Information adidas Supernova Glide Boost – transformuj swoje bieganie Rewolucyjna technologia boost™ połączona z kultową linią butów treningowych Supernova? Z tego połączenia musi wyjść Twoja nowa życiówkaPobieranie 10.23 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar10.23 Kb.Information
adidas Supernova Glide Boost – transformuj swoje bieganie
Rewolucyjna technologia BOOST™ połączona z kultową linią butów treningowych Supernova? Z tego połączenia musi wyjść Twoja nowa życiówka. Poznajcie nasze najnowsze buty biegowe - adidas Supernova Glide Boost!


BOOST™ - o co chodzi? Przypominamy!

BOOST™ to rewolucyjny materiał amortyzujący. Jego główną koncepcją jest podzielenie materiału ze stałych granulek (TPU) na tysiące małych kapsułek umieszczonych w podeszwie, które zbierają i oddają energię. Dzięki swojej unikalnej strukturze pozwalają one wytworzyć jeszcze więcej energii podczas każdego odbicia od podłoża. Pierwszym, premierowym butem, który był wyposażony w nową, fascynującą technologię był adidas Energy Boost. Zyskał on olbrzymią popularność wśród biegaczy i uznanie wśród fachowców - najbardziej prestiżowy magazyn biegowy na świecie – “Runner’s World” przyznał mu tytuł najlepszego debiutu roku 2013. Od teraz BOOST™ jest obecny także w linii Supernova.One pomogą Ci biec szybciej
Nowe Supernova Glide z BOOST™ to nie tylko nowa amortyzacja. To zmiana całej konstrukcji buta, która ma na celu poprawienie Twoich rezultatów.

Biegnący od okolic pięty aż po śródstopie TORSION® SYSTEM jednocześnie zwiększa stabilizację ruchu, zabezpieczając przed niespodziewanym skręceniem. Wspomaga również naturalne przetoczenie stopy z pięty na palce.


Aby umożliwić Ci wykonywanie treningów nawet w najtrudniejszych warunkach adidas Supernova Glide Boost wyposażyliśmy w dobrze znaną z przemysłu samochodowego gumę Continental™. Sprawdzona gumowa mieszanka gwarantuje lepszą przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni niż inne materiały nawet na suchym podłożu.

Dodatkowo, adidas Supernova Glide Boost posiadają bezszwową siateczkę w górnej części butów, która eliminuje ryzyko obtarć.adidas Supernova Glide Boost ważą kolejno: 295 (męskie) lub 250 gram (damskie). Drop pięta/palce wynosi tylko 10 mm.

Buty są kompatybilne z aplikacją adidas miCoach.


Więcej szczegółów znajdziesz na www.adidas.pl/running/, www.facebook.com/adidasRunningPL, oraz na www.micoach.pl.

Buty, w różnych wersjach kolorystycznych, znajdziesz w adidas sklepie internetowym – www.adidas.pl/shop, salonach adidas oraz sklepach partnerskich.


Cena: 499 zł.
Nie czekaj – odmień swoje bieganie!
Bartosz Rymkiewicz


Goldbach Interactive Poland

ul. Altowa 402-386 Warszawa
email:  bartosz.rymkiewicz@goldbachinteractive.pl


: Previews -> ADID -> DocumentAssets
DocumentAssets -> Informacja prasowa adidas prezentuje trzeci strój dla Chelsea fc oraz komplet wyjazdowy ac milan
DocumentAssets -> Information ss14
DocumentAssets -> Information adidas Terrex Climaheat
DocumentAssets -> Adizero Adios boost™ wygrywa największy maraton świata! Triumfatorzy największego maratonu świata New York City Marathon: Wilson Kipsang I Mary Keitany rozprawili się z rywalami I ponad 42-kilometrową trasą w najnowszych startówkach od adidas adizero Adios
DocumentAssets -> Warszawa, wrzesień 2013 r
DocumentAssets -> Information 2013 to rok energii w bieganiu! Popularność biegania rośnie w Polsce szybciej niż „setkę” pokonuje Yohan Blake. Z tej okazji adidas ogłasza 2013 rokiem biegania oraz… energii w bieganiu. Dlaczego? Mamy trzy główne powody! Poznajcie

Pobieranie 10.23 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna