Igus QuickRobot: błyskawiczna konfiguracja on-line wyposażenia do robotówPobieranie 13.61 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar13.61 Kb.
INFORMACJE PRASOWE PM 3013-PL

Strona z 3

igus QuickRobot: błyskawiczna konfiguracja on-line wyposażenia do robotów.
Przyjazne dla użytkownika narzędzie on-line oferuje około 2.000 wariantów w zakresie wyboru komponentów do zasilania w robotyceFirma igus GmbH ponownie poszerzyła swoją ofertę obsługiwanych intuicyjnie narzędzi on-line do wyboru, konfiguracji i zamawiania systemów zasilania. Za pomocą nowego narzędzia „QuickRobot“ można w mgnieniu oka skompletować wyposażenie dla 79 typów robotów.
Wszędzie tam, gdzie łączą się ze sobą przetwarzanie informacji, zasilanie i kinetyka, szczególnie ważne jest zharmonizowanie poszczególnych komponentów. Narzędzie on-line „QuickRobot” firmy igus redukuje tę konfigurację do kilku kliknięć myszką. Konfigurator do robotów firmy igus obejmuje około 2.000 różnych wariantów przy 79 modelach robotów. Po wpisaniu producenta i modelu robota narzędzie wyświetla w ciągu kilku sekund pasujące do niego kompletne wyposażenie dla maksymalnie sześciu osi. Istnieje również możliwość wyboru wymaganych rozmiarów prowadnika według średnicy. Czy to w języku polskim, czy angielskim – konfiguracja z QuickRobot jest zawsze bardzo prosta.
triflex R: bezpieczna pępowina dla każdego robota

Roboty stawiają specyficzne wymagania wobec prowadników przewodów, w szczególności w zakresie ich ruchu. Seria triflex R zapewnia wymaganą elastyczność wielowymiarową, dzięki okrągłej konstrukcji ogniw prowadnika. Ten łatwy w montażu i wypełnianiu prowadnik firmy igus chroni ruchome przewody w każdym kierunku, wydłużając dzięki temu żywotność systemu zasilania w warunkach pracy. Dzięki ponad 100 komponentom, które pozostają do dyspozycji użytkownika, triflex R może być stosowany w robotach różnych rozmiarów – począwszy od dużych robotów spawalniczych, po niewielkie roboty paletyzujące.


Łatwe zamawianie i szybka dostawa

Konfiguracja przy pomocy narzędzia QuickRobot idzie przy tym w parze ze zintegrowanym systemem składania zamówień. W ten sposób indywidualny pakiet produktów można zestawić w minimalnym czasie i od razu złożyć odpowiednie zamówienie. Klient otrzymuje natychmiast wykaz części w formacie PDF, obejmujący zestawienie wszystkich poszczególnych artykułów zebranych pod jednym wspólnym numerem artykułu dla każdej osi robota. Może on oczywiście dobrać do tego jeszcze inne opcjonalne artykuły. Bez względu na wybrane warianty wyposażenia zamówienie pozostaje przez cały czas przejrzyste i jasne.


Narzędzie QuickRobot jest dostępne na stronie igus.pl pod http://www.igus.pl/quickrobot-online.
Podpisy pod zdjęciami:
Rys. PM3013-01:

Narzędzie online QuickRobot umożliwia szybkie i łatwe wyposażenie


robotów w 3-osiowe prowadniki przewodów i inne akcesoria firmy igus. (Źródło: igus GmbH)


KONTAKT:
igus® Sp. z o.o.

ul. Nakielska 3

01-106 Warszawa

Tel. 22-863 57 70

Faks 22-863 61 69

info@igus.pl

www.igus.pl


INFORMACJE O FIRMIE IGUS:

Firma igus GmbH jest czołowym światowym producentem systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Kolonii posiada swoje oddziały w 29 krajach i zatrudnia około 2.200 pracowników na całym świecie. W roku 2012 firma igus wygenerowała obroty rzędu 399 milionów euro. igus posiada największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki, dzięki czemu może w bardzo krótkim czasie zaoferować klientom innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania.

KONTAKT PRASOWY:
Oliver Cyrus

Head of PR & Advertising


igus GmbH

Spicher Str. 1a

D-51147 Köln

Tel. +49 (0) 22 03 / 96 49 - 459

Fax +49 (0) 22 03 / 96 49 - 631

ocyrus@igus.de

www.igus.de

“igus, chainflex, readycable, easychain, e-chain, e-chainsystems, energy chain, energy chain system, flizz, readychain, triflex, twisterchain, invis, drylin, iglidur, igubal, xiros, xirodur, plastics for longer life, manus, vector“ są znakami towarowymi chronionymi prawem w Republice Federalnej Niemiec i na całym świecie.


: contentData -> Corporate Files -> PressReleases -> doc -> PL pl
PL pl -> 14 nowych wariantów rolek do zaginania taśm transportowych od igus
PL pl -> Informacje prasowe pm 1713-pl strona z 3
PL pl -> Igus przedstawia bezobsługowe systemy do przemysłu pakującego
PL pl -> Producenci sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce wyróżniają się produkcją o najwyższej jakości, która jest regulowana przez europejską normę iso 13485: 2003
PL pl -> Stoisko w ruchu zapewnia firmie igus GmbH rekord wszechczasów
PL pl -> Witamy w Klubie Gwarancyjnym chainflex
PL pl -> Precyzyjna praca non stop w przemyśle pakującym Obecnie maszyny pakujące coraz częściej umożliwiają kompleksową obsługę linii produkcyjnych szczególnie w branży spożywczej, przemyśle chemicznym i wydobywczym
PL pl -> Płaskie i wytrzymałe: igus prezentuje osie liniowe najnowszej generacji
PL pl -> Informacje prasowe pm 1414-pl
PL pl -> Informacje prasowe pm0609-pl
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna