Kamil lamprycht copacabana konin



Pobieranie 26.36 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar26.36 Kb.
NO GI JUNIORZY
DO – 60 KG

  1. ADAM MACIEJEWSKI PTZNUKS „ALBATROS” SZ „WIKING” WOLIN

DO –65 KG



  1. KAMIL LAMPRYCHT COPACABANA KONIN

DO – 70 KG



  1. OSKAR PACHOLIK LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. PIOTR MYŚLIWIEC KU AZS PWSZ TARNÓW

  3. MARCIN SASIŃSKI GRAPPLING KRAKÓW

DO – 75 KG



  1. ADRIAN WITKOWSKI KS VALIANT GOLD TEAM STARGARD SZCZECIŃSKI

  2. ADAM KOZAKIEWICZ BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. DAWID WRONA KU AZS PWSZ TARNÓW

DO – 80 KG



  1. WOJCIECH PŁACHCIAK MKS SPARTA KUŹNIA RACIBORSKA

  2. PIOTR KARCIŃSKI KU AZS PWSZ TARNÓW

DO – 90 KG

1. KAMIL KRZEPIŃSKI LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

OPEN





  1. PIOTR KARCIŃSKI KU AZS PWDZ TARNÓW

  2. DAWID WRONA KU AZS PWDZ TARNÓW

  3. OSKAR PACHOLIK LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE


NO GI KOBIETY

DO - 50 KG



  1. ANITA ZDRODOWSKA ZKS KOSZALIN

DO – 55 KG



  1. SANDRA PASZKIEWICZ BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. MAŁGORZATA KRUZA ZKS „GRANICA” GDAŃSK

DO – 60 KG



  1. IRENA PREISS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. MAGDALENA WITKOWSKA BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. SANDRA PNIAK LKS „DĄB” BRZEŹNICA RUDNIK

DO – 65 KG

1.KAROLINA ZAWODNIK BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE
DO – 75 KG


  1. MARIA MAŁYJASIAK WKS „GWARDIA” WARSZAWA

  2. JOANNA OGRODNIK LKS „DĄB” BRZEŹNICA RUDNIK

OPEN


  1. MARIA MAŁYJASIAK WKS „GWARDIA” WARSZAWA

  2. KAROLINA ZAWODNIK BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE


NO GI MĘŻCZYŹNI

DO – 60 KG



  1. DAMIAN BARTOSZEWSKI BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. KRZYSZTOF ROSA ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

  3. KAROL SALOMON LKS „DĄB” BRZEŹNICA RUDNIK

DO – 65 KG



  1. JĘDRZEJ LOSKA COPACABANA KONIN

  2. ADAM SITARSKI ZKS „GRANICA” GDAŃSK

DO – 70 KG



  1. ROMAN SZYMAŃSKI ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

  2. PAWEŁ JÓŹWIAK ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

  3. JAKUB WITKOWSKI WKS „GWARDIA” WARSZAWA

DO –75 KG



  1. GRZEGORZ KLOC BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. WOJCIECH MAKOWSKI PNS ANDRZEJ RADOMSKI KOSZALIN

  3. ADAM PARAFIAŃCZUK WKS „GWARDIA” WARSZAWA

DO – 80 KG



  1. KAMIL MITOSEK PNS ANDRZEJ RADOMSKI KOSZALIN

  2. MACIEJ GLABUS LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. DAWID NOWAK ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

MACIEJ KAŁUSZEWSKI LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE
DO – 90KG

  1. KAROL DZIENISZEWSKI KS VALIANT GOLD TEAM STARGARD SZCZECIŃSKI

  2. MARIUSZ KELLNER KS ANKOS ZAPASY POZNAŃ

DO –110 KG



  1. WOJCIECH LACH PNS ANDRZEJ RADOMSKI KOSZALIN

  2. ARTUR GŁUCHOWSKI KS ANKOS ZAPASY

  3. RAFAŁ SOSNOWSKI WKS „GWARDIA” WARSZAWA

OPEN



  1. MACIEJ GLABUS LUKS BERSERKER’S ŚWINOUJŚCIE

  2. DOMINIK OLSZEWSKI KU AZS PWSZ TARNÓW

  3. WOJCIECH LACH PNS ANDRZEJ RADOMSKI KOSZALIN

  1. MARIUSZ KELLNER KS ANKOS ZAPASY POZNAŃ



GI JUNIORZY

DO – 60 KG



  1. ADAM MACIEJEWSKI      PTZNUKS „ALBATROS” SZ „WIKING” WOLIN

DO – 70 KG

  1. OSKAR PACHOLIK      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. KAMIL LAMPRYCHT      COPACABANA KONIN

  3. PIOTR MYŚLIWIEC      KU AZS PWSZ TARNÓW

 DO – 75 KG

  1. TOMASZ GREGIER      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. ADRIAN WITKOWSKI      KS VALIANT GOLD TEAM STARGARD SZCZECIŃSKI

  3. ADAM KOZAKIEWICZ      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

 DO – 80 KG

  1. WOJCIECH PŁACHCIAK      MKS SPARTA KUŹNIA RACIBORSKA

  2. PIOTR KARCIŃSKI       KU AZS PWSZ TARNÓW

  3. ADAM RAMSKI      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

 DO – 90 KG

  1. KAMIL KRZEPIŃSKI                   LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

OPEN

  1. OSKAR PACHOLIK LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. PIOTR KARCIŃSKI KU AZS PWDZ TARNÓW

  3. PIOTR MYŚLIWIEC KU AZS PWSZ TARNÓW


GI KOBIETY


 

DO – 50 KG



  1. ANITA ZDRODOWSKA      ZKS KOSZALIN

  2. JOANNA PIECZEWSKA      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

 

DO – 55 KG



  1. SANDRA PASZKIEWICZ      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

 

DO – 60 KG



  1. MAGDALENA WITKOWSKA      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. IRENA PREISS      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. BARBARA SOBIERAJ      ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

 

DO – 65 KG



  1. KAROLINA ZAWODNIK             LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

 

DO – 75 KG



  1. MARIA MAŁYJASIAK      WKS „GWARDIA” WARSZAWA

  2. JOANNA OGRODNIK      LKS „DĄB” BRZEŹNICA RUDNIK

 

 

 



 

GI MĘŻCZYŹNI


DO – 60 KG

  1. KAROL SALOMON      LKS „DĄB” BRZEŹNICA RUDNIK

  2. KRZYSZTOF ROSA      ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

  3. DAMIAN BARTOSZEWSKI      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

 

DO – 65 KG



  1. JĘDRZEJ LOSKA      COPACABANA KONIN

 

DO – 70 KG



  1. PAWEŁ JÓŹWIAK      ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

  2. DANIEL WRZESIŃSKI      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. ROMAN SZYMAŃSKI      ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

 

DO –75 KG



  1. GRZEGORZ KLOC      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. MACIEJ KOZAK      GRAPPLING KRAKÓW

  3. MATEUSZ ŁOPATOWSKI      KU AZS PWSZ TARNÓW

 

DO – 80 KG



  1. ŁUKASZ BAGIŃŚKI      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. MACIEJ KAŁUSZEWSKI      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. MACIEJ GLABUS      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  1. DAWID NOWAK            ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

 

 

DO – 90KG



  1. TOMASZ MICHAŁOWSKI      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. KAROL DZIENISZEWSKI      KS VALIANT GOLD TEAM STARGARD SZCZECIŃSKI

 

 

DO –110 KG



  1. ROBERT WARDZAŁA KU AZS PWSZ TARNÓW

  2. PIOTR RUTKOWSKI      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. ARTUR KREROWICZ      SZCZEREK FIGHT TEAM KOŁOBRZEG

OPEN

  1. MACIEJ KOZAK      GRAPPLING KRAKÓW

  2. TOMASZ MICHAŁOWSKI LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. DOMINIK OLSZEWSKI KU AZS PWSZ TARNÓW

KLASYFIKACJA DUZYNOWA:

JUNIORZY NO GI:



  1. KU AZS PWDZ TARNÓW

  2. LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  3. PTZNUKS „ALBATROS” SZ „WIKING” WOLIN, COPACABANA KONIN, GRAPPLING KRAKÓW, KS VALIANT GOLD TEAM STARGARD SZCZECIŃSKI, MKS SPARTA KUŹNIA RACIBORSKA

JUNIORZY GI:



  1. LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. KU AZS PWDZ TARNÓW

  3. PTZNUKS „ALBATROS” SZ „WIKING” WOLIN, MKS SPARTA KUŹNIA RACIBORSKA


NAJLEPSZY ZAWODNIK (JUNIOR) – OSKAR PACHOLIK LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE
SENIORKI NO GI:

  1. LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. WKS „GWARDIA” WARSZAWA

  3. LKS „DĄB” BRZEŹNICA RUDNIK

SENIORKI GI:



  1. LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. WKS „GWARDIA” WARSZAWA, ZKS KOSZALIN

  3. LKS „DĄB” BRZEŹNICA RUDNIK

NAJLEPSZY ZAWODNICZKA – MARIA MAŁYJASIAK      WKS „GWARDIA” WARSZAWA
SENIORZY NO GI:


  1. LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. PNS ANDRZEJ RADOMSKI KOSZALIN

  3. ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

SENIORZY GI:




  1. LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

  2. ZSISW „MIXED MARTIAL ARTS” POZNAŃ

  3. KS GRAPPLING KRAKÓW

NAJLEPSZY ZAWODNIK – GRZEGORZ KLOC      LUKS BERSERKER’S TEAM ŚWINOUJŚCIE

Pobieranie 26.36 Kb.





©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna