Elitarny Klub Partnerów BiznesowychPobieranie 8.42 Kb.
Data28.04.2016
Rozmiar8.42 Kb.
Elitarny Klub Partnerów Biznesowych
Z uwagi na wsparcie okazywane podopiecznym Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, pragniemy zaprosić Państwa do wstąpienia w grono członków Klubu „Ambasadorzy Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej”.
Klub ten to elitarna grupa firm - partnerów biznesowych Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, który powstaje na bazie społeczności przedsiębiorców skupionych dotychczas wokół naszych inicjatyw. Ma on na celu promowanie zasad społecznej odpowiedzialności i etyki w biznesie oraz integrację środowiska przedsiębiorców, którzy zdecydowali się wspierać potrzebujących za pośrednictwem naszej Caritas.


Mamy nadzieję, że Klub Ambasadorów posłuży również jako platforma nawiązywania współpracy pomiędzy jego członkami, którzy będą mogli korzystać z wzajemnych usług na preferencyjnych warunkach.


W zależności od formy pomocy oraz długości trwania współpracy, członkowie zastępu uzyskają status Ambasadora lub Ambasadora Nadzwyczajnego, a co za tym idzie - szereg przywilejów.
Wierzymy, że z uwagi na Państwa działalność znajdziecie się Państwo w tym gronie. W tym celu zachęcamy do wypełnienia deklaracji współpracy i wniosku o przyjęcie do grona członków Klubu.
Dalsze informacje dotyczące Klubu „Ambasadorzy Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej” na stronie internetowej www.caritas.gniezno.pl
Dlaczego warto?
W przypadku uzyskania statusu Ambasadora będziecie mogli Państwo wykorzystywać logo Klubu „Ambasadorzy Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej” w materiałach promocyjnych firmy. Jako Ambasadorzy będziecie mogli Państwo przekazać materiały reklamowe pozostałym partnerom Caritas obecnym na spotkaniach partnerów biznesowych. Status Ambasadora zostanie potwierdzony certyfikatem wydawanym przez Dyrektora Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
W przypadku uzyskania statusu Ambasadora Nadzwyczajnego certyfikat potwierdzający ten tytuł otrzymacie Państwo od Arcybiskupa Gnieźnieńskiego na czas nieokreślony. Jako Ambasadorzy Nadzwyczajni, poza przywilejami należnymi Ambasadorom, uzyskacie Państwo bezpłatną reklamę w sprawozdaniu Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu reklamy w naszych publikacjach.
Informacje o wszystkich członkach Klubu Ambasadorów ukażą się również na stronie internetowej projektu www.caritas.gniezno.pl. Poza tym planujemy okolicznościowe spotkania z wyjątkowymi gośćmi w gronie samych Ambasadorów.
Pierwszy krok
By wstąpić do grona członków Klubu „Ambasadorzy Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej” należy wypełnić deklarację wsparcia dla naszej Caritas oraz wniosek o nadanie tytułu Ambasadora, które można znaleźć na naszej stronie internetowej, a następnie przesłać je na nasz adres wraz z odpowiednimi załącznikami (wskazanymi w deklaracji).

Pobieranie 8.42 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna