Informacja prasowaPobieranie 6.52 Kb.
Data28.04.2016
Rozmiar6.52 Kb.
INFORMACJA PRASOWA

Miejscowość, xx miesiąc 2015 roku

Do biblioteki na angielski

Xx miesiąc 2015 roku biblioteka w (nazwa miejscowości) zaprasza dzieci na bezpłatny, e-learningowy kurs angielskiego FunEnglish.pl. Można korzystać z niego samodzielnie - potrzebny jest tylko komputer z dostępem do Internetu.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Składa się z setek filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Wystarczy, jeżeli dzieci będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki. Biblioteka w (nazwa miejscowości) bezpłatnie udostępnia FunEnglish.pl od (wstawić rok). Do tej pory za pomocą kursu uczyło się tu angielskiego blisko xxx dzieci.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy
z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Biblioteka w (nazwa miejscowości) dołączyła do piątej edycji tego przedsięwzięcia.

Imię, nazwisko, stanowisko:………………………………..

Czyli wypowiedź przedstawiciela biblioteki, np.:  • Dlaczego biblioteka zdecydowała się dołączyć do projektu?

  • Czy i dlaczego nauka angielskiego w bibliotece może być ważna / przydatna?

  • Czy jest zainteresowanie angielskim?

  • O tym, że kurs FunEnglish.pl to dobry sposób na zainteresowanie nauką angielskiego tych dzieci, które na co dzień w bibliotece grają w gry komputerowe.

  • O tym, że dzieci mają utrudniony dostęp do dodatkowych zajęć edukacyjnych / językowych, lub że taki dostęp jest - ale płatny.

Informacji na temat kursu FunEnglish.pl udziela:

Imię i nazwisko, email:

Pobieranie 6.52 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna