Front-End Developer w Lama MediaPobieranie 7.06 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar7.06 Kb.
Front-End Developer w Lama Media

Agencja Interaktywna Lama Media szuka kandydata na płatny staż z opcją zatrudnienia - stanowisko: Front-End Developer. Praca w pełnym lub prawie pełnym wymiarze godzin, na miejscu, w biurze Lama Media przy ulicy Krakowskiej we Wrocławiu.

Oferujemy możliwość zdobycia cennych umiejętności, regularne wynagrodzenie, pracę w dobrej atmosferze przy ciekawych projektach. Więcej o nas: www.lama-media.com

Wymagania:

Kreatywność, znajomość najnowszych trendów w tworzeniu aplikacji webowych, entuzjazm podczas pracy, samodzielność, pasja w tworzeniu, cierpliwość oraz chęć ciągłego rozwoju i zostania szefem działu.

Biegłość w tworzeniu front-endu aplikacji oraz stron internetowych w oparciu o technologie HTML5 / CSS3 oraz znajomość zagadnienia kompatybilności pod różnymi przeglądarkami. Dodatkowym atutem będzie wiedza, jak zbudować stronę na przeglądarki mobilne.

Umiejętność porozumiewania, argumentowania i doradzania najlepszych rozwiązań webowych, jakie powinny zostać wdrożone w projekcie.

Praktyczna umiejętność wykorzystywania JavaScript i Ajax ( w tym znajomość bibliotek: jQuery, Modernizr itp.).

Znajomość programu Adobe Photoshop (ew. Gimp lub inny), tak aby precyzyjnie i estetycznie przetworzyć wizję Designera na język zrozumiały dla przeglądarek internetowych.

Doświadczenie deweloperskie w pracy z Wordpress'em

Umiejętność programowania w języku PHP

Znajomość języka zapytań SQL oraz relacyjnej bazy danych MySQL


Mile widziane:

Znajomość zagadnień związanych z SEO

Wiedza, czym jest usability oraz jak to zastosować

Umiejętności designerskie i ich wykorzystywanie w programie Adobe Photoshop

Czytanie SmashingMagazine i propagowanie najlepszych technik pracy dla całego teamu.

Umiejętność obsługi programu Flash i znajomość Action Script


Stawka: 12,00 zł - 17,00 zł / godzinę na rękę (spełnienie 'wymagań' i 'mile widziane' = 17 zł)Aplikację prosimy wysyłać na adres: biuro@lama-media.com

Pracodawca

Lama Media to wrocławska agencja interaktywna założona w 2006 roku. Pracujemy dla takich marek jak Hewlett-Packard, BZ WBK, Miasto Wrocław, Port Lotniczy Wrocław S.A., Wielton S.A. Stawiamy na dobre, wieloletnie relacje z naszymi klientami, uczciwe podejście do powierzanych nam zadań i konkretne zasuwanie w niewielkim, ale kompetentnym zespole. Tworzymy serwisy www, aplikacje i gry internetowe, prowadzimy redakcyjnie strony www, a przede wszystkim planujemy i przeprowadzamy skuteczne kampanie internetowe.
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna