Do składu dołączają również: Lao Che, Dawid Podsiadło i Ptaki. Przedstawiamy także godzinową rozpiskę tegorocznego festiwalu!Pobieranie 17.4 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar17.4 Kb. 

 

Do składu dołączają również: Lao Che, Dawid Podsiadło i Ptaki. Przedstawiamy także godzinową rozpiskę tegorocznego festiwalu!

 

 

Miguel
Każdego roku rozdanie nagród Grammy musi mieć swojego cichego, niespodziewanego bohatera. W 2012 roku taką postacią był Bon Iver, w czasie tegorocznej gali taka rola przypadła Miguelowi , 28-letniemi piosenkarzowi z Los Angeles. Z pięcioma nominacjami, do momentu ceremonii znany wyłącznie wąskiej grupie fanów, najpierw brawurowo wykonał swój przebój „Adorn”, a potem za to samo nagranie odebrał Grammy w kategorii Best R’n’B Song. Niewiele brakowało, by Miguel zwyciężył także jako autor „Song Of The Year”, ale na to amerykański rynek nie był jeszcze gotowy.

Miguel Pimentel zadebiutował w 2010 roku udanym, choć niezauważonym albumem „All I Want is You”. Płyta znalazła swoich odbiorców, ale jej wysoki poziom zasługiwał na zdecydowanie lepsze przyjęcie. W 2011 Miguel zerwał kontrakt z ówczesną wytwórnią i podpisał nowy, z szanowaną RCA Records, która doskonale wyczuła potencjał drzemiący w młodym piosenkarzu. W październiku 2012 roku ukazał się „Kaleidoscope Dream”, z miejsca okrzyknięty jedną z najlepszych płyt roku. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, zaśpiewana w taki sposób, który mógł budzić wyłącznie jedno skojarzenie – Prince, już nie tylko zbierała pochwały, ale także zameldowała się na wysokich miejscach list przebojów. Porównania do Prince’a przewijają się dosłownie w każdej recenzji „Kaleidoscope Dream”, bo Miguel prócz rewelacyjnych kompozycji ma jeszcze jeden niezaprzeczalny atutu, którym jest uroda i nieskrępowane zachowania sceniczne.

Hip hopowy beat i rockowe instrumentarium czynią z Miguela nie tylko jednego z szeregu twórców tzw. „nowego r’n’b” (obok Franka Oceana czy The Weeknd) ale także postać odświeżającą cały nurt, z zachowaniem szacunku dla klasycznego brzmienia. Doceniają to coraz liczniejsi fani, gremia przyznające nagrody oraz największe gwiazdy. Wierzymy, że 6 lipca doceni to także publiczność Open’era.


Lao Che
Wracają na Open’era po trzech latach przerwy. Tym razem z albumem „Soundtrack”, który stał się kolejnym w dyskografii zespołu koncepcyjnym wydawnictwem. Lao Che są chyba jedynym polskim zespołem, który opracowuje zadany sobie temat, w taki sposób, że koncepcyjność wydaje się być najlepszym pomysłem na płytę. I jak na każdym wcześniejszym wydawnictwie zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki, nie zważając na sztywne ramy gatunków. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu -  rock, funk, elektronika, hip hop dopełniają  liryczne kompozycje oraz improwizacje. W połączeniu z utworami z „Gospel” czy „Prądu Stałego”, możemy być pewni świetnego występu.

 Dawid Podsiadło

 

Dawid Podsiadło to ujmujący młody człowiek. Choć jest zwycięzcą telewizyjnego show, swoim debiutanckim albumem "Comfort and Happiness" udowodnił, że jest artystą z krwi i kości. Na płycie, nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale świetnie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza. Ważną rolę przy produkcji płyty pełnił Bogdan Kondracki, który uratował niejedną karierę, a jeszcze więcej pomógł rozwinąć. Debiut Podsiadły zbiera doskonałe recenzje, a on sam szybko może powtórzyć sukces Brodki, odwracając się od blasku fleszy w stronę prawdziwej publiczności.

 Ptaki

 

 

Tajemniczy duet Ptaki to stołeczni diggerzy, didżeje i producenci, którzy nie chcą ujawniać prawdziwej tożsamości. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem opierającym się wyłącznie na samplach. Na razie ich produkcji, opartych na świetnych polskich utworach sprzed kilku dekad można posłuchać w Internecie lub na wyśmienitych składankach „The Very Polish Cut-Outs”.

Beat Stage

 

Na Beat Stage zagrają: Pol On, Marcin Krupa, SLG, Marcin Czubala (foto), Chloe Martini (Live), Seb Skalski, Miko Czajkowski, Adam Zasada, Naphta,  Patryk Niedziela, Envee (Live), Klaves (live), The Phantom, Chmara Winter, BLCKSHP i oczywiście ogłoszeni wcześniej Catz' N Dogz!

 CENY BILETÓW:

karnet 4 dniowy (03.07 – 06.07)  -  470 PLN

karnet 4 dniowy + pole namiotowe 7 dni (02.07 – 08.07) - 550 PLN

bilety jednodniowe – 189 PLN

karnet SKM - 23 PLN, dopłata – pole namiotowe - 120 PLN, bilet camper - 400 PLN (dostępne tylko na altersklep.pl)

Rihanna – specjalny koncert - 7 lipca (dzień po Heineken Open’er Festival)

Miejsce: Gdynia, Lotnisko Gdynia – Kosakowo Ceny biletów: 258 PLN (Golden Circle), 198 PLN (General Admission)

Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era będą mogli uczestniczyć w koncercie bez dodatkowych opłat.

Bilety do nabycia w ALTERSKLEPIE oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro.


: pub -> files
files -> Kendrick Lamar
files -> dnia r. (pieczęć firmowa) Harmonogram złożenia dokumentów stanowiących podstawę do uruchomienia pożyczki lub jej rat oraz spłaty pożyczki dotyczącej realizacji przedsięwzięcia pn.: „ ”
files -> załącznik nr 2 do umowy nr z dnia (pieczątka jednostki) harmonogram wypłat I spłat pożyczki dotyczący realizacji przedsięwzięcia pn.:„ ”
files -> A11 pieczątka jednostki Harmonogram złożenia dokumentów stanowiących podstawę do uruchomienia dotacji/ rat dotacji 1 dotyczącej realizacji przedsięwzięcia pn.: „ ”
files -> Identyfikator podatkowy
files -> A13 dnia r pieczątka jednostki Plan wystąpień o środki na zachowanie płynności finansowej projektu p n.:„ ”
files -> A14 dnia 27 kwietnia 2016 r pieczątka jednostki o ś wiadczeni e o terminach realizacji przedsięwzięcia w imieniu
files -> A14 dnia r pieczątka jednostki o ś wiadczeni e o terminach realizacji przedsięwzięcia w imieniu oświadczam/y*, że przedsięwzięcie pn.: „
files -> A14 dnia r pieczątka jednostki o ś wiadczeni e o terminach realizacji zadania w imieniu oświadczam/y*, że zadanie pn.: „
files -> A15 dnia 27 kwietnia 2016 r pieczątka jednostki o ś wiadczeni e o zabezpieczeniu środków na realizację przedsięwzięcia oraz o dokumentach przedstawianych do rozliczenia Oświadczam/y*, że przedsięwzięcie p n

Pobieranie 17.4 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna