysłów, którymi chętnie się podzielę, jestem kreatywna i łatwo przystosowuję się do różnych sytuacji. Lubię angażować się w dodatkowe projekty i pomagać przy organizacji ciekawych wydarzeń.

5. Poziom języka angielskiego


upper-intermediate, komunikatywny :)

Co prawda nie mówię po niemiecku, ale mówię biegle po hiszpańsku i w miarę OK po portugalsku (jeśli może się na coś przydać!). Jedyny problem polega na tym, że do końca lutego jestem na stypendium w Hiszpanii, i dopiero od marca będę w Krakowie i będę mogła uczestniczyć w spotkaniach etc.

Pozdrawiam i czekam na odp.
Asia
1. Anna Bartosiewicz
2. I SUM, Historia Sztuki
3. Interesują mnie różne aspekty nowoczesnego zarządzania instytucją kultury oraz adaptacja terenów poprzemysłowych na potrzeby sztuki. Kilkukrotnie odwiedzałam Niemcy, m. in. uczestniczyłam w Warsztatach Translatorskich w Berlinie, organizowanych przez Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie Wir oraz w wystawach i targach sztuki: Documenta w Kassel i Art Forum Berlin (relacje z obu wydarzeń w formie artykułów opublikowałam on-line). Kraj ten jest mi bardzo bliski.
4. Mam doświadczenie, zdobyte w organizacji pozarządowej (działalność w stowarzyszeniu Nowa Mina Kultury) i animacji kultury. Organizowałam targi, wieczory autorskie, koncerty, konferencje. Mogę wnieść coś nowego do grupy projektowej – nie tylko wiedzę, ale również zapał i zwariowane pomysły. Ponadto jestem w stanie napisać relację z wyjazdu.
5. C1

 1. Witam serdecznie,

  Nazywam się Marta Czarny.


  Obecnie jestem studentką na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej (kierunek Polityka Społeczna- spec. zarządzanie organizacjami publicznymi i obywatelskimi- studia stacjonarne) i w związku z tym dotarła do mnie wiadomość o wyjeździe do zagłębia Ruhry. Aktualnie uczęszczam na drugi rok w/w studiów. Postanowiłam zredagować swoje zgłoszenie ponieważ na kierunku, na który chodzę jest bardzo dużo elementów powiązanych z tematem konferencji. Przede wszystkim na przedmiotach takich jak: demografia czy rewitalizacja obszarów zajmujemy się problemem urbanizacji i zmian w środowisku naturalnym na korzyść nowych technologii ale także na korzyść kultury i ekologii. Dodatkowo sama interesuję się kwestią rozwoju kultury biorąc udział w zajęciach fotograficznych czy spotkaniach niezależnym propagatorów tej dziedziny. W okresie liceum uczęszczałam do klasy o profilu niemieckojęzycznym dzięki czemu bez większych problemów posługuję się tym językiem oraz znam informacje/ciekawostki dotyczące tego kraju. Mój poziom języka angielskiego to B1, jednak ze zrozumieniem ze słuchu także nie mam problemów, ponieważ przez jakiś czas przebywałam w Anglii.
  Ten wyjazd dla mnie byłby nie tylko dobrą lekcją pomocną w przyszłej pracy, ale także spełnieniem pragnienia o wizycie u naszych zachodnich sąsiadów. Myślę, ze mogłabym wynieść z niego wiele ciekawych doświadczeń, które następnie mogłabym wcielić w życie jako Polityk Społeczny- wszak jakaś część osób po tym kierunku będzie zajmować się sprawami rozwoju obszarów poprzemysłowych, których w Polsce nie brakuje.
  Pozdrawiam serdecznie z nadzieją na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
  Marta Czarny.

1. Justyna Frączyk
2. 2 rok Zarządzania kulturą (I stopnia), IK UJ

5 rok Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa (jednolite magisterskie), IINiB UJ


3. Motywacja: Mieszkałam i pracowałam przez rok w Niemczech, bardzo lubię ten język i kraj. Uważam, że kultura niemiecka warta jest poznania, a czego nie doceniają Polacy, wciąż nienawidząc Niemców za wojnę i uważając wszystko co niemieckie, łącznie z językiem, za złe. Owszem, wojna to nie było dobre wydarzenie, ale dlaczego mamy do tej pory nienawidzić się za to? Trzeba nawiązać zatem współpracę :) Przebywając w Niemczech spotkałam bardzo fajnych ludzi, pozytywnie nastawionych do świata. Wydarzenia kulturalne, w których miałam okazję brać udział, stały na wysokim poziomie. Chciałabym wrócić do tego kraju, przypomnieć sobie język w czasie kontaktu z "prawdziwym" Niemcem, poznawać dalej ich kulturę. A może nawet odnaleźć coś, co zainspiruje mnie do napisania pracy licencjackiej w przyszłym roku.
4. Dlaczego ja: Ponieważ mogę być Waszym prywatnym tłumaczem :) Nie wiem, jak daleko zaawansowane są przygotowania do wyjazdu, ale mogę również pomóc w wyszukiwaniu różnych dziwnych informacji (nie robiłam tego jeszcze po niemiecku, ale jak skutecznie wyszukiwać nauczyłam się na bibliotekoznawstwie).
5. Poziom języka angielskiego: Zdany egzamin w JCJ na poziomie B2, obecnie lektorat na poziomie C1.
6. Poziom języka niemieckiego: Zdane egzaminy ZMP oraz DSH, przez rok mieszkałam w Niemczech, obecnie lektorat na poziomie B2 (choć powinnam być na wyższym, ale chodzę na ten ze względu na brak odpowiedniego terminu i długą przerwę w nauce języka).
Czekam na odpowiedź :)

Pozdrawiam

Justyna Frączyk
1)      Karolina Papież

2)      Politologia specjalność zarządzanie w Instytucjach I rok II stopnia,

Europeistyka specjalność niemcoznawstwo, III rok licencjatu.  

3)      Wasz projekt niezwykle mnie zainteresował. Mimo, iż studiuję kierunki bezpośrednio nie zbieżne z kulturą, sama interesuję się nią odkąd pamiętam. Szczególnie bliska mi jest szczutka współczesna, teatr, jak i szeroko rozumiane kino, które jest moją miłością od kilku już dobrych lat. Projekt wydaje się niezwykle interesujący, gdyż kultura będzie tu stykać się z industrializmem. Okręg przemysłowy stolicą kultury to świadczy o tym, przyszedł czas w kulturze na nowy etap, połączenia codzienności z tym z czym kultura miała się kojarzyć a mianowicie, z czymś od tej codzienności dalekim. Co ciekawe stolicą kultury nie jest jedno miasto jak to  było do tej pory, a całe Zagłębie, co jeszcze bardziej pobudza moją ciekawość. Po pobycie w Austrii i przebywaniu w tamtejszych monumentalnych(ale pięknych) galeriach, muzeach chciałabym poczuć tą nowoczesną (współczesną kulturę) na tle niesamowitego krajobrazu. Sam projekt nie jest mi obojętnych również z innych,nie tylko kulturalnych powodów. A mianowicie chciałabym swoją przyszłą karierę związać z zarządzaniem jednostką publiczną, jeżeli byłaby to jednostka kulturowa, byłby to dla mnie podwójne szczęście. Dlatego, też wyjazd do Zagłębia mógłby być wielkim krokiem naprzód w mojej karierze. Co więcej mój drugi kierunek "europeistyka" jest ze specjalnością niemcoznawstwo, wiele o Niemcach mówimy, uczymy się, ale niestety nie wiele ma to wspólnego z empirią samą w sobie.

4)      Powinniście wybrać właśnie mnie ! Wiele jest ku temu powodów: po pierwsze jestem kulturą samą w sobie- uczestnicze w eventach kulturalnych, kiedy i jak tylko mogę, staram się być zawsze z nowinkami (teatralnymi, filmowymi, 'książkowymi' etc) na bieżąco  (nawet wszystkie gazety tygodniowe czytam od końca, studiuję kierunek związany z kulturą Niemiec, same Niemcy nie są mi obce, tak samo jak i język. I przede wszystkim mam wiele cech interpersonalnych do tego, aby w tym przedsięwzięciu wziąć udział- jestem niezwykle energiczna, nie boję się wyzwań, jestem osobą otwartą, z łatwością nawiązuję kontakty, szczególnie w międzynarodowym towarzystwie. 5)      Znajomość angielskiego : biegła.
Witam!

 

Nazywam się Katarzyna Stańczyk.Studiuję zarządzanie kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz socjologię na Akademii Górniczo- Hutniczej- na obu kierunkach jestem na 1 roku SUM.

  W projekcie chciałabym wziąć udział ponieważ jego tematyka wydaje mi się bardzo interesująca: z pewnością ilość starych kominów i fabryk w Krakowie jest mniej pokaźna niż w Zagłębiu Ruhry... ale jeśli u nas ostatnimi czasy dzieje się tyle świetnych rzeczy w tych kilku opustoszałych fabryczkach (a tak się składa, że akurat w tym tygodniu brałam udział w takich jednych warsztatach, które obdywały się w Klubie Fabryka i jestem niebywale "nabuzowana" energią tego miejsca... ;-P), to jestem bardzo ciekawa, co się wyrabia tam, gdzie jest ich o wiele więcej. ;-P  

  Dlaczego to właśnie mnie powinniście zabrać ze sobą? Bo jestem raczej drobna i z pewnością zajmę niewiele miejsca! :-P

A tak na prawdę, to może się Wam przydadzą jakieś moje umiejętności: chętnie mogę pomóc sklecić jakieś pisma czy inne dokumenty, których pewnie trzeba będzie trochę wyprodukować przed wyjazdem, żeby dostać dotację czy jakieś pozwolenie... Albo może chcielibyście stworzyć jakiś "pamiętnik" czy bloga z relacjami z pobytu... albo z relacjami z przygotowań do akcji...

W każdym razie, w redagowaniu tekstów jestem w miarę dobra, jakby co. Chociaż... na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społ. to w sumie może być słaby i oklepany atut.... :-P.

 

  Co do "działalności naukowej", to podczas studiów licencjackich byłam członkinią Socjologicznego Koła Naukowego Wydziału Humanistycznego AGH oraz Filmoznawczego Koła Naukowego. Do FKNu zresztą, należę nadal. Do SKNu natomiast już nie, gdyż stwierdziłam, że wolę słuchać dyskusji o najdziwniejszym nawet filmie niż brać udział w socjologicznych konferencjach naukowych, podczas których wiedzie się spory o paradygmaty w naukach społecznych. Ble. ;-)  

  Jeśli chodzi o angielski, to zdałam egzamin państwowy na poziomie B2 (ale było to ponad rok temu, zatem można przypuszczać, że teraz władam tym językiem troszeczkę lepiej, tym bardziej, że od tamtego czasu pracuję jako nauczyciel języka angielskiego z uczniami ze szkoły podstawowej.... ;-P).  

 

Pozdrawiam! 1. Witam!

  trafiłam na Wasze ogłoszenie w sprawie projektu i jestem mocno zainteresowana tematem.


  przesyłam zgłoszenie:

  Imię i nazwisko: Aleksandra Piotrowska


  Rok studiów i kierunek: III rok zarządzanie w kulturze, ISP

  Motywacja: miałam kilkakrotnie styczność z tematyką Zagłębia Ruhry, głównie w interesującej mnie działce rewitalizacji  i wszystkich, realizowanych z nieco mniejszym rozmachem, kulturowych "akcji reanimacyjnych". miejsce to jak wiadomo jest absolutną Mekką dla menedżerów kultury, łączące olbrzymi rozmach, konsekwencję działania i kreatywność, której często brakuje w Polsce. czytając Wasze ogłoszenie, z każdą linijka utwierdzałam się w przekonaniu, że ilość planowanych spotkań i odwiedzanych miejsc, stwarza bądź co bądź unikatową szansę rozwoju, a na dodatek daje możliwość pracy przy projekcie naukowym, czego nie maiłam okazji dotychczas doświadczyć. nie ukrywam, że interesuje mnie również "podglądnięcie" jak wdrażane są programy związane z projektem "Europejska Stolica Kultury".

  Dlaczego ja?: jak już wspomniałam, interesuje mnie tematyka rewitalizacji. kultura natomiast to dziedzina, w której mimo wszystko widzę siebie w przyszłości, bo póki co robię to, co lubię i to, co sprawia mi przyjemność, a fakt, że niekoniecznie da się na tym zarabiać, na razie jest mało istotny. i choć zajmuję trochę miejsca, warto mnie ze sobą wziąć, bo w przypadku pracy w grupie nie uznaję półśrodków, działam na maksimum swoich możliwości i staram się wykorzystać wszystkie okazje do samorozwoju.

  Język: w środku drogi między B2 a C1


  pozdrawiam,


  Ola Piotrowska 1. Witam!

 

Nazywam się Katarzyna Stańczyk.

Studiuję zarządznie kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz socjologię na Akademii Górniczo- Hutniczej- na obu kierunkach jestem na 1 roku SUM.

  W projekcie chciałabym wziąć udział ponieważ jego tematyka wydaje mi się bardzo interesująca: z pewnością ilość starych kominów i fabryk w Krakowie jest mniej pokaźna niż w Zagłębiu Ruhry... ale jeśli u nas ostatnimi czasy dzieje się tyle świetnych rzeczy w tych kilku opustoszałych fabryczkach (a tak się składa, że akurat w tym tygodniu brałam udział w takich jednych warsztatach, które obdywały się w Klubie Fabryka i jestem niebywale "nabuzowana" energią tego miejsca... ;-P), to jestem bardzo ciekawa, co się wyrabia tam, gdzie jest ich o wiele więcej. ;-P  

  Dlaczego to właśnie mnie powinniście zabrać ze sobą? Bo jestem raczej drobna i z pewnością zajmę niewiele miejsca! :-P

A tak na prawdę, to może się Wam przydadzą jakieś moje umiejętności: chętnie mogę pomóc sklecić jakieś pisma czy inne dokumenty, których pewnie trzeba będzie trochę wyprodukować przed wyjazdem, żeby dostać dotację czy jakieś pozwolenie... Albo może chcielibyście stworzyć jakiś "pamiętnik" czy bloga z relacjami z pobytu... albo z relacjami z przygotowań do akcji...

W każdym razie, w redagowaniu tekstów jestem w miarę dobra, jakby co. Chociaż... na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społ. to w sumie może być słaby i oklepany atut.... :-P.

 

  Co do "działalności naukowej", to podczas studiów licencjackich byłam członkinią Socjologicznego Koła Naukowego Wydziału Humanistycznego AGH oraz Filmoznawczego Koła Naukowego. Do FKNu zresztą, należę nadal. Do SKNu natomiast już nie, gdyż stwierdziłam, że wolę słuchać dyskusji o najdziwniejszym nawet filmie niż brać udział w socjologicznych konferencjach naukowych, podczas których wiedzie się spory o paradygmaty w naukach społecznych. Ble. ;-)  

  Jeśli chodzi o angielski, to zdałam egzamin państwowy na poziomie B2 (ale było to ponad rok temu, zatem można przypuszczać, że teraz władam tym językiem troszeczkę lepiej, tym bardziej, że od tamtego czasu pracuję jako nauczyciel języka angielskiego z uczniami ze szkoły podstawowej.... ;-P).   

Pozdrawiam!
: file -> view
view -> Definicje „zimnej wojny
view -> Apr. 29 /04 /2013 Dla miłujących Jehowę ‛nie ma żadnej przyczyny potknięcia’
view -> May 20 /05 /2013 Jehowa naszym „prawdziwym mieszkaniem” (20-26 maja)
view -> May 6 /05 /2013 Czy masz serce, które zna Jehowę? (6-12 maja)
view -> Co oznacza dla nas proroctwo o siedmiu pasterzach i ośmiu książętach (13-19 stycznia)
view -> Feb. 25 /02 /2013 Bądź odważny — Jehowa jest z tobą!
view -> Włochy: Futuryzm narodził się we Włoszech, za jego twórcę uznaje się włoskiego pisarza Fillipo Tomasso Marinettiego, który w 1909 roku opublikował „Akt założycielski i manifest futuryzmu”
view -> Inauguracja roku harcerskiego 2011/2012 1-09-2011 Montaż słowno –muzyczno- multimedialny „Chylimy żałobne sztandary”
view -> Przewodnik montażu w darmowym programie VirtualDub1
view -> Zadania domowe pomoce naukowe

Pobieranie 45.16 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna