Halowe Mistrzostwa Polski w wielobojach



Pobieranie 328.54 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar328.54 Kb.
Halowe Mistrzostwa Polski w wielobojach

SPAŁA, 16-17 luty 2008

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

FINAŁ 18:15

1 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 6.74 PB

2 NOWAK Marcin 77 AZS-AWF Kraków MLP 6.83 =SB

3 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 6.88

4 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 6.88

5 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 6.88

6 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 6.90

7 KOSSOWSKI Daniel 81 RLTL ZTE Radom MAZ 6.91

8 WIERNIK Tomasz 84 RKS Łódź LDZ 6.93

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/3 16:20

1 ROGOWSKI Przemysław 80 AZS Poznań WLP 6.76 SB q

2 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 6.83 q

3 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 6.85 q

4 PECOLD Bartosz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 6.90

5 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 6.92

6 PLUTA Mateusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 7.04

7 GOLUCH Robert 87 AZS-AWF Katowice SLK 7.09 PB

MATUSZAK Robert 84 AZS-AWF Biała Podlaska LBE DNS

Bieg 2/3 16:20

1 JABŁOŃSKI Krzysztof 85 AZS-AWF Kraków MLP 6.84 q

2 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 6.88 q

3 KOSSOWSKI Daniel 81 RLTL ZTE Radom MAZ 6.90 q

4 SIENKIEWICZ Karol 86 KS Podlasie Białystok POD 6.94

5 DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL 7.16 =PB

6 BĄCZYK Jarosław 88 UKS Lisy Zgierz LDZ 7.18

7 PRZYBYLAK Łukasz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 7.44

MARCZUK Mariusz 86 MKS Pogoń Siedlce MAZ DNS

Bieg 3/3 16:20

1 NOWAK Marcin 77 AZS-AWF Kraków MLP 6.84 q

2 LEWAŃSKI Mikołaj 86 MKL Szczecin ZPO 6.89 q

3 WIERNIK Tomasz 84 RKS Łódź LDZ 6.90

4 ZIÓŁKOWSKI Fabian 86 MKL Szczecin ZPO 6.94

5 KOPEĆ Dominik 85 AZS-AWF Kraków MLP 6.98 SB

6 SAMBORSKI Maciej 88 AZS-AWF Kraków MLP 6.99

7 BURDZIŃSKI Kacper 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.24

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 17:50

1 URBAŚ Marcin 76 niestowarzyszony 21.11 SB

SOBIŃSKI Grzegorz 87 MKLA Łęczyca LDZ DQ 163p3

Bieg 2/5 17:50

1 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 80 AZS-AWF Kraków MLP 21.78 PB

2 SIKORA Karol 87 AZS-AWF Wrocław DOL 22.35 PB

Bieg 3/5 17:50

1 JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL 22.29 PB

2 KUC Tomasz 86 MKS Pogoń Siedlce MAZ 22.81 PB

BURDZIŃSKI Kacper 85 AZS-AWF Warszawa MAZ DQ 163p3

Bieg 4/5 17:50

1 PLUTA Mateusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 22.31

2 BĄCZYK Jarosław 88 UKS Lisy Zgierz LDZ 23.08 PB

Bieg 5/5 17:50

1 KRYŃSKI Kamil 87 KS Podlasie Białystok POD 21.81

2 PTAK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL 21.91

3 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz 90 MKS Pogoń Siedlce MAZ 24.33

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 16:50

1 OSTROWSKI Rafał 85 AZS-AWF Katowice SLK 49.03 PB

2 CZERWIŃSKI Adam 88 WKS Wawel Kraków MLP 49.98

3 BRONIATOWSKI Maciej 87 WKS Wawel Kraków MLP 51.61

200m 180 Rafał OSTROWSKI 23.04

Bieg 2/2 16:50

1 KUC Tomasz 86 MKS Pogoń Siedlce MAZ 50.64

2 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz 90 MKS Pogoń Siedlce MAZ 53.89 PB

3 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz 85 AZS-AWF Kraków MLP 54.77

200m 404 Tomasz KUC 26.60

800 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 17:15

1 PAPUGA Sebastian 85 AZS-AWF Gorzów LBU 1:55.51 PB

2 STANISZEWSKI Michał 87 RLTL ZTE Radom MAZ 1:56.05 PB

3 FAERBER Marcin 86 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 1:56.10

4 MATUŁA Adam 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1:57.19

5 DELA Grzegorz 86 AZS-AWF Kraków MLP 1:57.70

6 SPANNBAUER Tomasz 85 KS Cracovia Kraków MLP 1:58.28

KACZMAREK Michał 86 AZS-AWF Kraków MLP DNS

KUBIAK Łukasz 88 RKS Łódź LDZ DNS

Międzyczasy

400m 762 57.51

Bieg 2/2 17:15

1 KUBACKI Bartłomiej 85 MUKS Kadet Rawicz WLP 1:56.00

2 PIĄTKOWSKI Piotr 83 WKS Wawel Kraków MLP 1:57.12 PB

3 ŁASZCZUK Maciej 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:00.41

4 ZWIERZCHOWSKI Michał 87 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:02.90

5 WNUCZEK Paweł 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:05.80 PB

6 GILETA Tomasz 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:08.00

BOGULAK Rafał 88 MKS Polonia Warszawa MAZ DNS

BRATEK Mariusz 88 CKS Budowlani Częstochowa SLK DNF

Międzyczasy

400m 156 Mariusz BRATEK 58,79

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

FINAŁ 17:27

1 HODUN Michał 83 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 17.90

2 KUSIAK Damian 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.86

3 BUDNIK Marcin 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.79

4 BEŁZ Kamil 86 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.21

5 MIKOS Mateusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 16.13

6 ROZPORSKI Michał 88 AZS-AWF Biała Podlaska LBE 15.90

I II III IV V VI

HODUN Michał 17.70 17.90 17.80 17.84 x 17.86

KUSIAK Damian 16.70 x 16.86 x 16.57 x

BUDNIK Marcin 16.01 16.66 16.79 x x x

BEŁZ Kamil 15.75 15.58 16.02 x 16.21 16.08

MIKOS Mateusz 15.80 16.13 x x x 15.85

ROZPORSKI Michał 15.28 15.42 15.90 x 15.30 x

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 18:40

1 MATEUSIAK Łukasz 88 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 7.21

2 WIKTORSKI Tomasz 88 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 7.12 PB

3 JASZCZUK Tomasz 92 MKS Pogoń Siedlce MAZ 7.01 PB

4 PRZYBYLAK Łukasz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 6.38

I II III IV V VI

MATEUSIAK Łukasz 7.21 - - - - -

WIKTORSKI Tomasz 6.52 6.83 6.69 7.03 7.12 6.86

JASZCZUK Tomasz 7.01 6.83 6.74 x 6.77 6.73

PRZYBYLAK Łukasz x 6.38 x 6.25 x x

60 m M(7bój)

Bieg 1/2 10:50

1 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 7.02 875

2 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.03 PB 872

3 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.14 PB 833

4 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 7.18 PB 819

5 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 7.31 775

Bieg 2/2 10:50

1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 7.05 865

2 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 7.15 830

3 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.23 PB 802

4 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 7.35 762

60 m M j(7bój)

Bieg 1/2 10:00

1 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.27 789

2 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 7.31 775

3 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 7.33 769

4 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 7.41 742

5 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 7.49 716

Bieg 2/2 10:00

1 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 7.40 745

2 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 7.41 742

3 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 7.57 690

MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK DQ 162p7

60 m M jm(7bój)

Bieg 1/1 10:55

1 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 7.30 779

2 TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 7.40 745

3 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 7.51 710

4 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 7.59 684

5 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 7.59 684

6 LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM 7.76 631

Skok w dal M(7bój)

11:50


1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 7.33 PB 893

2 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 7.11 PB 840

3 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 6.90 PB 790

4 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 6.84 776

5 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 6.74 753

6 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 6.73 PB 750

7 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 6.71 PB 746

8 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 6.66 734

9 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 6.33 659

ŚWIDERSKI Adrian 7.17 7.33 5.90

CHALABALA Michał 6.82 6.89 7.11

DRÓŻDŻ Marcin 6.65 6.77 6.90

ANDRZEJAK Krzysztof 6.84 6.75 6.59

DZIEDZIC Sebastian 6.74 x 6.67

PYRA Dawid 6.73 x 6.54

BODUŁA Karol 6.58 6.71 x

PŁACZEK Łukasz 6.66 6.63 6.61

CELMER Damian 6.07 6.33 5.99

Skok w dal M j(7bój)

10:50


1 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 7.05 826

2 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 7.04 823

3 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 6.65 732

4 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 6.35 664

5 MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK 6.16 621

6 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 5.94 574

7 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 5.86 556

8 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 5.62 506

9 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 5.55 492

CZAPIEWSKI Szymon 6.70 6.82 7.05

NABOŻNY Jacek 6.59 6.55 7.04

PRZYBYŁ Marcin 6.65 - -

WOJNAROWSKI Krzysztof x 5.97 6.35

MAKUCH Milan 6.16 - -

WYRZYKOWSKI Krzysztof x 5.94 5.87

SOBCZAK Jaromir 5.57 5.86 5.81

GAWRONIAK Marcin x 5.62 x

NOWAKOWSKI Mateusz 5.45 5.55 5.55

Skok w dal M jm(7bój)

12:12


1 TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 6.44 684

2 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 6.20 630

3 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 6.14 617

4 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 5.99 584

5 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 5.75 533

6 LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM 5.70 523

TYLMAN Igor 6.22 6.44 6.34

BOROWIK Rafał 5.89 6.20 6.09

WASIK Mateusz 5.66 5.67 6.14

WIESIOŁEK Paweł 5.96 5.99 5.95

NAŁĘCZ Bartłomiej 5.75 5.50 5.69

LEMAN Damian 4.54 5.63 5.70

Pchnięcie kulą M(7bój)

12:36


1 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 15.08 795

2 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 14.89 783

3 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 14.17 739

4 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 13.86 720

5 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 13.68 709

6 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 13.48 697

7 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 13.08 PB 672

8 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 11.30 564

9 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 10.67 526

I II III


DRÓŻDŻ Marcin 13.96 13.69 15.08

ANDRZEJAK Krzysztof 13.90 14.89 -

BODUŁA Karol 14.17 13.89 13.80

PŁACZEK Łukasz 13.19 x 13.86

CHALABALA Michał 13.19 13.46 13.68

DZIEDZIC Sebastian 13.48 x 13.26

Pchnięcie kulą M j(7bój)

12:02


1 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 15.56 824

2 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 13.72 PB 711

3 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 13.58 703

4 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 13.52 699

5 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 13.41 692

6 MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK 12.34 627

7 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 12.09 612

8 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 11.62 583

9 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 10.75 531

I II III


NABOŻNY Jacek 15.56 14.73 14.86

CZAPIEWSKI Szymon 13.66 13.51 13.72

PRZYBYŁ Marcin 13.58 x 13.18

GAWRONIAK Marcin 12.79 13.52 12.98

SOBCZAK Jaromir 13.39 13.41 13.24

MAKUCH Milan 11.72 11.77 12.34

NOWAKOWSKI Mateusz x 11.36 12.09

WOJNAROWSKI Krzysztof 11.62 11.07 x

WYRZYKOWSKI Krzysztof 10.46 x 10.75

Pchnięcie kulą M jm(7bój)

13:01

1 TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 14.61 766



2 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 14.29 746

3 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 13.17 678

4 LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM 12.59 642

5 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 11.12 553

6 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 10.13 493

I II III


TYLMAN Igor 14.19 14.17 14.61

NAŁĘCZ Bartłomiej 14.29 13.25 13.17

WIESIOŁEK Paweł 13.17 x 13.10

LEMAN Damian 12.25 12.59 11.01

BOROWIK Rafał 11.12 9.93 x

WASIK Mateusz 9.43 10.13 9.74

Skok wzwyż M(7bój)

18:20


1 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2.07 868

2 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 2.04 840

3 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 1.98 785

4 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 1.95 758

5 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1.95 758

5 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.95 PB 758

7 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 1.92 731

8 BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ 1.92 PB 731

9 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 1.83 653

Skok wzwyż M j(7bój)

17:40

1 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 2.01 813



2 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 1.98 785

3 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1.95 758

4 MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK 1.83 653

5 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.74 577

6 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.71 552

7 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 1.71 552

8 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 1.68 528

9 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 1.65 504

1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 1.98 2.01 2.04

NABOŻNY Jacek - - - - - - - - - o - xo - o o o o xxx

PRZYBYŁ Marcin - - - - - - - o - o o o o o o xxo xxx

CZAPIEWSKI Szymon - - - - - - - o - o o o o xo xxo xxx

MAKUCH Milan - - - - - - o - xo o o xxx

WYRZYKOWSKI Krzysztof - o o - o o xo xo xxx

WOJNAROWSKI Krzysztof - o - o o xo o xxx

SOBCZAK Jaromir o o o o o xxo xo xxx

GAWRONIAK Marcin - - o - o xxo xxx

NOWAKOWSKI Mateusz - - o o o xxx

Skok wzwyż M jm(7bój)

17:30


1 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.92 731

2 LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM 1.89 PB 705

3 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 1.77 602

4 TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.77 602

5 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.68 528

6 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 1.65 504

1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95

WIESIOŁEK Paweł - - - o - o - o - o - o o xo xxx

LEMAN Damian - - - - - - o o o o o xo o xxx

BOROWIK Rafał - - - - - - xo o o xxx

TYLMAN Igor - - - o - xo xo o o xxx

NAŁĘCZ Bartłomiej o o - o o xxo xxx

WASIK Mateusz - o o o xo xxx

KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

FINAŁ 18:10

1 DOROBISZ Iwona 80 AZS-AWF Wrocław DOL 7.57

2 SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.64

3 GABRYELEWICZ Joanna 85 AZS-AWF Poznań WLP 7.72

4 CEGLAREK Agnieszka 88 TS Olimpia Poznań WLP 7.77

5 WÓJCIK Jolanta 84 AZS-AWF Kraków MLP 7.90

6 WIERZBICKA Ewelina 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.45

GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ DNS

WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP DNS

60 metrów kobiet

Bieg 1/2 16:10

1 DOROBISZ Iwona 80 AZS-AWF Wrocław DOL 7.58 q

2 CEGLAREK Agnieszka 88 TS Olimpia Poznań WLP 7.65 SB q

3 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ 7.72 q

4 WIERZBICKA Ewelina 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.41 q

Bieg 2/2 16:10

1 SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.61 q

2 GABRYELEWICZ Joanna 85 AZS-AWF Poznań WLP 7.70 q

3 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 7.82 q

4 WÓJCIK Jolanta 84 AZS-AWF Kraków MLP 7.85 q

MAKARUK Beata 80 AZS-AWF Biała Podlaska LBE DNS

200 metrów kobiet

Bieg 1/2 17:40

1 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ 25.06

2 ROMISZEWSKA Marta 87 MKS Polonia Warszawa MAZ 26.63

Bieg 2/2 17:40

1 BURMISTRZAK Magdalena 88 LKS Vectra Włocławek KPO 25.55

2 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 25.62

WÓJCIK Jolanta 84 AZS-AWF Kraków MLP DQ 163p3

400 metrów kobiet

Bieg 1/1 16:40

1 ŁUKASIK Bożena 85 RLTL ZTE Radom MAZ 55.31 PB

2 STANKIEWICZ Magdalena 89 LŁKS Prefbet Śniadowo POD 56.70

3 UDAŁOW Dorota 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 57.10

800 metrów kobiet

FINAŁ 17:05

1 KINOWSKA Monika 87 TS Olimpia Poznań WLP 2:14.99

2 KORYTKOWSKA Justyna 86 LŁKS Prefbet Śniadowo POD 2:18.76

3 LUBA Alicja 83 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:24.25

4 SZCZEPAŃSKA Adrianna 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:28.99

STANEK Angelika 85 AZS-AWF Kraków MLP DNS



Międzyczasy

400m 658 1:08.80

60 metrów ppł kobiet

Bieg 1/1 16:00

1 KOCIELNIK Joanna 83 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.41 PB

2 NABIAŁEK Monika 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.57 PB

3 KACPEREK Joanna 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.72 PB

4 SZULC Justyna 82 AZS Łódź LDZ 8.86

5 ZAREMBSKA Patrycja 88 KS Orzeł Warszawa MAZ 9.14

Pchnięcie kulą kobiet

FINAŁ 17:27

1 DUDZIŃSKA Agnieszka 89 RLTL ZTE Radom MAZ 15.85 PB

I II III IV V VI

DUDZIŃSKA Agnieszka 15.85 15.44 15.28 x 15.53 15.00

Skok w dal kobiet

FINAŁ 18:40

1 ZAGACKA Liliana 77 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 6.03

I II III IV V VI

ZAGACKA Liliana 6.03 5.97 5.80 5.78 5.89 5.96

Pięciobój kobiet

FINAŁ 19:00

1 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4769

2 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4537

3 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 3802

4 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 3659

5 SAKOWICZ Alicja 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 3626

6 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 3410

7 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 3365

Pięciobój juniorek

FINAŁ 19:01

1 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 3819

2 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 3513

3 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 3498

4 ZAWADZKA Izabela 89 KS Warszawianka MAZ 3478

5 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 3459

6 GUZOWSKA Paulina 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 3322

7 MAJ Marlena 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 3241

8 SZCZEPANIAK Aleksandra 90 MKS-MOS Wrocław DOL 2931

9 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL DNF

10 GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK DNF

Pięciobój juniorek mł.

FINAŁ 19:02

1 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 3466

2 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 3396

3 ZAKRZEWSKA Marta 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 3187

4 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 3051

5 BEDNAREK Anna 92 AZS-AWF Gorzów LBU 2839

6 CHANDRYSIAK Izabela 91 AZS-AWF Gorzów LBU 2779

7 BOGUS Beata 92 KKL Kielce SWK 2736

60 m ppł K(5bój)

Bieg 1/1 10:20

1 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 8.45 PB 1028

2 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 8.50 PB 1017

3 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.87 PB 937

4 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 8.92 PB 927

5 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 9.18 PB 873

6 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 9.42 PB 824

7 SAKOWICZ Alicja 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 9.49 PB 810

60 m ppł K j(5bój)

Bieg 1/2 10:25

1 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 9.22 PB 865

2 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 9.27 854

3 ZAWADZKA Izabela 89 KS Warszawianka MAZ 9.35 PB 838

4 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 9.59 PB 791

5 GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK 9.74 761

Bieg 2/2 10:25

1 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 9.16 PB 877

2 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL 9.48 PB 812

3 GUZOWSKA Paulina 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 9.52 PB 804

4 MAJ Marlena 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 9.65 779

5 SZCZEPANIAK Aleksandra 90 MKS-MOS Wrocław DOL 10.25 666

LESZCZYŃSKA Zuzanna 89 KS Warszawianka MAZ DNS

60 m ppł K jm(5bój)

Bieg 1/1 10:40

1 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 9.04 PB 902

2 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 9.29 850

3 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 9.59 PB 791

4 BOGUS Beata 92 KKL Kielce SWK 9.71 767

5 BEDNAREK Anna 92 AZS-AWF Gorzów LBU 9.74 PB 761

6 ZAKRZEWSKA Marta 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 9.76 758

7 CHANDRYSIAK Izabela 91 AZS-AWF Gorzów LBU 9.81 748

Skok wzwyż K(5bój)

12:10

1 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.72 PB 879



2 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.69 PB 842

3 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 1.69 PB 842

4 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.63 PB 771

5 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 1.60 PB 736

6 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.60 PB 736

7 SAKOWICZ Alicja 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.57 PB 701

1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75

TYMIŃSKA Karolina - - - - - o o o o o xxx

CHUDZIK Kamila - - o o o o o o o xxx

SZABLEWSKA Karolina o - o - o xo o o xxo xxx

SZNABEL Kamila - o o o o o xxo xxx

SZABLEWSKA Agnieszka o - o o o xo xxx

DRUZD Elżbieta - - xo o xo xxo xxx

SAKOWICZ Alicja - - o o xo xxx

Skok wzwyż K j(5bój)

12:43


1 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 1.75 916

2 ZAWADZKA Izabela 89 KS Warszawianka MAZ 1.69 PB 842

3 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL 1.69 842

4 GUZOWSKA Paulina 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 1.66 PB 806

5 MAJ Marlena 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 1.63 771

6 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.60 PB 736

7 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 1.57 PB 701

8 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 1.57 SB 701

9 GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK 1.54 666

10 SZCZEPANIAK Aleksandra 90 MKS-MOS Wrocław DOL 1.51 632

LESZCZYŃSKA Zuzanna 89 KS Warszawianka MAZ DNS

1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78

RESZKA Małgorzata - - - - o - o o o o xxo xo xxx

ZAWADZKA Izabela - - - o o o o o o xxo xxx

MIKOŁAJCZYK Izabela - - - - xo o o o xo xxo xxx

GUZOWSKA Paulina - - - o xo o xo xo xo xxx

MAJ Marlena - - o - o o o o xxx

BLICHARSKA Zofia - - o o o o xxo xxx

KĘDZIA Karolina - o o o o xo xxx

KRAJEWSKA Joanna - o - o xxo xo xxx

GODZWON Magdalena - xo o xo xxo xxx

SZCZEPANIAK Aleksandra o xo xo xxo xxx

Skok wzwyż K jm(5bój)

12:20


1 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 1.69 PB 842

2 ZAKRZEWSKA Marta 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 1.66 806

3 BEDNAREK Anna 92 AZS-AWF Gorzów LBU 1.63 771

4 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 1.54 666

5 BOGUS Beata 92 KKL Kielce SWK 1.51 632

6 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 1.51 632

7 CHANDRYSIAK Izabela 91 AZS-AWF Gorzów LBU 1.48 599

1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72

BOROWSKA Agnieszka - - - - - o o o o xo o o xxx

ZAKRZEWSKA Marta - - - - o o o o xxo xo xxo xxx

BEDNAREK Anna - - - - - o o xxo xxo o xxx

TOMASIUK Anna o o o o xo o xxo xxx

BOGUS Beata - o - o o o xxx

MOJSIEJ Weronika - o o o xxo xo xxx

CHANDRYSIAK Izabela - - o o o xxx

Pchnięcie kulą K(5bój)

13:40

1 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 15.28 PB 880



2 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.69 840

3 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 11.88 653

4 SAKOWICZ Alicja 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 11.62 PB 636

5 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 11.36 PB 619

6 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 10.96 PB 592

7 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 7.73 382

I II III

CHUDZIK Kamila 14.89 14.16 15.28

TYMIŃSKA Karolina 14.41 14.69 14.58

DRUZD Elżbieta 11.85 11.88 11.78

SAKOWICZ Alicja 11.08 11.62 10.74

SZNABEL Kamila 11.06 9.59 11.36

SZABLEWSKA Karolina 9.60 10.55 10.96

SZABLEWSKA Agnieszka 6.30 7.61 7.73

Pchnięcie kulą K j(5bój)

14:45


1 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 12.33 683

2 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 11.02 596

3 ZAWADZKA Izabela 89 KS Warszawianka MAZ 10.89 588

4 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 10.13 538

5 MAJ Marlena 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 10.10 536

6 GUZOWSKA Paulina 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 10.01 530

7 SZCZEPANIAK Aleksandra 90 MKS-MOS Wrocław DOL 9.57 501

8 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL 9.24 480

9 GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK 9.04 467

10 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 8.58 437

I II III

BLICHARSKA Zofia 12.33 12.20 10.04

KĘDZIA Karolina 11.02 10.74 10.62

ZAWADZKA Izabela 10.89 10.60 10.06

RESZKA Małgorzata 10.13 10.13 9.95

MAJ Marlena 9.94 10.10 9.81

GUZOWSKA Paulina 9.74 10.01 9.83

SZCZEPANIAK Aleksandra 9.57 9.03 9.13

MIKOŁAJCZYK Izabela 8.84 x 9.24

GODZWON Magdalena x 9.04 8.76

KRAJEWSKA Joanna 8.15 x 8.58

Pchnięcie kulą K jm(5bój)

14:02

1 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 10.13 538



2 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 9.44 493

3 BOGUS Beata 92 KKL Kielce SWK 9.41 491

4 ZAKRZEWSKA Marta 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 8.81 452

5 BEDNAREK Anna 92 AZS-AWF Gorzów LBU 8.78 450

6 CHANDRYSIAK Izabela 91 AZS-AWF Gorzów LBU 8.69 444

7 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 7.83 388

I II III

TOMASIUK Anna 10.00 9.51 10.13

BOROWSKA Agnieszka 8.83 8.50 9.44

BOGUS Beata 9.41 8.74 8.64

ZAKRZEWSKA Marta 8.47 8.81 8.81

Skok w dal K(5bój)

16:50

1 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.54 1020



2 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.40 975

3 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 5.71 SB 762

4 SAKOWICZ Alicja 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 5.67 750

5 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.58 723

6 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 5.36 PB 660

7 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 5.29 PB 640

I II III

TYMIŃSKA Karolina 6.54 x x

CHUDZIK Kamila 6.31 x 6.40

DRUZD Elżbieta 5.71 5.60 5.61

SAKOWICZ Alicja 5.52 5.32 5.67

SZNABEL Kamila x x 5.58

SZABLEWSKA Agnieszka 5.29 5.36 5.35

SZABLEWSKA Karolina 5.23 5.29 x

Skok w dal K j(5bój)

18:00


1 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 6.08 PB 874

2 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 5.82 PB 795

3 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 5.56 717

4 ZAWADZKA Izabela 89 KS Warszawianka MAZ 5.41 PB 674

5 SZCZEPANIAK Aleksandra 90 MKS-MOS Wrocław DOL 5.22 620

6 MAJ Marlena 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 5.19 612

7 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 5.18 609

8 GUZOWSKA Paulina 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 4.96 548

9 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL 4.72 485

GODZWON Magdalena 90 ULKS Gryf Rytwiany SWK DNS

I II III

RESZKA Małgorzata x 6.00 6.08

KRAJEWSKA Joanna 5.82 5.64 4.50

KĘDZIA Karolina 4.32 5.36 5.56

ZAWADZKA Izabela 5.40 5.41 5.28

SZCZEPANIAK Aleksandra 5.22 5.19 x

MAJ Marlena x 4.97 5.19

BLICHARSKA Zofia 5.13 5.18 5.03

GUZOWSKA Paulina 4.96 4.73 4.75

MIKOŁAJCZYK Izabela 4.72 x x

Skok w dal K jm(5bój)

17:16


1 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 5.41 PB 674

2 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 5.40 PB 671

3 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 5.04 570

4 ZAKRZEWSKA Marta 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 5.00 559

5 CHANDRYSIAK Izabela 91 AZS-AWF Gorzów LBU 4.95 546

6 BEDNAREK Anna 92 AZS-AWF Gorzów LBU 4.57 446

7 BOGUS Beata 92 KKL Kielce SWK 4.33 386

I II III


BOROWSKA Agnieszka 5.15 5.41 5.17

TOMASIUK Anna 5.40 x 5.20

MOJSIEJ Weronika 4.95 5.04 4.85

ZAKRZEWSKA Marta 4.87 5.00 4.97

CHANDRYSIAK Izabela 4.93 4.95 x

BEDNAREK Anna 4.55 4.57 4.51

BOGUS Beata x x 4.33

800 m K(5bój)

Bieg 1/1 17:30

1 TYMIŃSKA Karolina 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM 2:06.72 PB 1013

2 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 2:20.85 812

3 SAKOWICZ Alicja 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 2:27.17 729

4 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 2:28.29 714

5 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 2:28.32 714

6 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 2:32.82 658

7 SZNABEL Kamila 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 2:49.12 473



Międzyczasy

400m 397 1:00.74

800 m K j(5bój)

Bieg 1/1 18:35

1 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 2:29.43 700

2 KĘDZIA Karolina 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 2:33.11 654

3 RESZKA Małgorzata 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2:34.55 637

4 GUZOWSKA Paulina 89 AZS-AWFiS Gdańsk POM 2:34.80 634

5 BLICHARSKA Zofia 90 AZS-AWF Warszawa MAZ 2:37.02 608

6 MAJ Marlena 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 2:42.61 543

7 ZAWADZKA Izabela 89 KS Warszawianka MAZ 2:43.25 536

8 SZCZEPANIAK Aleksandra 90 MKS-MOS Wrocław DOL 2:45.44 512

MIKOŁAJCZYK Izabela 90 MKS-MOS Wrocław DOL DNS

400m 412 1:12.52

800 m K jm(5bój)

Bieg 1/1 18:00

1 MOJSIEJ Weronika 91 MSZS Kutno LDZ 2:31.86 670

2 TOMASIUK Anna 91 WKS Śląsk Wrocław DOL 2:36.04 619

3 ZAKRZEWSKA Marta 91 MKS Tomaszów Maz. LDZ 2:36.64 612

4 BOROWSKA Agnieszka 91 LKS Zantyr Sztum POM 2:37.05 607

5 BOGUS Beata 92 KKL Kielce SWK 2:50.39 460

6 CHANDRYSIAK Izabela 91 AZS-AWF Gorzów LBU 2:52.10 442

7 BEDNAREK Anna 92 AZS-AWF Gorzów LBU 2:55.19 411

Międzyczasy

400m 502 1:12.39

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów ppł mężczyzn

Bieg 1/2 10:30

1 NOGA Artur 88 KS Warszawianka MAZ 7.71

2 WOJTKOWSKI Maciej 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.30

Bieg 2/2 11:30

1 NOGA Artur 88 KS Warszawianka MAZ 7.72

2 WOJTKOWSKI Maciej 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.22

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 14:40

1 DIDENKOW Mateusz 87 KL Gdynia POM 5.30 PB

2 MICHALSKI Łukasz 88 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 5.20 =PB

3 SOBERA Robert 91 MKS-MOS Wrocław DOL 4.90 PB

PEWIŃSKI Jakub 86 SKLA Sopot POM DNS

4.40 4.60 4.80 4.90 5.00 5.20 5.30 5.41

DIDENKOW Mateusz - - - - o o o xxx

MICHALSKI Łukasz - - - - - xo xxx

SOBERA Robert xo xxo xxo xo xxx

60 m ppł M(7bój)

Bieg 1/2 10:25

1 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 8.22 927

2 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 8.35 PB 896

3 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 8.46 PB 869

4 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 8.47 PB 867

5 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 8.72 PB 809

Bieg 2/2 10:25

1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 8.25 PB 920

2 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 8.95 PB 757

ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL DNS

BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ DNF

60 m ppł M j(7bój)

Bieg 1/2 10:10

1 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 8.22 927

2 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 8.57 PB 843

3 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 8.62 832

4 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 8.94 759

5 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 9.23 696

Bieg 2/2 10:10

1 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 8.82 786

2 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 8.93 PB 761

3 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 9.29 683

4 MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK 9.62 615

60 m ppł M 91,4 (7bój)

Bieg 1/1 10:00

1 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 8.48 PB 865

2 TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 8.56 PB 846

3 LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM 9.08 728

4 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 9.08 PB 728

5 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 9.15 PB 713

6 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 9.48 644

Skok o tyczce M(7bój)

