Dziewczęta dystans: 1000 m (rocznik 1998-99)



Pobieranie 31.51 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar31.51 Kb.










Kamienna Góra, dnia 08.04.2009 r.

L. dz. / 09
KOMUNIKAT – 21 /SP/08-09

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Data: 07.04.2009 r.

Miejsce: Marciszów


DZIEWCZĘTA
dystans: 1000 m (rocznik 1998-99)


  1. Dominika Benc SP Krzeszów

  2. Patrycja Potoniec SP Krzeszów

  3. Kinga Biroś SP Lubawka

  4. Anna Wańczyk SP Krzeszów

  5. Martyna Filip SP 2 Kamienna Góra

  6. Aleksandra Orszulak SP Marciszów

  7. Katarzyna Żelasko SP 2 Kamienna Góra

  8. Milena Bujniak SP Marciszów

  9. Justyna Wróbel SP Pisarzowice

  10. Magdalena Dumańska SP Krzeszów

  11. Pamela Owsianka SP Marciszów

  12. Natalia Greniuk SP 2 Kamienna Góra

  13. Dominika Szymańska SP 2 Kamienna Góra

  14. Agnieszka Oleksy SP Ptaszków

  15. Larysa Drewnowska SP Marciszów

  16. Roksana Gmyrg SP Marciszów

  17. Sandra Placek SP Ptaszków

  18. Roksana Prawucka SP Krzeszów

  19. Dominika Mackowska SP 2 Kamienna Góra

  20. Roksana Drewnowska SP Marciszów

  21. Joanna Wodnicka SP Krzeszów

  22. Patrycja Marzol SP Krzeszów

  23. Sylwia Jagusztyn SP Szarocin

  24. Katarzyna Ogorzałek SP Krzeszów

  25. Aleksandra Ciszek SP Pisarzowice

  26. Ewelina Konar SP Krzeszów

dystans: 1000 m (rocznik 1996-97)




  1. Patrycja Kwiecień SP Marciszów

  2. Magdalena Król SP Marciszów

  3. Bernadetta Burska SP Pisarzowice

  4. Natalia Nowakowska SP Lubawka

  5. Sandra Ferenc SP 2 Kamienna Góra

  6. Angelika Sitek SP 2 Kamienna Góra

  7. Karolina Król SP Lubawka

  8. Katarzyna Wójciak SP Krzeszów

  9. Katarzyna Bondarska SP Pisarzowice

  10. Paulina Trzaska SP Lubawka

  11. Patrycja Pawlikowska SP 2 Kamienna Góra

  12. Zuzanna Sawicka SP Krzeszów

  13. Malwina Proszowska SP Krzeszów

  14. Sandra Paluch SP Marciszów

  15. Agnieszka Smyk SP Miszkowice

  16. Iga Sławatyniec SP 2 Kamienna Góra

  17. Patrycja Michalska SP Pisarzowice

  18. Agnieszka Janczak SP Lubawka

  19. Anita Makarewicz SP Lubawka

  20. Natalia Farmas SP Krzeszów

  21. Dominika Zawiślak SP Pisarzowice

  22. Klaudia Owsianka SP Marciszów

  23. Ewelina Flak SP Lubawka

  24. Karolina Wróblewska SP Marciszów

  25. Anna Pajor SP Miszkowice

  26. Angelika Skoczeń SP 2 Kamienna Góra

  27. Agnieszka Kaczor SP 2 Kamienna Góra

  28. Anna Dąbrowska SP Lubawka

  29. Tina Michalczuk SP Miszkowice

  30. Iwona Jadeszko SP Marciszów

  31. Monika Zarzycka SP Pisarzowice

  32. Natalia Kaczmarczyk SP Marciszów

  33. Anna Antolak SP Marciszów

  34. Angelika Czuba SP Ptaszków

  35. Roksana Michalik SP Marciszów

  36. Karolina Pazdan SP Krzeszów

  37. Ada Golakiewicz SP 2 Kamienna Góra

  38. Justyna Bartków SP Marciszów

  39. Paulina Paluch SP Marciszów

  40. Paulina Celińska SP Marciszów

  41. Katarzyna Więcławek SP Lubawka

  42. Adrianna Malec SP Pisarzowice

  43. Dominika Legat SP Ptaszków

  44. Klaudia Leder SP Marciszów

  45. Dorota Jadeszko SP Miszkowice

  46. Monika Fryzowicz SP Ptaszków

  47. Marta Pustułka SP Miszkowice

  48. Łucja Wilk SP Krzeszów

  49. Kamila Jaszczur SP Ptaszków

  50. Justyna Cieślak SP Krzeszów

  51. Karolina Lorek SP Krzeszów


Klasyfikacja końcowa dziewcząt:


  1. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie (87 pkt.)

  2. Szkoła Podstawowa w Marciszowie (82 pkt.)

  3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze (59 pkt.)

  4. Szkoła Podstawowa w Lubawce (48 pkt.)

  5. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach (37 pkt.)

  6. Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie (15 pkt.)

  7. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach (12 pkt.)

  8. Szkoła Podstawowa w Szarocinie (4 pkt.)


CHŁOPCY

dystans: 1000 m (rocznik 1998-99)




  1. Łukasz Mućwicki SP 2 Kamienna Góra

  2. Kacper Babik SP 2 Kamienna Góra

  3. Kamil Sierosławski SP 2 Kamienna Góra

  4. Dawid Pyszczek SP Marciszów

  5. Szymon Mazur SP Lubawka

  6. Wojciech Łopatka SP Krzeszów

  7. Dominik Kujawski SP Ptaszków

  8. Marcin Mizieliński SP 2 Kamienna Góra

  9. Tomasz Zarzycki SP Pisarzowice

  10. Arkadiusz Walczak SP Lubawka

  11. Mateusz Kożuch SP 2 Kamienna Góra

  12. Dominik Łoza SP Pisarzowice

  13. Marek Łoza SP Marciszów

  14. Bartosz Tilgner SP Krzeszów

  15. Michał Gozdur SP Marciszów

  16. Dawid Niemiec SP Lubawka

  17. Kamil Bagiński SP Krzeszów

  18. Bartłomiej Tomasek SP Szarocin

  19. Mateusz Konopacki SP Pisarzowice

  20. Adrian Wiktor SP Marciszów

  21. Krystian Zwolennik SP 2 Kamienna Góra

  22. Piotr Migacz SP Ptaszków

  23. Tomasz Kostelnik SP Ptaszków

  24. Dawid Cedzidło SP Marciszów

  25. Kamil Schabiński SP Lubawka

  26. Patryk Jaszczur SP Lubawka

  27. Piotr Waligóra SP Lubawka

  28. Albin Janos SP Lubawka

  29. Dominik Opiela SP Marciszów

  30. Dominik Jarkowski SP Szarocin

  31. Szymon Wastag SP Marciszów

  32. Krystian Pancerz SP Marciszów

  1. Bartosz Trela SP Marciszów

dystans: 1300 m (rocznik 1996-97)




  1. Szymon Piechota SP Krzeszów

  2. Adrian Greniuk SP 2 Kamienna Góra

  3. Kamil Młodziński SP 2 Kamienna Góra

  4. Łukasz Migacz SP Ptaszków

  5. Krystian Adamowicz SP Lubawka

  6. Kamil Gmyr SP Marciszów

  7. Kacper Kiełbasa SP Krzeszów

  8. Rafał Kurczewski SP Krzeszów

  9. Klaudiusz Kogut SP Lubawka

  10. Albert Pogwizd SP Lubawka

  11. Adrian Kaczmarczyk SP Marciszów

  12. Dominik Koczan SP 2 Kamienna Góra

  13. Dawid Kopiecki SP 2 Kamienna Góra

  14. Adam Kwiatkowski SP Marciszów

  15. Kamil Tylutki SP Marciszów

  16. Maciej Kacalak SP Szarocin

  17. Kornel Latuszek SP Lubawka

  18. Janusz Walczak SP 2 Kamienna Góra

  19. Patryk Konopacki SP Pisarzowice

  20. Hubert Gierałt SP Lubawka

  21. Łukasz Morawski SP Ptaszków

  22. Krzysztof Malik SP Marciszów

  23. Tomasz Niemiec SP Ptaszków

  24. Arkadiusz Kwaśniewski SP Ptaszków

  25. Dawid Zarzycki SP Pisarzowice

  26. Łukasz Łoza SP Marciszów

  27. Adrian Zając SP Krzeszów

  28. Kamil Micek SP Krzeszów

  29. Kacper Woźniak SP 2 Kamienna Góra

  30. Maciej Gargas SP Pisarzowice

  31. Artur Zaucha SP Krzeszów

  32. Michał Wąs SP 2 Kamienna Góra

  33. Kornel Borys SP Miszkowice

  34. Dominik Kic SP Szarocin

  35. Krystian Tama SP Lubawka

  36. Mateusz Duda SP Pisarzowice

  37. Sebastian Połas SP Marciszów

  38. Jakub Fułat SP Szarocin

  39. Dawid Kachniarz SP Krzeszów

  40. Sebastian Sondej SP Ptaszków

  41. Marek Kachniarz SP Krzeszów

  42. Patryk Zyzak SP Lubawka

  43. Rafał Szczepanik SP Pisarzowice

  44. Kamil Jabłoński SP 2 Kamienna Góra

  45. Dawid Waniołek SP Krzeszów

  46. Krystian Mordarski SP Miszkowice

  47. Tomasz Macal SP Szarocin

  48. Michał Leszczyński SP Krzeszów

  49. Radosław Jucewicz SP Marciszów

  50. Tomasz Migacz SP Pisarzowice

  51. Damian Dulak SP Marciszów

  52. Damian Rutkowski SP Ptaszków

  53. Mateusz Jaszczur SP Ptaszków

  54. Michał Fijorek SP Marciszów

  55. Mateusz Zieliński SP Lubawka


Klasyfikacja końcowa dziewcząt:


  1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze (97 pkt.)

  2. Szkoła Podstawowa w Marciszowie (71 pkt.)

  3. Szkoła Podstawowa w Lubawce (63 pkt.)

  4. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie (53 pkt.)

  5. Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie (37 pkt.)

  6. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach (30 pkt.)

  7. Szkoła Podstawowa w Szarocinie (17 pkt.)

  8. Szkoła Podstawowa w Miszkowicach (1 pkt.)

Do informacji:



- zainteresowane szkoły

- Dolnośląski SZS




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna