Dziewczęta kl I – II dyst. 25 m styl dowolny Chłopcy kl I – II 25 m styl dowolny



Pobieranie 63.13 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar63.13 Kb.
Wyniki końcowe Otwartych Mistrzostw Gniezna w Pływaniu Szkół Podstawowych, 15.04.2011 r.
Dziewczęta  kl I – II dyst. 25 m styl dowolny                     Chłopcy kl I – II 25 m styl dowolny
1.Szymańska Marcelina SP 12 G-no     0:20,37                1. Kasprzyk Kamil SP 12 G-no      0:19,28
2. Król Zuzanna SP 5 G-no                     0:29,28                2. Tomczyk Gabriel SP 12 G-no   0:22,42
3. Budzyńska Katarzyna SP 3 G-no     0:29,37                3. Czerwiński Miłosz SP 6 G-no   0:25,19
4. Fischer Nikola SP 6 G-no                  0:29,47      4. Wyrwicki Michał SP 5 G-no      0:27,94
5. Banaszak Ola SP 6 G-no                   0:29,69                 5. Góralski Bartek SP 6 G-no         0:28,31
6. Stochmal Liwia SP 3 G-no               0:32,00                 6. Pietrzak Bartek SP 6 G-no         0:28,50
7. Bogodziewicz Marta SP 3 G-no     0:32,64                 7. Centka Kacper SP 3 G-no           0:29,28
8. Jaskulska Kinga SP  Żydowo          0:36,60                 8. Bieliński Bruno SP 12 G-no        0:29,44
9. Sikorska Aleksand. SP 8 G-no       0:40,25                 9. Czudowski Marcin SP 5 G-no     0:29,59
10. Garjaciak Natalia SP 6 G-no       0:52,47                 10. Szczapa Jakub SP 6 G-no            0:31,68
                                                                                           11.Dragan Daniel SP Szczyt. Duch.  0:32,03
                                                                                             12. Basiński Jakub SP 3 G-no            0:32,50
                                                                                             13. Poterski Jakub SP 3 G-no             0:36,50
                                                                                              14. Piechocki Jan SP 3 G-no              0:49,63

Dziewczęta  kl I – II dyst. 25 m styl grzb.                     Chłopcy kl I – II 25 m styl grzb.
1.Szymańska Marcelina SP 12 G-no   0:22,46           1. Czerwiński Miłosz SP 6 G-no          0:24,44
2. Budzyńska Katarz.  SP 3 G-no         0:28,68            2. Kasprzyk Kamil SP 12 G-no             0:24,66
3. Pazgan Ola SP 6 G-no                       0:29,82           3. Kozłowski Dawid SP 6 G-no            0:28,53
4. Fischer Nikola SP 6 G-no                  0:29,69          4. Woźniak Jędrzej SP 5 G-no               0:29,43
5. Banaszak Ola SP 6 G-no                    0:30,00          5. Centka Kacper  SP 3 G-no                 0:29,90
6. Stochmal Liwia SP 3 G-no               0:30,66            6. Oszutowski Adam SP6 G-no              0:30,06
7. Bogodziewicz Marta SP 3 G-no      0:31,84              7. Czudowski Marcin SP 5 G-no            0:30,40
8. Woźniak Patrycja SP 6 G-no           0:32,60              8. Basiński Jakub SP 3 G-no                  0:30,43
9. Jaskulska Kinga SP Żydowo            0:32,84           9. Pietrzak Bartek SP 6 G-no                 0:31,20
10. Różańska Dominika SP 2 G-no    0:37,93          10. Poterski Jakub SP 3 G-no                 0:32,,44
11. Król Zuzanna SP 5 G-no                0:39,04           11. Wyrwicki Michał SP 5 G-no             0:33,75
12..Warsińska Julia SP 12 G-no         0:41,81          12. Kostkowski Michał SP 5 G-no         0:36,64
                                                                                         13. Dragan Daniel SP Szczyt. Duch.       0:38,75
                                                                                         14.Jaskulski Gracjan SP Żydowo             0:39,55
                                                                                         15. Piechocki Jan SP 3 G-no                    0:41,69   
 
Dziewczęta  kl III – IV dyst. 25 m styl dowolny                     Chłopcy kl III – IV 25 m styl dowolny
1.Zielińska Anna S. Muz. G-no          0:18,65          1. Kowalski Kuba SP 6 G-no                  0:16,56
2. Rostocka Alicja SP 3 G-no              0:19,49        2. Gawęda Adrian SP5 G-no                 0:17,09
3. Jakubiak Ola SP 3 G-no                  0:20,47        3. Krawczyk Filip SP Żydowo                0:17,93
4. Wojtkowiak Laura SP 9 G-no         0:20,81         4. Pieczyński Krzysztof SP Porkom       0:18,28
5. Manuszak Klaudia SP 3 G-no         0:21,82        5. Nowicki Mikołaj SP 12 G-no              0:18,37
6. Bąkowska Iza SP 6 G-no                  0:22,56        6. Pawlicki Bartek S. Muz.                      0:20,06
7. Andrzejak Paulina S. muz.              0:22,62          7. Gumienny Kacper SP 3 G-no             0:20,37
8. Ostrzycka Małg. SP 9 G-no             0:23,44           8. Żurowski Mateusz SP 9 G-no             0:20,69 PK
9. Skowrońska Katarz. SP 2 G-no      0: 23,44         9 Domagalski Krzyszt. SP 8 G-no           0:20,84
10. Adamczyk Zuzan.  SP 12 G-no     0:24,07        10. Klimacki Szymon SP 3 G-no              0:21,71
11. Begier Zuzann SP 3 G-no              0:24,16       11. Łozowiecki Szymon SP 6 G-no         0:22,31
12. Woźniakowska Karol. SP 9           0:25,13       12. Szczapa Tymoteusz SP 6  G-no         0: 22,38
13. Nowaczyk Zuza. SP 2 Wit-wo     0:25,44          13. Neneman Mateusz SP 12 G-no         0:22,43
14. Mielecka Maria SP6 G-no           0:25,50          14. Słomian Mateusz SP 9 G-no             0:22,84

15. Świerkowska Adrian. Żydowo    0:25,88         15. Chojnacki Igor SP 2 G-no                   0:23,00


16. Klata Sandra Sp  6 G-no               0:27,92        16. Wit Konstan. SP 5 G-no                     0:24,07
17. Sroczyńska Kornelia SP 2 G       0:31,34         17. Kozanecki Dawid SP 9 G-no              0:24,50
18. Skotarczak Wiktor. Zydow.       0:35,06            18. Gabryszak Jakub SP 3 G-no               0:24,78
19. Prech Julia SP Żydowo               0:36,53           19. Kazmucha Bartek SP 2 G-no              0:25,18
20. Chojnacka Martyna Szcz. Du.   0:36,97             20. Wróblewski Ernest Żydowo              0:25,32
21. Florkowska Kar. SP 8  G-no       0:37,50           21. Seweryn Paweł Żydowo                    0:25,34
22. Wachowiak Magda Żydowo     0:38,46              22. Krieger Mateusz SP 3 G-no               0:26,34
23. Walkowiak Domin. SP 2 G-no   0:42,48            23. Kaczmar Michał SP 8 G-no                 0:27,82
                                                                                       24. Cudy Albert SP 6 G-no                       0:27,94
                                                                                        25. Sowiński Filip SP 9 G-no                    0:28,00
                                                                                        26. Marcinjak Jakub S. Muz.                   0:29,68
                                                                                        27. Majewski Kamil SP 2   G-no              0:35,52
                                                                                        28. Kusy Damian SP 2 G-no                     0;40,25
                                                                                        29. Stępniak Dominik SP 8 G-no              0:41,75

Dziewczęta  kl III – IV dyst. 25 m styl grzb.                     Chłopcy kl III – IV 25 m styl grzb.
1. Kurczoba Maja SP 5  G-no          0:21,25          1. Gawenda Adrian SP 5 G                  0:18,56
2. Zielińska Anna S. Muz                  0:21,30         2. Roethel Jakub SP 6 G.                     0:22,06
3. Zachwieja Agata SP 6 G-no        0:22,61          3. Nowicki Mikołaj SP 12 G.               0:22,20
4. Różak Wiktoria SP 9 G-no           0:22,97          4. Pieczyński Krzyszt. Porkom G         0:22,47
5. Manuszak Klaudia SP 3  G-no     0:24,03          5. Gumienny Kacper SP 3 G.                0:22,75
6. Walkowska Monika SP12 G.       0:24,05          6. Neneman Mateusz SP12 G.             0:24,19
7. Skowrońska Kat. SP 2 G               0:24,07          7. Łozowiecki Szymon SP 6 G.            0:24,62
8. Bąkowska Izabela SP 6 G            0:24,28          8. Domagalski Krzysztof SP 8 G.         0:24,97
9. Bartkowiak Anton. SP 12 G.       0:24,47          9. Kiełpiński Mikołaj SP 9 G                0:25,03
10. Walkowiak Jagoda SP 5 G.       0:24,50         10. Kiełpiński Oskar SP 6 G.                 0:25,14
11. Woźniakowska Karol. SP9        0:25,22         11.Nowacki Mikołaj SP 8 G.                 0:25,59
12. Basińska Julia S. Muz.               0:25,34 PK    12. Pawlicki Bartek S. Muz.                   0:25,62
13.Świerkowska Adrian. Żyd         0:25,62          13. Małecki Jakub SP 3 G.                     0:25,67
14. Nowińska Nina S. Muz.            0:26,28          14. Gabryszak  Jakub SP 3 G.                0:25,88
15. Andrzejczak Paul. S Muz         0:26,31           15. Wróblewski Ernest Żydow.            0:26,60
- Ostrzycka Małgorz. SP 9 G          0, 26,42 PK    16. Wit Konstanty SP 5 G.                    0:26,88
16. Marek Julia SP 3 G.                  0:26,72           17. Klimacki Szymon SP 3 G.                0:26.90
17. Różak Patrycja SP 3 G.            0:26,83           18. Marciniak Jakub S. Muz.                 0:27,00
18. Lisowska Alicja SP 12 G.         0:27,00           19. Słomian Mateusz SP 9 G.                0:27,12
19. Adamczyk Zuzanna SP 12 G  0:27,04           20. Kozanecki Dawid SP 9 G.                0:27,25
20. Wojciechowska Dor. SP 6 G  0:27,75           21. Seweryn Pweł  Żydowo                   0:33,56          
21. Humeniuk Zofia SP 3 G.         0:27,81          22. Borucki Wojciech SP 2 G.                 0:46,78
22. Klata Sandra SP 6 G                0:28,65          23. Stępniak Dominik SP 8                      0:59,76
23. Jankowiak Kalina S. Muz        0:28,78
24. Bielawska Aleksa. SP 2 G       0:31,47
25. Pluta Dominika SP 9 G           0:32,81
26. Ignaszak Weronika SP 9 G     0:32,94
27. Prech Julia Żydowo                 0:33,37
28. Skotarczak Wiktor.Żydow.    0:33,81
29. Wachowiak Magda Żydow.  0:37,19
30. Domaszewska Iza SP  2 G.     0:39,16
31.Kozłowska Karol. SP 2 G         0:48,03


Dziewczęta  kl III – IV dyst. 25 m styl klasyk                     Chłopcy kl III – IV 25 m styl klasyk
1.Jakubiak Ola SP 3 G                 0:24,93                            1. Krieger Mateusz SP 3 G.               0:29,09
2. Kaźmierczak Zuza SP6 G.       0:25,59                            2. Hołoga Jakub SP 3 G.                     0:30,72
3. Nowak Maria SP 3 G.              0:27,25                            3. Palacz Michał SP 2 G.                     0:32,12
4. Marek Julia SP 3 G.                   0:27,62                           4. Lewandowski Michał SP 3 G.          0:34,65
5. Rostocka Alicja SP 3 G.           0:28,44                            5. Bzonny Mateusz SP 3 G.                   0:35,53
6. Wojtkowiak Laura SP 9 G.     0:28,78
7. Walkowiak Jagoda SP 5 G.    0:28,82
8. Różak Wiktoria SP 9 G.          0:29,32
9. Bielecka Maria SP 6 G.          0:29,50
10. Leśniewska Ewa SP 6 G.     0:29,80
11. Wojciechowska Dor. 6 G.   0:32,39
12. Ignaszak Weronika SP 9 G. 0:34,86
13. Nowińska Nina S. Muz.       0:40,88
14. Chojnacka Marty. Szcz.D.   0:42,66


Dziewczęta  kl III – IV dyst. 25 m styl motyl.                    Chłopcy kl III – IV 25 m styl motyl.
1. Kurczoba Maja SP 5 G.              0:26,25                          1. Kowalski Jakub SP 6 G.              0:19,09
2. Kaźmierczak Zuzanna SP 6 G.  0:27,38                         2. Krawczyk Filip Żydowo              0:23,03
3. Zachwieja Agata SP 6 G.           0:30,37                         3. Kiełpiński Oskar SP 6 G.            0:30,59
                                                                                               4. Szczapa Tymoteusz SP 6 G.        0:30,72

Dziewczęta  kl V – VI  dyst. 50 m styl dowolny                     Chłopcy kl V – VI 50 m styl dowolny
1. Masłowska Bogna Kiszkowo      0:33,38                    1. Załęski Daniel SP 12 G.                  0:33,84
2. Pietruszewska Mart. SP 6 G.      0:34,68                     2. Wojciechowski Mikoł. SP 12 G.   0:37,16
3. Kałamaja Iza SP 8 G.                    0:37,59                    3. Polus Karol Czerniejew.                 0:37,58
4. Koryło Kinga SP 3  G.                  0:41,34                    4. Karcz Mikołaj SP 12 G.                  0:38,31
5. Wiśniewska Anna SP 2 G.            0:43,78                     5. Zachwieja Łukasz SP 6 G.              0:40,70
6. Palacz Anna SP 2 G.                     0:44,60                     6. Wojewódzki Kacper SP 12 G.        0:42,13
7. Machińska Pola SP 3 G.               0:45,25                     7. Farbiarz Olek  Żydowo                     0:43,10
8. Słomian Weronik. SP 8  G.          0:45,32                     8. Bahr Maksym. SP 6 G.                     0:44,15
9. Stypa Sylwia SP 3 G.                     0:45,57                     9. Matusz Maciej S. Muz.                     0:45,57
                                                                                                 - Sulicki Patryk SP 12 G.                    0:45,90 PK
10. Pieczyńska Zuzanna SP 8 G.      0:46,59                  10. Maryńczak Filip SP 5 G.                     0:46,09
11. Kowalczyk Marta SP 9  G.         0:52,53                     11. Igliński Łukasz SP 12 G.                      0:47,00 PK
12. Kowalska Olga SP 6 G.               1:06,13                  12. Kniaź Kacper SP 3 G.                           0:48,13
                                                                                             13. Napierała Alan SP 2 G.                        0:51,06
                                                                                             14. Gawlowski Norbert SP 2 G.                0:52,62
                                                                                             15. Zacholski Adrian SP 2 G.                     0:56,34
                                                                                             16. Sobota Ziemowit SP 3 G.                    0:56,34
                                                                                             17. Chorbiński Łukasz Żydowo                 0:56,50
                                                                                             18. Przybylski Kacper SP 3 G.                   0:57,38
                                                                                             19. Kaczor Michał SP 2 G.                         0:57,47
                                                                                             20. Juszczak Antoni SP 3 G.                      1:04,84
                                                                                              21. Basiński Lubomir S. Muz.                  1:06,68
                                                                                              22. Bielak Adam S. Muz.                          1:08,96


Dziewczęta  kl V– VI dyst. 50 m styl grzb.                     Chłopcy kl V –VI 50m styl grzb.
1. Masłowska Olga Kiszkowo         0:40,28            1. Zabiszak Piotr SP 8 G.                         0:40,59                    
2. Zabiszak Paulina SP 8 G.             0:41,72           2. Załęski Daniel SP 12 G.                       0:40,77
3. Słomian Weronika SP 8 G.         0:43,95             3. Bernaciak Wojciech SP 9 G.               0:42,20
4. Maciejewska Zuza. SP 6 G.         0:44,40             4. Karcz Mikołaj SP 12 G.                        0:44,83
5. Pieczyńska Zuza SP 8 G.              0:44,44             5. Strzyżewski  Szymon SP 9 G.             0:45,66
6. Stypa Sylwia SP 3 G.                    0:46,22             6. Maryńczak Filip SP 5 G.                     0:50,84
7. Koryło Kinga SP 3 G.                   0:46,60             7. Igliński ŁukasZ SP 12 G.                      0:51,34
8. Brenk Joanna SP 6 G.                 0:50,19             8. Posłuszny Jędzrej S. Muz.                  0:53,00
9. Przyborska Roksana SP 8 G.    0:52,85             9. Zacholski  Adrian SP 2 G.                   0:53,60
10. Bałuszyńska Weron. SP 3 G. 0:53,50             10. Przybylski Kacper SP 3 G.                  0:53,81
11. Piłat Nikola SP 6 G.                 0:53,53            11. Sobota Ziemowit SP 3 G.                   0:54,00
12. Kuszak Martyna SP 6 G.        0:58,24             12.Sulicki Patryk SP 12 G.                        0:55,35
13. Braszka Małgorz. S. Muz      1:00,03             13. Wiśniewski SP 3 G.                             0:57,28
14. Białczyk Małgorz. S.Muz.     1:00,19             14. Juszczak Antoni SP 3 G.                     1:04,60
15. Walkowiak Katarz. SP 2 G.   1:01,19             15. Nowiński Hubert S. Muz.                   1.04,84
16. Daszkiewicz Natalia SP 5 G. 1:03.42             16. Basiński Lubomir. S Muz                   1:05,94
17. Zawadzka Natalia SP 2 G.     1:04,68             17. Gawłowski Norbert SP 2 G.               1:09,84
18. Steć Agata SP 2 G.                 1:06,62            18. Bielak Adam S. Muz.                          1:28,66
19. Chojnacka Nikol Szcz. D.      1:17,69


Dziewczęta  kl V–VI dyst. 50 m styl klasyk                     Chłopcy kl V– VI 50m styl klasyk
1. Masłowska Bogna Kiszkowo    0:43,35                      1 . Mikołajczak Wojciech SP 3 G.       0,39,91
2. Zabiszak Paulina SP 8 G.            0:45,90                    2. Wojciechowski Mikołaj SP 12 G.   0:42,90
3. Maciejewska Zuzan. SP 6 G.     0:49,90                      3. Polus Karol Czerniejewo                  0:47,84
4. Machińska Pola SP 3 G.              0:50:16                     4. Kasprzyk Filip SP 12 G.                     0:50,03
5. Chrzan Anastazja SP 3 G.           0:52,10                     5. Fabiarz Aleksandra Żydowo              0:50,84
6. Palacz Anna SP 2 G.                    0:52,12                    6. Posłuszny Jędrzej S. Muz.                   0:50,99
7. Braszka Małgorz. SP 9 G.           0:54,66                     7. Ostrzycki Dawid SP 9 G.                      0:53,19
8. Bielińska Julia SP 12 G.              0:55,28                     8. Kubicki Jakub SP 5 G.                          0:54,16
9. Daszkiewicz Natalia SP 5 G.      0:57,28                     9. Matusz Maciej S. Muz.                         0:55,07
10. Wiśniewska Anna SP 2 G.       1:00,16                     10. Kaczor Michał SP 2 G.                         1:00,12
11. Kowalczyk Marta SP 9 G.        1:03,40                     11. Nowiński Hubert S. Muz.                   1:00,47
12. Szukała Hanna SP 2 G.            1:05,68                      12. Cieślewicz Bartosz Żydowo               1:10,22
13. Chojnacka Nikol Szcz. D.        1:09,84                      13. Chorbiński Łukasz Żydowo                1:13,53
                                                                                         14. Napierała Alan SP 2 G.                   1:16,78
                                                                                          15. Dziakowski Daniel SP 2 G.             1:21,72


Dziewczęta  kl V – VI dyst. 25 m styl motyl.                    Chłopcy kl V – VI 25 m styl motyl.
1. Masłowska Olga Kiszkowo                 0:17,21             1. Mikołajczak Wojciech  SP 3 G.  0:18,25
2. Pietruszewska Martyna SP 6 G.        0:18,25             2. Zabiszak Piotr SP 8 G.                 0:18,90
3. Kałamaja Izabela SP 8 G.                    0:20,41             3. Kasprzyk Filip SP 12 G.               0:19,97
4. Przyborska Roksana SP 8 G.               0:28,34            4. Bernaciak Wojciech SP 9 G.       0:21,06
                                                                                           5. Strzyżewski Szymon SP 5 G.       0:21,25
                                                                                           6. Wojewódzki Kacper SP 12 G.      0:24,38
                                                                                            7. Ostrzycki Dawid  SP 9 G.              0:24,50

Dziewczęta  kl V–VI dyst. 100 m styl zmienny             Chłopcy kl V– VI 100m styl zmienny
1. Masłowska Bogna Kiszkowo            1:25,06             1. Mikołajczak Wojciech SP 3 G.    1:22,06
2. Masłowska Olga Kiszkowo               1:25,56              2. Załęski Daniel SP 12 G.                1:27,03
3. Zabiszak Paulina SP 8 G.                   1,30,84             3. Zabiszak Piotr SP 8 G.                  1:31,53
4. Kałamaja Izabela SP 8 G.                   1:38,40             4. Wojciechowski Mikołaj SP 12 G. 1:32,80
5. Chrzan Anastazja SP 3 G.                  1:43,41              5. Bernaciak Wojciech SP 9 G.          1:34,68
6. Pieczyńska Zuzanna SP 8 G.             1:51,75              6. Kasprzyk Filip SP 12 G.                    1:35,07
7. Koryło Kinga SP 3 G.                         1:58,37             7. Gawęda Adrian SP 5 G.                   1:38,70
                                                                                          8. Wojewódzki Kacper  SP 12 G.        1:50,16
                                                                                          9. Matusz Maciej S. Muz.                     2:05,46


Sztafeta mieszana 6 x 25 m stylem dowolnym
1. SP 6 G-no
2. SP 3 G-no
3. SP 5 G-no
4. SP 8 G-no
5. Sz. Muz. G-no
6. SP 2 G-no
Sztafety SP 12 i SP 9 zdyskwalifikowane.

Klasyfikacja Generalna o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna
1. Sz. P. nr 6 – 121pkt
2. Sz. P. nr 3 – 113
3. Sz. P. nr 12 – 95
4. Sz. P. nr 8 – 61;
5. Sz. P. nr 5 – 51;
6. Sz.P. Kiszkowo – 46;
7. Sz. Muz. – 20;
8. Sz. P. nr 9 – 20;
9. Sz. P. Żydowo – 12;
10. Sz. P. nr 2 – 10;
11. Sz. P. Czerniejewo – 8;
12. Sz. Porkom – 6; Sz. P. Duszniki Duchowne.




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna