Kategoria I dziewczęta rocznik 2000 I młodsi szczepańska marlena – sp 1 nysa stasica marcela – psp jasienica dolna



Pobieranie 96.28 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar96.28 Kb.
KATEGORIA I

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000 i młodsi
1. SZCZEPAŃSKA MARLENA – SP 1 NYSA

2. STASICA MARCELA – PSP JASIENICA DOLNA

3. LECKNER SARA – PSP ŁUBNIANY

4. STASICA MARTA – PSP JASIENICA DOLNA

5. WILCZEK NIKOLA – SP KOTULIN

6. KWASNIAK NATALIA – SP 1 NYSA

7. MICHNA ANNA – SP KOTULIN

8. DARIA BARANOWSKA – SP 1 NYSA

9. TOMASIAK AGNIESZKA – SP 1 NYSA

10. KARNISZEWSKA PAULINA – ZS SKOROSZYCE

11. BUCZEK DARIA – SP 1 NYSA

12. PIEKARZ PAULINA – SP SIDZINA

13. SZATAN KATARZYNA – SP SIDZINA

14. HOLECZKE JUSTYNA – PSP ŁUBNIANY

15. PRZYSTAWSKA LIDIA – ZS KORFANTÓW

16. BEDNARSKA PAULINA – ZS KORFANTÓW

17. MIZIA KAROLINA – ZSP SKOROSZYCE

18. WĄSOWICZ ADA – ZS KORFANTÓW

19. PORZUCZEK KAROLINA – ZSP SKOROSZYCE

20. KASPRZAK JULIA – SP KORFANTÓW

21. BRODKORB KAMILA - – SP KORFANTÓW

22. DZIEDZIC IZABELA – SP KORFANTÓW

23. PREUSSNER ANNA - – SP KORFANTÓW

24. JAŚKIEWICZ W3IKTORIA - – SP KORFANTÓW

25. TOBIASZ ALEKSANDRA - – SP KORFANTÓW

26. RACZEK MAJA - – SP KORFANTÓW

27. MASŁOWSKA KAROLINA - – SP KORFANTÓW

28. GAWEŁ MILENA - – SP KORFANTÓW

29. REJLICH WIKTORIA - – SP KORFANTÓW

KATEGORIA I

CHŁOPCY ROCZNIK 2000 i młodsi


  1. ŁUKASZ LUDWINIAK – SP 1 GŁUCHOŁAZY

  2. WYSOWSKI PAWEŁ – SP SIDZINA

  3. KRAWCZYK JAKUB – SP KOTULIN

  4. WOJAKOWSKI GRACJAN – SP WŁODARY

  5. SZALA KEVIN – PSP ŁUBNIANY

  6. LINEK DANIEL – SP KOTULIN

  7. JACKOWSKI DAWID – SP PRZECHÓD

  8. GNIEWCZYŃSKI DAWID – SP SIDZINA

  9. CIECHOMSKI PAWEŁ – MLUKS TECHNIK KOMORNO

  10. GRZECH RAFAŁ – SP SIDZINA

  11. BĘBEN JAROSŁAW – ZS KORFANTÓW

  12. BARTOSZ KWIATKOWSKI – SP SIDZINA

  13. NOWAK SZYMON – ZS KORFANTÓW

  14. KRAUS DOMINIK – ZSP SKOROSZYCE

  15. PODRAZA DAWID – SP KOTULIN

  16. KULA JAKUB – ZS KORFANTÓW

  17. MĄKOSZ SEBASTIAN – ZS KORFATÓW

  18. KUREK KAMIL - ZS KORFATÓW

  19. BERGIEL DAMIAN - ZS KORFATÓW

  20. KRAPIEC MARIUSZ - ZS KORFATÓW

  21. LUDWIG DOMINIK - ZS KORFATÓW

  22. SIWAK JAKUB – ZSP SKOROSZYCE

  23. NOWOTNY JAKUB - ZS KORFATÓW

  24. KŁONOWSKI MAREK - ZS KORFATÓW

  25. SKAZA JAKUB – SP SIDZINA

  26. KOROCIŃSKI PATRYK - ZS KORFATÓW

  27. POSYNIAK DAWID - ZS KORFATÓW

  28. SZKWARKOWSKI DAWID - ZS KORFATÓW

  29. KOZIOŁ JAKUB – PSP ŁUBNIANY

  30. WAWRYK DANIEL - ZS KORFATÓW

  31. KOWALSKI RADOSŁAW - ZS KORFATÓW

  32. BRODKORB ADRIAN – ZS KORFATÓW


KATEGORIA II

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999
1.TKACZUK SARA – SP 1 NYSA

2.CIECHOMSKA NATALIA – MLUKS TECHNIK KOMORNO

3.ŁACNY DARIA – PSP JASIENICA DOLNA

4.SZCZELINIAK KAROLINA – ZS ŚCINAWA MAŁA

5.DZIONY KAROLINA – ZS PRZECHÓD

6.WEŁNIAK MARIOLA – SP 1 NYSA

7.POLITAŃSKA MAGDALENA – SP 1 NYSA

8.KOCOŃ SABINA – PSP JASIENICY DOLNEJ

9.STACHÓW MARTA – ZS PRZECHÓD

10.SOSULSKA ANGELIKA – ZS KORFANTÓW

11.KŁOKOSIŃSKA JAGODA – SP WŁODARY

12.OLSZAN MARIANNA – ZS KORFANTÓW

13.SZCZYGIELSKA ALEKSANDRA – ZS KORFANTÓW

14.KOTYGIN PAULINA – ZS KORFANTÓW

15.BEJ PAULINA – ZS KORFANTÓW

16.KARWAT JULIA – ZS KORFANTÓW

17.OTREMBA ANNA - ZS KORFANTÓW

18.PYTKO AGATA - ZS KORFANTÓW

19.ZARZECZNA PAULINA - ZS KORFANTÓW

KATEGORIA II

CHŁOPCY ROCZNIK 1999
1.KACZKOWSKI MICHAŁ – SP SIDZINA

2.KRWCZUK PAWEŁ – SP WŁODARY

3.ŚWIETIKOWSKI PIOTR – SP 1 GŁUCHOŁAZY

4.BRYJA ARTUR – ZS SCINAWA MAŁA

5.FRANKOWICZ DAMIAN – SP SIDZINA

6.KUS FILIP – ZSP SKOROSZYCE

7.BIEDA DAWID – ZS ŚCINAWA MAŁA

8.JAGIEŁŁO ŁUKASZ – SP 1 GŁUCHOŁAZY

9.MATKOWSKI DAMIAN – PSP ŁUBNIANY

10.ADAMCZYK KAMIL – SP 1 NYSA

11.SCHNEIDER MATEUSZ – GŁUCHOŁAZY

12.BIERNAT MATEUSZ – PSP DOMASZKOWICE

13.BUCK DAWID – SP 1 GŁUCHOŁAZY

14.KANIDZIA ŁUKASZ PRZECHÓD

15.PRUSKI PAWEŁ – PSP BISKUPÓW

16.WOŁOWIEC MATEUSZ –ZS KORFANTÓW

17.WARCHOŁ MATEUSZ – ZS ŚCINAWA MALA

18.BATEŃCZUK SEBASTIAN – PSP JASIENICA DOLNA

19.MISIARZ KAROL – PSP GIERAŁCICE

20.RULIŃSKI DAWID – ZS KORFANTÓW

21.TROUT KRZYSZTOF – PSP ŁUBNIANY

22.SZYMCZAK KACPER – SP 1 GŁUCHOŁAZY

23.BIDZIŃSKI MICHAŁ – ZS KORFANTÓW

24.POPERA SZYMON – SP 1 GŁUCHOŁAZY

25.MAJEWSKI KAMIL – ZS KORFANTÓW

26.ŁĄCKI DOMINIK – SP 1 GŁUCHOŁAZY

27.PRZYKLĘK PAWEŁ – ZS PRZECHÓD

28.GĄSIOREK JAKUB – PSP JASIENICA DOLNA

29.BIERNAT DAWID – PSP DOMASZKOWICE

30.GÓRSKI DANIEL – SP 1 WNYSA

31.WIELOWSKI ARTUR – SP 1 NYSA

32.MĘDRALA SEBASTIAN – SP 1 NYSA

33.HERMAN MICHAŁ – ZS KORFANTÓW

34.MICKIEWICZ DAWID – ZS KORFANTÓW

35.WISTUBA PATRYK – ZS KORFANTÓW

36.RYPIEŃ PRZEMYSŁAW – ZS KORFANTÓW

37.KONEFAŁ ŁUKASZ – ZS KORFANTÓW

38.FUDALI ALEKSANDER – ZS KORFANTÓW

39.WILK DAMIAN – ZS KORFANTÓW

KATEGORIA III

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998
1.PODRAZA KATARZYNA – SP KOTULIN

2.PODBORĄCZYŃSKA EWA – SP WLODARY

3.MISTARZ ANGELIKA – SP KORFANTÓW

4.GIERA ALEKSANDRA – SP KOTULIN

5.KNIAŹ KATARZYNA – ZS PRZECHÓD

6.GOLOMBEK MIRELA – SP KOTULIN

7. FELIX STEFANIA – PSP ŁUBNIANY

8. PRONŻYŃSKA AMANDA – SP SIEDZINA

9.RYPIEŃ EDYTA – PSP DOMASZKOWICE

10.WALIGÓRA ANITA – SP SIDZINA

11.GNIEWCZYŃSKA ALEKSANDRA – ZSP SKOROSZYCE

12.MIEKINA ANNA – ZSP SKOROSZYCE

13.KOROLCZUK KINGA – ZS KORFANTÓW

14.JĘDRZEJÓW KAROLINA – ZS KORFANTÓW

15.BEBEN MAGDALENA – ZS KORFANTÓW

16.IŻYKOWSKA DOMINIKA – ZS KORFANTÓW

17.WILK ALEKSANDRA –ZS KORFANTÓW

18.ZAMOJSKA MELANIA – ZS KORFANTÓW

KATEGORIA III

CHŁOPCY ROCZNIK 1998
1.PAKOSZ PIOTR – MLUKS TECHNIK KOMORNO

2.KWASNIK MATEUSZ SP 1 NYSA

3.GRACZ PATRYK – SP 1 GLUCHOŁAZY

4.DYLĄG JAKUB – SP KORFANTÓW

5.ROZUM SEBASTIAN – SP 1 GŁUCHOLAZY

6.DYL TOMASZ – SP 1 NYSA

7.RYSEK ARKADIUSZ – ZSP SKOROSZYCE

8.TRĘBACZ KAMIL – SP WLODARY

9.HAPANOWICZ DANIEL – PSP GIERAŁCICE

10.KONIARSKI RADOSŁAW – ZS KORFANTÓW

11.NIEMIEC BARTOSZ – ZS ŚINAWA MAŁA

12.GOLEK KRZYSZTOF – ZSP SKOROSZYCE

13.ŁUPKOWSKI SZYMON – SP 1 GLUCHOŁAZY

14.KACPER JUZWA – ZS KORFANTÓW

15.MISIURA ADRIAN – ZS KORFANTÓW

16.LICHECKI DANIEL –SP SIDZINA

17.GĄCEK MATEUSZ – ZS PRZECHÓD

18.PŁÓCIENNIK DOMINIK – PSP BISKUPÓW

19.SPYRA RAFAŁ – PSP ŁUBNIANY

20.KWIECIEŃ KLAUDIUSZ - ZS ŚCINAWA MAŁA

21.ZIÓŁKOWSKI PRZEMYSŁAW – ZS ŚCINAWA MAŁA

22.BORŻANOWSKI DAWID – ZS PRZECHOD

23.MALINOWSKI MARCIN

24.DAMIAN MACHACKI – ZS KORFANTÓW

25.BUCHERT FILIP – SP 1 GŁUCHOŁAZY

26.GŁOWACKI ALEKSANDER – SP 1 NYSA

27.PREUSSNER MARCEL – ZS KORFANTÓW

28.BATEŃCZUK SYLWESTER – PSP JASIENICA DOLNA

29.SZYBOL KRZYSZTOF – ZS KORFANTÓW

30.ŚWIERCZEWSKI MARCIN – ZS KORFANTÓW

31.KOWALSKI SZYMON – ZS KORFANTÓW

32.BEDNARSKI RAFAŁ – ZS KORFANTÓW

33.MARKOWSKI MACIEJ – ZS KORFANTÓW

34.KOZLOWSKI MATEUSZ – ZS KORFANTÓW

35.SZPINETA TOMASZ – ZS KORFANTÓW

36.MICKIEWICZ ŁUKASZ – ZS KORFANTÓW

37.IŻYKOWSKI MATEUSZ – ZS KORFANTÓW

38.NOWAK DAWID – ZS KORFANTÓW
KATEGORIA IV

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997
1.JAKUBIEC CELINA – SP SIDZINA

2.CELNER ANGELIKA – M.M.K.S. KĘDZIERZYN KOŻLE

3.MAŁYSIAK ALEKSANDRA – ZS ŚCINAWA MAŁA

4.TISCHBIER WIKTORIA – SP KOTULIN

5.LOŚ MONIKA – PSP BISKUPÓW

6.BRYJA MAŁGORZATA – ZS ŚCINAWA MAŁA

7.ANIOŁ LIANA – SP KOTULIN

8.NIEMIEC JULITA – SP 2 GŁUCHOŁAZY

9.GOLIASZ JULIA – ZS PRZECHÓD

10.CZERPAK PATRYCJA – PSP JASIENICA DOLNA

11.JANIK DOROTA – SP SIEDZINA

12.WEIHNER DOMINIKA –SP KOTULIN

13.KMIECIK DOMINIKA – SP SIDZINA

14.NOWAK AGATA – ZSP SKOROSZYCE

15.MIZIA WIOLETA –ZSP SKOROSZYCE

16.WILCZEK KAROLINA – PSP JASIENICA DOLNA

17.GAWEŁ MONIKA – ZSP SKOROSZYCE

18.BUŃKO KAROLINA – ZS KORFANTÓW

19.BEDNARSKA ANNA – ZS KORFANTÓW

20.HERMAN KAMILA – ZS KORFANTÓW

21.BOGOŃ MATRA – ZS KORFANTÓW

22.CICHY NATALIA – ZS KORFANTÓW

23.HUBAK MARTA – ZS PRZECHÓD

24.HUTNIK KASIA – ZS KORFANTÓW

25.KAROLINA MACHACKA – ZS KORFANTÓW

26.OGŁODEK MAGDALENA – ZS KORFANTÓW

27.ŁOZOWICKA ALEKSANDRA – ZS KORFANTÓW

KATEGORIA IV

CHLOPCY ROCZNIK 1997
1.CHMIELEWSKI MACIEJ –GUKS BYCZYNA

2.KUBIESA MATEUSZ – SP WŁODARY

3.PASINIEWICZ ADRIAN – ZS ŚCINAWA MAŁA

4.KLIMCZAK FRANCISZEK – SP GŁUCHOŁAZY

5.GNIADEK ADAM – MLUK TECHNIK KOMORNO

6.GAŁCZYŃSKI DOMINIK - ZS PRZECHÓD

7.PĘCIKIEWICZ PAWEŁ – ZSP SKOROSZYCE

8.WILCZEK JANUSZ – SP KOTULIN

9.MYŚLIWIEC DAWID - ZS KORFANTÓW

10.GEISLER KRYSTIAN – SP KOTULIN

11.KARWAT SEBASTIAN – ZS KORFANTÓW

12.ROBAK MICHAŁ – PSP DOMASZKOWICE

13.IWANIUK TOMASZ – ZS KORFANTÓW

14.BERGIEL ŁUKASZ – ZS KORFANTÓW

15.NIKONOWICZ KONRAD – ZS KORFANTÓW

16.DZIONY ARTUR – ZS PRZECHÓD

17.SŁABECKI WALDEMAR – SP 1 NYSA

18.JACKOWSKI DANIEL – ZS PRZECHÓW

19.BEDNARSKI ŁUKASZ – ZS KORFANTÓW

20.ISKRA PATRYK – SP 1 NYSA

21.GERENT PATRYK – SP 1 NYSA

22.KARCH DAWID – SP 1 NYSA

23.SZCZYGILESKI JAKUB – ZS KORFANTÓW

24.ARNDT MATEUSZ – ZS KORFANTÓW

25.CZERNIK ADAM – ZS KORFANTÓW

26.PRZYBYSZEWSKI MICHAŁ – ZS KORFANTÓW

27.NOWAK KAMIL – SP 1 NYSA

28.CHUDY MAKS – SP 1 NYSA

29.MROZIŃSKI MARCIN – ZS KORFANTÓW

30.KOBYLAŃSKI RAFAŁ – ZS KORFANTÓW

31.NIEWIADOMSKI GRZEGORZ – ZS KORFANTÓW

32.MACAN RADOSŁAW – ZS KORFANTÓW


KATEGORIA V

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996
1.GRALA MAŁGORZATA – PG BIERAWA

2.LENART NATALIA – PG NR 2 WSCHOWA

3.ZAWADA ANNA – JUVENIA GŁUCHOŁAZY

4.PAWLAK DOMINIKA – PG NR 2 WSCHOWA

5.KORGÓL AGNIESZKA – PG ZDZIESZOWICE

6.PUDA EMILIA – PG SKOROSZYCE

7.KORDEK DOMINIKA – PSG NR 5 KĘDZIERZYN KOŹLE

8.KUC ANETA – PG KORFANTÓW

9.STACHÓW PAULINA – PG KORFANTÓW

10.MENDE KAROLINA – PG KORFANTÓW

11.KYCZKA STEFANIA – PG KORFANTÓW

12.GĄSIOR ANGELIKA – PG KORFANTÓW

13.BEDNARSKA MARTA – PG KORFANTÓW

14.WOJTASZEK LAURA – PG KORFANTÓW

15.GRZYWA SABINA – PG KORFANTÓW

16.ZIELIŃSKA WIKTORIA – PG KORFANTÓW

17.BUSZYŃSKA DOROTA – PG KORFANTÓW

18.KOZIOŁ LAURA – PG KORFANTÓW

19.SUDUŁ ALEKSANDRA – PG KORFANTÓW

20.BANERA KAROLINA – PG KORFANTÓW

21.KACZOREK ANNA – PG KORFANTÓW

22.WOJDYŁA KINGA – PG KORFANTÓW
KATEGORIA V

CHŁOPCY ROCZNIK 1996
1.MICHALAK ŁUKASZ – MGOKSIR ZDZIESZOWICE

2.LECKNER STEVEN – LUKS PODIUM KUP

3.RYSZEWSKI MICHAŁ – MUKS GIM 2 NYSA

4.BIELAWSKI BARTŁOMIEJ – M.M.K.S. KĘDZIERZYN KOŹLE

5.WINECH MARCIN – LUKSPODIUM KUP

6.LANGER ROBERT – MLUKS TECHNIK KOMORNO

7.WRÓBEL MATEUSZ – PG ZDZIESZOWICE

8.RYPIEŃ BARTOSZ – ZS KORFANTÓW

9.ZAGOŻDZON – PATRYK – PG ZDZIESZOWICE

10.HAJDASZ JAROSŁAW – ZS KORFANTÓW

11.BARGOŃ PATRYK – ZS KORFANTÓW

12.GOŁĄBEK ARTUR – PG ZDZIESZOWICE

13.SZWCZYK ADRIAN – GIM NR 1 GŁUCHOŁAZY

14.KAMINŚKI MICHAŁ – PSG NR 5 KĘDZIERZYN KOŹLE

15.GRUSZKA PIOTR – GIM NR 1 GŁUCHOŁAZY

16.CYMBALISTA ADAM - GIM NR 1 GŁUCHOŁAZY

17.HARĘZA KAMIL – PG ZDZIESZOWICE

18.NACHTYGOL MICHAŁ – PG ZDZIESZOWICE

19.IŻYKOWSKI DAWID – ZS KORFANTÓW

20.GAJDA DAWID – PG ZDZIESZOWICE

21.KAFAROWSKI DANIEL – MLUKS TECHNIK KOMORNO

22.SURMA DAWID – ZS KORFANTÓW

23.ZIELIŃSKI OSKAR – PSG NR 5 KĘDZIERZYN KOŹLE

24.ADAMCZYK MATEUSZ – GIM NR 1 GŁUCHOŁAZY

25.DŻUGAJ MATEUSZ – ZS KORFANTÓW

26.WOTKA ROBERT – ZS KORFANTÓW

27.BORUŃ PATRYK – ZS KORFANTÓW

28.DZIONY MICHAŁ – ZS KORFANTÓW

29.LIS MACIEJ – GIM NR 1 GŁUCHOŁAZY

30.SZEREMETA WOJCIECH – ZS KORFANTÓW

31.HOFFMAN MARIUSZ – ZS KORFANTÓW

32.ŁUKASZEWSKI KAROL– ZS KORFANTÓW

33.ŁUKOWICZ MICHAŁ– ZS KORFANTÓW

34.PRZYBYŁA ARTUR – ZS KORFANTÓW

35.SAMBORSKI PATRYK – ZS KORFANTÓW

36.MACHURA DAWID – ZS KORFANTÓW

37.WOJDA DENIS – ZS KORFANTÓW

38.POLAK DENIS – ZS KORFANTÓW

39.MICHAŁ WRÓBEL – ZS KORFANTÓW

40.WIERZBIŃSKI MATEUSZ – ZS KORFANTÓW

41.MATEUSZ CZYŻ – ZS KORFANTÓW

42.KŁONOWSKI ROBERT – ZS KORFANTÓW

43.DAWID LISOŃ – ZS KORFANTÓW
KATEGORIA VI

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995

  1. OZGA MAGDALENA – PG ZDZIESZOWICE

  2. SZARZYŃSKA KINGA – GUKS BYCZYNA

  3. WOJCIECHOWSKA JOLANTA – PG NR 2 WSCHOWA

  4. PAWLIK EWA – PG 2 GŁUCHOŁAZY

  5. KORDEK ADRIANNA – PG NR 5 K – KOŹLE

  6. KUBASZEWSKA NIKOLA – PG ZDZIESZOWICE

  7. CZOP MARIOLA – PG 1 GŁUCHOŁAZY

  8. POPIELARZ NIKOL – M.M.K.S. K - KOŹLE

  9. ZADROŻNA MARTA – ZS ŚCINAWA MAŁA

  10. JAGUSZ ŻANETA – PG SKOROSZYCE

  11. MAŁYSIAK WERONIKA – ZS ŚCINAWA MAŁA

  12. PIERZGA KATARZYNA – PG SKOROSZYCE

  13. POSID PAULINA - KORFANTÓW

  14. STELMACH PATRYCJA – KORFANTÓW

  15. BECK KRYSTYNA – KORFANTÓW

  16. ZIENTALA BEATA – KORFANTÓW

  17. BARTKÓW KAROLINA – KORFANTÓW

  18. GRZYCH ANGELIKA – KORFANTÓW

  19. HOFFMANN PATRYCJA – KORFANTÓW



KATEGORIA VII

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994


  1. KISIEL KAROLINA – PG 2 GŁUCHOŁAZY

  2. SKRZETUSKA MAGDA – PG KORFANTÓW

  3. SZYMCZYK KATARZYNA – PG 5 K – KOŹLE

  4. IGNACY AGNIESZKA – PG 5 K – KOŹLE

  5. DZIONY AMANDA – PG KORFANTÓW

  6. SZYDŁOWSKA SABINA PG 5 K – KOŹLE

  7. SZYDŁOWSKA POLA – PSG NR 5 K – KOŹLE

  8. OSTRĘGA VIOLETTA – GIMNAZJUM SKOROSZYCE

  9. PAŁAC STANISŁAWA – KORFANTÓW

  10. GŁĄBICA ANDREA – KORFANTÓW

  11. GORKE IWONA – KORFANTÓW

  12. LISOŃ ELWIRA – KORFANTÓW

  13. SPRINGER KERSTIN – KORFANTÓW

  14. PIECHOWIAK ANETA – KORFANTÓW

KATEGORIA VI

CHŁOPCY ROCZNIK 1995

  1. SZKODA DAWID – MGOKSIR ZDZIESZOWICE

  2. BURA DAWID – PG 2 WSCHOWA

  3. MACIEJCZYK PRZEMYSŁAW – PG 2 GŁUCHOŁAZY

  4. TRONT ADAM – LUKS PODIUM KUP

  5. LASZCZOWSKI DAWID – PG 2 WSCHOWA

  6. RATUSZNIAK ADAM – PG ZDZIESZOWICE

  7. BUŁKA BARTŁOMIEJ – ZS ŚCINAWA MAŁA

  8. NIEMIEC RADOSŁAW – ZS ŚCINAWA MAŁA

  9. FRIDRICH PATRYK – PG ZDZIESZOWICE

  10. HAŁAS RADOSŁAW – PG ZDZIESZOWICE

  11. WOREK BASTEK – GŁUCHOŁAZY

  12. POSID SZYMON – PG ZDZIESZOWICE

  13. SZCZĘSNY ALEKSANDER – ZS KORFANTÓW

  14. SZATNIK GRZEGORZ – GŁUCHOŁAZY

  15. LIS TOMASZ – PG ZDZIESZOWICE

  16. BŁAŻEWICZ DAWID – PG ZDZIESZOWICE

  17. WĄSIK MATEUSZ – PG ZDZIESZOWICE

  18. DZBANUSZEK BASTEK – GIMNAZJUM 1 GŁUCHOŁAZY

  19. ZAJAC OSKAR – PG ZDZIESZOWICE

  20. WENCEL TOMASZ – PSG NR 5 K – KOŹLE

  21. PODGÓRNY DAWID – GŁUCHOŁAZY

  22. HOFFMAN DANIEL – ZS KORFANTÓW

  23. KRASOŃ DAMIAN – ZS KORFANTÓW

  24. BOGONOWICZ TOMASZ – ZS KORFANTÓW

  25. GALA WOJCIECH – ZS KORFANTÓW

  26. STRASZYŃSKI JAKUB – ZS KORFANTÓW

  27. BEDNARSKI KRZYSZTOF – ZS KORFANTÓW

  28. SOPEL SŁAWOMIR – ZS KORFANTÓW

  29. FIDLER KAMIL – ZS KORFANTÓW

  30. RULIŃSKI MATEUSZ – ZS KORFANTÓW


KATEGORIA VII

CHŁOPCY ROCZNIK 1994


  1. MATUSZCZAK RAFAŁ – PG 2 WSCHOWA

  2. WRÓBEL PATRYK – PG 1 GŁUCHOŁAZY

  3. MAZUREK JEREMIASZ – PG 5 K – KOŹLE

  4. WOLNY RAFAŁ – PG BIERAWA

  5. MAŁOLEPSZY MACIEJ – GUKS BYCZYNA

  6. CICHOCKI ŁUKASZ – PG 1 GŁUCHOŁAZY

  7. NIEMIEC TOMASZ – ZS ŚCINAWA MAŁA

  8. PAWLIK WOJCIECH – PG 2 GŁUCHOAZY

  9. CHWASTEK BARTŁOMIEJ – PG NR 5 K – KOŹLE

  10. BRZASTEK DAWID – PG ZDZIESZOWICE

  11. ŚLIWIŃSKI JACEK – GIMNAZJUM NR 2 WSCHOWA

  12. KWIECIEŃ JAKUB – ZS ŚCINAWA MAŁA

  13. ŁABUZ PAWEŁ – ZS ŚCINAWA MAŁA

  14. HALCZAK SZYMON – PSG NR 5 K – KOŹLE

  15. KOROLCZUK MATEUSZ – ZS KORFANTÓW

  16. RYNCARZ ŁUKASZ – PG ZDZIESZOWICE

  17. MASŁOWSKI MAREK – PSG NR 5 K – KOŹLE

  18. GACEK MATEUSZ – ZS KORFANTÓW

  19. JELONKIEWICZ ŁUKASZ – PSG NR 5 K – KOŹLE

  20. SENDECKI PAWEŁ – PG ZDZIESZOWICE

  21. METEL KAMIL – PSG NR 5 K – KOŹLE

  22. GIET TOMASZ – PSG NR 5 K – KOŹLE

  23. JUZWA MICHAŁ – ZS KORFANTÓW

  24. KUBIESA FABIAN – ZS KORFANTÓW

  25. MAJEWSKI ALEKS – ZS KORFANTÓW

  26. BEDNARSKI KAMIL – ZS KORFANTÓW

  27. MAĆKÓW SIMON – ZS KORFANTÓW

  28. ZURA MAREK – ZS KORFANTÓW

  29. KŁONOWSKI PIOTR – ZS KORFANTÓW

  30. PRZYKLENK DARIUSZ – ZS KORFANTÓW

  31. BIDZIŃSKI RADOSŁAW – ZS KORFANTÓW

  32. SUDUŁ PATRYK – ZS KORFANTÓW

  33. RACZEK PAWEŁ – ZS KORFANTÓW

  34. NIEWIADOMSKI MAREK – ZS KORFANTÓW

BIEG GŁÓWNY

MĘŻCZYŹNI

  1. OKSENIUK SERGII – UKRAINA

  2. KROULAIDIS SERGII – UKRAINA

  3. LABZYUK OLEKSANDER – UKRAINA

  4. WOCH DANIEL – CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA

  5. ZUBRZYCKI MATEUSZ – LLKS OSOWA

  6. SAMBORSKI ARKADIUSZ – LUKS MGOSIR KORFANTÓW

  7. SOBAS JACEK – POLITECHNIKA OPOLSKA

  8. PIOTROWSKI PIOTR

  9. RYSZEWSKI JACEK – SP 1 W NYSIE

  10. BOGDAŁ PAWEŁ – MIĘDZYGÓRZE

  11. MACJON MARCIN – JUVENIA GŁUCHOŁAZY

  12. KLIMCZAK MIKOŁAJ – JUVENIA GŁUCHOŁAZY

  13. PTAK MICHAŁ – MGOKSIR ZDZIESZOWICE

  14. PATERAK MATEUSZ – JUVENIA GŁUCHOŁAZY

  15. KRAJCZY ARNOLD – MLUKS TECHNIK KOMORNO

  16. KADŁUCZKA JAN – CROSS KRAPKOWICE

  17. MISA BARTŁOMIEJ – LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

  18. GLOMBIK DASTIN – MLUKS TECHNIK KOMORNO

  19. MAZUR MATEUSZ – JUVENIA GŁUCHOŁAZY

  20. PIERÓG PAWEŁ – JUVENIA GŁUCHOŁAZY

  21. CZARNY JULIAN – GIMNAZJUM KORFANTÓW

  22. BIELIŃSKI ARTUR – PRZYSZOWICE

  23. BIELAWSKI BARTŁOMIEJ – GIMNAZJUM K – KOŹLE

  24. SULIKOWSKI SEBASTIAN – GIMNAZJUM KORFANTÓW

  25. WENCEL TOMASZ – PG NR 5 K – KOŹLE

  26. METEL KAMIL – PSG NR 5 K – KOŹLE

  27. KAMIŃSKI MICHAŁ – PSG NR 5 K – KOŹLE

  28. ZIELIŃSKI OSKAR – PSG NR 5 K – KOŹLE

BIEG GŁÓWNY

KOBIETY


  1. HRYHORYEUA NATALIA – BIAŁORUŚ

  2. NIEWIEDZIAŁ BARBARA – LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

  3. MUDUNYTSIA TATIANA – UKRAINA

  4. PAKOSZ IRENA – MLUKS TECHNIK KOMORNO

  5. JENDRO JUSTYNA

  6. KŁOSIŃSKA EWA – KUŹNICA LECH.

  7. KONDYS NATALIA – LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

  8. BIELIŃSKA MONIKA – PRZYSZOWICE

  9. TRZASKOWSKA MILENA – LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

  10. GRALA MAŁGORZATA – PG BIERAWA

  11. MARKOWSKA KAROLINA – LUKS MGOKSIR KORFANTÓW

  12. BORŻANOWSKA MARTA – LUKS MGOKSIR

KORFANTÓW
: wyniki -> 2009
2009 -> Volkswagen Maraton Praha 14 2006
2009 -> Wyniki II biegu Klenczona – 15km ( Trasa bez atestu ) Dźwierzuty – Sąpłaty – Rumy
2009 -> Komunikat z XXV biegu Pokoju Rumia 20 wrzesień 2009 ni-4121-2-25/Ki/09 Kategoria dziewcząt 2000 I młodsze- 350m
2009 -> Wyniki XI perły Paprocan-25-10-2009
2009 -> ProtokóŁ Kategoria III ogólnopolski wyścigu kolarskiego „o nadwiśLAŃSKĄ wstęGĘ”
2009 -> Xxxiv międzynarodowy Bieg "o istebniański Bruclik" 02. 2009 Istebna Kubalonka
2009 -> Ii maraton Lubsko 2009-09-20 05. 09. 2009r. Lista zawodnikóW
2009 -> Komunika t z ogólnopolskich masowych biegach przełajowych o puchar wójta gminy iłowo-osada „ XXIII cross henryka szordykowskiego rozegranych w dniu 18. 04. 2009r. Narzym
2009 -> Lista startowa
2009 -> Nothing International Classic Maraton




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna