Halowy Sprawdzian Kontolny Seniorów



Pobieranie 164.55 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar164.55 Kb.
Halowy Sprawdzian Kontolny Seniorów

SPAŁA ,2 luty 2008

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

FINAŁ A 17:25

1 CHYŁA Łukasz 81 SKLA Sopot POM 6.60

2 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 6.72

3 ROGOWSKI Przemysław 80 AZS Poznań WLP 6.77

4 BIERNAT Tomasz 83 AZS-AWF Warszawa MAZ 6.84

5 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 6.84

6 LEWAŃSKI Mikołaj 86 MKL Szczecin ZPO 6.85

7 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 6.88

8 KOSSOWSKI Daniel 81 RLTL ZTE Radom MAZ 6.94

FINAŁ B 17:20

1 WIERNIK Tomasz 84 RKS Łódź LDZ 6.88

2 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 6.89

3 SAMBORSKI Maciej 88 AZS-AWF Kraków MLP 6.93

4 PTAK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL 6.94

5 ĆWIEK Patryk 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.03

6 SIENKIEWICZ Karol 86 KS Podlasie Białystok POD 7.03

7 BĄCZYK Jarosław 88 UKS Lisy Zgierz LDZ 7.07

8 ZIÓŁKOWSKI Fabian 86 MKL Szczecin ZPO 7.11

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/5 16:30

1 CHYŁA Łukasz 81 SKLA Sopot POM 6.64 q

2 LEWAŃSKI Mikołaj 86 MKL Szczecin ZPO 6.86 q

3 WIERNIK Tomasz 84 RKS Łódź LDZ 6.92 q

4 PTAK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL 6.96 q

5 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 80 AZS-AWF Kraków MLP 7.07

6 JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL 7.22

7 WIŚNIEWSKI Grzegorz 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.46

8 KWIECIŃSKI Piotr 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 7.54

Bieg 2/5 16:30

1 ROSZKO Jacek 87 KS Podlasie Białystok POD 6.80 q

2 BIERNAT Tomasz 83 AZS-AWF Warszawa MAZ 6.85 q

3 KOSSOWSKI Daniel 81 RLTL ZTE Radom MAZ 6.89 q

4 SAMBORSKI Maciej 88 AZS-AWF Kraków MLP 7.01 q

5 BĄCZYK Jarosław 88 UKS Lisy Zgierz LDZ 7.07 q

6 GOLUCH Robert 87 AZS-AWF Katowice SLK 7.18

7 BURDZIŃSKI Kacper 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.23

PRZYBYLAK Łukasz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP DNS

Bieg 3/5 16:30

1 ROGOWSKI Przemysław 80 AZS Poznań WLP 6.83 q

2 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 6.88 q

3 ĆWIEK Patryk 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.06 q

4 PIECHOWSKI Michał 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.19

5 STOCHAJ Tomasz 87 AKL Ursynów Warszawa MAZ 7.25

6 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 79 RKS Łódź LDZ 7.33

BACZEWSKI Krzysztof 91 LŁKS Prefbet Śniadowo POD DNS

ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL DNS

Bieg 4/5 16:30

1 KUBACZYK Robert 86 AZS Poznań WLP 6.90 q

2 SIENKIEWICZ Karol 86 KS Podlasie Białystok POD 6.95 q

3 ZIÓŁKOWSKI Fabian 86 MKL Szczecin ZPO 7.03 q

4 WYPYSZYŃSKI Jarosław 86 AZS-AWF Poznań WLP 7.12

5 KOŁODZIEJSKI Karol 89 MKS Polonia Warszawa MAZ 7.37

6 PIECHOWSKI Mateusz 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 7.69

ROMEK Paweł 92 UKS Kusy Warszawa MAZ DNS

Bieg 5/5 16:30

1 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 6.89 q

2 WOLAK Krzysztof 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.14

3 DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL 7.16

4 SIKORA Karol 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.26

5 SKRZYPCZAK Marcin 84 AZS-AWF Poznań WLP 7.33

6 ADAMCZEWSKI Bartosz 87 AZS Łódź LDZ 7.41

7 JAKIMOWICZ Marek 92 UKS Kusy Warszawa MAZ 7.81

200 metrów mężczyzn /specjalny/

Bieg 1/3 19:05

1 KLIMCZAK Piotr 80 AZS-AWF Kraków MLP 21.92

2 KLIMCZYK Grzegorz 85 TS Olimpia Poznań WLP 22.33

ZRADA Piotr 84 LUKS Budokar Orneta WMZ DNS

Bieg 2/3 19:05

1 URBAŚ Marcin 76 KKL Kielce SWK 21.28

2 KRYŃSKI Kamil 87 KS Podlasie Białystok POD 21.72

WIADEREK Piotr 84 AZS-AWFiS Gdańsk POM DNS

Bieg 3/3 19:05

1 KLIMCZAK Piotr 80 AZS-AWF Kraków MLP 21.98

2 KLIMCZYK Grzegorz 85 TS Olimpia Poznań WLP 22.32

3 GOŚCINIAK Mateusz 87 TS Olimpia Poznań WLP 22.49

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/8 18:20

1 WASIAK Jarosław 84 RKS Łódź LDZ 21.49

2 WOLAK Krzysztof 87 AZS-AWF Wrocław DOL 22.73

3 KOSSEK Marcin 85 MKS Polonia Warszawa MAZ 23.42

Bieg 2/8 18:20

1 SAMBORSKI Maciej 88 AZS-AWF Kraków MLP 21.72

2 JÓZEFIAK Adrian 86 AZS-AWF Wrocław DOL 22.39

3 RYŃSKI Damian 89 MKS Polonia Warszawa MAZ 22.63

Bieg 3/8 18:20

1 PARUZEL Olaf 88 AZS-AWF Katowice SLK 21.91

2 GOŚCINIAK Mateusz 87 TS Olimpia Poznań WLP 22.53

3 SIKORA Karol 87 AZS-AWF Wrocław DOL 22.73

Bieg 4/8 18:20

1 STOCHAJ Tomasz 87 AKL Ursynów Warszawa MAZ 22.28

2 DUSZYŃSKI Kamil 86 AZS-AWF Wrocław DOL 22.68

3 KOŁODZIEJSKI Karol 89 MKS Polonia Warszawa MAZ 23.12

Bieg 5/8 18:20

1 GOLUCH Robert 87 AZS-AWF Katowice SLK 22.35

2 ĆWIEK Patryk 87 AZS-AWF Wrocław DOL 22.40

BĄCZYK Jarosław 88 UKS Lisy Zgierz LDZ DNS

Bieg 7/8 18:20

1 BURDZIŃSKI Kacper 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 23.07

2 PIECHOWSKI Mateusz 92 KS Orzeł Warszawa MAZ 24.70

ROMEK Paweł 92 UKS Kusy Warszawa MAZ DNS

Bieg 8/8 18:20

1 PTAK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL 21.88

2 FURMAN Kamil 91 CWKS Legia Warszawa MAZ 24.63

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/6 17:55

1 KĘDZIA Piotr 84 AZS Łódź LDZ 48.02

2 CHYBIŃSKI Wojciech 84 AZS-UWM Olsztyn WMZ 48.34

Bieg 2/6 17:55

1 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 80 AZS-AWF Kraków MLP 48.77

2 PORZĄDNY Sebastian 88 AZS Łódź LDZ 49.20

3 KUCHARSKI Bartosz 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 49.25

Bieg 3/6 17:55

1 SOBIECH Marcin 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 48.87

2 STRZELCZYK Marcin 88 KS Warszawianka MAZ 49.32

Bieg 4/6 17:55

1 DOMAGAŁA Łukasz 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 49.85

2 DUSIŃSKI Damian 86 AZS-AWF Kraków MLP 50.85

3 WIECZOREK Piotr 88 AZS Łódź LDZ 51.28

Bieg 5/6 17:55

1 POGONOWSKI Maciej 87 AZS-AWF Kraków MLP 51.04

2 KIDOŃ Arkadiusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 51.66

3 SZCZYGLAK Paweł 90 MKS Polonia Warszawa MAZ 51.92

Bieg 6/6 17:55

1 WOJCIECHOWSKI Adam 87 AZS-AWFiS Gdańsk POM 49.17

2 WNUCZEK Paweł 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 53.80

3 GILETA Tomasz 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 54.23

600 metrów mężczyzn

FINAŁ 19:30

1 PASZYŃSKI Piotr 81 AZS Łódź LDZ 1:24.50

2 BEZWIERCHNY Dariusz 87 AZS-AWF Kraków MLP 1:26.23

3 ŻABA Piotr 91 AZS-AWF Kraków MLP 1:39.59

800 metrów mężczyzn

FINAŁ 17:40

1 KSZCZOT Adam 89 RKS Łódź LDZ 1:51.01 RPJ

2 WICHOWSKI Jacek 87 AZS-AWF Warszawa MAZ 1:54.38

3 CHYLIŃSKI Daniel 90 LŁKS Prefbet Śniadowo POD 1:54.79

4 SŁOMSKI Adam 85 KS Warszawianka MAZ 1:55.94

5 PAWLAK Marcin 89 LKS Orkan Ostrzeszów WLP 1:56.88

6 KUBIAK Łukasz 88 RKS Łódź LDZ 1:57.58

7 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz 85 AZS-AWF Kraków MLP 2:00.22

8 ZWIERZCHOWSKI Michał 87 MKS Polonia Warszawa MAZ 2:00.41

Międzyczasy

400m 32 Adam KSZCZOT 56.05

1500 metrów mężczyzn

FINAŁ 19:10

1 GIŻYŃSKI Mariusz 81 KB Sporting Międzyzdroje ZPO 3:52.40

2 OSMULSKI Tomasz 82 RKS Łódź LDZ 3:52.44

3 ZBLEWSKI Tadeusz 84 MLKS Olimpia Bytów POM 3:55.54

4 WIŚNIEWSKI Jakub 77 KS Warszawianka MAZ 3:57.35

5 SZCZYPIOR Wojciech 86 ULKS Talex Borzytuchom POM 3:58.38

6 WÓJTOWICZ Sebastian 82 MKS Polonia Warszawa MAZ 4:00.29

7 ŁASZCZUK Maciej 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 4:14.99

8 BOGULAK Rafał 88 MKS Polonia Warszawa MAZ 4:19.28

9 JAROSZ Wojciech 90 LUKS Olimpia Ostrzeszów WLP 4:24.71

DUKLANOWSKI Hubert 87 KS Warszawianka MAZ DNS

60 metrów ppł mężczyzn

Bieg 1/1 16:10

1 GIZA Maciej 86 AZS-AWF Kraków MLP 8.19 q

2 RADZISZEWSKI Krzysztof 87 KKL Kielce SWK 8.59 q

3 STANISZEWSKI Rafał 84 AZS-AWF Kraków MLP 8.72 q

4 KINAL Grzegorz 81 WKS Śląsk Wrocław DOL 8.93 q

5 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 9.05 q

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ 17:30

1 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź LDZ 2.20

2 GLAUBERT Marcin 83 MKS Truso Elbląg WMZ 2.10

3 ZAWIŁA Łukasz 83 AZS-AWF Kraków MLP 2.05

4 JAGUSZEWSKI Paweł 86 AZS-UWM Olsztyn WMZ 2.00

5 LUTY Przemysław 92 CWKS Resovia Rzeszów PDK 1.95

6 LABUT Paweł 87 AZS-AWF Kraków MLP 1.95

1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.05 2.10 2.20 2.28

BEDNAREK Sylwester - - - - - o o o xxx

GLAUBERT Marcin - - - - o o o xxx

ZAWIŁA Łukasz - - - o o xxo xxx

JAGUSZEWSKI Paweł - - o o o xxx

LUTY Przemysław o o o o xxx

LABUT Paweł o o o xo xxx

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ 18:40

1 KOLASA Adam 75 MKL Szczecin ZPO 5.40

2 CZERWIŃSKI Przemysław 83 MKL Szczecin ZPO 5.20

2 DIDENKOW Mateusz 87 KL Gdynia POM 5.20

4 HEROK Jarosław 88 UKS Olimp Mazańcowice SLK 4.60 =PB

5 KALINICZENKO Wiaczesław 73 MKL Szczecin ZPO 4.20

6 KINAL Grzegorz 81 WKS Śląsk Wrocław DOL 4.00 =SB

ZIĘTEK Błażej 86 MKL Szczecin ZPO NM

3.80 4.00 4.20 4.40 4.60 4.80 5.00 5.20 5.30 5.40 5.60

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ 20:00

1 MATEUSIAK Tomasz 80 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 7.61

2 PARLICKI Mateusz 84 AZS-AWF Katowice SLK 7.27

3 KOPROWSKI Piotr 89 AZS-AWF Kraków MLP 6.73

4 PRZYBYLAK Łukasz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 6.53

5 CELMER Damian 87 RKS Łódź LDZ 6.35 PB

ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL DNS

BAGIŃSKI Cezary 89 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ DNS

I II III IV V VI

MATEUSIAK Tomasz x 7.46 - 7.59 - 7.61

PARLICKI Mateusz x 7.27 x x 7.19 x

KOPROWSKI Piotr 6.73 6.55 6.66 6.65 6.53 6.70

PRZYBYLAK Łukasz 6.53 6.52 6.06 6.24 x x

CELMER Damian 6.32 x 6.22 6.05 5.82 6.35

Trójskok mężczyzn

FINAŁ 17:25

1 KAZIMIEROWSKI Jacek 74 BKS Bydgoszcz KPO 16.59

2 KRUHLIK Paweł 83 AZS-AWF Wrocław DOL 16.52

3 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław DOL 15.97

4 KUSTRA Mateusz 88 RMKS Rybnik SLK 15.41

5 SIWIK Maciej 82 AZS-AWF Kraków MLP 15.32

6 GAWEŁ Mateusz 85 AZS-AWF Wrocław DOL 15.07

7 KONDRACIUK Karol 87 AZS-AWF Kraków MLP 15.00

8 WIKTORSKI Tomasz 88 OKLA StoraEnso Ostrołęka MAZ 14.95 PB

9 WIŚNIEWSKI Adrian 88 AZS-AWF Kraków MLP 14.51

10 BODZEK Tomasz 88 WKS Wawel Kraków MLP 14.49 PB

11 MOSS Jason 80 WKS Wawel Kraków MLP 14.38

12 PRZYBYLAK Łukasz 87 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP 14.08

I II III IV V VI

KAZIMIEROWSKI Jacek 16.23 16.27 16.27 x 16.40 16.59

KRUHLIK Paweł x 16.01 x 16.52 x 16.30

ŚWIDERSKI Adrian x 15.82 15.65 14.79 15.97 15.95

KUSTRA Mateusz 15.17 15.13 15.38 x x 15.41

SIWIK Maciej x 15.06 15.00 15.00 15.32 -

GAWEŁ Mateusz 14.67 x 14.98 14.93 15.07 14.71

KONDRACIUK Karol 14.79 x 14.80 14.78 15.00 14.83

WIKTORSKI Tomasz 14.63 x 14.33 14.51 14.47 14.95

WIŚNIEWSKI Adrian 14.51 x -

BODZEK Tomasz 14.49 x -

MOSS Jason x 14.24 14.38

PRZYBYLAK Łukasz 14.08 13.95 13.83

KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

FINAŁ 17:15

1 JĘDRUSIŃSKA Dorota 82 AZS Poznań WLP 7.44

2 DOROBISZ Iwona 80 AZS-AWF Wrocław DOL 7.61

3 SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.65

4 CEGLAREK Agnieszka 88 TS Olimpia Poznań WLP 7.72

5 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 7.75

6 SIEMIEŃSKA Barbara 85 AZS-AWF Kraków MLP 7.80

7 BEDNAREK Agata 88 AZS Łódź LDZ 7.87

8 SIEMIENIAKO Paulina 87 KS Podlasie Białystok POD 7.97

60 metrów kobiet

Bieg 1/2 16:20

1 JĘDRUSIŃSKA Dorota 82 AZS Poznań WLP 7.46 q

2 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ 7.70 q

3 CEGLAREK Agnieszka 88 TS Olimpia Poznań WLP 7.82 q

4 BEDNAREK Agata 88 AZS Łódź LDZ 7.90 q

5 SIEMIEŃSKA Barbara 85 AZS-AWF Kraków MLP 7.91

6 BLUS Klaudia 91 AZS-AWF Warszawa MAZ 7.96

7 KULESZA Anna 86 LKS Ziemi Puckiej POM 8.04

8 CHAŁAS Magdalena 88 AZS Łódź LDZ 8.12

Bieg 2/2 16:20

1 DOROBISZ Iwona 80 AZS-AWF Wrocław DOL 7.61 q

2 SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 7.70 q

3 WIECZORKIEWICZ Monika 88 AZS Poznań WLP 7.80 q

4 SIEMIENIAKO Paulina 87 KS Podlasie Białystok POD 7.85 q

5 CAŁKA Malwina 86 AZS-AWF Kraków MLP 8.01

6 BUNIKOWSKA Karmen 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 8.27

7 BIAŁOWĄS Julita 93 KS Warszawianka MAZ 8.59

PEAS Katarzyna 88 RLTL ZTE Radom MAZ DNS

200 metrów kobiet

Bieg 1/5 18:55

1 CHRUST-ROŻEJ Marta 78 AZS-AWF Wrocław DOL 24.59

2 BEDNAREK Agata 88 AZS Łódź LDZ 25.18

3 CAŁKA Malwina 86 AZS-AWF Kraków MLP 26.58

Bieg 2/5 18:55

1 KARPIESIUK Agnieszka 82 AZS-AWFiS Gdańsk POM 24.14

2 SZUBA Katarzyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 24.97

3 ŻBIKOWSKA Ewa 88 CWKS Legia Warszawa MAZ 26.37

Bieg 4/5 18:55

1 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg WMZ 24.95

2 BLUS Klaudia 91 AZS-AWF Warszawa MAZ 25.55

3 KUŚNIAR Marta 84 AZS-AWF Wrocław DOL 25.67

Bieg 5/5 18:55

1 CHAŁAS Magdalena 88 AZS Łódź LDZ 26.03

2 TRAWIŃSKA Joanna 88 AZS-AWF Wrocław DOL 27.02

400 metrów kobiet

Bieg 1/2 17:45

1 ZIELIŃSKA Weronika 86 KS Warszawianka MAZ 56.41

2 FICK Ewelina 86 TS AKS Chorzów SLK 56.57

3 JANECKA Katarzyna 87 AZS-AWF Kraków MLP 59.14

Bieg 2/2 17:45

1 TOMCZYK Agata 87 AZS Łódź LDZ 59.93

2 SMYRSKA Alicja 84 AZS-AWF Kraków MLP 1:00.75

ROMISZEWSKA Marta 87 MKS Polonia Warszawa MAZ DNS

600 metrów kobiet

FINAŁ 19:35

1 PSKIT Małgorzata 76 AZS-AWF Wrocław DOL 1:30.70

2 STANKIEWICZ Magdalena 89 LŁKS Prefbet Śniadowo POD 1:31.32 RPJ

3 UDAŁOW Dorota 84 AZS-AWF Warszawa MAZ 1:31.37

4 GŁUCHOWSKA Monika 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1:38.61

5 WOLAREK Anna 89 AZS-AWF Kraków MLP 1:42.59

1500 metrów kobiet

FINAŁ 19:20

1 KORYTKOWSKA Justyna 86 LŁKS Prefbet Śniadowo POD 4:46.80

2 ZANIEWSKA Izabela 88 AZS-AWF Warszawa MAZ 4:50.29

60 metrów ppł kobiet

FINAŁ 17:00

1 KOCIELNIK Joanna 83 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.41

2 NABIAŁEK Monika 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.57

3 KACPEREK Joanna 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.74

4 ROKICKA Katarzyna 86 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.93

5 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 8.97

6 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.99

7 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 9.09

CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM DNS

60 metrów ppł kobiet

Bieg 1/2 16:00

1 KOCIELNIK Joanna 83 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.41 q

2 KACPEREK Joanna 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.70 q

3 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 8.90 q

4 ROKICKA Katarzyna 86 KS Orzeł Warszawa MAZ 8.97 q

5 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 9.00 q

Bieg 2/2 16:00

1 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 8.45 q

2 NABIAŁEK Monika 86 AZS-AWF Wrocław DOL 8.54 q

3 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 8.94 q

4 ZAREMBSKA Patrycja 88 KS Orzeł Warszawa MAZ 9.15

5 JANECKA Katarzyna 87 AZS-AWF Kraków MLP 9.20

6 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 9.25

Pchnięcie kulą kobiet

FINAŁ 16:45

1 SOBIESZEK Magdalena 86 AZS-AWF Warszawa MAZ 17.44

2 DUDZIŃSKA Agnieszka 89 RLTL ZTE Radom MAZ 16.44 PB

3 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 14.61 PB

4 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 8.63 PB

I II III IV V VI

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ 19:10

1 DOMEL Urszula 88 AZS-AWF Wrocław DOL 1.78

2 BŁAŻEJ Karolina 86 AZS-AWF Kraków MLP 1.75

3 KASPRZYCKA Justyna 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.75

4 JACZYNOWSKA Dominika 87 AZS-AWF Wrocław DOL 1.70

5 GŁOWACKA Katarzyna 88 CWKS Resovia Rzeszów PDK 1.70

6 STYRCZ Anna 82 AZS-AWF Kraków MLP 1.70

7 STANIEC Agnieszka 85 AZS-AWF Kraków MLP 1.65

8 PRAŻUCH Agnieszka 88 AZS-AWF Kraków MLP 1.65

9 MAŁEK Sonia 91 CWKS Resovia Rzeszów PDK 1.65

10 DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ 1.55

12 KRAJEWSKA Joanna 90 SKS Start Łódź LDZ 1.50

1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.78 1.81

DOMEL Urszula - - - - o o o xo xxx

BŁAŻEJ Karolina - - - - o o xo xxx

KASPRZYCKA Justyna - - - - o o xxo xxx

JACZYNOWSKA Dominika - - - o o xo xxx

GŁOWACKA Katarzyna - - - xo o xxo xxx

STYRCZ Anna - - - xo xxo xxo xxx

STANIEC Agnieszka - - - - o xxx

PRAŻUCH Agnieszka - o o xo o xxx

MAŁEK Sonia - - o o xo xxx

DRUZD Elżbieta o o o xxx

KRAJEWSKA Joanna - o xxx

Skok o tyczce kobiet

FINAŁ 16:20

1 PIWOWARSKA Joanna 83 AZS-AWF Warszawa MAZ 4.30

2 PLEWA Marta 83 Ośr.sk.tycz.Gdańsk POM 4.20 =SB

3 DĘBSKA Paulina 85 Ośr.sk.tycz.Gdańsk POM 4.00

4 RATAJCZAK Justyna 85 MKL Szczecin ZPO 3.80

5 KRUPIŃSKA Natalia 92 UKS Olimp Mazańcowice SLK 3.70

6 WAWAK Marcelina 89 UKS Olimp Mazańcowice SLK 3.40 =SB

SOWA Katarzyna 85 niest.Gdańsk POM NM

ZIELIŃSKA Paulina 93 SKS Start Łódź LDZ DNS

LAR Agnieszka 93 SKS Start Łódź LDZ DNS

CIERPICH Dominika 93 SKS Start Łódź LDZ DNS

3.40 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.45

PIWOWARSKA Joanna - - - - - o - o o xxx

PLEWA Marta - - - o - xo o xo xxx

DĘBSKA Paulina - - - - - o - xxx

RATAJCZAK Justyna - - - xo - xxx

KRUPIŃSKA Natalia o o xxo xxx

WAWAK Marcelina xo xxx

SOWA Katarzyna - xxx

Skok w dal kobiet

FINAŁ 19:20

1 TRYBAŃSKA Małgorzata 82 KS Warszawianka MAZ 6.47

2 DOBIJA Teresa 82 AZS Łódź LDZ 6.29

3 CHUDZIK Kamila 86 AZS-AWFiS Gdańsk POM 6.09

4 ZAGACKA Liliana 77 LKLA Krokus Astroma Leszno WLP 6.07

5 BUNIKOWSKA Karmen 88 AZS-AWFiS Gdańsk POM 5.50

6 SZABLEWSKA Karolina 88 RKS Łódź LDZ 5.47

7 MAJDAK Sylwia 86 AZS-AWF Kraków MLP 5.39

8 CICHOWLAS Agnieszka 88 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP 5.35

9 SZABLEWSKA Agnieszka 86 RKS Łódź LDZ 5.29

DRUZD Elżbieta 85 AZS-AWF Warszawa MAZ DNS

I II III IV V VI

TRYBAŃSKA Małgorzata x 6.47 x x x x

DOBIJA Teresa 6.29 6.27 - - - -

CHUDZIK Kamila x 6.09 6.05 5.88 5.93 5.79

ZAGACKA Liliana 6.07 x 6.02 6.01 6.06 6.06

BUNIKOWSKA Karmen 5.34 5.45 5.41 5.26 5.48 5.50

SZABLEWSKA Karolina 5.36 5.47 5.28 5.29 - -

MAJDAK Sylwia 5.19 5.39 5.36 5.29 5.35 5.11

CICHOWLAS Agnieszka 5.35 5.16 5.10

SZABLEWSKA Agnieszka 5.29 5.20 5.19 - - -

Trójskok kobiet

FINAŁ 18:10

1 WOLSKA Monika 87 KS Warszawianka MAZ 12.62 PB

2 PŁONKA Katarzyna 88 AZS-AWF Kraków MLP 12.23

3 ZYCH Anna 88 AZS-AWF Kraków MLP 11.95

I II III IV V VI

WOLSKA Monika x 12.62 x 12.36 x x

PŁONKA Katarzyna x 12.11 x 12.06 12.23 11.78



ZYCH Anna x 11.63 11.67 11.80 11.86 11.95




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna