Komunika t międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 16-17. 09. 2006 r. Zamość, stadion osiR ul. Królowej Jadwigi 8 Kierownictwo



Pobieranie 71.28 Kb.
Data03.05.2016
Rozmiar71.28 Kb.



K O M U N I K A T

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
16-17.09.2006 r. Zamość, stadion OSiR ul. Królowej Jadwigi 8

Kierownictwo: Polski Związek Lekkiej Atletyki

Organizacja: KS „Agros” Zamość” ul. Królowej Jadwigi 8

Kierownictwo zawodów:

SG zawodów: Krzysztof Pszenniak

Komisja Odwoławcza: Edward Wiśniewski

Izydor Wiejak (Lublin)

Jarosław Jutkiewicz (Suwałki)

Starter: Kazimierz Żabniak

Spiker: Konrad Firek

Wiatromierz: Zofia Sobieszczańska

Ważenie sprzętu: Jerzy Jakowski

Sekretariat: Jerzy Wierzchowski


Pomiar czasu: aparatura „slandi” sprzężona z pistoletem startowym + fotocele i tablica „biegnący czas”.
I dzień zawodów (16. 09.2006 r. – sobota)

Młot kobiet (Strz.. – Zbigniew Kierepa)

1. Borowska Anna 92 Wisła Puławy 49,26 3

2. Maciejczyk Aleksandra 91 Wisła Puławy 47,15 2

3. Kurszewska Paula 91 MOKS Słoneczny Stok 38,18 2

4. Filipkowska Magdalena 92 Podlasie Białystok 34,67 1

5. Płocharz Monika 91 AZS UMCS Lublin 25.78 1

6. Holc Katarzyna 91 AZS UMCS Lublin 24,92 1

7. Niedzielska Karolina 91 Prefbet Śniadowo 20,81 1

8. Milewska Karolina 91 Prefbet Śniadowo 12,96 1
300 ppł. Kobiet (SGB Antoni Turzyniecki)

Seria I


1. Polińska Izabela 92 Bojary Białystok 48.93 3

2. Maliszewska Monika 92 Bojary Białystok 49.95 1

3. Urban Justyna 91 Podlasie Białystok 50.24 1

4. Marczyk Urszula 92 Bojary Białystok 51.32 1

5. Targońska Emilia 91 Juvenia Białystok 52.19 1

6. Zdanuczyk Sylwia 91 Podlasi Białystok 52.89

Seria II

1. Paszkiewicz Ewa 91 Podlasie Białystok 49.21 2

2. Wasilewska Martyna 91 Agros Zamość 49.62 2

3. Rak Magdalena 91 Agros Zamość 49.81 1

4. Jarecka Paulina 91 Juvenia Białystok 53.49

300 m ppł. Mężczyzn (SGB A. Turzyniecki)

Seria I


1. Nowak Wojciech 92 Bojary Białystok 42.54 2

2. Pogorzewski Kamil 92 Prefbet Śniadowo 43.13 1

3. Tomczak Ernest 91 Podlasie Białystok 43.59 1

4. Gąsiewski Kamil 92 Prefbet Śniadowo 43.79 1

5. Sulkiewicz Dawid 92 LUKL Łomża 45.74 1

6. Jabłoński Wojciech 91 Słoneczny Stok Białystok 45.97

Seria II

1. Korzeniecki Michał 91 Bojary Białystok 39.95 3

2. Urbanowicz Tomasz 91 Słoneczny Stok Białystok 42.78 2

3. Pogorzelski Grzegorz 91 Prefbet Śniadowo 45.14 1

4. Wierzbicki Rafał 92 Bojary Białystok 45.97

5. Miedźwiedź Patryk 92 Agros Zamość 47.25

6. Juchnicki Rafał 91 Bojary Białystok 49.46
Kula mężczyzn (SGRz. – Dariusz Piróg)

1. Beret Kamil 91 MOKS Słoneczny Stok 15,18 3

2. Modzelewski Maciej 91 Prefbet Śniadowo 14,82 2

3. wiśniewski Jacek 91 Żak Biała Podlaska 14,71 2

4. Budnik Sebastian 92 Podlasie Białystok 13,38 1

5. Murawski Mariusz 91 Prefbet Śniadowo 12,95 1

6. Gardocki Artur 91 LUKL Łomża 12,26 1

7. Zawiślak Radosław 91 Agros Zamość 12,08 1

8. Kochański Wojciech 91 Wisła Puławy 11,58 1

9. Jakowski Wojciech 91 Agros Zamość 10,54

10. Madera Rafał 91 Agros Zamość 10,49

11. Borowiec Dominik 92 Start Lublin 10,28

12. Iliaszuk Robert 92 MOKS Słoneczny Stok 10,26

13. Zdrodowski Wojciech 91 Prefbet Śniadowo 9,54

14. Czernik Szymon 92 Start Lublin 8,13

600 m kobiet (SGB –Antoni Turzyniecki)
Seria I

1. Mach Angelika 91 Znicz Biłgoraj 1:38.91 2

2. Jurewicz Irena 91 LUKS Hańcza Suwałki 1:39.53 2

3. Prudaczuk Patrycja 92 Żak Biała Podlaska 1:40.53 1

4. Ogórek Sylwia 91 Agros Zamość 1:41.31 1

5. Pawłowska Marta 92 MULKS Terespol 1:42.34 1

6. Remisiewicz Martyna 91 Podlasie Białystok 1;44.13 1

7. Chomiuk Klaudia 92 Żak Biała podlaska 1:46.35

8. Kurzępa Renata 91 Agros Zamość 1:48.00

9. Samojło Justyna 92 Podlasie Białystok 1:50.69

10. Kurzyna Aneta 92 Podlasie Białystok 1:51.62

11. Pieńko Agata 92 Żak Biała Podlaska 1:54.61

12. Szwałek Marta 92 UKS Międzyrzecka Trójka 1:55.90

Seria II


1. Harasimowicz Eliza 91 LUKS Hańcza 1:37.82 3

2. Zaręba Magda 92 Podlasie Białystok 1:44.74 1

3. Trzaskalska Justyna 92 MULKS Terespol 1:45.40

4. Siennika Magdalena 93 Orion Międzyrzec Podl. 1:47.47 pk

5. Szczęsna Katarzyna 91 MKS Olimp Parczew 1:48.63

6. Bojarczuk Paulina 92 MKS Unia Hrubieszów 2:01.27


600 m mężczyzn (SGB –Antoni Turzyniecki)

Seria I


1. Dac Marek 91 MULKS Terespol 1:28.06 2

2. Siluk Sławomir 91 Żak Biała Podlaska 1:28.10 1

3. Wesołowski Michał 91 Agros Zamość 1:28.15 1

4. Kossakowski Kamil 91 LUKL Łomża 1:28.20 1

5. Januszewski Mateusz 91 Podlasie Białystok 1:29.30 1

6. Szewczyk Karol 91 Prefbet Śniadowo 1:30.45 1

7. Proc Bartosz 91 AZS UMCS Lublin 1:42.68

8. Frańczuk Damian 91 UKS Międzyrzecka Trójka 1:49.09

9. Kryński Daniel 91 UKS Międzyrzecka Trójka 1:49.99

Kurzępa Damian 92 Agros Zamość DNS

Pakuła Szymon 91 Agros Zamość DNS

Seria II


1. Jamiołkowski Grzegorz 91 Prefbet Śniadowo 1:26.06 3

2. Pul Marcin 91 Podlasie Białystok 1:26.96 2

3. Belowski Mateusz 91 Agros Zamość 1:33.97

4. Kasperek Damian 91 MKS Start Lublin 1:35.54

5. Chodorowski Tomasz 92 Prefbet Śniadowo 1:36.73

6. Blacha Piotr 91 MKS Unia Hrubieszów 1:38.74

7. Wysokiński Hubert 91 UKS Międzyrzecka Trójka 1:45.17

8. Romaniuk Dariusz 91 UKS Międzyrzecka Trójka 1:49.93



100 m kobiet (SGB – Antoni Turzyniecki)

Seria I (0.0)

1. Konopko Klaudia 92 Bojary Białystok 13.16 3

2. Łabutis Laura 91 LUKS Hańcza 13.20 2

3. Popowska Ewelina 91 LUKS Hańcza 13.25 1

4. Charyło Karolina 92 Podlasie Białystok 13.68 1

5. Smalej Agnieszka 91 AZS UMCS Lublin 13.88

6. Chomontowska Angelika 91 Agros Chełm 13.90

7. Pietruch Agnieszka 91 Agros Zamość 14.43

8. Całuch Agnieszka 92 Agros Zamość 14.64

Seria II (0.0)

1. Turynowicz Paulina 91 LUKS Hańcza 13.80 1

2. Kurza Jolanta 91 Podlasie Białystok 13.93

3. Rzepniewska Kamila 92 Bojary Białystok 13.97

4. Kusiak Anna 91 Agros Zamość 14.28

5. Cep Agata 92 UKS Międzyrzecka Trójka 15.55

Seria III (0.0)

1. Nasiłkowska Agnieszka 92 Podlasie Białystok 13.34 1

2. Kamasz Anna 92 UKS Międzyrzecka Trójka 14.40

3. Skrzyńska Katarzyna 92 Agros Zamość 14.53

4. Sokół Weronika 91 UKS Międzyrzecka Trójka 15.37

5. Głyszyńska Paulina 91 UKS Międzyrzecka Trójka 15.42

6. Petruczenko Iza 91 UKS Międzyrzecka Trójka 16.97

Wiśniewska Sylwia 91 MKS Żak Biała Podlaska DNS

Seria IV (0.0)

1. Maksimowicz Agnieszka 91 LUKS Hańcza 13.72 1

2. Iwańczuk Magdalena 91 MKS Olimp Parczew 14.28

3. Kasianiuk Paulina 92 UKS Międzyrzecka Trójka 14.44

4. Chalimoniuk Karolina 92 UKS Międzyrzecka Trójka 15.02

5. Korgol Patrycja 92 UKS Międzyrzecka Trójka 15.16

6. Guzowska Jowita 92 UKS Międzyrzecka Trójka 15.21

7. Czornak Dominika 91 MKS Olimp Parczew 15.30

Charyło Karolina 92 Podlasie Białystok DNS

Seria V (0.0)

1. Matejek Monika 92 UKS Międzyrzecka Trójka 14.94

2. Paczuska Katarzyna 93 UKS Międzyrzecka Trójka 15.17

3. Męczyńska Izabela 93 UKS Międzyrzecka Trójka 15.21

4. Stefaniuk Marta 92 UKS Międzyrzecka Trójka 15.48

5. Głęboka Natalia 93 UKS Międzyrzecka Trójka 15.69

6. Okrasa Karolina 93 UKS Międzyrzecka Trójka 17.73 pk

Seria VI (0.0)

1. Szczęk Aleksandra 92 MKS Unia Hrubieszów 13.20 2

2. Ćwik Paulina 92 Agros Zamość 14.44

3. Rogal Anita 93 UKS Międzyrzecka Trójka 16.32 pk


100 m mężczyzn (SGB – Antoni Turzyniecki)

seria I (0.0)

1. Backiel Łukasz 91 Bojary Białystok 11.72 2

2. Baczewski Krzysztof 91 Prefbet Śniadowo 11.95 2

3. Janucik Mariusz 91 Podlasie Białystok 12.43 1

4. Sikora Jakub 92 Agros Chełm 12.58 1

5. Zwolan Krystian 92 Agros Zamość 12.82

6. Drozd Sławomir 91 MKS Olimp Parczew 13.24

Pluta Michał 92 AZS UMCS Lublin DNS

Seria II (0.0)

1. Kossakowski Grzegorz 91 Podlasie Białystok 11.37 3

2. Bąk Patryk 92 MKS Agros Chełm 12.40 1

3. Wołoszyn Przemysław 91 MKL Nefryt Lubartów 12.73

4. Cep Piotr 91 UKS Międzyrzecka Trójka 12.95

5. Dębski Tomasz 91 Agros Zamość 12.99

6. Kłosowski Marek 91 UKS Międzyrzecka Trójka 13.68

Rutkowski Adrian 91 Bojary Białystok DNS

Malinowski Sylwester 91 Prefbet Śniadowo DNS

Seria III (0.0)

1. Milaniuk Damian 92 MKS Olimp Parczew 12.43 1

2. Harasimowicz Mariusz 92 Bojary Białystok 12.54 1

3. Szafraniuk Hubert 91 UKS Międzyrzecka Trójka 12.74

4. Kulikowski Mateusz 91 UKS Międzyrzecka Trójka 13.96

Seria IV (0.0)

1. Sadowisk Damian 91 Prefbet Śniadowo 12.69

2. Romański Łukasz 91 UKS Międzyrzecka Trójka 12.99 pk

3. Osiej Łukasz 92 UKS Międzyrzecka Trójka 13.53 pk

4. Hołoweńko Wojciech 93 UKS Międzyrzecka Trójka 13.69 pk


Oszczep mężczyzn (SGrz. – Dariusz Piróg)

1. Poniatowski Mateusz 92 LUKS Hańcza 57,17 3

2. Hołubowicz Michal 91 LUKS Hańcza 54,67 2

3. Szalecki Krzysztof 91 Podlasie Białystok 53.27 2

4. Hut Rafał 91 Narew Łomża 48,50 1

5. Bogusz Daniel 91 Podlasie Białystok 46,01 1

6. Szopa Bartosz 91 Agros Zamość 39,75 1

7. Komosa Jarosław 90 Podlasie Białystok 36,71 1

8. Sićko Kamil 92 Podlasie Białystok 35,31 1

9. Hamerski Piotr 92 Gimn. 1 Zamość 29,98


Wzwyż kobiet (SGS – Monika Turczyn

1. Sobuń Justyna 91 LUKS Hańcza Suwałki 160 3

2. Kimszal Ewelina 91 LUKS Hańcza Suwałki 150 2

3. Kasprzycka Ewelina 91 Wisła Puławy 150 2

4. Hut Karolina 92 Narew Łomża 145 1

5. Staszkiewicz Aleksandra 91 LUKS Hańcza Suwałki 145 1

6. Hołownia Karolina 91 Podlasie Białystok 145 1

7. Sanik Justyna 92 Podlasie Białystok 145 1

8. Łukaszewska Magdalena 92 Agros Chełm 140 1

9= Wąsik Sylwia 91 Wisła Puławy 140

9= Kołtuniał Kamila 91 Agros Zamość 140

11. Radzikowska Karolina 91 Wisła Puławy 140

12. Pyś Katarzyna 92 Agros Zamość 130

Kowalczyk Joanna 92 Agros Zamość b.w n.kl.


Wzwyż mężczyzn (SGS – Monika Turczyn)

1. Kozieł Paweł 91 Wisła Puławy 175 3

2. Dryk Mateusz 91 Wisła Puławy 170 2

3. Trusiewicz Adam 91 Bojary Białystok 170 2

4. Dajneka Paweł 91 Żak Biała Podlaska 170 1

5. Smarkasz Mare3k 92 Podlasie Białystok 165 1

6. Hut Rafał 91 Narew Łomża 160 1

7. Babulewicz Damian 92 Prefbet Śniadowo 150 1


2000 m mężczyzn (SGB – A. Turzyniecki)

1. Stefaniec Mateusz 91 AZS UMCS Lublin 6:02.65 3

2. Tyszkiewicz Erwin 91 LKS Agros Rejowiec 6:02.70 2

3. Kamiński Artur 91 LUKS Hańcza 6:08.09 2

4. Nakielski Piotr 91 Agros Chełm 6:09.20 1

5. Rydzewski Tomasz 91 Prefbet Śniadowo 6:15.62 1

6. Szpakowski Wojciech 91 Podlasie Białystok 6:16.53 1

7. Buczak Rafał 92 Agros Zamość 6:27.34 1

8. Bibułek Krzysztof 91 Agros Zamość 6:45.19 1

Chiliński Dawid 91 Agros Zamość DNF


Dysk kobiet (0,75) SGRz. – Zbigniew Kierepa)

1. Raciborska Małgorzata 91 Podlasie Białystok 42,18 3

2. Żebrowska Magda 91 Narew Łomża 38,08 2

3. Diemanowicz Paula 91 MOKS Słoneczny Stok 32,97 2

4. Portka Katarzyna 91 Agros Zamość 31,20 1

5. Raciborska Katarzyna 92 Podlasie Białystok 30,97 1

6. Czupryńska Urszula 92 Bojary Białystok 28,29 1

7. Sapieżyńska Katarzyna 91 MOKS Słoneczny Stok 24,01 1

8. Kibil Aleksandra 91 Wisła Puławy 23.10 1

9. Kawala Nikola 92 Agros Zamość 21,85

10. Sabal Magdalena 91 Agros Zamość 21,25

11. Nosek Żaneta 92 Jaguary Miastkowo 20,81

12. Flak Katarzyna 92 Agros Zamość 19,70

13. Dąbrowska Angelika 92 Agros Zamość 18,13

14. Belfer Monika 91 Wisła Puławy 17,16

15. Plaga Izabela 91 LUKS Hańcza 15,63



Chód 5 km mężczyzn (SGCh – Wojciech Swatowski)

1. Miastkowski Mateusz 92 Bojary Białystok 29:45.20 3

2. Kozłowski Przemysław 92 Prefbet Śniadowo 29:54.24 2

3. Stańczuk Adrian 92 Prefbet Śniadowo 29:54.36 2

4. Kuropatwa Karol 92 Bojary Białystok 30:19.07 1

5. Stępniak Mateusz 92 Agros Zamość 33:28.76 1

6. Magryta Piotr 91 Agros Zamość 33;44.99 1

7. Gąsowski Adam 92 Prefbet Śniadowo 36:20.21 1

Gawryluk Łukasz 91 MKS Żak Biała Podlaska DNS

II dzień zawodów (17.09.2006 r. – niedziela)
100 m ppł. (SGB Antoni Turzyniecki)

Seria I (+0.1)

1. Urban Justyna 91 Podlasie Białystok 16.51 2

2. Konopno Klaudia 92 Bojary Białystok 17.40 1

3. Paszkiewicz Ewa 91 Podlasie Białystok 17.45 1

4. Maliszewska Monika 92 Bojary Białystok 17.55 1

5. Marczyk Urszula 92 Bojary Białystok 18.23 1

6. Staszkiewicz Aleksandra 91 LUKS Hańcza Suwałki 19.15

Seria II ( 0.1)

1. Charyło Karolina 92 Podlasie Białystok 15.51 3

2. Sobuń Justyna 91 LUKS Hańcza Suwałki 16.88 2

3. Zdanuczyk Sylwia 91 Podlasie Białystok 18.23 1

4. Polińska Izabela 92 Bojary Białystok 18.61

5. Pietruch Agnieszka 91 Agros Zamość 18.84

6. Łukaszewska Magdalena 92 Agros Chełm 19.51
110 m ppł. (SGB – Antoni Turzyniecki)

Seria I (0.0)

1. Korzecki Michal 91 Bojary Białystok 14.95 3

2. Urbanowicz Tomasz 91 Słoneczny Stok Białystok 16.15 2

3. Juchnicki Rafał 91 Bojary Białystok 16.35 2

4. Jabłoński Wojciech 91 Słoneczny Stok Białystok 18.31 1

Sulkiewicz Mariusz 92 LUKŁ Łomża DNS

Seria II (0.0)

1. Nowak Wojciech 92 Bojary Białystok 17.92 1

2. Mojsa Mariusz 91 Prefbet Śniadowo 18.07 1

3. Wierzbicki Rafał 92 Bojary Białystok 19.27 1

Pogorzelski Grzegorz 91 Prefbet Śniadowo DNS


300 m kobiet (SGB –Antoni Turzyniecki)

Seria I


1. Pyś Katarzyna 92 Agros Zamość 43.42 2

2. Rzepniewska Kamila 92 Bojary Białystok 44.42 1

3. Lubowidcka Emilia 92 Prefbet Śniadowo 45.13 1

4. Kasimowicz Agnieszka 91 LUKS Hańcza 45.80

5. Turynowicz Paulina 91 LUKS Hańcza 46.95

6. Starzyńska Anna 92 Start Lublin 47.61

Seria II

1. Trykacz Aleksandra 92 MUKS Orion Międzyrzec Podl. 42.42 3

2. Zwierzyniecka Ewa 91 Podlasie Białystok 44.91 1

3. Rycak Wiktoria 92 Agros Zamość 45.39

4. Kamasz Anna 92 UKS Międzyrzecka Trójka 48.60

5. Hoły Aleksandra 92 Bojary Białystok 51.17

Seria III

1. Bak Diana 91 LKS Znicz Biłgoraj 43.23 2

2. Nasilkowska Agnieszka 92 Podlasie Białystok 44.92 1

3. Filipek Klaudia 92 Wisła Puławy 46.47

4. Kasianiuk Paulina 92 UKS Międzyrzecka Trójka 50.87

Seria IV


1. Szczęk Aleksandra 92 MKS Unia Hrubieszów 43.73 1

2. Chomontowska Angelika 91 Agros Chełm 46.28

3. Piasecka Ilona 92 MKS Olimp Parczew 48.92

4. Sreberka Karola 92 Wisła Puławy 49.50

5. Korgol Patrycja 92 UKS Międzyrzecka Trójka 49.55

Seria V


1. Kasprowicz Aleksandra 92 MKS Unia Hrubieszów 46.92

2. Kardasz Aleksandra 91 MKS Unia Hrubieszów 47.58

3. Sobianek Elżbieta 92 Olimp Parczew 49.63

4. Paczuska Katarzyna 93 UKS Międzyrzecka Trójka 52.36 pk

Seria VI

1. Filipek Sylwia 93 Wisła Puławy 48.60 pk

2. Męczyńska Izabela 93 UKS Międzyrzecka Trójka 53.01 pk

3. Rogal Anita 93 UKS Międzyrzecka Trójka 54.82 pk

4. Głęboka Natalia 93 UKS Międzyrzecka Trójka 54.88 pk
300 m mężcyzn (SGB –Antoni Turzyniecki)

Seria I


1. Kossakowski Grzegorz 91 Podlasie Białystok 36.66 3

2. Backiel Łukasz 91 Bojary Białystok 38.01 2

3. Waga Bartłomiej 91 Agros Zamość 38.32 2

4. Sikora Jakub 92 MKS Agros Chełm 39.93 1

Seria II

1. Ciężar Bartosz 91 MKS Start Lublin 39.25 1

2. Mazurek Łukasz 92 AZS AWF Biała Podl. 39.57 1

3. Marczyk Andrzej 91 AZS UMCS Lublin 39.95 1

4. Fiedoruk Łukasz 92 Bojary Białystok 41.23

5. Romański Łukasz 91 UKS Międzyrzecka Trójka 41.85

Seria III

1. Wołoszyn Przemysław 91 MKL Nefryt Lubartów 39.96 1

2. Bąk Patryk 92 Agros Chełm 40.14

3. Szafraniuk Hubert 91 UKS Międzyrzecka Trójka 42.45

Seria IV

1. Marek Dawid 91 Prefbet Śniadowo 40.62

2. Puszczyk Paweł 91 AZS UMCS Lublin 41.12

3. Małyszek Sebastian 91 Agros Zamość 41.81

4. Wojciechowski Adrian 91 UKS Międzyrzecka Trójka 43.40
Kula kobiet (SGRz. Dariusz Piróg)

1. Żebrowska Magda 91 Narew Łomża 13,25 3

2. Olędzka Joanna 91 AZS AWF Biała Podlaska 11,83 2

3. Raciborska Małgorzata 91 Podlasie Białystok 11,40 2

4. Raciborska Katarzyna 92 Podlasie Białystok 11,21 1

5. Borowska Anna 92 Wisła Puławy 10,65 1

6. Portka Katarzyna 91 Agros Zamość 10,20 1

7. Kuszewska Paula 91 MOKS Słoneczny Stok 9,59 1

8. Maciejczyk Aleksandra 91 Wisła Puławy 9,50 1

9. Czarnacka Marlena 91 Żak Biała Podlaska 9,15

10. Sabal Magdalena 91 Agros Zamość 9,11

11. Dziemanowicz Paula 91 MOKS Słoneczny Stok 9,05

12. Czupryńska Urszula 92 Bojary Białystok 8,25

13. Filipkowska Magdalena 92 Podlasie Białystok 8,14

14. Wachulik Magdalena 91 Olimp Parczew 7,98

15. Kusiek Anna 91 Agros Zamość 7,49

16. Kaźmieruk Patrycja 91 UKS Międzyrzecka Trójka 7,41

17. Górniak Wioletta 91 Agros Zamość 7,38



Oszczep kobiet (Strz.. – Dariusz Piróg)

1. Lenczewska Żaneta 92 Prefbet Śniadowo 31,68 3 pkt.

2. Gozdek Gabriela 91 AZS UMCS Lublin 30,28 2

3. Dąbrowska Angelika 92 Agros Zamość 28,39 2

4. Nosek Żaneta 92 UKS Jaguary Miastkowo 28,38 1

5. Flak Katarzyna 92 Agros Zamość 26,77 1

6. Plazga Izabela 91 LUKS Hańcza Suwałki 26,23 1

7. Piech Joanna 91 Podlasie Białystok 25,83 1

8. Holc Katarzyna 91 AZS UMCS Lublin 25,67 1

9. Olech Marta 91 Agros Zamość 23,68

10. Wiejak Marlena 91 Wisła Puławy 23,67

11. Kimszal Ewelina 91 LUKS Hańcza Suwalki


Młot mężczyzn (4,0 kg) SGRz.. – Zbigniew Kiereja)

1. Borowiec Dominik 92 Start Lublin 47,37 3

2. Kochański Wojciech 91 Wisła Puławy 43,32 2

3. Zdrodowski Wojciech 91 Prefbet Śniadowo 39,26 2

4. Sewastianowicz Paweł 91 Podlasie Białystok 33,55 1

5. Pogorzelski Grzegorz 91 Prefbet Śniadowo 32,76 1

6. Zając Grzegorz 92 AZS UMCS Lublin 31,18 1

7. Cwalina Michał 91 LUKŁ Łomża 23,42 1

8. Czułowski Wieńczysław 91 AZS UMCS Lublin 19,66 1

9. Czarnecki Igor 92 Wisła Puławy 14,88


W dal kobiet (SGS – Anna Krzyszczuk)

1. Łabutis Laura 91 LUKS Hańcza 4,97 (0.2) 3

2. Śmiarowska Marta 91 Narew Łomża 4,77 (0.1) 2

3. Dworakowska Natalia 91 Podlasie Białystok 4,71 (0.0) 2

4. Konopna Adrianna 92 Narew Łomża 4,70 (0.3) 1

5. Smalej Agnieszka 91 AZS UMCS Lublin 4,59 (0.2) 1

6. Pomowska Ewelina 91 LUKS Hańcza 4,55 (0.0) 1

7. Babińska Joanna 92 Narew Łomża 4,53 (0,1) 1

8. Czumer Tamara 91 UKS Międzyrzecka Trójka 4,37 (0.4) 1

9. Kusak Anna 92 Agros Zamość 4,30 (0.0)

10. Wąsik Sylwia 91 Wisła Puławy 4,22 (0.5)

11. Wasilewska Martyna 91 Agros Zamość 4,18 (0.0)

12. Kasprzycka Ewelina 91 Wisła Puławy 4,09 (0.1)

13. Matejek Monika 92 UKS Międzyrzecka Trójka 4,08 (0.3)

14. Ćwik Paulina 92 Agros Zamość 4,04 (0.1)

15. Wojtyna Agata 92 Agros Zamość 4,00 (0.3)

16. Cep Agata 92 UKS Międzyrzecka Trójka 3,76 (0.2)

17. Stefaniuk Marta 92 UKS Międzyrzecka Trójka 3,61 (0.40



W dal mężczyzn (SGS – Anna Krzyszczuk)

1. Rentflejsz Maciej 91 AZS UMCS Lublin 6,19 (0.1) 3

2. Baczewski Krzysztof 91 Prefbet Śniadowo 5,77 (0.3) 2

3. Mogielnicki Marek 92 Narew Łomża 5,73 (0.0) 2

4. Paluch Norbert 91 Agros Zamość 5,64 (0.3) 1

5. Sadowski Damian 91 Prefbet Śniadowo 5,53 (0.0) 1

6. Szewczyk Michał 91 AZS AWF Biała Podlaska 5,42 (0.40 1

7. Chrastowski Jarosław 91 Narew Łomża 5,14 (0.50 1

8. Cep Piotr 91 UKS Międzyrzecka Trójka 5,01 (0.0) 1

9. Andrzejewski Tomasz 91 Narew Łomża 4,87 90.10

10. Drozd Sławomir 91 Olimp Parczew 4,83 (0.20

11. Dryk Mateusz 91 Wisła Puławy 4,74 (0.4)

12. Dębisk Tomasz 91 Agros Zamość 4,71 (0.0)

13. Kulikowski Mateusz 91 UKS Międzyrzecka Trójka 4,71 (0.3)

14. Milaniuk Damian 92 Olimp Parczew 4,69 (0.0)

15. Kłosowski marek 91 UKS Międzyrzecka Trójka 4,67 (0.2)

16. Osiej Łukasz 92 UKS Międzyrzecka Trójka 4,29 (0.6)

Dysk mężczyzn SGRz. Z.. Kierepa)

1. Budnik Sebastian 92 Podlasie Białystok 42,18 3

2. Poniatowski Mateusz 92 LUKS Hańcza 41,69 2

3. Sewastianowicz Paweł 91 Podlasie Białystok 41,64 2

4. Hołubowicz Michal 91 Hańcza Suwalki 39.65 1

5. Wiśniewski Jacek 91 Żak Biała podlaska 37.26 1

6. Zawislak Radosław `91 Agros Zamość 33,73 1

7. Siczko Kamil 92 Podlasie Białystok 33,26 1

8. Komosa Jarosław 91 Podlasie Białystok 29,86 1

9. Markus Marek 92 Podlasie Białystok 29,65

10= Czernik Szymon 92 Start Lublin 27,17

10= Beret Kamil 91 MOKS Słoneczny Stok 27,17

12. Bryzgiel Mateusz 92 Podlasie Białystok 24,31

13. Gardocki Artur 91 LUKL Łomża 23,86

Borowiec Dominik 92 Start Lublin 28,43 pk

Czułowski Wieńczysław 91 AZS UMCS Lublin 23,29 pk

Zając Grzegorz 92 AZS UMCS Lublin 26,25
1000 m kobiet (SGB A. Turzyniecki)

1. Dziedziech Izabela 91 LUKS Hańcza 3:00.66 3

2. Nieścior Paulina 91 LKS Znicz Biłgoraj 3:00.88 2

3. Żuk Żanna 91 Agros Zamość 3:01.33 2

4. Rogowska Ewelina 92 Prefbet Śniadowo 3:15.17 1

5. Filipik Weronika 91 ŻakBiała Podlaska 3:16.25 1

6. Herda Marlena 91 MKS Agros Chełm 3:16.90 1

7. Korzeniowska Karolina 91 AZS UMCS Lublin 3;22.12 1

8. Sosnoowska Dorota 91 Znicz Biłgoraj 3;25.84 1

9. Korniluk Ewelina 90 MUKS Orion Radzyń Podl. 3:07.43 pk

10. Korszeń Elzbieta 91 Żak Biała podlaska 3:29.97

11. Dąbrowska Magda 92 Podlasie Białystok 3:30.95

12. Podstawka Ilona 91 AZS UMCS Lublin 3:37.32

13. Herda Kinga 92 MKS Agros Chełm 3:41.14

14. Pakuła Aleksandra 93 Agros Zamość 4:05.69 pk

Bil Iwona 92 Agros Zamość DNF



1000 m mężczyzn (SGB A. Turzyniecki)
1. Woś Zbigniew 91 AZS UMCS Lublin 2:45.35 3

2. Roszko Damian 91 Podlasie Białystok 2:46.95 2

3. Skwarek Michasi 91 AZS UMCS Lublin 2:47.45 2

4. Syper Rafał 91 LUKS Hańcza 2:47.65 1

5. Osiak Mateusz 91 Orion Radzyń Podl. 2:49.76 1

6. Grabowski Mateusz 91 MKS Unia Hrubieszów 2:50.52 1

7. Filipkowski Karol 91 Prefbet Śniadowo 2:51.28 1

8. Zaręba Piotr 91 MULS Terespol 2:54.01 1

9. Łupkowski Krystian 91 LUKL Łomża 2:54.31

10. Mościcki Rafał 91 Żak Biała Podlaska 2:55.91

11. Leśko Sebastian 91 AZS UMCS Lublin 2:58.15

12. Łasocha Wojciech 91 AZS UMCS Lublin 2:58.20

13. Borecki Łukasz 91 AZS UMCS Lublin 2:59.00

14. Dziadel Sylwester 91 Podlasie Białystok 2:59.35

15. Szostakiewicz mateusz 91 Agros Zamość 2:59.79

16. Bronakowski Łukasz 91 LUKL Łomża 3:10.73

17. Szczerbinki Kamil 91 Unia Hrubieszów 3;14.35

18. Lenczewski Mateusz 92 Podlasie Białystok 3:19.94

19. Litwiniuk Kornel 92 UKS Międzyrzecka Trójka 3:36.12

20. Radzikowski Jakub 91 UKS Międzyrzecka Trójka 3:36.17


Chód 3 km kobiet (SGCh. – Wojciech Swatowski)

1. Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów 16:48.69 3

2. Goławska Iza 92 MKS Żak Biała podlaska 17:08.99 2

3. Litwiniuk Agata 91 MKS Żak Biała Podlaska 18:21.68 2

4. Linkowska Dominika 91 Podlasie Białystok 18:56.76 1

5. Rosowicz Aleksandra 91 MKS Żak Biała Podlaska 19:06.24 1

6. Kawala Sandra 92 Agros Zamość 19:18.05 1

7. Hajbos Marta 92 MKS Żak Biała Podlaska 19:42.92 1

8. Ołtuszyk Katarzyna 92 MKS Żak Biała podlaska 20:03.37 1

9. Kliza Katarzyna 92 Agros Zamość 20:29.90

10. Grabarczuk Mariola 92 Agros Zamość 20:54.13

11. Krakowska Agata 92 MKS Żaka Biała Podlaska 21:38.95

12. Najdychor Anna 92 MKS Żak Biała podlaska 21:58.15
4x100 m kobiet (SGB – A. Turzyniecki)

Seria I


1. Hańcza Suwalki 50.92 3

Łabutis L. 91. Harasimowicz , Turynowicz, Powojka E.

2. Podlasie Białystok I 51.91 2

Kurza, Paszkiewicz Paszkiewicz., Charyło , Nasiłowska A.

3. UKS Bojary Białystok 52.87 2

Marczyk U. Polińska J. Konopno K. Rzepniewska K.

4. Podlasie Białystok II 53.41 1

Zwierzyńska . remiszewska, Urban, Dworakowska,

5. Agros Zamość (III) 53.70 1

Kusiak A. , Górniak, Pietruch A. Rak M.

6. Agros Zamość II 54.39 1

Ogórek S. 91, Żuk Ż. 92, Wasilewska M. 91, Rycak W. 92


Seria II

1. Agros Zamość I 54.86 1

Skrzyńska, Pyś K., Kurzępa R., Całuch I.
2. UKS Międzyrzecka Trójka 56.98 1

Kamasa A. 91, Halimoniuk K. 92, Guzowska , A. 92, Kasianiuk P. 91


3. Prefbet Śniadowo 57.30

Milewska K. Lubowicka E. Lanczewska Ż. Rogowska E.

4 MKS Olimp Parczew 57.98

4x100 m mężczyzn SGB (A. Turzyniecki)
1. Podlasie Białystok 46,81 2

Janocie M., Kossakowski G., Tomczak E., Pul M.

2. UKS Bojary II 49.15 1

Fiedoruk Ł., Trusiewicz A., Nowak W., Wierzbicki R.

3. Narew Łomża 50.42 1

(brak danych)

4. Prefbet Śniadowo II 50.82

Pogorzelski K. , Babulewicz D., Zdrodowski W., Sadowski Sadowisk.

5. Prefbet Śniadowo III 50.93

Szewczyk K., Chodorwoski T., Filipkowski K., Mojsa M.

Seria II

1. UKS Bojary I 45.97 3

Juchnicki R., Baskiel l., Korzeniewski M. Harasimowicz.

2. Prefbet Śniadowo ( I zespół) 47.42 2

Pogorzelski G., Jamiałkowski G., Gosiewski K., Baczewski K.

3. AZS UMCS Lublin 47.99 1

brak danych

4. Agros Zamość I 49.10 1

Miedźwiedź (P)Waga B., Szopa B. Zwolan (K)

5. UKS Międzyrzecka Trójka 50.67 1

Romański, Osiej, Szafraniuk, Cep P.

6. Hańcza Suwałki 51.24

Brak danych

Punktacja klubowa
1. Podlasie Białystok 64 pkt

2. Bojary Białystok 41 pkt

3. Hańcza Suwałki 40 pkt

4. Prefbet Śniadowo 36 pkt

5. Agros Zamość 29 pkt

6. AZS UMCS Lublin 22 pkt

7. Wisła Puławy 18 pkt

8. Narew Łomża 16 pkt

9. Słoneczny Stok 14 pkt

Żak Biała Podlaska 14 pkt

11. Unia Hrubieszów 7 pkt

12. Agros Chełm 6 pkt

LUKL Łomża 6 pkt

14. MULKS Terespol 4 pkt

Orion Radzyń Podlaski 4 pkt

Start Lublin 4 pkt

AZS AWF Biała Podlaska 4 pkt

Międzyrzecka Trójka 4 pkt

19. Agros Rejowiec 2 pkt

20. Olimp Parczew 1 pkt

Juvenia Białystok 1 pkt

Jaguary Miastkowo 1 pkt

Nefryt Lubartów 1 pkt

Klasyfikacja Województw:
1. Woj. Podlaskie 219 pkt

2. Woj. Lubelskie 127 pkt



ORGANIZATOR: KS AGROS






©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna