Cholewka: Wykonana z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Obuwie jedyne w swoim rodzaju – nowoczesny design. Obuwie doskonale nadaje się do codziennego użytku. Obuwie o niepowtarzalnym wyglądzie z asymetrycznym wiązaniemPobieranie 5.86 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar5.86 Kb.
p_v11_30059001 ( Obuwie klasyczne/lifestyle )
Numer katalogowy (index): 10150001

Cholewka:

Wykonana z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Obuwie jedyne w swoim rodzaju – nowoczesny design. Obuwie doskonale nadaje się do codziennego użytku. Obuwie o niepowtarzalnym wyglądzie z asymetrycznym wiązaniem, zapewniającym doskonałe trzymanie stopy. Bardzo lekkie, wygodne i dobrze dopasowane.


Wnętrze:

Wyprofilowana wkładka z systemem EVA - lekka chropowata pianka (octan etlowinylu o strukturze mikrokomórkowej) odlewana na gorąco, stosowana w klasycznych butach. Zapewnia lekkość i amortyzację.


Podeszwa:

Wykonana z wysokiej jakości gumy odpornej na ścieranie, zapewniającej odpowiednią stabilność, oraz elastyczność.


PUMA:

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1948 r. jako Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler przez Rudolfa Dasslera, brata Adolfa "Adi" Dasslera, który założył konkurencyjną firmę Adidas. Logo firmy ewoluowało na przestrzeni lat, by w 1979r przybrać obecną formę.Marka rozpoznawalna na całym świecie, wspierająca wyróżniających się sportowców oraz wyjątkowe reprezentacje narodowe. Piłkarze obecnie sponsorowani przez Pumę: Artur Boruc, Samuel Eto'o, Aliaksandr Hleb, Gianluigi Buffon i wielu innych. Piłkarze niegdyś wspierani przez Pumę: Eusebio, Johan Cruyff, Pelé i Diego Maradona. Piłkarskie reprezentacje narodowe sponsorowane przez Pumę: Polska, Włochy, Wybrzeże Kości Słoniowej, Austria i wiele innych. Puma nie ogranicza się do wspierania piłkarzy. Puma współpracuje również z ekipami F1 – Ferrari, BMW Sauber. W związku z tym obuwia i odzieży PUMA używa Robert Kubica, Kimi Raikonnen, czy Felipe Massa.

Firma swoją ofertę kieruje również do uprawiających inne dyscypliny sportowe. Marka obecna jest na wielu płaszczyznach życia codziennego. Puma zawsze obecna jest tam gdzie liczy się rywalizacja, prędkość, nowoczesne rozwiązania i sukces.
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna