Case rozszerza ofertę technologii poprawiających produktywność pod nazwą casePobieranie 11.37 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar11.37 Kb.Case rozszerza ofertę technologii poprawiających produktywność pod nazwą CASE® SiteSolutions

Paryż, 20 kwiecień 2015


Pod nazwą CASE® SiteSolutions, Case Construction Equipment zebrał wszystkie swoje usługi i technologie uzupełniające maszyny tej marki, aby pomóc klientom efektywnie zarządzać ich miejscami pracy oraz działalnością budowlaną. To wynik silnej koncentracji marki na rozwoju kompleksowych rozwiązań biznesowych mających na celu pomóc klientom w osiąganiu wyższej produktywności w miejscu pracy oraz wyższych zysków dla ich działalności. Aktualnie CASE SiteSolutions obejmują rozwiązania przeznaczone do sterowania maszynami CASE® SiteControl oraz rozwiązania telematyczne CASE® SiteWatchTM. W przyszłości Case zamierza kontynuować uaktualnianie, poprawianie i rozszerzanie tych usług, począwszy od rozbudowy oferty fabrycznie montowanych układów sterowania maszyn dla równiarek i spycharek oraz udoskonalanie i rozszerzanie globalnego zasięgu satelitarnego swoich rozwiązań telematycznych.
CASE® SiteControl – bardziej rozbudowana oferta dla równiarek i spycharek

Po podpisaniu umowy z Leica Geosystems w kwietniu 2014 roku, spycharki i teraz także równiarki Case są dostępne z przygotowywanymi fabrycznie układami sterowania Leica, dostnępnymi za pośrednictwem sieci Części Zamiennych, dzięki czemu klienci mogą korzystać z opłacalnej i prostej instalacji tej technologii w swoich punktach dealerskich. To oznacza, że spycharki i równiarki Case są przygotowywane fabrycznie do instalacji rozwiązań CASE SiteControl od Topcon, Trimble i Leica Geosystems. Dzięki temu klienci Case mogą w prosty sposób korzystać z precyzji, komfortu, produktywności oraz oszczędności czasu i kosztów zaawansowanych rozwiązań przeznaczonych do sterowania maszyną dostępnych na rynku.


CASE® SiteWatch TM – uaktualnienie i udoskonalenie oferty rozwiązań telematycznych Case

Liczba parametrów maszyny przekazywanych przez układ telematyczny CASE SiteWatch wzrosła z 12 do 40, umożliwiając zarządcom flot monitorowanie większego zakresu wskaźników stanu roboczego i osiągów ich maszyn. Maksymalizacja produktywności,wykorzystania floty, zapobieganie w sposób bardziej skuteczny potencjalnym problemom oraz zapewnienie optymalnego stanu technicznego każdej maszyny będzie teraz dużo prostsze.

Dodatkowo, Case aktualizuje sprzęt o nowy modem AM53, który obejmuje łączność 3G w celu zwiększenia szybkości i zasięgu komunikacji oraz akumulator zapasowy z myślą o poprawieniu funkcji bezpieczeństwa.

Te ulepszenia uzupełniają niedawno wprowadzoną opcję łączności satelitarnej w celu zaoferowania usług telematycznych w obszarach bez zasięgu sieci komórkowej. Aby zapewnić jak najbardziej rzetelną usługę satelitarną dostępną na rynku, Case w ramach swojego telematycznego modemu satelitarnego współpracuje z IRIDIUM, operatorem sieci znanym z wysokiej jakości sygnału i zasięgu globalnego oraz z Quake Global, jednym z najlepszych producentów modemów satelitarnych..Z naszej strony internetowej można pobrać tekst, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz filmiki powiązane z niniejszym komunikatem prasowym (jpg 300 dpi, CMYK): www.casecetools.com/press-kit
Case Construction Equipment sprzedaje i obsługuje pełną gamę maszyn budowlanych na całym świecie, w tym wyjątkowe koparko-ładowarki, koparki, równiarki, ładowarki kołowe, walce wibracyjne, spycharki, miniładowarki i terenowe wózki widłowe. U Dilerów Case’a, Klienci mają dostęp do prawdziwego profesjonalnego partnera oferującego światowej klasy sprzęt i wsparcie posprzedażowe oraz wiodące w branży warunki gwarancji i elastycznego finansowania. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.casece.com.

Case Construction Equipment jest marką należącą do CNH Industrial N.V., światowego lidera w branży dóbr inwestycyjnych notowanego na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: CNHI) oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie (MI: CNHI). Więcej informacji na temat CNH Industrial można znaleźć w Internecie na stronie www.cnhindustrial.com.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Nuria Martí (ALARCON & HARRIS)
Tel: +34 91 415 30 20
Email: nmarti@alarconyharris.com
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna