Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Spała, 22-25 stycznia 2009



Pobieranie 0.68 Mb.
Strona1/4
Data03.05.2016
Rozmiar0.68 Mb.
  1   2   3   4
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów

Spała, 22-25 stycznia 2009

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 m M j(7bój)

Bieg 1/1 14:30

1 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 7.12 PB 840

2 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 7.30 779

3 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 7.41 PB 742

4 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 7.41 PB 742

5 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 7.43 736

6 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 7.53 703

7 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 7.55 697

8 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 7.83 610

60 m jun.mł.(7bój)

Bieg 1/1 15:15

1 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 0.176 7.29 PB 782

2 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 0.197 7.48 719

3 FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL 0.146 7.53 703

4 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 0.143 7.55 697

5 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 7.62 675

6 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 0.168 7.68 656

7 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 0.197 7.70 PB 650

8 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 7.78 625

Skok w dal jun.(7bój)

15:30


1 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 6.97 807

2 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 6.92 PB 795

3 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 6.51 700

4 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 6.35 664

5 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 6.29 650

6 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 6.22 635

7 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 5.98 582

8 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 5.93 PB 571

Skok w dal jun.mł.(7bój)

16:20


1 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 6.42 679

2 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 6.21 632

3 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 6.03 593

4 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 5.98 582

5 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 5.96 PB 578

6 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 5.76 535

7 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 5.45 471

8 FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL 5.44 469

Pchnięcie kulą jun.(7bój)

16:20


1 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 14.64 PB 768

2 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 13.81 717

3 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 13.67 PB 708

4 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 13.38 690

5 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 13.14 676

6 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 12.79 654

7 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 12.43 633

8 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 11.81 595

Pchnięcie kulą jun.mł.(7bój)

16:50


1 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 14.12 736

2 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 13.83 718

3 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 11.93 602

4 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 11.77 592

5 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 11.59 PB 582

6 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 10.69 527

7 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 10.31 504

8 FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL 9.68 466

Skok wzwyż jun.(7bój)

18:32


1 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 1.97 PB 776

2 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 1.94 749

3 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 1.88 696

4 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 1.85 670

5 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 1.82 644

6 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 1.82 644

7 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 1.79 619

8 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 1.67 520

Skok wzwyż jun.mł.(7bój)

18:55


1 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 1.80 627

1 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 1.80 627

3 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.74 577

4 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 1.71 552

5 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 1.71 552

6 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 1.47 367

7 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 1.47 367

FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL NM

KOBIETY/WOMEN

60 m ppł K j(5bój)

Bieg 1/2 15:00

1 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 0.182 9.18 PB 873

2 KRAJEWSKA Joanna 90 RKS Łódź LDZ 9.25 PB 858

3 GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK 0.202 9.32 PB 844

4 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL 0.208 9.41 PB 826

5 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 0.154 9.51 PB 806

6 KOSIBA Angelika 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 0.350 9.68 PB 773

7 MAJ Marlena 90 KS Warszawianka MAZ 0.219 9.89 PB 733

Bieg 2/2 15:00

1 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 0.171 9.30 848

2 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 0.199 9.58 792

3 PASIERBEK Magdalena 90 KS Sprint Bielsko-Biała SLK 9.68 773

4 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 0.221 9.81 748

5 MIKOŁAJCZUK Paulina 91 RKS Łódź LDZ 9.90 PB 731

60 m ppł K jm(5bój)

Bieg 1/2 14:50

1 KRYSZTOF Anna 93 UKS-MOS Opole OPL 8.99 912

2 ZELGA Malwina 92 RKS Łódź LDZ 0.199 9.53 PB 802

3 SOŁTYS Paulina 93 UKS Kusy Warszawa MAZ 9.54 800

4 KARAWAJ Anna 92 LKS Zantyr Sztum POM 9.63 PB 783

5 ZŁOTEK Marzena 92 SL GKS Olsza Olszyna DOL 0.491 9.83 PB 744

6 GAWROŃSKA Helena 92 RKS Łódź LDZ 0.327 10.19 PB 677

Bieg 2/2 14:50

1 CZAJKOWSKA Karolina 93 UKS Kusy Warszawa MAZ 0.166 9.54 800

2 PIGULSKA Anna 93 MSZS Kutno LDZ 0.629 9.83 744

3 GAWROŃSKA Emilia 92 RKS Łódź LDZ 0.537 10.88 556

Skok wzwyż K j(5bój)

17:29


1 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL 1.69 842

2 MAJ Marlena 90 KS Warszawianka MAZ 1.66 PB 806

3 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 1.66 806

4 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 1.63 771

5 KOSIBA Angelika 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 1.63 771

6 GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK 1.60 SB 736

7 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.57 701

8 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 1.54 666

9 KRAJEWSKA Joanna 90 RKS Łódź LDZ 1.51 632

10 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 1.48 599

11 MIKOŁAJCZUK Paulina 91 RKS Łódź LDZ 1.42 534

12 PASIERBEK Magdalena 90 KS Sprint Bielsko-Biała SLK 1.39 502

Skok wzwyż K jm(5bój)

17:10


1 CZAJKOWSKA Karolina 93 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.63 771

2 KRYSZTOF Anna 93 UKS-MOS Opole OPL 1.57 701

3 SOŁTYS Paulina 93 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.51 632

4 ZELGA Malwina 92 RKS Łódź LDZ 1.51 632

5 KARAWAJ Anna 92 LKS Zantyr Sztum POM 1.45 PB 566

6 PIGULSKA Anna 93 MSZS Kutno LDZ 1.45 566

7 GAWROŃSKA Emilia 92 RKS Łódź LDZ 1.42 534

8 GAWROŃSKA Helena 92 RKS Łódź LDZ 1.42 534

9 ZŁOTEK Marzena 92 SL GKS Olsza Olszyna DOL 1.36 PB 470

Pchnięcie kulą K j(5bój)

18:30

1 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 12.48 PB 693



2 GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK 10.77 580

3 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 10.28 548

4 MAJ Marlena 90 KS Warszawianka MAZ 10.04 532

5 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL 9.73 512

6 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 9.61 504

7 KRAJEWSKA Joanna 90 RKS Łódź LDZ 9.22 479

8 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 8.46 429

9 PASIERBEK Magdalena 90 KS Sprint Bielsko-Biała SLK 8.03 401

10 MIKOŁAJCZUK Paulina 91 RKS Łódź LDZ 7.98 PB 398

11 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 7.94 PB 395

12 KOSIBA Angelika 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 7.61 374

Pchnięcie kulą K jm(5bój)

17:47

1 GAWROŃSKA Helena 92 RKS Łódź LDZ 9.85 520



2 GAWROŃSKA Emilia 92 RKS Łódź LDZ 9.24 PB 480

3 ZELGA Malwina 92 RKS Łódź LDZ 8.90 458

4 KRYSZTOF Anna 93 UKS-MOS Opole OPL 8.81 452

5 ZŁOTEK Marzena 92 SL GKS Olsza Olszyna DOL 8.11 406

6 KARAWAJ Anna 92 LKS Zantyr Sztum POM 8.05 PB 403

7 CZAJKOWSKA Karolina 93 UKS Kusy Warszawa MAZ 8.05 403

8 SOŁTYS Paulina 93 UKS Kusy Warszawa MAZ 8.01 400

9 PIGULSKA Anna 93 MSZS Kutno LDZ 6.52 304

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

FINAŁ 17:30

1 ŁAWRESZUK Marcin 90 MOSM Tychy SLK 0.161 6.86 PB

2 ZIMNIEWICZ Grzegorz 91 UKS Achilles Leszno WLP 0.176 6.89 PB

3 SZCZĘŚNIAK Artur 91 TS Olimpia Poznań WLP 0.164 6.91 PB

4 URBANIAK Dawid 90 TS Olimpia Poznań WLP 0.174 6.93

5 ZIELIŃSKI Andrzej 90 MKL Szczecin ZPO 0.160 6.94 PB

6 WOLNIAK Adam 90 MKS Calisia Kalisz WLP 0.150 7.01

7 POPOWNIAK Patryk 91 RKS Łódź LDZ 7.04

8 JĘDRUSIK Mateusz 91 WKS Wawel Kraków MLP 0.446 7.05

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 16:30

1 ŁAWRESZUK Marcin 90 MOSM Tychy SLK 0.204 6.92 Q

2 WOLNIAK Adam 90 MKS Calisia Kalisz WLP 0.147 7.00 q

3 GIŻYŃSKI Jakub 90 MKS Płońsk MAZ 7.14

4 BRZOSTEK Mateusz 91 SKLA Słupsk POM 0.252 7.18

5 SUSZEK Marcin 90 CWKS Resovia Rzeszów PDK 0.183 7.24

6 WRÓBLEWSKI Kamil 91 KKL Kielce SWK 0.183 7.27

7 KWIATKOWSKI Tomasz 91 RKS Łódź LDZ 0.455 7.28

Bieg 2/5 16:30

1 JĘDRUSIK Mateusz 91 WKS Wawel Kraków MLP 0.163 6.98 Q

2 BORYS Maciej 90 TL Pogoń Ruda Śląska SLK 0.187 7.07

3 PIKSA Denis 91 RMKS Rybnik SLK 0.162 7.07

4 WŁODARCZYK Marcin 90 UKS GMDS Barnim Goleniów ZPO 0.199 7.17

5 BIENIEWSKI Piotr 90 SKLA Sopot POM 0.179 7.18

6 WALKOWIAK Mariusz 91 MKS-MOSM Bytom SLK 7.34

7 KŁOCZKO Marcin 91 MKS-MOSM Bytom SLK 7.44

KOSSAKOWSKI Grzegorz 91 KS Podlasie Białystok POD DQ

Bieg 3/5 16:30

1 SZCZĘŚNIAK Artur 91 TS Olimpia Poznań WLP 0.188 6.93 Q

2 KĘDZIERSKI Łukasz 90 CWKS Legia Warszawa MAZ 0.189 7.07

3 MYSZKOWSKI Bartłomiej 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.198 7.13

4 MIEDZIK Łukasz 91 GKS Olimpia Grudziądz KPO 0.144 7.21

5 KACNER Sebastian 90 MUKS Płock MAZ 0.196 7.26

6 SEKULA Dawid 90 MKS-MOSM Bytom SLK 0.211 7.32

7 PLISZKA Patryk 91 AZS-UWM Olsztyn WMZ 0.222 7.40

Bieg 4/5 16:30

1 ZIELIŃSKI Andrzej 90 MKL Szczecin ZPO 0.167 6.97 Q

2 KOPCIŃSKI Grzegorz 90 RLTL ZTE Radom MAZ 0.148 7.06

3 CZECHOWSKI Bartłomiej 91 MOS OSiR Dąbrowa Górnicza SLK 0.167 7.15

4 SIROCKI Szymon 90 SKLA Sopot POM 0.264 7.21

5 JANOSIEWICZ Krzysztof 90 CWKS Resovia Rzeszów PDK 0.158 7.29

6 CHODYRA Mateusz 91 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 0.156 7.34

7 KOWALSKI Adam 91 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 0.170 10.19

Bieg 5/5 16:30

1 ZIMNIEWICZ Grzegorz 91 UKS Achilles Leszno WLP 0.193 6.92 Q

2 URBANIAK Dawid 90 TS Olimpia Poznań WLP 0.170 6.92 q

3 POPOWNIAK Patryk 91 RKS Łódź LDZ 0.438 7.03 q

4 SARNIAK Mateusz 90 MKS Pogoń Siedlce MAZ 0.132 7.53

WIŚNIEWSKI Hubert 90 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD DNS

DUNAL Patryk 90 AZS-AWF Kraków MLP DNS

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 19:20

1 KWIATKOWSKI Tomasz 91 RKS Łódź LDZ 0.143 22.22 q

2 PAWŁOWICZ Jakub 90 LKS Polkowice DOL 0.169 23.12

3 RUMAK Bartłomiej 91 CWKS Resovia Rzeszów PDK 0.160 23.16

Bieg 2/5 19:20

1 JĘDRUSIK Mateusz 91 WKS Wawel Kraków MLP 0.240 22.31 q

2 SADZIAK Dawid 90 CKS Budowlani Częstochowa SLK 0.154 22.96

WOŹNIAK Piotr 91 LUKS Orneta WMZ DNS

Bieg 3/5 19:20

1 POPOWNIAK Patryk 91 RKS Łódź LDZ 0.187 21.95 q

2 KOTUŁA Krzysztof 90 MKS-MOSM Bytom SLK 0.178 22.33 q

3 BONK Michał 91 MOSM Tychy SLK 0.169 23.73

Bieg 4/5 19:20

1 FÓRMAŃSKI Mateusz 91 ZLKL Zielona Góra LBU 0.165 22.13 q

2 PAWLIK Jakub 91 MOS OSiR Dąbrowa Górnicza SLK 0.166 22.73 q

GROCHOWSKI Janusz 91 MKS Pogoń Siedlce MAZ DNS

Bieg 5/5 19:20

1 DIETRICH Krzysztof 90 MLKS Sokół Lubin DOL 0.159 22.17 q

2 MAKAJ Mateusz 91 UKS GMDS Barnim Goleniów ZPO 0.183 22.44 q

3 LĄCZAK Rafał 90 LKS Stal Mielec PDK 0.156 24.05

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/9 18:15

1 KAKAREKO Grzegorz 90 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD 0.211 49.75 q

2 KAŻURA Michał 90 MKS-MOS Wrocław DOL 0.190 50.41 q

3 OSZEK Paweł 91 LKS Pszczyna SLK 0.221 50.77

Bieg 2/9 18:15

1 ŁYSIK Piotr 90 OKS Start Otwock MAZ 0.193 50.61

2 BOROWIK Krzysztof 91 MUKS Opoczno LDZ 0.189 50.94

3 ŚWIŚ Jakub 90 KS Wda Świecie KPO 0.185 52.32

Bieg 3/9 18:15

1 STOPYRA Artur 90 KKS Victoria Stalowa Wola PDK 0.154 49.03 q

2 SZYMAŃSKI Marek 91 MKLA Łęczyca LDZ 0.154 51.85

DUSZYŃSKI Wojciech 90 SL GKS Olsza Olszyna DOL DNS

Bieg 4/9 18:15

1 HURMAN Piotr 91 NKS Namysłów OPL 0.174 50.55 q

2 WAŁTOSZ Przemysław 91 MUKS Gim 2 Nysa OPL 0.180 50.80

BRYLIŃSKI Robert 91 KS Gwardia Piła WLP DNS

Bieg 5/9 18:15

1 GRYNKIEWICZ Marcin 90 LKS Pomorze Stargard ZPO 0.139 48.44 q

2 PARZOCH Paweł 90 MOS OSiR Dąbrowa Górnicza SLK 0.279 54.97

ORZECHOWSKI Dawid 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.198 DQ

Bieg 6/9 18:15

1 ZAWŁOCKI Mateusz 91 MKS-MOSM Bytom SLK 0.177 49.59 PB q

2 RUMIŃSKI Dawid 91 MUKL Brodnica KPO 0.187 50.67

3 ZASOŃSKI Łukasz 91 MKS Płońsk MAZ 0.168 52.03

Bieg 7/9 18:15

1 KURDELSKI Michał 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.167 49.59 q

2 SADKOWSKI Patryk 91 RLTL ZTE Radom MAZ 0.123 52.18

3 GUMÓŁKA Łukasz 91 IKS Olkusz MLP 0.182 54.62

Bieg 8/9 18:15

1 PAKULSKI Michał 91 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 0.162 51.20

2 KOWALSKI Łukasz 91 MUKS Olimpia Nowe Miasto WMZ 0.255 51.33

3 MILEWICZ Maciej 90 LKS Vectra-DGS Włocławek KPO 0.171 51.37

Bieg 9/9 18:15

1 WOJNO Arkadiusz 90 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD 0.191 49.10 q

2 KĘDRACKI Maciej 91 KKL Kielce SWK 0.226 51.75 PB

3 MISZCZAK Jakub 91 WKS Wawel Kraków MLP 0.224 51.87 PB

Bieg 10/9 18:15

1 ŻUKIEWICZ Maciej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 0.156 51.49

2 JASZCZAK Bogusz 91 UKS Achilles Leszno WLP 0.191 52.43

3 SOKOŁOWSKI Rafał 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 0.213 53.64

800 metrów mężczyzn

Bieg 1/4 17:05

1 ASKUNTOWICZ Wojciech 90 SL GKS Olsza Olszyna DOL 1:57.28 Q

2 ŚLEDŹ Jacek 91 KS Wda Świecie KPO 2:00.44

3 WOŹNIAK Łukasz 90 UKS WiR Łopuszno SWK 2:01.94

4 PARTYKA Tomasz 90 UKS Czwórka Żory SLK 2:12.57

CIESZYŃSKI Paweł 90 GKS Olimpia Grudziądz KPO DNS

RESZKA Dominik 90 GKS Olimpia Grudziądz KPO DNS



Międzyczasy

400m 412 Łukasz WOŹNIAK 57.96

Bieg 2/4 17:05

1 GURDAK Kamil 90 MKS Stal Nowa Dęba PDK 1:57.76 Q

2 GODZIEWICZ Jakub 90 KS Żeglina Sieradz LDZ 1:58.13

3 STRUK Adam 90 UKS Bliza Władysławowo POM 1:58.14

4 BULA Jacek 90 MKS-MOSM Bytom SLK 2:00.44

5 SŁODOWNIK Fabian 90 MKS Truso Elbląg WMZ 2:01.13

6 WOŹNICZKO Dawid 91 MUKS ILKUS Olkusz MLP 2:12.49

Międzyczasy

400m 59.49

Bieg 3/4 17:05

1 TRZĄSALSKI Jakub 90 LKS Lubusz Słubice LBU 1:55.87 Q

2 CZEREBAK Grzegorz 91 SKB Kraśnik LBE 1:57.08 q

3 STACHOWSKI Rafał 91 PLKS Gwda Piła WLP 1:58.78

4 ŻĄDŁO Jacek 91 LKS Stal Mielec PDK 1:59.22

5 KUBIAK Mariusz 91 UKS Czwórka Żory SLK 1:59.61

6 GORCZYCA Dariusz 91 AZS-AWF Kraków MLP 2:07.89

7 PLEWA Mateusz 91 AZS-AWF Kraków MLP 2:08.05



Międzyczasy

400m 984 Jakub TRZĄSALSKI 55.87

Bieg 4/4 17:05

1 MESYASZ Przemysław 90 CKS Budowlani Częstochowa SLK 1:56.09 Q

2 CHYLIŃSKI Daniel 90 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD 1:56.74 q

3 RAJCZAK Jakub 91 AZS Poznań WLP 1:57.11

4 LESZCZYŃSKI Damian 90 ULKS Technik Trzcinica PDK 2:02.51

5 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 91 LKS Kłos Olkusz MLP 2:06.22

6 PUŁAWSKI Rafał 90 KS Żeglina Sieradz LDZ 2:06.25

Międzyczasy

400m 156 Jakub RAJCZAK 56.28

1500 metrów mężczyzn

Bieg 1/3 18:45

1 KALINOWSKI Grzegorz 90 MKL Toruń KPO 3:28.66 1300m

2 WIKTORSKI Hubert 90 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK 3:29.12 1300m

3 ROSZKO Damian 91 KS Podlasie Białystok POD 3:29.15 1300m

4 NOWICKI Adam 90 UKS Jedynka Gostyń WLP 3:31.04 1300m

5 MIERZWA Mariusz 90 KKS Victoria Stalowa Wola PDK 3:31.20 1300m

6 STADNICKI Jarosław 90 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK 3:32.93 1300m

7 WRONISZEWSKI Maksymilian 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 3:34.30 1300m

8 ZAWADZKI Mariusz 91 MUKL Brodnica KPO 3:37.65 1300m

9 ŻEBROWSKI Krzysztof 90 MULKS Makovia Maków Maz. MAZ 3:52.49 1300m

Międzyczasy

800m 549 Mariusz MIERZWA 2:11.83

Bieg 2/3 18:45

1 DADAJ Dawid 91 ZKS Unia Tarnów MLP 4:07.61

2 RUPIŃSKI Michał 91 MKL Toruń KPO 4:08.66

3 ŁYSIK Paweł 90 OKS Start Otwock MAZ 4:08.84

4 HERING Mateusz 91 MLKS Baszta Bytów POM 4:16.71

5 STANIEK Mirosław 90 UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. SWK 4:20.02

6 SEREJ Paweł 90 MKS Agros Chełm LBE 4:21.79

7 BOREK Grzegorz 90 STS Skarżysko Kamienna SWK 4:27.07

8 STEFAŃSKI Karol 91 IKS Olkusz MLP 4:32.10

9 ŁOPUCH Paweł 91 IKS Olkusz MLP 4:36.73

MŁYNARZ Kamil 90 MKS Pogoń Siedlce MAZ DNS

Międzyczasy

1000m 509 Michał RUPIŃSKI 2:43.26

5000 m chód juniorów

FINAŁ 14:30

1 HALMAN Wojciech 90 KL Lechia Gdańsk POM 21:37.52 *

2 WIATER Tomasz 90 KS Agros Zamość LBE 21:48.11 *

3 BŁOCKI Adrian 90 MKL Szczecin ZPO 22:11.32

4 CZAJA Mateusz 91 KL Lechia Gdańsk POM 22:20.59 *

5 STALA Jakub 91 LKS Stal Mielec PDK 22:30.83 * PB

6 ŻMUDZKI Tomasz 90 KL Lechia Gdańsk POM 23:18.79 **

7 ROMANOWSKI Mieczysław 91 MKS Polonia Warszawa MAZ 23:35.62

8 AUGUSTYN Łukasz 90 OTG Sokół Mielec PDK 23:44.36

9 GAWROŃSKI Paweł 90 LKS Delfin Połaniec SWK 24:12.08 *

10 BIK Michał 90 OTG Sokół Mielec PDK 27:26.52 *

1000m 92 Michał BIK 4:09.13

2000m 849 Wojciech HALMAN 8:24.70

3000m 849 Wojciech HALMAN 12:54.85

4000m 849 Wojciech HALMAN 17:18.77

5000 m chód mężczyzn jm

FINAŁ 15:30

1 ŁOBACZEWSKI Andrzej 92 KL Lechia Gdańsk POM 23:26.44 *

2 HERBA Jakub 92 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK 23:32.43 PB

3 PORCZAK Radosław 92 UKS Szkło Miękisz Stary PDK 23:45.15 **

4 GRUSZKA Adam 92 OTG Sokół Mielec PDK 25:09.39

5 FABIAN Marek 93 OTG Sokół Mielec PDK 27:15.09 *

Międzyczasy

1000m 231 Jakub HERBA 4:36.81

2000m 231 Jakub HERBA 9:17.20

3000m 231 Jakub HERBA 14:01.41

4000m 231 Jakub HERBA 18:44.14

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

FINAŁ 18:45

1 KALINOWSKI Jacek 90 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 17.94

2 PARTYKA Konrad 90 KS Agros Zamość LBE 17.91 SB

3 JANUSZ Wojciech 90 MKL Szczecin ZPO 17.73

4 RASIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 17.49

5 WEJCHINAND Marcin 90 MKL Toruń KPO 16.93 PB

6 SZYSZKOWSKI Jakub 91 MKS-MOS Wrocław DOL 16.59 PB

7 GRELA Arkadiusz 90 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 16.57

8 ORZECHOWSKI Kamil 91 LUKS Dwójka Namysłów OPL 15.74

9 KROPIDŁOWSKI Adam 91 RKS Skra Warszawa MAZ 15.67

10 ROCH Bartosz 90 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 15.44 PB

11 ŁASZCZ Bartosz 90 UKS GMDS Barnim Goleniów ZPO 15.19

12 BALUKIEWICZ Paweł 90 MKS Truso Elbląg WMZ 14.94

13 KOSIOROWSKI Marcin 91 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 14.82 PB

14 HORODYŃSKI Bartosz 90 MKS-MOSM Bytom SLK 14.32

15 JENDRYSKO Jarosław 90 MOSM Tychy SLK 13.94 =PB

16 RYSZKOWSKI Krzysztof 90 MKS Pogoń Siedlce MAZ 13.47

17 MELA Przemysław 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 12.78

18 MAJKRZYK Maciej 90 MUKS ILKUS Olkusz MLP 12.03

19 LESZCZYŃSKI Piotr 91 MKS Pogoń Siedlce MAZ 11.76

20 KARWOWSKI Karol 91 UKL Ósemka Police ZPO 10.94

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 18:00

1 LISIAK Adam 90 ZLKL Zielona Góra LBU 5.11 PB

2 SZCZEPAŃSKI Marcin 90 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4.80

3 NIEGOWSKI Filip 90 KS Warszawianka MAZ 4.70 =PB

4 SOBERA Robert 91 MKS-MOS Wrocław DOL 4.60

5 ZDUŃCZYK Patryk 91 KS Orzeł Warszawa MAZ 4.50 PB

ŚWIECZKA Jakub 90 KS Orzeł Warszawa MAZ NM

3.80 4.00 4.20 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 4.90 5.00 5.11 5.20

LISIAK Adam - - - o o xo o o o xo xxo xxx

SZCZEPAŃSKI Marcin - - - - o - o xo xxx

NIEGOWSKI Filip - - - - o - xxo x-- xx

SOBERA Robert - - - - - o xxx

ZDUŃCZYK Patryk - o o xxo o xxx

ŚWIECZKA Jakub xxx

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 17:05

1 PABICH Łukasz 90 KS Zawkrze Mława MAZ 7.56 PB

2 DEREZIŃSKI Zachariasz 90 TS Olimpia Poznań WLP 7.33

3 PASZCZUK Bartosz 90 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 6.96

4 REJMUS Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.95

5 WASILUK Piotr 91 WLKS Siedlce Iganie Nowe MAZ 6.93

6 TOMASIAK Krzysztof 90 UKS Junior Kamesznica SLK 6.87

7 SKRZYPIŃSKI Maciej 91 MKS-MOS Wrocław DOL 6.80

I II III IV V VI

PABICH Łukasz 7.24 7.56 7.20 x x x

DEREZIŃSKI Zachariasz x 7.07 6.96 7.05 7.05 7.33

PASZCZUK Bartosz 6.86 6.83 6.70 x 6.56 6.96

REJMUS Michał 6.83 6.91 6.92 6.67 6.94 6.95

WASILUK Piotr 6.86 6.88 6.88 6.86 6.93 6.91

TOMASIAK Krzysztof 6.87 x x x 6.67 x

SKRZYPIŃSKI Maciej 6.61 6.37 6.78 6.80 6.66 6.66

Trójskok mężczyzn

FINAŁ 19:44

1 UWIJAŁA Krzysztof 90 MKS Sambor Tczew POM 15.12

2 WRZESZCZ Oskar 90 BKS Bydgoszcz KPO 15.03 PB

3 SYPNIEWSKI Maksym 91 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 14.90

4 BANDOCH Krzysztof 90 KS Podlasie Białystok POD 14.84 PB

5 DAROSZEWSKI Jakub 91 BKS Bydgoszcz KPO 14.77

6 BOGUSZ Marcin 90 PLKS WSP Szczytno WMZ 14.67 PB

7 TWARDOWSKI Adrian 90 WKS Wawel Kraków MLP 14.42 PB

8 BAUMGART Paweł 90 BKS Bydgoszcz KPO 14.29

9 TYMA Kamil 91 BKS Bydgoszcz KPO 13.87

10 SUSZCZYK Paweł 91 AZS UMCS Lublin LBE 13.68

11 RAJCZAK Kamil 91 MKS Płońsk MAZ 13.44

MARCHEL Jakub 91 MKL Toruń KPO NM

I II III IV V VI

UWIJAŁA Krzysztof 14.94 14.80 14.79 x 15.12 15.07

Siedmiobój juniorów

FINAŁ 15:25

1 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 4931

2 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 4860

3 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 4818

4 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 4721

5 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 4700

6 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 4670

7 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 4612

12 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 4145

Siedmiobój juniorów mł.

FINAŁ 13:30

8 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 4423

8 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 4423

9 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 4410

9 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 4410

10 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 4355

10 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 4355

11 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 4342

11 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 4342

13 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 4059

13 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 4059

14 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 3874

14 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 3874

15 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 3679

15 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 3679

16 FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL 2315

16 FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL 2315

60 m ppł jun.(7bój)

Bieg 1/1 10:10

1 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 0.119 8.30 908

2 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 0.164 8.45 872

3 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 0.218 8.62 832

4 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 0.189 8.70 813

5 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 0.180 8.73 806

6 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 0.202 8.82 786

7 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 0.231 8.97 752

8 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 0.275 9.23 696

60 m ppł M 91,4 (7bój)

Bieg 1/1 10:00

1 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 0.170 8.41 PB 881

2 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 0.149 8.49 862

3 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 0.195 8.79 793

4 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 0.221 8.88 772

5 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 8.97 752

6 FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL 0.147 9.32 677

7 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 0.144 9.70 PB 599

8 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 0.249 9.94 552

Skok o tyczce jun.(7bój)

14:10

1 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 3.90 590



2 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 3.90 PB 590

3 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 3.80 =PB 562

4 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 3.50 =PB 482

5 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 3.40 457

6 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 3.10 381

7 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 3.10 381

8 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 2.80 309

Skok o tyczce jun.mł.(7bój)

13:30

1 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 3.50 PB 482



2 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 3.20 406

3 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 3.00 357

4 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 2.60 264

5 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 2.60 264

6 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 2.50 242

7 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 2.50 242

FEDOROWICZ Dawid 93 ULKS Muflon Bielawa DOL DNS

1000 m jun.(7bój)

Bieg 1/1 15:20

1 JELIŃSKI Michał 90 KS Warszawianka MAZ 2:52.37 741

2 HULISZ Szymon 91 MKL Toruń KPO 2:58.14 PB 683

3 TYLMAN Igor 91 KS Warszawianka MAZ 2:59.00 PB 674

4 KRZESZEWSKI Rafał 90 MSZS Kutno LDZ 2:59.34 671

5 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 2:59.95 665

6 STYPA Wojciech 90 STS Pomerania Szczecinek ZPO 3:03.72 628

7 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka MAZ 3:08.37 585

8 PIS Paweł 90 MKL 12 Jelenia Góra DOL 3:08.81 581

1000 m jun.mł.(7bój)

Bieg 1/1 14:20

1 ZARYCHTA Michał 93 KKL Kielce SWK 2:49.20 774

2 CHMIELIŃSKI Mateusz 92 MUKS Szok Bojanowo WLP 2:49.40 PB 772

3 KRAWCZYK Michał 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 2:52.57 739

4 MOŁCZAN Adam 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 2:54.74 PB 717

5 DYGUDA Bartosz 92 SKS Start Łódź LDZ 2:58.68 677

6 ROSIK Karol 92 AKL Ursynów Warszawa MAZ 3:01.39 651

7 GADŻAŁA Paweł 92 UKS-MOS Opole OPL 3:13.26 540





  1   2   3   4


©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna