European Employment Services Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Pobieranie 19.12 Kb.
Data06.05.2016
Rozmiar19.12 Kb.

European Employment Services

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

OFERTA PRACY – Irlandia

Senior Shareholder Services Hedge Administrator

PRACODAWCA:

BISYS Hedge Fund Services Limited

Liczba miejsc pracy:

1

Zakres obowiązków:

The Senior Administrator will act as the primary support to the Account Manager in running the group. This involves being familiar with all funds in the group, to the level that the Senior Administrator can cover any other administrator’s work during their absence. In conjunction with the Group Manager, the Senior Administrator will facilitate the smooth running of operations in the absence of the Account manager. A third level qualification, while not essential is desirable. 2 years previous experience as a Shareholder Services Administrator.

Wymagania:

- znajomość języka

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

- wykształcenie

Wyższe (Bankowość, Finanse) Znajomość MS Office

- doświadczenie

2 letnie jako administrator

Warunki pracy:

- okres zatrudnienia

Od połowy października 2006

- czas pracy

5 dni w tygodniu

- godziny pracy

39 tygodniowo

- wynagrodzenie

34.000- 40.000 Eur

- zakwaterowanie

Pomoc w zakwaterowaniu

- podróż

Zwrot kosztów do ustalenia

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie w języku angielskim formularza CV (do pobrania na stronie www.apraca.pl/biwu) i przesłanie drogą elektroniczną na adres: beata.chroscinska@praca.gov.pl z dopiskiem Senior Shareholder Services Hedge Administrator – Irlandia.

W razie wątpliwości proszę o kontakt z powiatowymi asystentami EURES w Powiatowych Urzędach Pracy lub z doradcą EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22, p.12, tel. 085 74-97-235.
Uwaga:

Stosunek pracy z pracodawcą zagranicznym będzie zawarty w ramach prawa obowiązującego w kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszelkie roszczenie z tytułu nie wywiązywania się pracodawcy z warunków zawartych w umowie o pracę, dochodzić można wyłącznie w sądzie pracy w kraju zatrudnienia. W sytuacjach losowych pomoc polskich placówek konsularnych ogranicza się do ewentualnego udzielenia doraźnej pomocy ( np. kredytu na zakup biletu powrotnego do Polski ).
OFERTA WAŻNA DO ODWOŁANIA

Więcej ofert pracy za granicą:

www.ec.europa.eu/eures www.apraca.pl/biwu