13:40


1 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 4.70 PB 819

2 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 4.60 790

3 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4.30 702

4 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4.20 673

5 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 4.00 617

6 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 3.60 509

7 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 3.50 482

ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL DNS

BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ DNS

3.20 3.40 3.50 3.60 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80

PYRA Dawid - - - - - - o - o - xo o xo xxo xxx

ANDRZEJAK Krzysztof - - - - - - - - o o o o xo xxx

PŁACZEK Łukasz - - - - xo o o xxo o xxo xxx

DRÓŻDŻ Marcin - - - - - - - - o - xxx

CHALABALA Michał - - - - o - xo - xxx

CELMER Damian - - - o xxx

DZIEDZIC Sebastian xo o o xxx

Skok o tyczce M j(7bój)

13:50

1 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 4.80 849



2 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 4.40 731

3 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 3.90 590

4 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 3.90 590

5 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 3.50 482

6 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 3.20 406

7 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 3.10 381

8 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 2.90 333

MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK DNS

3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 4.90

CZAPIEWSKI Szymon - - - - - - - - xxo - o - o o o o xxo xxx

NABOŻNY Jacek - - - - - - o - o - xxo xo xo xxx

WOJNAROWSKI Krzysztof xxo - xxo - o - xo xxo xxx

PRZYBYŁ Marcin xo o o xxo xxo o xo xxo xxx

SOBCZAK Jaromir o xo o xxo xxx

WYRZYKOWSKI Krzysztof o - xxx

GAWRONIAK Marcin xxx -

NOWAKOWSKI Mateusz - -

Skok o tyczce M jm(7bój)

12:40

1 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 3.20 406



2 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 3.20 406

3 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 3.00 357

4 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 2.40 220

LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM NM

TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ NM

2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30

BOROWIK Rafał - - - xo o xo o xxo o o xxx

NAŁĘCZ Bartłomiej - - xo - xo xo - o xxo o xxx

WIESIOŁEK Paweł - xxo o o - o o o xxx

WASIK Mateusz o o xxx

LEMAN Damian - xxx

TYLMAN Igor - - - - - - - - - xxx

1000 m M(7bój)

Bieg 1/1 14:20

1 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 2:46.54 802

2 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 2:47.66 PB 790

3 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2:52.23 742

4 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 2:52.54 739

5 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2:53.93 725

6 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 3:01.77 647

BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ DNS

ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL DNS

CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ DNF

1000 m M j(7bój)

Bieg 1/1 14:40

1 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 2:52.12 744

2 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 2:57.72 687

3 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 2:58.17 682

4 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 3:02.65 639

5 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 3:06.86 599

6 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 3:11.03 560

7 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 3:18.25 497

8 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 3:19.85 483

MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK DNS

1000 m M jm(7bój)

Bieg 1/1 13:30

1 TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 2:54.86 715

2 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 3:02.07 644

3 LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM 3:07.71 591

4 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 3:09.70 572

5 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 3:10.19 568

6 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 3:20.91 474


Siedmiobój mężczyzn

FINAŁ 14:44

1 ANDRZEJAK Krzysztof 75 BKS Bydgoszcz KPO 5563

2 PYRA Dawid 87 AZS-AWF Wrocław DOL 5542

3 DRÓŻDŻ Marcin 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 5520

4 CHALABALA Michał 84 AZS-AWF Wrocław DOL 5424

5 PŁACZEK Łukasz 83 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 5337

6 DZIEDZIC Sebastian 82 AZS-AWF Kraków MLP 5176

7 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 3904

BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ DNF

ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL DNF

Siedmiobój juniorów

FINAŁ 14:45

1 CZAPIEWSKI Szymon 89 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO 5542

2 NABOŻNY Jacek 89 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 5542

3 PRZYBYŁ Marcin 89 MKS-MOS Wrocław DOL 4772

4 SOBCZAK Jaromir 89 MLKS Echo Twardogóra DOL 4506

5 WOJNAROWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 4373

6 WYRZYKOWSKI Krzysztof 90 UKS Kusy Warszawa MAZ 4193

7 GAWRONIAK Marcin 90 AZS-PWSZ Gorzów LBU 4176

8 NOWAKOWSKI Mateusz 90 KKL Kielce SWK 4001

MAKUCH Milan 89 KKL Kielce SWK DNF

Siedmiobój juniorów mł.

FINAŁ 14:46

1 WIESIOŁEK Paweł 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 4406

2 BOROWIK Rafał 92 KS Podlasie Białystok POD 4403

3 TYLMAN Igor 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 4358

4 NAŁĘCZ Bartłomiej 91 UKS Kusy Warszawa MAZ 4182



5 LEMAN Damian 91 KL Gdynia POM 3820

6 WASIK Mateusz 91 KKL Kielce SWK 3662




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna