Jednym z najbardziej użytecznych I wysoko ocenianych narzędzi oferowanych prze bp jest Karta Paliwowa bp plusPobieranie 3.57 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar3.57 Kb.
BP jest jedną z największych firm energetycznych świata, dostarczającą klientom paliwa do celów transportowych i energii do produkcji ciepła oraz światła. BP to także właściciel marki Castrol - prestiżowego producenta olejów do samochodów i motocykli. W Polsce działa od 1991 roku i posiada jedną z największych sieci stacji paliwowych wyróżnianych licznymi nagrodami za jakość obsługi i usług oferowanych kierowcom.

Jednym z najbardziej użytecznych i wysoko ocenianych narzędzi oferowanych prze BP jest Karta Paliwowa BP Plus.


Jest to doskonała propozycja dla Klientów Biznesowych, którzy są zainteresowani kompleksową ofertą i bezgotówkowym rozliczaniem za paliwo, produkty pozapaliwowe, usługi na stacjach paliw oraz opłaty drogowe w całej Europie. Jest akceptowana na ponad 18 000 stacjach w 35 krajach i stanowi największą sieć obejmującą koncerny paliwowe AGIP, ARAL, OMV oraz STATOIL. W Polsce można z niej korzystać na ponad 700 stacjach, a dodatkowo od 1 lipca za jej pomocą będzie można w bardzo prosty sposób rozliczać się z systemu opłat drogowych ViaTOLL.

Pobieranie 3.57 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna