Alma matter zaprasza osoby zainteresowane odbyciem praktyk studenckichPobieranie 18.26 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar18.26 Kb.

PRAKTYKI STUDENCKIE W ALMA MATTER

CENTRUM OPIEKI I EDUKACJI OKOŁOPORODOWEJALMA MATTER

ZAPRASZA OSOBY ZAINTERESOWANE ODBYCIEM PRAKTYK STUDENCKICH .

DO OBOWIĄKÓW PRAKTYKANTA NALEŻEĆ BĘDZIE:

- BIEŻĄCA OBSŁUGA RECEPCJI  • KONTAKT TELEFONICZNY Z PACJENTKAMI I KOORDYNACJA STANÓW OSOBOWYCH NA POSZCZEGÓLNYCH ZAJĘCIACH

  • DBAŁOŚĆ O DOKUMENTACJE WIZYT

  • DBAŁOŚĆ O MATERIAŁY REKLAMOWE

  • ORGANIZACJA I PROWADZENIE MARKETINGU INTERNETOWEGO

CHĘTNE OSOBY ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY PRZY UL. SZCZEPANOWSKIEGO 8 W POZNANIU PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ TELEFONICZNYM:509 904 600

Bezpłatna Szkoła rodzenia


To miejsce stworzone przez kobiety z myślą o kobietach w ich najważniejszym momencie życia. Pragniemy otoczyć Rodziców profesjonalną opieką położnych już od początku ciąży, dając poczucie bezpieczeństwa i rzeczywistego przygotowania do chwili narodzin. Wierzymy w to, że poród jest procesem instynktownym, a jego przebieg w dużym stopniu zależy od samej rodzącej.

Wizyty domowe


Bezpłatne wizyty patronażowe. Świadczymy usługi na terenie całego Poznania w domu pacjentki w zakresie opieki poporodowej nad matką i noworodkiem.

Badania laboratoryjne


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia każda kobieta w okresie ciąży powinna wykonać podstawowe badania diagnostyczne. Zakres świadczeń profilaktycznych i działań w zakresie promocji zdrowia wraz z okresami ich przeprowadzania u kobiet w ciąży można wykonać w Alma Matter.

Gimnastyka w ciąży


Specjalny program ćwiczeń ogólnorozwojowych dla kobiet w ciąży z wykorzystaniem elementów Pilates, Body Ball, elastycznych gum.

Fizjoterapia dna miednicy


Trening mięśni dna miednicy inwestycją na całe życie. Serdecznie zapraszamy na warsztaty z fizjoterapeutą dotyczące problemu nietrzymania moczu. Wyjaśnimy zjawisko nietrzymania moczu, nauczymy się lokalizować mięśnie dna miednicy, wyjaśnimy, dlaczego warto ćwiczyć w ciąży i po ciąży, przedstawimy metody diagnostyczne i sposoby leczenia nietrzymania moczu. Po wykładzie wprowadzającym fizjoterapeuta przedstawi ćwiczenia.

Pomoc w laktacji


Czyli jak ze stoickim spokojem podejść do karmienia piersią. Zapraszamy na spotkania, podczas których opowiemy o więzi łączącej matkę, dziecko i ojca. czynnikach zakłócających tę więź, o roli jaką ma do odegrania każde z rodziców w kontekście naturalnego karmienia.

Chustowanie


O tym czym jest chusta, po co jest, jak sprzyja Twojemu dziecku i Tobie. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego nauczycie się technik wiązania dzieci w chustach i poznacie istotne czynniki zdrowotne oraz więzi rodziców z dzieckiem.

Pierwsza pomoc noworodkom


Aby poczuć się pewniej i wiedzieć jak udzielić pierwszej pomocy zachęcamy do wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy dla dzieci.

Badanie KTG


Wszystkie Panie od 30. tygodnia ciąży mogą skorzystać z badania KTG do Alma Matter, gdzie w warunkach ciszy i spokoju wysłuchać można rytmu bicia serca swojego maleństwa.

Masaż prenatalny


Bezpłatne masaże prenatalne dla kobiet w ciąży. Jest to niezwykła sztuka terapii dla matki i dziecka.

Masaż Rebozo


Bezpłatny masaż meksykańską chustą Rebozo. Masaż wykonywany w ciąży służy relaksacji i zmniejszeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Masaż Shantala


Bezpłatny masaż Shantala. Masaż dla dzieci i niemowląt wpływa korzystnie na rozwój, wycisza i relaksuje.

Fizjoterapia dla Rodziny


W trosce o zdrowie i kondycję całej Rodziny proponujemy różne formy aktywności dla Mamy, Taty i Dziecka.

W trosce o jak najlepsze zadowolenie pacjentek oferta Alma Matter jest całkowicie bezpłatna dla firm z nami współpracujących. Dzięki naszej opiece rodzice są uświadomieni, spokojni przechodzą przez drogę ciąży do narodzin. Otoczeni również opieką w domu po porodzie czują się bezpiecznie. Znajdujemy także wymierne korzyści dla firm współpracujących, a mianowicie krótsze, efektywniejsze wizyty u lekarza prowadzącego, a tym samym większa ilość pacjentek ze względu na oszczędzany czas.Alma Matter

Centrum Opieki Okołoporodowej

ul. Szczepanowskiego 8,

60-541 Poznań


Tel. +48 519 548 910

+48 618 438 764

www.almamatter.edu.pl

biuro@almamatter.edu.pl


©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna