Dane techniczne



Pobieranie 145.26 Kb.
Data01.05.2016
Rozmiar145.26 Kb.
Załącznik nr 2a do SIWZ

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA




Nr części / Nr pozycji

(wg zał. nr 2 do SIWZ)

Wymogi dotyczące zamawianego sprzętu/urządzeń

Cz. 1 poz. 1

DANE TECHNICZNE:

Szczypce proste półokrągłe 135mm


- Pęseta prosta
- Regulowany klucz nasadowy 6”
- Ceramiczna lutownica 230V
- T10
- T15
- 3.2x75mm
- 0x75mm
- 0x75mm
- 1x75mm
- 5mm
- 6mm
- Pędzelek
- 7-w-1 zaciskarka
- Odsysacz do cyny
- Wyciągarka układów scalonych
- Szczypce precyzyjne
- Narzędzie do montażu układów scalonych
- Spoiwo lutownicze 63%, SN
- Etui
Gwarancja – minimum 12 miesięcy.

Cz. 5 poz. 1

Do pompowania, czyszczenia, przedmuchiwania, malowania małych powierzchni.
Służy do pozyskiwania sprężonego powietrza dla narzędzi pneumatycznych.
Przeznaczenie: - pompowanie - malowanie - piaskowanie - zasilanie narzędzi.
Zestaw zawiera: - Kompresor powietrza - Pistolet do pompowania kół, czyszczenia.

DANE TECHNICZNE:
- Napięcie 230V~50 Hz
- Moc min. 1.5 KW/2.0 KM
- Pojemność zbiornika min. 24 l
- Max. ciśnienie 8 bar
- Wydajność powietrza efektywna min. 116 l/min
- Obroty min. 2850/min
- Wziernik ułatwiający kontrolę poziomu oleju
- Zawór bezpieczeństwa
- Regulacja ciśnienia pracy
- Termiczna ochrona przed przeładowaniem
Typu: np. Leader 100901, Maktek LUFT 24L

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 3 poz. 6

Cz. 5 poz. 2

DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

format szerokości: 2.5 cala

pojemność: 1000 GB

interfejs: USB 3.0; zgodność ze standardem USB 2.0

transfer zewnętrzny: 600 MB/s

pamięć cache: min. 8 MB

Zasilanie przez złącze USB nie jest wymagane zewnętrzne źródło zasilania

W komplecie kabel USB 3.0 oraz etui na dysk.

Wspierane systemy operacyjne Windows 8, Windows 7, Windows Vista,
Windows XP, Mac OS X 10.1 lub nowszy.

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.



Cz. 6 poz. 23

Cz. 9 poz. 5

Podkładka pod mysz optyczną i laserową.

DANE TECHNICZNE

- Materiał tkanina + gumowa spodnia warstwa antypoślizgowa

- Wymiary 300 x 250 x 2,5 mm

- Powierzchnia ślizgowa redukcja tarcia

- Dodatkowo niski profil | kompatybilna z myszkami optycznymi i laserowymi.


Cz. 1 poz. 13

Cz. 5 poz. 3

DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

format szerokości: 2.5 cala

pojemność: 2000 GB

interfejs: USB 3.0; zgodność ze standardem USB 2.0

transfer zewnętrzny: 600 MB/s

pamięć cache: min. 8 MB

Zasilanie przez złącze USB nie jest wymagane zewnętrzne źródło zasilania

W komplecie kabel USB 3.0 oraz etui na dysk.

Wspierane systemy operacyjne Windows 8, Windows 7, Windows Vista,
Windows XP, Mac OS X 10.1 lub nowszy.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 3 poz. 4

Cz. 5 poz. 4

DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

Pojemność 4 GB

Pamięć flash

Rodzaj portu – port USB

Prędkość zapisu max. - 10MB/s

Zasilanie przez magistralę USB

Wspierane systemy operacyjne Windows 8, Windows 7, Windows Vista,
Windows XP, Mac OS X 10.1 lub nowszy.

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.



Cz. 2 poz. 1

DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

Dysk zewnętrzny HDD, 500GB, 2.5", USB


- pojemność: 500GB,
- solidna obudowa najlepiej z aluminium;

- komunikacja i zasilanie poprzez kabel usb 2.0 bez konieczności używania zasilacza zewnętrznego. Kompatybilny z Windows XP, Windows Vista, Windows 7.


Stan produktu: nowy (fabryczne opakowanie).
Gwarancja – minimum 24 miesiące.

Cz. 2 poz. 2


DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

Pojemność 16 GB

Pamięć flash

Rodzaj portu – port USB

Prędkość zapisu max. - 9MB/s

Prędkość odczytu max. - 18MB/s

Zasilanie przez magistralę USB

Wspierane systemy operacyjne Windows 8, Windows 7, Windows Vista,


Windows XP, Mac OS X 10.1 lub nowszy.

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.



Cz. 2 poz. 3

DANE TECHNICZNE

Ilość wyjść minimum 2 szt.

- rodzaje wejść HD 15pin żeński, rodzaje wyjść HD 15pin męski, pasmo 250 Mhz, wbudowany wzmacniacz. Maksymalna liczba monitorów (kaskadowo) 8 szt., możliwość rozprowadzenia sygnału wideo z jednego komputera do 2 monitorów;

- wzmocnienie sygnału Video na dystansie do 65m;

- obsługa DDC, DDC2, DDC2B, możliwość połączenia kaskadowego z innymi spliterami (do 3 poziomów);

- w komplecie zasilacz, dołączony kabel VGA do połączenia splitera z wyjściem karty graficznej (HDDB15M/HDDB15F) min. 2m.

Konstrukcja pozwala na montaż na powierzchniach pionowych, wykorzystanie: multimedialne prezentacje, video konferencje.

Gwarancja – minimum 36 miesięcy.



Cz. 2 poz. 4

DANE TECHNICZNE

Przejściówka DVI-VGA/D-SUB do karty graficznej w stacji roboczej - DVI-A męski

Przejściówka adapter (bez sieciówki), typ do podłączenia monitora z wejsciem D-Sub do karty graficznej z wyjściem DVI, wtyk ekranowany, pozłacane złącza.
Gwarancja – minimum 24 miesiące.


Cz. 2 poz. 5

DANE TECHNICZNE

Przejściówka DVI-VGA/D-SUB do karty graficznej w staacji roboczej - D-SUB15 żeńska

Przejściówka adapter (bez sieciówki), typ do podłączenia monitora z wejsciem D-Sub do karty graficznej z wyjściem DVI, wtyk ekranowany, pozłacane złącza.
Gwarancja: min. 24 miesiące


Cz. 3 poz. 11

Cz. 5 poz. 6

DANE TECHNICZNE

Liczba portów 10/100 Mbit - 8 szt.

Obsługiwane protokoły: half/full duplex

IEEE 802.1p

IEEE 802.3

IEEE 802.3u

IEEE 802.3x flow control

Rozmiar tablicy adresów MAC 1000

Algorytm przełączania store-and-forward.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 1 poz. 5

DANE TECHNICZNE

Multimetr cyfrowy powinien umożliwiać przeprowadzenie podstawowych pomiarów elektrycznych. Jego obsługa powinna być nieskomplikowana i intuicyjna. Powinien posiadać funkcje niezbędne do przeprowadzenia napraw większości usterek elektrycznych.



Charakterystyka:

Pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS)

CAT III 600 V

W zestawie:

Zestaw przewodów pomiarowych

Bateria 9 V

Instrukcja obsługi.




Wyposażenie:

Akustyczny test ciągłości

Przełączanie niższej impendancji wejściowej

Rezystancja

Test diody

Pojemność

Analogowe wskazywanie segmentów

Zapis wartości min./maks./średniej.



Specyfikacja:

Maksymalne wskazanie (rodzaj, wielkośc, liczby/pozycje/rozdzielczość): LCD, 6000 zliczeń

Kategoria przepięciowa: CAT III 600 V

Zakres pomiarowy pojemności: 1 nF - 9999 ?F

Zakres pomiarowy V/AC: 1 mV - 600 V

Zakres pomiarowy V/DC: 1 mV - 600 V

Możliwość kalibracji zgodnie z ISO/DKD

Zasilanie: Bateria 9 V

Dokładność podstawowa: ±2 %

Zakres pomiaru rezystancji: 0,1 Ω - 60 kΩ

Dokumentacja: Instrukcja obsługi.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 1. poz. 6

DANE TECHNICZNE

Typ gniazda: IEC60884


• Liczba gniazd: 8
• Wtyczka zasilająca: łamana
• Montaż w rack 19": przednie uchwyty
• Wtyczka kablowa: IEC60884
• Kontrolki pracy urządzenia: włącznik zasilania
• Bez zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
• Kolor i materiał obudowy: czarne aluminium
• Specyfikacja kabla: kabel zasilający standard 3 m
• Napięcie znamionowe: 16 A, 250 V AC
• Maksymalny prąd: 16 A
• Maksymalne obciążenie: 3,5 kW
• Wymiary: 482,6 x 44,4 x 62 mm
• Wilgotność pracy: 10 - 90% 

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 1 poz. 4

DANE TECHNICZNE

Organizer kabli (pionowy) do szafy rack 19” 42U



  • Szerokość: 100,00 mm

  • Długość: 70,00 mm

  • Wysokość: 1.867 mm

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.

Cz. 1 poz. 2

DANE TECHNICZNE

Parametry:

Testowania prawidłowości połączenia

• zakończenie przewodu UTP RJ 45

• zakończenie przewodu FTP RJ 45

• zakończenie przewodu koncentrycznego BNC

• zaopatrzony w gniazda 6p6c, 8p8c, BNC

Możliwość testowania: AT&T 258A,EIA/TIA 568, Token Ring, 10/100-Base-T

Wynik testu: prezentowany poprzez zapalanie odpowiedniej diody

Test wykonywany jest cyklicznie - zapętlenie

Interfejs: graficzny ekran pozwala na wyświetlenie mapy połączeń, długości, identyfikacji kabli, a także wskazanie miejsca błędu kabla.

- Wsparcie mediów - Testuje wszystkie popularne rodzaje mediów włączając RJ11, RJ45, Koncentryk bez dodatkowych adapterów.

- IntelliTone - Lokalizuje kable oraz przewody w parach dzięki cyfrowemu (IntelliTone) oraz analogowemu generatorowi.

- Wykrywanie usług VDV - Sprawdza aktualne dostępne usługi włączając 10/100/1000 Ethernet, POTS oraz PoE.

- Bezpieczna obudowa - Zintegrowana gumowa osłona zapewnia bezpieczne trzymanie i odporność w najcięższych warunkach pracy

Zasilanie: 1 szt. baterii R22 9V

Gwarancja: minimum 12 miesięcy


Cz. 1 poz. 7

DANE TECHNICZNE

Gigabitowy konwerter interfejsu GLC-LH-SM z przeznaczniem do hot-swapu w urządzeniach Cisco: 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, or 1000BASE-ZX.

Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)

Rodzaj obudowy: Moduł podłączany

Szerokość: 1.3 cm

Głębokość: 5.7 cm

Wysokość: 0.9 cm

Rodzaj okablowania: 1000Base-LX,1000Base-LH

Szybkość transmisji danych: 1 Gbps

Długość fali optycznej: 1310 nm

Maks. zasięg transmisji: 10 km

Zgodność z normami: IEEE 802.3z

Interfejsy: 1 x sieć - Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - jednomodowy LC/PC x 2

Zgodne sloty: 1 x SFP (mini-GBIC)

Zaprojektowany dla: Cisco 3825 Integrated Services Router Branch Office in a Box Bundle,3825 Integrated Services Router Secure WAN Optimization Bundle,3825 Integrated Services Router WAN Application Acceleration Bundle,3825 Integrated Services Router WAN Optimization Bundle,3825 Voice Security Bundle,3845 Integrated Services Router Branch Office in a Box Bundle,3845 Integrated Services Router WAN Application Acceleration Bundle,3845 Integrated Services Router WAN Optimization Bundle,3845 Secure WAN Optimization Bundle,3845 Voice Security Bundle,7301 ITP Signaling Gateway Bundle,7301 VAM2+ Router Security Bundle, Cisco ASA 5545-X Firewall Edition,5545-X IPS Edition,5555-X Firewall Edition,5555-X IPS Edition.

Gwarancja: minimum 12 miesięcy



Cz. 1 poz. 9

DANE TECHNICZNE

Certyfikaty: FCC p 15, CFR 47, A\n-EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE\n-AS/NZS, A, CISPR22:2004/EN55022\n-VCCI A, V-3/2007.04\n-KCC A, KN24/KN22\n-ANATEL\n-CCC\n-GOST

Bezpieczeństwo: UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, CE, GB 4943, IEC 60825

Obsługa PoE

Pobór mocy: max. 22.4 W

Wymiary produktu (S x G x W): 269 x 172 x 44.4 mm

Zainstalowana pamięć: 128 MB

Wielkość pamięci flash: 64 MB

Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 10

Ilość portów Gigabit Ethernet: 2

Technologia okablowania: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T

Przełącznik wielowarstwowy: L2

Quality of Service

Typ przełącznika: Unmanaged

Zgodny z Jumbo Frames

Serwer DHCP

IGMP snooping

Number of VLANs: 255

Spanning tree protocol

Wielkość tabeli adresów: 4000 wejścia

Maksymalny transfer danych: 1 gigabajt na sekundę

Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mbps

Gwarancja – minimum 24 miesiące.


Cz. 3 poz. 1

DANE TECHNICZNE

- Przeznaczenie: bardzo szybki dysk typu SSD do komputerów stacjonarnych i laptopów.


- Format 2.5".

- Pojemność 1000 GB

- Złącze SATA III (6 Gb/s) (kompatybilne z SATA I/II)

- Odczyt danych min. 540 MB/s


- Zapis danych min. 520 MB/s

- Odporność na wstrząsy do: 1500 G

- Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8, Windows 7, Windows Vista,
Windows XP, Mac OS X 10.1 lub nowszy.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 3 poz. 2

DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

Pojemność 8 GB

Pamięć flash

Rodzaj portu – port USB

Prędkość zapisu min. - 10MB/s

Zasilanie przez magistralę USB

Wspierane systemy operacyjne Windows 8, Windows 7, Windows Vista,
Windows XP, Mac OS X 10.1 lub nowszy.

Gwarancja: minimum 12 miesięcy



Cz. 3 poz. 3

DANE TECHNICZNE

Rodzaj urządzenia Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)

Rodzaj obudowy Moduł podłączany

Praca w sieci

Technologia podłączania Przewodowa

Rodzaj okablowania 1000Base-LX,1000Base-LH

Protokół komunkacyjny danych Gigabit Ethernet

Szybkość transmisji danych 1 Gbps

Długość fali optycznej 1310 nm

Maks. zasięg transmisji 10 km

Cechy Moduł z cechą hot-swap

Zgodność z normami IEEE 802.3z

Rozszerzenie / połączenie

Interfejsy 1 x sieć - Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - jednomodowy LC/PC x 2

Zgodne sloty 1 x SFP (mini-GBIC).

Gwarancja: minimum 12 miesięcy



Cz. 1 poz. 8

DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

Załączone wyposażenie: Zasilacz sieciowy Przewód RJ-45 Przewód RJ-11 Splitter ADSL

Obsługa sieci bezprzewodowej.

Przeznaczenie techniczne: ADSL2+ 3G (komórkowe sieci telefoniczne)

Interfejs WAN: 1x RJ-11

Interfejs LAN: 4x 10/100BaseTX (RJ45)

Porty pozostałe: 1x USB 2.0

Diody sygnalizacyjne: Zasilanie ADSL Internet WLAN WPS USB 4x LAN

Przepustowość: 300 Mbps

Moc nadajnika: 20 dBm

Antena: 2x 3 dBi Dookólna Odkręcana

Gniazda antenowe: 2x RP-SMA

Zastosowane technologie: WPS, IPsec, UPnP

Zasilanie 12V DC; 1.5 A Przycisk Reset Przełącznik Wi-Fi On/Off Przełącznik Zasilanie On/Off Przycisk WPS

Zabezpieczenia: WPA-PSK WPA2-PSK Firewall NAT Firewall SPI 64/128-bit WEP Filtrowanie adresów MAC Kontrola rodzicielska Filtrowanie pakietów: Filtrowanie adresów IP Filtrowanie adresów URL Lista kontroli dostępu ACL.

Protokoły routingu Statyczny RIPv1 RIPv2

Protokoły i standardy sieciowe: IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.3 IEEE 802.3u ANSI T1.413 Issue 2 (Asymmetric DSL) ADSL (ITU G.992.1/G.DMT) ADSL (ITU G.992.2/G.Lite) ADSL (ITU G.994.1/G.HS) ITU G.995.1 ADSL2 (ITU G.992.3/G.DMT.BIS) ADSL2 (ITU G.992.4/G.LITE.BIS) ADSL2+ (ITU G.992.5) PPTP L2TP PPP Over ATM (RFC2364) PPP over Ethernet (RFC 2516)
Funkcje: QoS Serwer wirtualny DMZ VPN Pass-Through DHCP NAT DNS DDNS Serwer FTP Serwer wydruku.

Zarządzanie i konfiguracja: Przeglądarka WWW Telnet CLI (wiersz poleceń) SNMP v1


SNMP v2c

Certyfikaty: CE FCC RoHS

Temperatura pracy: 0-40 0C

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 3 poz. 5

DANE TECHNICZNE

Typ czytnika: zewnętrzny

Interfejs USB 2.0

Obsługiwane karty pamięci

SD (Secure Digital)

RS-MMC


MMC

miniSD (Secure Digital)

Memory Stick Pro

Memory Stick Duo

Memory Stick

IBM Microdrive

Compact Flash Typ II

Compact Flash Typ I

Wspierane systemy operacyjne Windows 8, Windows 7, Windows Vista,
Windows XP, Mac OS X 10.1 lub nowszy.

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.



Cz. 5 poz. 5

DANE TECHNICZNE

Parametry nie gorsze niż:

Gniazda sieciowe z bolcem uziemiającym

Ilość gniazd z uziemieniem min. - 5

Układ przeciwprzepięciowy.

Bezpiecznik automatyczny

Wyłącznik

Długość kabla 3 m

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.



Cz. 1 poz. 14

Cz. 3 poz. 7

DANE TECHNICZNE

Komplet powinien zawierać:


- patchpanel 24 porty RJ-45 z organizerem kabli
- 4 opaski kablowe
- 4 wkładki opisowe
- skróconą instrukcję montażu.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 3 poz. 8

DANE TECHNICZNE

Szafa:

  • wysokość wewnętrzna: 42 U

  • szerokość: 800 mm

  • głębokość: 1000 mm

  • przeszklone drzwi przednie z zawiasami i zamkiem dźwigniowym,

  • możliwość montażu drzwi przednich jako lewych bądź prawych,

  • zdejmowalne boczne i tylne osłony,

  • drzwi oraz osłony boczne i tylne zabezpieczone zamkami na taki sam klucz (w zestawie co najmniej dwa kluczyki),

  • przepusty do kabli w podstawie i stropie szafy rozdzielczej zakryte zaślepkami,

  • belki rackowe z możliwością regulacji,

  • otwory dla jednostek wentylacyjnych w podstawie i stropie szafy,

  • zaślepka ze szczotką przeciwpyłową do uszczelniania kabli.

  • nastawialne nóżki wyrównujące,

  • kompletny system uziemienia poszczególnych części szafy.


Panel wentylacyjny:

  • panel dedykowany do w/w szafy rozdzielczej,

  • typ montażu: poziom,

  • liczba wentylatorów: co najmniej 4 szt.,

  • typ wentylatorów: 220V-240V / co najmniej 150W, termostat

Gwarancja – minimum 24 miesiące.

Cz. 3 poz. 9

DANE TECHNICZNE

Wysokość: 1U,


Mocowanie doczołowe do szyn rackowych,
Sygnalizacja zasilania na listwie (dioda LED).
Maksymalny prąd 16A (230 V AC),
Ilość gniazd: 8,
Długość przewodu min 1 m,
Zestaw czterech śrub oraz koszyczków do montażu.

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.



Cz. 3 poz. 10

DANE TECHNICZNE

Typ montażu 19" 2U Poziom

Liczba wentylatorów [szt.] 2

Typ wentylatorów 230V / 30W, termostat.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.


Cz. 6 poz. 22

Cz. 7 poz. 1

Cz. 8 poz. 7

Cz. 9 poz. 21

DANE TECHNICZNE

Typ wtyczki, łącznika RJ45 (8P8C)


Typ okablowania UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
Dodatkowe informacje • wtyk dedykowany jest do zastosowania z linką
Opakowanie 100 sztuk.

Cz. 1 poz. 10

Cz. 7 poz. 2


DANE TECHNICZNE

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł. 5m;

62,5/125 µm; duplex; multimode.


Cz. 1 poz. 11

DANE TECHNICZNE

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami typ LC na LC; dł. 3 m; światłowód 62,5/125 µm; multimode; duplex



Cz. 7 poz. 3

DANE TECHNICZNE

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami typ LC na LC; dł. 1m; światłowód 62,5/125 µm; multimode; duplex.



Cz.1 poz. 12

DANE TECHNICZNE

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami typ ST na SC; dł. 30 m; światłowód 62,5/125 µm; multimode; duplex



Cz. 7 poz. 4

DANE TECHNICZNE

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami typ LC na LC; dł. 50 m; światłowód 62,5/125 µm; multimode; duplex



Cz. 7 poz. 5

DANE TECHNICZNE

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł. 3m; 62,5/125 µm; duplex; multimode.



Cz. 7 poz. 6

DANE TECHNICZNE

Patchcord 1 m (2xRJ45 UTP) czerwony.



Cz. 7 poz. 7

DANE TECHNICZNE

Patchcord 1,5 m (2xRJ45 UTP) czerwony.



Cz. 7 poz. 8

DANE TECHNICZNE

Patchcord 2 m (2xRJ45 UTP) czerwony.



Cz. 7 poz. 9

DANE TECHNICZNE

Patchcord 5 m (2xRJ45 UTP) czerwony.



Cz. 7 poz. 10

DANE TECHNICZNE

Patchcord 10 m (2xRJ45 UTP) czerwony.



Cz. 7 poz. 11

DANE TECHNICZNE

Płyta DVD - do nadruku Płyta DVD printable o pojemności 4,7 GB. Prędkość zapisu: 16x Powierzchnia umożliwiająca nadruk atramentowy.



Cz. 7 poz. 12

DANE TECHNICZNE

Płyta CD - do nadruku Płyta CD printable o pojemności 700 MB. Prędkość zapisu: 52x Powierzchnia umożliwiająca nadruk atramentowy.



Cz. 6 poz. 14

Cz. 7 poz. 13

Cz. 9 poz. 15

DANE TECHNICZNE

UTP nieekranowana skrętka.

Gwarantowana jakość - spełnia wszelkie testy na standardy Kat. 5e

Metrowe znaczniki na kablu - informacja o ilości kabla, jaka pozostała do wykorzystania

24AWG

Kolor szary.



4 x 2 AWG 24/7.

Długość: 305 m opakowanie.

Gwarancja – minimum 12 miesięcy.


Cz. 7 poz. 14

DANE TECHNICZNE

- Nazwa typu kabel komputerowy do podłączenia drukarki

- Kabel USB 2.0 – A męski / B męski długość 5 m

- Interfejs USB 2.0

- Długość kabla 5 m

Kabel podwójnie ekranowany z zalewanymi końcówkami.



Cz. 1 poz. 3

DANE TECHNICZNE

- Wysokość 1 U

- Mocowanie doczołowe do szyn szafy RACK


Cz. 6 poz. 11

Cz. 7 poz. 15

Cz. 8 poz. 16

Cz. 9 poz. 14

DANE TECHNICZNE

Taśma izolacyjna 15mm x 25m czerwona



Cz. 4 poz. 1

DANE TECHNICZNE

Maksymalna pojemność Dysk: 3 TB, 12 TB

Tryby RAID 0, 1, 10, 5, 5+, 6, JBOD

Systemy plików EXT3 (tylko dysk zewnętrzny), EXT4, FAT (tylko dysk zewnętrzny), NTFS (odczyt z nośników zewnętrznych)

Standardy sieciowe IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Usługi DDNS, iSCSI target, Kopia zapasowa, Serwer AFP, Serwer CIFS/SMB, Serwer DLNA, Serwer e-mail, Serwer FTP, Serwer iTunes, Serwer NFS, Serwer pobierania plików, Serwer UpnP, Serwer wydruku, SMART, Stacja fotograficzna, Stacja monitoringu

Zarządzanie Przeglądarka WWW

Interfejs sieciowy 2 x 10/100/1000BASE-TX

Format dysków 2.5 cala, 3.5 cala

Pobór mocy: 37 W (dostęp); 14 W (hibernacja)

Wentylator systemu: 3 x (40 mm x 40 mm)

Zasilanie 100 - 240 VAC

Hibernacja dysków, zapora sieciowa.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 4 poz. 2

DANE TECHNICZNE

Pojemność dysku 2 TB

Interfejs SATA III (6 Gb/s)

Ilość talerzy 2

Pamięć podręczna 64 MB

Konfiguracja automatyczna

Zastosowane technologie IntelliSeek, NASware, 3D Active Balance Plus, szybkość obrotowa IntelliPower.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 4 poz. 3

DANE TECHNICZNE

Pamięć przenośna o pojemności 64 GB, podłączana do komputera za pomocą złącza USB USB 2.0. Posiada obrotową obudowę.

Prędkość zapisu danych wynosi 5 MB/s, a odczytu 10 MB/s.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 4 poz. 4

DANE TECHNICZNE

Patch panel 24 port 1U kat6 ekranowany kategoria 6 24 porty

metalowa obudowa z organizatorem kabli gniazda ekranowane.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 4 poz. 5

DANE TECHNICZNE

Odczyt: 540MB/s

Zapis: 520MB/s

Random 4K Odczyt: 98000IOPS

Random 4K Zapis: 90000IOPS

Cache: 512MB (LPDDR2)

Złącze: SATA 6Gb/s

Typ NAND: TLC Toggle (19nm)

Cechy szczególne: 256-Bit szyfrowanie AES, 6GB Turbo-Write-Buffer,
w tym Klon-Oprogramowanie.

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 4 poz. 6

DANE TECHNICZNE
Zastosowanie: Obudowa zewnętrzna na dyski SATA 2,5" z opcją dysku wirtualnego.Interfejs zewnętrzny: USB 3.0
Interfejs wewnętrzny: SATA
Format napędu: 2,5 cale
Ilość miejsc na napędy: 1 szt.
Zasilanie: przez USB
Materiał obudowy: Aluminium
Wyposażenie: Kabel USB 3.0 / Etui
Wymiary: 135.3(L) x 78.6(W) x 13.1(H) mm

Gwarancja – minimum 24 miesiące.



Cz. 8 poz. 5

DANE TECHNICZNE

Kołek rozporowy szybkiego montażu 6x60 z kołnierzem.
Kołki szybkiego montażu powinny posiadać wkręt gwoździowy wstępnie zamocowany
w koszulce kołka (wszystkie długości i średnice).


Cz. 8 poz. 6

DANE TECHNICZNE

Kołek rozporowy szybkiego montażu 8x60 z kołnierzem.
Kołki szybkiego montażu powinny posiadać wkręt gwoździowy wstępnie zamocowany
w koszulce kołka (wszystkie długości i średnice).


Cz. 10 poz. 1

DANE TECHNICZNE

Zastosowanie: CP040 / CP140 / CP160 / CP180 ...

Symbol: NNTN4851 / PMNN4251

Wymiary: 120/65/22

Waga: 210g

Typ ogniwa: Ni-Mh

Pojemność: 1400  mAh


Cz. 10 poz. 2

zamienna pokrywa do akumulatora 1500 mAh NNTN4655B

Cz. 10 poz. 3

Akumulator o zwiększonej pojemności, 1500 mAh wymaga osobnej pokrywy akumulatora (zastępuje NNTN6922A, SNN5705C i NNTN4655B)

Cz. 10 poz. 4

Zestaw montażowy dla kieszeni akumulatora wymiennego

Cz. 11 poz. 1

DANE TECHNICZNE
CB RADIO
Funkcje:

Model wyposażony w funkcję SCAN, dzięki której radio potrafi przeszukiwać kanały


w poszukiwaniu trwających rozmów. Przycisk MEM do programowania pamięci radia ,
w kombinacji z innymi przyciskami uaktywnia poszczególne funkcje. Funkcja Roger beep sygnalizująca koniec nadawania, HI-CUT ograniczająca zakłócenia odbioru, głównie tony wysokie. Funkcja VOX - nadawanie automatycznie po wykryciu głosu. Klawisz Loc pozwalający zablokować klawiaturę radio, chroniący przed przypadkowym ich naciśnięciem.

Specyfikacja techniczna :

Ekran: wyświetlacz LCD

Ilość kanałów: 40

Modulacja: AM/FM

Wymiary: 45 x 125 x 160 mm

Waga: max. 900 g

Moc wyjściowa: 4 W

Napięcie: 13,8 V

Zakres częstotliwości: 26.960 - 27.400MHz

Czułość: RF Gain

Zestaw powinien zawierać:

CB RADIO

Uchwyt montażowy

Uchwyt do mikrofonu

Krata gwarancyjna

Gwarancja – minimum 60 miesięcy.

ANTENA

Magnetyczna podstawa zabezpieczona gumową osłoną chroniącą lakier przed porysowaniem.


Częstotliwość: 26-28 MHz

Częstotliwość strojenia: 1200 kHz

Długość fali: 1/4

Masa: max. 0,825 kg

Zysk: +3 dBi

Długość anteny: 720 mm

Moc: 100 W

Średnica podstawy magnetycznej 77 mm

W zestawie: antena, przewód RG 58, gumowa podkładka pod podstawę magnetyczną

Możliwość zginania się anteny w połowie po napotkaniu przeszkody.


Gwarancja – minimum 24 miesiące.

……………………………………….



Strona z






©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna