Czy znasz Adama? Poznajcie wspaniałego facetaPobieranie 5.18 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar5.18 Kb.

Czy znasz Adama?

Poznajcie wspaniałego faceta

Adam Kordykiewicz jest 50-letnim mieszkańcem Chociwla. Bardzo kocha swoich trzech synów:
14-letniego Marka, 15-letniego Mariusza oraz
19-letniego Artura. Życzliwy, można liczyć na jego pomoc. Jego pasją była gra na gitarze. Kilkanaście lat pracował w przemyśle drzewnym, jednak w wyniku zwolnień grupowych stracił pracę. Wtedy postanowił sam spróbować swoich sił w stolarstwie i otworzył własną działalność gospodarczą. Adam do swojej pracy podchodził z rzadko spotykaną pasją. Niestety!
W pewnym momencie wszystko zostało przerwane.


Przez ostatnie trzy lata, Adam zmaga się z wieloma chorobami. Uniemożliwiły mu one dalsze kontynuowanie działalności oraz wykończenie domu, który budował dla swojej rodziny. Nieszczęśliwie
w lutym tego roku Adam usłyszał przerażającą diagnozę - ostra białaczka szpikowa.


Na szczęście dla Adama istnieje szansa na powrót do zdrowia. Jest nią Dawca!

Rodzina i przyjaciele Adama nie potrafią czekać bezczynnie – sami zainicjowali poszukiwania jego bliźniaka genetycznego dla niego i innych pacjentów dotkniętych nowotworem krwi z Fundacją DKMS Polska. Przygotowania do akcji rejestracji Dawców pod hasłem "Pomóż Adamowi i innym"” ruszyły pełną parą!20 czerwca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Goleniowie oraz 21 czerwca w Hali widowiskowo-sportowej w Chociwlu odbędą się akcje rejestracji potencjalnych Dawców komórek macierzystych krwi i szpiku – dedykowana Adamowi i innym pacjentom. Jedyną szansą na powrót Adama do zdrowia i rodziny jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Każdy może pomóc rejestrując się, jako potencjalny Dawca szpiku. Dlatego przyjdź, daj wsparcie Adamowi i zarejestruj się!
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! DAJ PRZYKŁAD
I WESPRZYJ AKCJĘ „POMÓŻ ADAMOWI I INNYM!”


Pobieranie 5.18 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna