Komunikat końcowy wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych



Pobieranie 85.18 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar85.18 Kb.
KOMUNIKAT KOŃCOWY
Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych
Nysa 20.04.2007

Sędzia główny - mgr Bożena Hasij- Domagała

Kierownik zawodów - mgr Barbara Maroszek

Spiker - mgr Jan Satora

Starter - mgr Jan Macjon

Sekretariat - mgr Anna Pasker

Trasa zawodów - mgr Agata Szewczyk
klasa 2EH

Kierownik mety - mgr Wiesław Niziołek

Obsługa komputerowa - Anita Guzdek, Marta Łasica

Komisja nagród - Małgorzata Górska, Karina Gąsiorek

Komisja techniczna, obsługa sędziowska - sędziowie PZLA
uczniowie szkoły Policealnej Nr1 w Nysie, młodzieżowi sędziowie LA

Zabezpieczenie medyczne - ratownicy WOPR

Organizator:

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Opolu

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie

MKS Ekonomik Nysa
Starostwo Powiatowe Nysa

Dziękujemy także sponsorom:

ALKOR” Pan Wiesław Świderski

CUKRY NYSKIE” Pani Stanisława Miza

którzy ufundowali nagrody.


Nagrody wręczali:
wiceprzewodniczący WSZS- Włodzimierz Gos
Burmistrz Miasta i Gminy Nysa –Jolanta Barska


Przedstawiciel Kuratorium Oświaty- Zdzisław Baran

Dyrektor ZSE Nysa- Alicja Gajek

Wicedyrektor ZSE- Małgorzata Podlas

Wicedyrektor ZSE- Mariola Szewczyk

Dyrektor NOR- Mirosław Aranowicz

Wicestarosta Powiatu Nyskiego- Jerzy Dunaj

Naczelnik Wydziału Edukacji Publicznej Kultury, Sportu Turystyki Starostwa Powiatowego Nysie- Kazimierz Darowski

Sędzia Główny zawodów- Bożena Hasaj- Domagała

WYNIKI:
DZIEWCZĘTA SZKOŁA PODSTAWOWA



  1. PSP Bukowie

op. Arkadiusz Kacprzak czas: 19’02


    1. Emilia Krysztofiak

    2. Angelika Wojciechowska

    3. Dorota Franczak

    4. Olga Gulbińska

    5. Sabina Zborowska

    6. Marta Bochenek

    7. Katarzyna Suchart

    8. Paulina Bednarz




  1. SP 4 Namysłów z Oddziałem Integracyjnym w Namysłowie

op. Zygmunt Mikuśkiewicz czas: 19’11


    1. Justyna Burkiewicz

    2. Anna Maryniak

    3. Aleksandra Wójciak

    4. Iwona Łącka

    5. Magda Płaczek

    6. Joanna Łopion

    7. Patrycja Wróbel

    8. Magda Bukowska




  1. PSP Nr 2 Olesno

op. Beata Małecka czas: 19’14


    1. Kamila Pietrzak

    2. Ilona Woźny

    3. Ramona Skowronek

    4. Monika Karzec

    5. Beata Małeska

    6. Angelika Wilczek

    7. Małgorzata Górska

    8. Agnieszka Antonowicz




  1. PSP 2 Głuchołazy

op. Tomasz Łacny czas: 19’21



  1. SP 2 Opole

op. Mirosław Śnigorski czas:19’44


  1. PSP 1 Krapkowice

op. Ewa Dyla czas: 19’52


  1. PSP Idzikowice

op. Iwona Zielińska czas:20’12


  1. PSP Izbicko

op. Arkadiusz Pyton czas: 20,14


  1. SP 1 Wołczyn

op. Mirosław Kelniarz czas: 20’20
10 PSP 15 Opole

op. Grażyna Presz czas: 20’21





  1. SP 1 Głuchołazy

Op. Jan Macjon czas: 20’23


  1. SP Lisięcice

Op. Piotr Kowalczyk czas:20’30



  1. SP 1 Nysa

Op. Jacek Ryszewski czas: 20’59


  1. PSP 3 Prudnik

Op. Urszula Ciepielowska czas: 21’03


  1. PSP 6 Kędzierzyn – Koźle

Op. Piotr Lema czas: 21’10

CHŁOPCY SZKOŁA PODSTAWOWA


  1. SP 4 Namysłów

Op. Janusz Czapla czas: 17’13


    1. Krzysztof Panek

    2. Witold Prosiak

    3. Bartłomiej Adrian

    4. Karol Dyszlewski

    5. Jan Wyspiański

    6. Szymon Kostrzewa

    7. Miłosz Wilczyński

    8. Tomasz Hinbroch




  1. PSP 1 Krapkowice

Op. Andrzej Krajka czas: 17’31


    1. Dawid Szkoda

    2. Radosław Martyna

    3. Patryk Donitza

    4. Mateusz Tuora

    5. Łukasz Babiak

    6. Łukasz Szetela

    7. Jordan Szelwach

    8. Dawid Mehlich



  1. PSP 1 Głuchołazy

Op. Jan Macjon czas: 18’01


    1. Patryk Wróbel

    2. Grzegorz Cieśla

    3. Adrian Ludwiniak

    4. Szymon Ludwiniak

    5. Marek Plichowski

    6. Łukasz Sokołowski

    7. Przemek Maciejko

    8. Andrzej Mierzwa




  1. SP Idzikowice

Op. Iwona Zielińska czas: 18’15


  1. PSP Byczyna

Op. Buśko Michał czas: 18’20


  1. PSP nr 1 Nysa

Op. Jacek Ryszewski czas: 18’37


  1. PSP Tarnów Opolski

Op. Dorota Wiesner czas: 18’40


  1. PSP 5 K- Koźle

Op. Ewa Duchnowicz czas: 18’43


  1. PSP 2 Olesno

Op. Arkadiusz Panek czas: 18’45


  1. PSP 15 Opole

Op. Grażyna Presz czas:18’55


  1. PSP 1 Prudnik

Op. Witold Podwysocki czas: 19’07


  1. PSP 19 K- Koźle

Op. Roman Kołodziej czas: 19’14


  1. PSP Lisięcice

Op. Piotr Kowalczyk czas: 19’48


  1. PSP 2 Paczków

Op. Ilona Robak czas:19’57

DZIEWCZĘTA SZKOŁA GIMNAZJALNA


  1. PG 1 Głuchołazy

Op. Wiesław Niziołek czas: 23’12
1. Katarzyna Świeca

2. Mariola Fedorowska

3. Patrycja Rychlec

4. Natalia Czop

5. Agata Śliwa

6. Elżbieta Harpuna

7. Angelika Wałecka

8. Agnieszka Ciupek

9. Patrycja Radzikowska

10 . Magdalena Górska

2.PG 1 Olesno

op. Chęciński Adrian czas: 23’18




  1. Magda Adamczyk

  2. Magda Gorzałka

  3. Marta Kosala

  4. Joanna Kosala

  5. Katarzyna Kmiecik

  6. Kamila Kleszcz

  7. Simona Pielok

  8. Joanna Barowska

  9. Sandra Bielok

  10. Maria Gruca




  1. PG 1 Namysłów

Op. Jolanta Zygmunt czas: 23’28


    1. Katarzyna Brycka

    2. Monika Adamiec

    3. Roksana Zawadzka

    4. Maria Jakubowska

    5. Mariola Szybała

    6. Agata Pietruszek

    7. Magdalena Oleksak

    8. Małgorzata Kwiatkowska

    9. Martyna Trojanowska

    10. Natalia Pabirowska




  1. PG Zdzieszowice

Op. Grzegorz Lippka czas: 23’37


  1. PG Wołczyn

Op. Anna Siarka czas: 23’54


  1. PG 2 Olesno

Op. Beata Banasik czas: 24’08


  1. PG 2 Głuchołazy

Op. Danuta Drzazga czas: 24’09


  1. PG 2 Prudnik

Op. Marzena Kociołek czas: 24’14


  1. PG 5 K- Koźle

Op. Jan Bułkowski czas: 24’51


  1. PG 1 Ozimek

Op. Małgorzata Górniaszek czas: 25’00


  1. PG 5 Kluczbork

Op. Barbara Respondek czas: 25’27

CHŁOPCY SZKOŁA GIMNAZJALNA



  1. PG Zdzieszowice

Op. Grzegorz Lippa czas: 18’53


  1. Michał Ptak

  2. Tomasz Greschutz

  3. Paweł Frączek

  4. Patryk Burejza

  5. Michał Filipiak

  6. Marcin Rybiałek

  7. Michał Han

  8. Patryk Jankowski

  9. Marek Wandala

  10. Łukasz Rawicki




  1. PG 2 Namysłów

Op. Kaczmarek Mirosław czas: 18’57


  1. Szymon Dorożyński

  2. Piotr Hurman

  3. Bartosz Stajniak

  4. Kamil Rojowisk

  5. Macej Kamiński

  6. Rafał Leszczyński

  7. Michał Majcher

  8. Przemysław Szapował

  9. Grzegorz Zwiefka

  10. Maciej Zalwert




  1. PG 2 Głuchołazy

Op. Ewa Dyba- Zygmunt czas: 18’57”8


  1. Mateusz Patera

  2. Marcin Macjon

  3. Mateusz Czech

  4. Paweł Pieróg

  5. Adam Olejnik

  6. Łukasz Skawiński

  7. Paweł Kuziel

  8. Wojtek Urbański

  9. Ariel Nowak

  10. Kamil Zysk




  1. PG Rudniki

Op. Jan Ryhel czas: 19’03


  1. PG Olesno

Op. Artur Chęciński i Artur Źrebiec czas: 19’22


  1. PG 5 Kluczbork

Op. Jarosław Przybył czas: 19’23


  1. PG Korfantów

Op. Mariusz Żabiński czas: 19’24


  1. PG 1 Głuchołazy

Op. Wiesław Niziołek czas: 19’47


  1. PG 1 Opole

Op. Krzysztof Ziemba czas: 20’04


  1. PG 5 K- Koźle

Op. Beata Nowak czas: 20’08


  1. PG Walce

Op. Jerzy Kopacz czas: 20’24


  1. PG 3 Nysa

Op. Barbara Kołodziej czas: 20’25
13. PG Lubrza

op. Barbara Walaniuk czas: 20’49




DZIEWCZĘTA SZKOŁA PONADGIMNAJZLANA


  1. LO 1 Opole

Op. Aleksandra Fabiańczyk czas: 23’55


  1. Mirela Kujawa

  2. Bogusława Piechaczek

  3. Sylwia Pastuła

  4. Martyna Kantor

  5. Aleksandra Olszewska

  6. Anna Gontarz

  7. Małgorzata Wistuba

  8. Joanna Knetsz

  9. Magdalena Hrynkiewicz

  10. Renata Golly




  1. LO 3 Opole

Op. Ryszard Marcinów czas: 24’01


  1. Anna Bizun

  2. Joanna Witkowska

  3. Magda Witkowska

  4. Nicola Gonsior

  5. Patrycja Pawlak

  6. Karolina Sergiel

  7. Magda Proft

  8. Emilia Drofiszyn

  9. Marta Kosowicz

  10. Anna Olejnik




  1. ZSE I Nysa

Op. Jan Satora czas: 24’03



  1. Natalia Grech

  2. Małgorzata Jasionowska

  3. Ada Tyszkowska

  4. Mariola Frączak

  5. Ewelina Elert

  6. Monika Mierzwa

  7. Monika Juszczyk

  8. Milena Mikosz

  9. Anna Wronowiecka

  10. Lidia Poczkajska




  1. LO II K-Koźle

Op. Włodzimierz Worek czas: 24’09


  1. ZSR Namysłów

Op. Pokora Tomasz czas: 24’19


  1. ZS Olesno

Op. Jeziorowski Jerzy czas: 24’22


  1. ZSE II Nysa

Op Jan Satora czas: 25’09


  1. PLO II Opole

Op. Ewa Mehlich czas: 25’15


  1. ZSZ Olesno

Op. Nowak Katarzyna czas:26’03


  1. ZSO Kluczbork

Op. Zając Agnieszka czas: 27,03
11. ZSRCKU Nysa

op. Piotr Szczurek czas: 27’33


CHŁOPCY SZKOŁA PONADGIMNAJZLANA
1. I LO Carolinum

op. Zygmunt Zalewski czas:42’31




  1. Bartosz Janik

  2. Patryk Żak

  3. Szymon Bosek

  4. Krzysztof Zając

  5. Kamil Kędzierski

  6. Łukasz Białomazur

  7. Marek Więzik

  8. Dawid Charytanowicz

  9. Wojciech Bajor

  10. Krzysztof Janik




  1. ZSR Namysłów

Op. Krzysztof Nowak czas:42’48



    1. Krzysztof Iwanowski

    2. Grzegorz Kurek

    3. Lucjan Król

    4. Krzysztof Semeniuk

    5. Janusz Sowa

    6. Arkadiusz Bohn

    7. Karol Sędzia

    8. Mateusz Łydka

    9. Tomasz Flor

    10. Tomasz Łukasiewicz




  1. ZSZ Olesno

Op. Lesław Kalisiak czas: 43’02


    1. Marek Wojtycha

    2. Sławomir Hądzel

    3. Marcin Wąż

    4. Damian Pytel

    5. Mateusz Pluta

    6. Paweł Kozok

    7. Mateusz Matlęga

    8. Adrian Lesch

    9. Jarosław Grafowski

    10. Mateusz Jeziorowski

4. ZSB Opole czas: 43`34


op. Dionizy Andrzejak
5. ZSE Nysa czas:43`47
op. Agata Szewczyk
6. ZSL-T Kluczbork czas:43`53
op. Rafał Panaszek
7. II LO Kędzierzyn- Koźle czas:44`04
Tomasz Mikoluk
8. ZSRCKU Nysa czas:44`27

op. Radosław Bejczuk


9. I LO Namysłów czas:44`30
Ireneusz Kozak
10. PLO II Opole czas: 44`31

op. Anna Kucharska


11.I LO Kędzierzyn- Koźle czas: 44`32

op. Zbigniew Urych


12. ZSŻŚród. Kędzierzyn- Koźle czas: 44;58

op. Andrzej Sitek




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna