Globalna strona internetowaPobieranie 26.82 Kb.
Data01.05.2016
Rozmiar26.82 Kb.Globalna strona internetowa: www.lge.com

www.lge.plInformacja prasowa


Twoje wspomnienia zawsze z Tobą dzięki dyskowi XF2
Zdjęcia z wyjazdów i filmy w jakości Full HD bez problemu zmieszczą się na nowym dysku XF2 o pojemności 500GB

LG Electronics wprowadza do sprzedaży nowy multimedialny dysk LG XF2 Mobile Theater. Jest to kolejny produkt, który ujmuje nie tylko swoim unikalnym wyglądem, ale także nadzwyczajnymi możliwościami. Produkt jest kontynuacją nowoczesnej linii projektowania urządzeń przenośnych.


Urządzenie o pojemności 500 GB, posiadające także port USB 2.0 pozwala przechowywać tysiące fotografii, setki godzin muzyki i filmów. Dzięki nowemu zewnętrznemu dyskowi twardemu LG Electronics można mieć całą płytotekę, albumy fotografii z podróży lub wszystkie ulubione filmy w jednym, przenośnym urządzeniu, które łatwo podłączyć do dowolnego zestawu kina domowego lub po prostu zwykłego monitora lub telewizora.

Dysk twardy LG XF2 Mobile Theater odtwarza pliki muzyczne i wideo także w wysokiej rozdzielczości (FullHD1080i), przy użyciu złącza HDMI, z zachowaniem wszystkich detali. Pośród wszystkich odtwarzanych przez niego formatów, znajduje się również popularny format mkv. Dźwięk w standardzie Dolby Digital DTS 2.0 dodatkowo uatrakcyjni oglądanie filmów w jakości Full HD.

Intuicyjne menu pozwoli szybko i bez żadnych problemów dotrzeć do konkretnych plików w multimedialnej bibliotece. Szukając konkretnego filmu lub utworu muzycznego możemy sortować zbiór według tytułu, autora, formatu, w jakim jest zapisany lub wielkości pliku. Z pewnością każdy z nas nie raz znalazł się w sytuacji, gdy przeoczył ważną scenę filmu. Teraz dzięki funkcji Slow/Fast playback będzie mógł zobaczyć ją nawet w zwolnionym tempie.

Zdarzają się sytuacje, kiedy chcemy szybko pokazać foto relację z ostatniej podróży – teraz dzięki miniaturkom fotografii, nie będziemy mieli żadnego problemu z ich odnalezieniem. Dodatkowo, w czasie oglądania pokazu slajdów, użytkownik ma możliwość ustawienia wybranego tła muzycznego. Dzięki tej funkcji zdjęcia ogląda się znacznie przyjemniej. Kiedy chcemy szczególnie uważnie przyjrzeć się konkretnemu obrazowi, możemy użyć opcji powiększenia i rotacji. Teraz nie umknie nam już żaden detal.

Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs dysku LG XF2, dzięki któremu można szybko i łatwo sterować wszystkimi jego funkcjami, pomaga nam obsługiwać zawarty w zestawie pilot. Dzięki niemu korzystanie z zasobów multimedialnych jest jeszcze wygodniejsze. Dbając o niski poziom zużycia energii, dysk został również wyposażony w specjalne funkcje oszczędzające energię. Jedną z nich jest wygaszasz ekranu, który uaktywnia się po chwili bezczynności dysku.

Innowacyjny design LG XF2, niewielkie rozmiary (153.0 mm (długość) x 94.0 mm (szerokość) x 25.3mm (grubość)) sprawiają wrażenie harmonii i lekkości. Podświetlane na niebiesko przyciski są subtelnym elementem, który uzupełnienia całość. Dzięki takiej kompozycji korzystanie z dysku jest jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas.

LG XF2 Mobile Theater to idealny dodatek do netbooka, laptopa, monitora lub telewizora, pozwalający cieszyć się pełnią multimedialnych doznań. Dodatkowo w zestawie znajduje się kabel HDMI, co pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych i jeszcze szybciej cieszyć się możliwościami LG XF2.

Specyfikacja techniczna
Specyfikacja HDD

Pojemność

500GB

Formaty plików

FAT32 / NTFS

Rozdzielczość odtwarzania

Full HD(1920×1080@30P/60I)

Kompatybilne
systemy operacyjne


Windows 2000/XP/Vista, Mac 10.0 or later

Wymiary

153.0 (Długość) x 94.0 (Szerokość) x 25.3 (Głębokość) mm

Zasilanie

DC 5V / 2.5A

Złącza

HDMI1.3a 1 EA, USB2.01 EA, DC in 1 EA, Composite 1 EA

Język menu

Angielski, Francuski, Niemiecki, Grecki, Koreański, Polski,

Portugalski, Rosyjski, Hiszpański, Turecki, Włoski,

Uproszczony chiński

Akcesoria

Zasilacz, kabel AV, kabel USB,

adapter SCART, pilot, szybki przewodnik, płyta CD

Gwarancja

2 lata

Obsługiwane formaty plików:
Format

Rozszerzenie pliku

Kodek

Video

mkv, wmv, asf, xvid, avi, rm,

rmvb, dat, mpg, mpeg, vob,

iso, Ifo, ts, m2ts, mts, tp, trp,

mp4, mov, flv

MPEG-1/2/4, MJPEG(SD)

H.264, Divx HD, Xvid

VC1(WMV9), RM/RMVB(SD)

Audio

wma, asf, ogg, mp3, wav, flac

WMA, PCM, ADPCM, LPCM

AC3(5.1ch), DTS(5.1ch), OGG

MPEG-1 Layer 1/2/3,FLAC

MPEG-2 Layer 1/2, AAC

Zdjęcia

JPG, BMP, PNG/GIF statyczne

TIFF

Napisy

SRT, SUB, SMI, SSA, IDX+

# # #
Informacje o firmie LG Electronics

LG Electronics jest jednym z największych na świecie producentów innowacyjnych urządzeń elektronicznych, produktów do telekomunikacji mobilnej oraz sprzętu gospodarstwa domowego dla klientów indywidualnych. Ma 84 filie na całym świecie i zatrudnia ponad 84 000 pracowników w 115 oddziałach. LG, który w 2008 r. osiągnął w skali globalnej sprzedaż 44,7 mld USD, składa się z pięciu działów: Home Entertainment (elektronika dla domu), Mobile Communications (telekomunikacja mobilna), Home Appliance (sprzęt gospodarstwa domowego), Air Conditioning (klimatyzacja) oraz Business Solutions (rozwiązania dla biznesu). Należy do czołowych producentów płaskich ekranów telewizyjnych, urządzeń audio i wideo, telefonów komórkowych, klimatyzatorów i pralek. Dzięki podpisaniu długoterminowej umowy stał się globalnym i technologicznym partnerem Formuły 1™. W ramach tego porozumienia LG zyskało wyłączne prawa do używania nazwy i prawa marketingowe jako oficjalny dostawca urządzeń elektronicznych, telefonów komórkowych i urządzeń do przetwarzania danych dla Formuły 1.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.lge.com


Informacje o dziale LG Electronics Business Solutions

Dział Business Solutions firmy LG Electronics jest największym na świecie producentem rozwiązań informacyjno-rozrywkowych dla firm. Oferuje bogaty asortyment najwyższej klasy urządzeń i rozwiązań cyfrowych, w tym monitorów LCD, wyświetlaczy, samochodowych rozwiązań informacyjno-rozrywkowych oraz systemów zabezpieczających. LG jest liderem w branży, wprowadza na rynek wyjątkowe, inteligentne i niezawodne usługi oraz urządzenia dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Dział ten, który w 2008 r. osiągnął na całym świecie sprzedaż o wartości 4,3 mld USD, wykazuje ciągły i szybki wzrost.


Kontakt prasowy:

Ewa Lis


PR Manager

LG Electronics Polska Sp. z o. o.

Tel: +48 22 48-17-607

e-mail: ewa.lis@lge.com©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna