Co mi mówisz górski strumieniu? W którym miejscu ze mną się spotkasz? Ze mną, który także przemijam? Zatrzymaj się to przemijanie ma sens!Pobieranie 5.6 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar5.6 Kb.


Co mi mówisz górski strumieniu?
W którym miejscu ze mną się spotkasz?
Ze mną, który także przemijam?...

Zatrzymaj się


- to przemijanie ma sens!

Jan Paweł II

Dnia 18 października 2012.r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielichowie przygotował spotkanie z okazji Dnia Seniora. Zaproszono 115 osób. Wspaniała jesienna pogoda spowodowała, że frekwencja dopisała. W Sali Centrum Kultury w Wielichowie gościliśmy 62 osoby.

Wszystkich zebranych gości powitali Pani Maria Popa Kierownik tut. Ośrodka Pomocy Społecznej, Pan Adam Łaniecki Burmistrz Miasta i Gminy Wielichowo, Pan Stanisław Marciniak Przewodniczący Rady Miejskiej Wielichowa oraz Ks. Proboszcz Jan Świerniak. Złożono Seniorom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, długich lat w zdrowiu, wiele radości i samych pogodnych dni.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna , w której zaprezentował się chór „Chórek Wesołych Chmurek” z Wielichowa oraz keyboardziści – Bartosz Gracz i Jędrzej Tyliński pod kierunkiem p. Damiana Popiołkiewicza. Centrum Kultury w Wielichowie zaprezentowało kronikę filmową z działalności naszej gminy w 2011 r.

W trakcie spotkania Seniorzy wspólnie śpiewali i recytowali wiersze.

Uroczystość umilił smaczny poczęstunek przygotowany przez pracowników tut. Ośrodka.

Na twarzach gości było widać zadowolenie, radość a nawet wzruszenie. Wspólnie spędzone chwile z pewnością na długo pozostaną w pamięci Seniorów.


Maria Popa

Pobieranie 5.6 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna