Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy wydawnictwo Wolters Kluwer Polska wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych organizuje cykl konferencji „Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowymPobieranie 8.02 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar8.02 Kb.
INFORMACJA PRASOWA

Warszawa, wrzesień 2010r.DORADCA PODATKOWY PROFESJONALNYM PARTNEREM BIZNESOWYM PRZEDSIĘBIORCY

Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych organizuje cykl konferencji „Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy”. Konferencje odbędą się kolejno w 5 miastach w Polsce m.in. w Katowicach, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy. Pierwsza z nich już 5 października w Kielcach.

Do udziału w konferencjach zaproszeni są przedsiębiorcy, właściciele firm, dyrektorzy finansowi, główni księgowi oraz doradcy podatkowi. Spotkania mają na celu pokazanie jak ważna i kluczowa dla funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa na rynku jest rola doradcy podatkowego w firmie. Na każdej z konferencji prelegenci będą poruszać ważne dla zebranych tematy jak np. budowa i realizacja strategii podatkowych w przedsiębiorstwach, metody optymalizowania obciążeń podatkowych.

Ponadto uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z zasadami międzynarodowego i krajowego planowania podatkowego, dowiedzą się jak zarządzać ryzykiem podatkowym i polityką podatkową w firmie, uzyskają informację na temat opodatkowania spółek osobowych oraz dowiedzą się o planowanych zmianach w przepisach podatkowych na 2011 rok.

Dodatkowo w programie każdej z konferencji znalazły się panele dyskusyjne, które dla uczestników będą doskonałym forum wymiany doświadczeń na temat nowoczesnego zarządzania polityką podatkową w przedsiębiorstwie.

Do grona prelegentów konferencji zostali zaproszeni wybitni przedstawiciele branży. Swoje wykłady poprowadzą m.in. Dr Adam Bartosiewicz, Dr Marcin Jamroży, Dr Dariusz Strzelec, Dr inż. Paweł Małecki.

Patronat medialny nad konferencjami objął dziennik „Puls Biznesu”, dwumiesięcznik „Fakty. Magazyn Gospodarczy”, portal Portfel.pl oraz portal IPO.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłaszać się można poprzez stronę internetową, wypełniając odpowiedni formularz. Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.doradcapodatkowy.abc.com.pl/konferencja/index.php

Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji:

Marta Nowicka

PR Account Executive


mobile:+48 692 142 494

Tel/fax:+48(22)842 16 10, 842 10 52


email:m.nowicka@mediaforum.pl

***


Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje. www.wolterskluwer.pl
: foto -> files
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna