Do Wykonawców w postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego na organizację wycieczki autokarowej do Włoch Sygn. Sprawy Sz. S. P. O. O. Szpigm 3820/61/2012Pobieranie 21.71 Kb.
Data01.05.2016
Rozmiar21.71 Kb.
Sz.S.P.O.O. SZPiGM 3820/61/2012 Brzozów, 23.08.2012r.


Do Wykonawców

w postępowaniu w trybie

przetargu nieograniczonego

na organizację wycieczki autokarowej do Włoch

Sygn. Sprawy Sz.S.P.O.O. SZPiGM 3820/61/2012

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza, występując jako zamawiający w niniejszym postępowaniu, na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, dokonuje zmiany treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia w poniższym zakresie:
  1. Część 2. Przedmiot zamówienia.

Nowa treść otrzymuje brzmienie:

Przedmiotem zamówienia jest organizacja wycieczki autokarowej do Włoch.  1. wycieczka organizowana w terminie 08.09.2012 do 14/15.09.2012r. – 42 osoby:

WENECJA – SAN MARINO – ASYŻ – NEAPOL-

POMPEJE– WATYKAN – RZYM-TIVOLI

Program wycieczki:


I DZIEŃ

08.09.12r. - Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z Brzozowa o godz. 2.00 w nocy, przez: Słowację, Węgry, Słowenię do Włoch. W trakcie przejazdu, co kilka godzin, krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicach Wenecji. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
II DZIEŃ

09.09.12r. – po wczesnym śniadaniu przejazd do Wenecji przepłynięcie (dowolnym środkiem transportu) kanałem Grande do Placu Św. Marka – zwiedzanie: Plac i Bazylika Św. Marka ze Złotym Ołtarzem, Pałac Dożów oraz Most Westchnień, Most Rialto. Przejazd do San Marino - spacer wśród średniowiecznej architektury, degustacja miejscowych likierów. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
III DZIEŃ 10.09.12r. - po wczesnym śniadaniu przejazd przez Asyż. Zwiedzanie: Bazylika S. Maria degli Angeli, Porcjunkula, Bazylika Św. Franciszka, Bazylika Św. Klary. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
IV DZIEŃ

11.09.12r. – po wczesnym śniadaniu przejazd do Neapolu-zwiedzanie miasta-Starówka, Katedra Świętego Januarego, Klasztor Kartuzów, Pałac Królewski. Przejazd do Pompei – zwiedzanie miasta: Bazylika, Świątynia Apollina, Termy, Teatr Wielki, Amfiteatr, domy mieszkalne. Przejazd pod Wezuwiusz wraz z wejściem na Wezuwiusz. Po zwiedzaniu obiadokolacja w okolicach Neapolu. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, nocleg.
V DZIEŃ

12.09.12r. - po wczesnym śniadaniu przejazd do Watykanu na audiencję papieską oraz zwiedzanie: Bazylika św. Piotra na Watykanie – chwila zadumy nad grobem Jana Pawła II, a następnie dalszy ciąg zwiedzania, przejazd do Bazyliki Matki Boskiej Śnieżnej, zwiedzanie Bazyliki św. Jana na Lateranie oraz chwila modlitwy na Świętych Schodach, przejazd do Bazyliki św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, późna obiadokolacja i nocleg.
VI DZIEŃ

13.09.12r. - po śniadaniu przejazd do Rzymu i dalszy ciąg zwiedzania miasta ( miejskie środki komunikacji): Zamek św. Anioła, Plac Navona wraz z Fontanną 4-ech Rzek Świata, Panteon, Plac Wenecki, Koloseum, Forum Romanum, Forum Krajana, Forum Cezara, Kapitol, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Następnie przejazd do Tivoli-zwiedzanie: willa D’Este i spacer połączony ze zwiedzaniem miasta. Czas wolny do dyspozycji uczestników. Obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski.

VII/VIII DZIEŃ

14/15.09.12r. - Przejazd do Polski przez Austrię i Słowację. W trakcie przejazdu ciepły posiłek. Powrót do kraju na miejsce zbiórki w bardzo późnych godzinach nocnych lub rannych.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w trakcie trwania wycieczki tylko pod warunkiem zrealizowania całości programu.
B wycieczka organizowana w terminie 15.09.2012 do 21/22.09.2012r. – 43 osoby:
WENECJA – SAN MARINO – ASYŻ – NEAPOL-

POMPEJE– WATYKAN – RZYM-TIVOLI

Program wycieczki:


I DZIEŃ

15.09.12r. - Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z Brzozowa o godz. 2.00 w nocy, przez: Słowację, Węgry, Słowenię do Włoch. W trakcie przejazdu, co kilka godzin, krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicach Wenecji. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
II DZIEŃ

16.09.12r. – po wczesnym śniadaniu przejazd do Wenecji przepłynięcie(dowolnym środkiem transportu) kanałem Grande do Placu Św. Marka – zwiedzanie: Plac i Bazylika Św. Marka ze Złotym Ołtarzem, Pałac Dożów oraz Most Westchnień, Most Rialto. Przejazd do San Marino - spacer wśród średniowiecznej architektury, degustacja miejscowych likierów. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.


III DZIEŃ

17.09.12r. - po wczesnym śniadaniu przejazd przez Asyż. Zwiedzanie: Bazylika S. Maria degli Angeli, Porcjunkula, Bazylika Św. Franciszka, Bazylika Św. Klary. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i n ocleg.
IV DZIEŃ

18.09.12r. – po wczesnym śniadaniu przejazd do Neapolu-zwiedzanie miasta-Starówka, Katedra Świętego Januarego, Klasztor Kartuzów, Pałac Królewski. Przejazd do Pompei – zwiedzanie miasta: Bazylika, Świątynia Apollina, Termy, Teatr Wielki, Amfiteatr, domy mieszkalne. Przejazd pod Wezuwiusz wraz z wejściem na Wezuwiusz. Po zwiedzaniu obiadokolacja w okolicach Neapolu. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, nocleg.
V DZIEŃ

19.09.12r. - po wczesnym śniadaniu przejazd do Watykanu na audiencję papieską oraz zwiedzanie: Bazylika św. Piotra na Watykanie – chwila zadumy nad grobem Jana Pawła II, a następnie dalszy ciąg zwiedzania, przejazd do Bazyliki Matki Boskiej Śnieżnej, zwiedzanie Bazyliki św. Jana na Lateranie oraz chwila modlitwy na Świętych Schodach, przejazd do Bazyliki św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, późna obiadokolacja i nocleg.
VI DZIEŃ

20.09.12r. - po śniadaniu przejazd do Rzymu i dalszy ciąg zwiedzania miasta (metro i miejskie środki komunikacji): Zamek św. Anioła, Plac Navona wraz z Fontanną 4-ech Rzek Świata, Panteon, Plac Wenecki, Koloseum, Forum Romanum, Forum Krajana, Forum Cezara, Kapitol, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Następnie przejazd do Tivoli i spacer połączony ze zwiedzaniem miasta. Czas wolny do dyspozycji uczestników. Obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski.

VII/VIII DZIEŃ

21/22.09.12r. - Przejazd do Polski przez Austrię i Słowację. W trakcie przejazdu ciepły posiłek. Powrót do kraju na miejsce zbiórki w bardzo późnych godzinach nocnych lub rannych.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w trakcie trwania wycieczki tylko pod warunkiem zrealizowania całości programu.
W cenie wycieczki:

- Autokar klasy Lux – nie starszy niż 2004 rok. ( klimatyzacja, WC, DVD, barek

z kawą i herbatą),

- dwóch kierowców, jedynie w drodze z Polski do Włoch i z Włoch do Polski

  dodatkowo trzeci kierowca.- opłaty drogowe, parkingi i wjazdy do miast, podatek VAT,

- 5 x nocleg w hotelu kat. *** - pokoje 2 - 3 osobowe z łazienkami,

- 5 x śniadania wzmocnione,

- 6 x obiadokolacja ( dwa dania + napój),

- ciepły posiłek w drodze powrotnej,

- obsługa pilota - przewodnika na całej trasie wycieczki,

- usługa przewodników lokalnych podczas zwiedzania,

- ubezpieczenie NNW do 10 000 PLN, KL za granicą- do 10 000 EURO,

- bilet na dowolny środek transportu w Wenecji,

- bilety komunikacji miejskiej w Rzymie,

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Asyż - Bazylika Św. Franciszka, Neapol - katakumby, Pompeje - obiekt Archeologiczny, Wezuwiusz, Tivoli-willa D’Este.

- koszt słuchawek w zwiedzanych obiektach.
Nie dopuszcza się składania ofert częściowych.

Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych.

Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień uzupełniających.

Płatności będą dokonywane odrębnie dla każdej wycieczki.
  1. Część 14. Miejsce i termin składania ofert.

Nowa treść otrzymuje brzmienie:

Termin składania ofert: 2012-08-28 godz. 10.00.

Oferty należy składać na adres zamawiającego:

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie, Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny
im. Ks. B. Markiewicza, ul. Ks. J. Bielawskiego 18, sekretariat, budynek administracji.  1. Część 15. Miejsce i termin otwarcia ofert

Nowa treść otrzymuje brzmienie:

Oferty zostaną otwarte przez członków komisji przetargowej dnia 2012-08-28


o godz. 10.30, w siedzibie zamawiającego, budynek administracji, świetlica-pok.nr 1.

Otwarcie ofert jest jawne.Wprowadzone zmiany w specyfikacji istotnych warunków zamówienia są wiążące dla Wykonawców w niniejszym postępowaniu.
Pobieranie 21.71 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna