Komunikat Mityng Kwalifikacyjny Juniorów sopot 19. 05. 2007



Pobieranie 399.16 Kb.
Data10.05.2016
Rozmiar399.16 Kb.
Komunikat

Mityng Kwalifikacyjny Juniorów

SOPOT 19.05.2007

100 metrów mężczyzn

FINAŁ +1,8

1 SOBIESZCZYK Grzegorz 89 SKLA Sopot 11.37

2 ZAREMBSKI Paweł 89 KL Gdynia 11.40

3 GROSZEK Marcin 88 SKLA Słupsk 11.51

4 SZTANDERA Mariusz 89 SKLA Słupsk 11.54

5 KOWALCZYK Kamil 88 SKLA Sopot 11.58

6 ZRADA Mirosław 88 LUKS Budokar Orneta 11.61

7 BUKOWSKI Dariusz 89 SKLA Sopot 11.97

+3,2

1 BIENIEWSKI Piotr 90 SKLA Sopot 11.19



2 PROKOP Wojciech 91 SKLA Słupsk 11.37

3 GRZESZCZAK Jan 90 SKLA Sopot 11.40

4 MUDLAFF Andrzej 91 LKS Ziemi Puckiej 11.43 =PB

5 BRZOSTEK Mateusz 91 SKLA Słupsk 11.54

6 ZRZDA Marcin 92 LUKS Budokar Orneta 11.66

7 GLIŃSKI Łukasz 88 RKS Skra Warszawa 11.69

8 CHOŁUBIEC Bartosz 90 SKLA Sopot 11.77

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/6 +2,6

1 SOBIESZCZYK Grzegorz 89 SKLA Sopot 11.32 q

2 MUDLAFF Andrzej 91 LKS Ziemi Puckiej 11.43 q

3 BUKOWSKI Dariusz 89 SKLA Sopot 11.90

4 WÓJCICKI Jakub 90 LKS Pomorzanka Skórcz 12.05

5 POSPIESZYŃSKI Jacek 90 SKLA Sopot 12.25

6 GRYGORUK Arnold 91 KL Gdynia 12.40

7 LEMAN Damian 91 KL Gdynia 12.51

Bieg 2/6 +0,4

1 KOWALCZYK Kamil 88 SKLA Sopot 11.68

2 GRZESZCZAK Jan 90 SKLA Sopot 11.80

3 GLIŃSKI Łukasz 91 MKS Sambor Tczew 11.95

4 THRUN Kamil 90 KL Gdynia 12.25

5 KLUK Marcin 92 LUKS Budokar Orneta 12.42

6 HEBDZIŃSKI Karol 90 MKS Sambor Tczew 12.46

7 SZRAMKA Marcin 91 UKS Komandor Żukowo 12.56

8 BARNIAK Marcin 91 ULKS Talex Borzytuchom 12.99

Bieg 3/6 +1,4

1 SZTANDERA Mariusz 89 SKLA Słupsk 11.26 q

2 ZRADA Mirosław 88 LUKS Budokar Orneta 11.75

3 BRZOSTEK Mateusz 91 SKLA Słupsk 11.79

4 ZRZDA Marcin 92 LUKS Budokar Orneta 11.91

5 NIELUB Michał 89 SKLA Słupsk 11.94

6 MARKOWICZ Marek 90 SKLA Sopot 11.98

7 SPADIK Mateusz 89 MKS Sambor Tczew 12.16

8 SZWARC Mirosław 87 SKLA Sopot 12.80


Bieg 4/6 +0,4

1 ZRADA Piotr 84 LUKS Budokar Orneta 10.83 q PK 0

2 BIENIEWSKI Piotr 90 SKLA Sopot 11.37 q

3 WOŹNIAK Paweł 87 MLKS Olimpia Bytów 11.52

4 WENT Piotr 91 KL Lechia Gdańsk 12.50

5 TRACZ Przemysław 91 ULKS Talex Borzytuchom 12.61

6 NOWAK Piotr 89 SKLA Słupsk 12.88

7 PROKOPOWICZ Maciej 89 SKLA Sopot 12.93

8 ŁUKASZEWICZ Robert 90 SKLA Sopot 13.03

Bieg 5/6 +3,2

1 PROKOP Wojciech 91 SKLA Słupsk 11.37 q

2 ZAREMBSKI Paweł 89 KL Gdynia 11.41 q

3 GROSZEK Marcin 88 SKLA Słupsk 11.51 q

4 RÓŻALSKI Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk 12.18

Bieg 6/6 +1,6

1 CHOLEWIŃSKI Artur 85 SKLA Słupsk 11.77 PK 0

2 CHOŁUBIEC Bartosz 90 SKLA Sopot 11.89

3 POTRYKUS Robert 90 SKLA Sopot 12.00

4 GAWIN Tomasz 91 ULKS Talex Borzytuchom 12.74

5 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 KL Gdynia 13.64

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/3 0,0

1 CHOLEWIŃSKI Artur 85 SKLA Słupsk 23.87

2 BUKOWSKI Dariusz 89 SKLA Sopot 24.01

3 THRUN Kamil 90 KL Gdynia 24.45

4 LEWICKI Damian 91 LUKS Budokar Orneta 24.50

5 HEBDZIŃSKI Karol 90 MKS Sambor Tczew 25.00

6 LAMPARSKI Łukasz 91 LUKS Budokar Orneta 25.46

7 GRYGORUK Arnold 91 KL Gdynia 25.99

8 PROKOPOWICZ Maciej 89 SKLA Sopot 27.47

Bieg 2/3 +04

1 ZRADA Piotr 84 LUKS Budokar Orneta 21.34

2 ZRADA Mirosław 88 LUKS Budokar Orneta 22.74

3 ZRZDA Marcin 92 LUKS Budokar Orneta 23.93

4 SZTANDERA Mariusz 89 SKLA Słupsk 24.01

5 SOKOŁOWSKI Piotr 91 SKLA Sopot 24.93

6 ŁUKASZEWICZ Robert 90 SKLA Sopot 27.68

Bieg 3/3 -0,2

1 KOSECKI Michał 89 MKS Sambor Tczew 22.56

2 GROSZEK Marcin 88 SKLA Słupsk 24.09

3 ZAWADZKI Wojciech 89 SKLA Sopot 24.40

4 WÓJCICKI Jakub 90 LKS Pomorzanka Skórcz 24.62

5 POTRYKUS Robert 90 SKLA Sopot 24.75

6 LIPIŃSKI Samuel 92 UKS Lipusz 25.92

7 SOKOŁOWSKI Mateusz 91 LUKS Budokar Orneta 26.18

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/4

1 WOŹNIAK Paweł 87 MLKS Olimpia Bytów 49.95

2 OTOLIŃSKI Adrian 81 MKS Truso Elbląg 50.21

3 KOROTKIEWICZ Adrian 89 MKS Truso Elbląg 50.89

4 TYSZKOWSKI Jerzy 82 KKL Rodło Kwidzyn 51.57 PK 0

5 STACHOWIAK Łukasz 88 SKLA Sopot 52.07

6 SOŚNIAK Kamil 88 KL Lechia Gdańsk 52.73

7 FIGAT Kamil 87 UKS Jedynka Bartoszyce 53.89 PK 0

8 SPADIK Mateusz 89 MKS Sambor Tczew 55.99

Bieg 2/4

1 REJMUS Szymon 91 LKS Pomorzanka Skórcz 51.99

2 JAWORSKI Paweł 90 SKLA Słupsk 52.80

3 ZAWACKI Wojciech 89 SKLA Sopot 53.21

4 STAROSTKA Jakub 90 SKLA Sopot 54.79

5 TAS MARIUSZ 91 KKL Rodło Kwidzyn 54.87

6 MADEJ Damian 91 SKLA Sopot 56.04

7 NIWCZYK Artur 91 SKLA Sopot 57.51

Bieg 3/4

1 RONOWICZ Mateusz 91 MUKL Brodnica 52.86

2 PRZYTUŁA Michał 90 SKS Sokół Malbork 53.94

3 EGGERT Adam 91 LKS Pomorzanka Skórcz 54.49

4 SŁODOWNIK Fabian 91 MKS Truso Elbląg 54.65

5 PRĄDZIŃSKI Maciej 92 KUKS Remus Kościerzyna 55.09 PK 0

6 DREWA Przemysław 89 UKS Komandor Żukowo 55.53

Bieg 4/4

1 BREZA Leszek 90 AZS-AWFiS Gdańsk 54.64

2 BOJARSKI Mateusz 90 KL Lechia Gdańsk 55.46

3 NOWAKOWSKI Mateusz 91 MKS Sambor Tczew 56.39

4 SOKOŁOWSKI Mateusz 91 LUKS Budokar Orneta 59.24

800 metrów mężczyzn

Bieg 1/2

1 PLUTOWSKI Patryk 88 KS Agro Kociewie Starogard 1:55.37

2 ŚWINIARSKI Dawid 89 MUKL Brodnica 1:57.45

3 KONKOL Mateusz 87 UKS Remus Kościerzyna 1:58.20 PK 0

4 JANICKI Maciej 88 SKLA Słupsk 1:59.00 PB

5 PIOTROWSKI Mateusz 91 MLKS Ostróda 1:59.02

6 ZAGÓRSKI Mateusz 91 MUKL Brodnica 1:59.09

7 KOWALSKI Marek 91 UKS Komandor Żukowo 2:00.44

8 KASS Michał 89 RKS Rumia 2:01.28

9 KASPRZYK Dawid 90 SKLA Sopot 2:02.60

10 KRÓL Błażej 87 GKS Tęcza N. Wieś Lębork 2:03.07 PK 0

11 MAJEWSKI Mateusz 90 MLKS Ostróda 2:04.37

12 WNUK Damian 90 KUKS Remus Kościerzyna 2:08.58

Bieg 2/2

1 CZERNIGA Michał 88 KS Agro Kociewie Starogard 2:02.42

2 BLONKOWSKI Karol 89 MUKL Brodnica 2:04.11

3 LUWAŃSKI Filip 88 KS Agro Kociewie Starogard 2:04.17

4 WENDT Mateusz 91 KUKS Remus Kościerzyna 2:06.13

5 SKOKOWSKI Emil 90 SKLA Sopot 2:07.30

6 KRAMEK Mateusz 90 SKLA Słupsk 2:07.61

7 GRZONKA Łukasz 89 Olimpijczyk Pelplin 2:08.33

8 ŻMUDZKI Paweł 90 GKS Tęcza N. Wieś Lębork 2:08.99

9 KUJACH Patryk 90 KUKS Remus Kościerzyna 2:11.46

10 SMOTER Piotr 91 KUKS Remus Kościerzyna 2:16.92

11 DROBOT Mateusz 91 SKLA Słupsk 2:24.72

1500 metrów mężczyzn

1 NASTAŁY Wiesław 88 MLKS Olimpia Bytów 3:59.47

2 ZAWADZKI Mariusz 91 MUKL Brodnica 4:11.34

3 PTASZYŃSKI Michał 89 MOS Zatoka Braniewo 4:11.82

4 LIGĘZA Karol 88 MKS Sambor Tczew 4:13.71

5 WITKOWSKI Bartosz 91 LKS Zorza Gdynia 4:21.64

6 BIAŁOBŁOCKI Paweł 89 MUKL Brodnica 4:23.39

7 AFANASJEW Piotr 91 WSPOL Szczytno 4:24.66

8 ZIÓŁKOWSKI Jarosław 86 LKS Zorza Gdynia 4:26.07

9 JAKUBEK Artur 91 ULKS Talex Borzytuchom 4:29.68

10 ŻUCHOWSKI JAKUB 89 MUKL Brodnica 4:39.48

11 JABŁONOWSKI Piotr 89 AZS-AWFiS Gdańsk 4:47.53

SANKIEWICZ Marcin 88 LKS Zorza Gdynia DNF

3000 metrów mężczyzn

1 BUDEK Daniel 88 LKS Zorza Gdynia 9:15.87

2 SŁAWIŃSKI Damian 87 LKS Zorza Gdynia 9:20.75

3 SASIN Emil 90 KL Bałtyk Koszalin 9:39.97

KUJAWSKI Łukasz 88 SKLA Sopot DNF

110 m ppł mężczyzn (99,0) +1,8

5 ZAREMBSKI Paweł 89 KL Gdynia 16.71

110 m ppł mężczyzn (91,4) +1,8

3 OLECHNOWICZ Łukasz 90 KL Lechia Gdańsk 15.75

4 SOKOŁOWSKI Piotr 91 SKLA Sopot 16.57

6 KRZYŻANOWSKI Piotr 91 LKS Pomorzanka Skórcz 17.22

7 KLAK Mateusz 91 LKS Pomorzanka Skórcz 17.35

110 m ppł mężczyzn +1,8

1 GRUDKA Michał 85 AZS-AWFiS Gdańsk 14.36 PB

2 KANAWKA Grzegorz 84 KL Gdynia 15.59
Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

1 GÓRZYŃSKI Marcin 85 SKLA Sopot 17.53

2 KOWNATKE Rafał 85 LKS Ziemi Puckiej 16.46

3 SUCHANOWSKI Maciej 83 AZS-AWFiS Gdańsk 15.99 SB

4 PŁOSKI Przemysław 87 KL Lechia Gdańsk 15.65

5 DOMARADZKI Daniel 86 AZS-AWFiS Gdańsk 14.08

6 NIEMKIEWICZ Michał 86 SKLA Sopot 13.38

JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 63 LKS Ziemi Puckiej NM

Pchnięcie kulą mężczyzn (6kg)

1 BOSKO Michał 88 SKLA Słupsk 16.96 PB

2 WASYLISZYN Michał 89 SKLA Słupsk 16.12

3 ROBAKOWSKI Łukasz 88 UKS Olimp Bolszewo 14.38

4 OGRODOWCZYK Krzysztof 89 UKS Olimp Bolszewo 1.31

5 KĄKOL Filip 89 GKS Luzino 13.05

Pchnięcie kulą mężczyzn (5kg)

1 BALUKIEWICZ Paweł 90 MKS Truso Elbląg 15.67

2 LEWANDOWSKI Mateusz 91 MKS Truso Elbląg 15.28

3 SUWAŁA Łukasz 91 AZS-AWFiS Gdańsk 12.28

4 ZYCH Nikita 91 SKLA Sopot 11.26

5 PARGULSKI Paweł 90 AZS-AWFiS Gdańsk 10.38

6 KURKOWSKI Dawid 92 UKS Lipusz 10.90

7 BARNIAK Marcin 91 ULKS Talex Borzytuchom 10.03

8 TRACZ Przemysław 91 ULKS Talex Borzytuchom 9.12

Rzut oszczepem mężczyzn (700)

1 SIDEŁKO Tomasz 90 KL Bałtyk Koszalin 59.85 PB

2 KAMELA Paweł 91 AZS-AWFiS Gdańsk 55.49

3 LEMKE Radosław 90 LKS Ziemi Puckiej 55.05

4 KOŚCIÓW Dawid 90 LKS Jantar Ustka 53.01

5 SZMIDTKA Piotr 90 LKS Ziemi Puckiej 52.87

6 BONDARENKO Krystian 91 SKLA Słupsk 51.17

7 WALCZAK Przemysław 91 KL Lechia Gdańsk 48.01

8 MAĆKOWSKI Jarosław 90 AZS-AWFiS Gdańsk 46.38

9 KACA Artur 91 AZS-AWFiS Gdańsk 43.05

10 KLEINSZMIDT Martin 91 KL Lechia Gdańsk 39.50

11 ORLON Krystian 91 KL Lechia Gdańsk 38.66

12 FILIPEK Jacek 91 AZS-AWFiS Gdańsk 36.19

13 KRZYŻANOWSKI Piotr 91 LKS Pomorzanka Skórcz 33.82

14 ZATORSKI Przemysław 91 AZS-AWFiS Gdańsk 29.56

15 KLAK Mateusz 91 LKS Pomorzanka Skórcz 28.02

ONIESZCZUK Patryk 91 KL Lechia Gdańsk NM

GAWIN Tomasz 91 ULKS Talex Borzytuchom NM

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 RAKOCZY Paweł 87 AZS-AWFiS Gdańsk 67.27

2 JAKIMOWICZ Karol 87 AZS-AWFiS Gdańsk 66.62

3 ROZIŃSKI Paweł 87 SKLA Słupsk 66.54 SB

4 SZEWCZYK Mateusz 87 AZS-AWFiS Gdańsk 63.85

5 CZAJKOWSKI Marcin 85 AZS-AWFiS Gdańsk 63.10

6 KĄKOL Szymon 86 AZS-AWFiS Gdańsk 63.09

7 BRZEZIŃSKI Robert 87 AZS-AWFiS Gdańsk 62.40

8 ROBAKOWSKI Łukasz 88 UKS Olimp Bolszewo 43.89

Rzut dyskiem mężczyzn (1,75kg)

1 BOSKO Michał 88 SKLA Słupsk 48.14

2 KĄKOL Filip 89 GKS Luzino 42.29

3 LISEWSKI Łukasz 89 MKS Sambor Tczew 36.75

Rzut dyskiem mężczyzn (1,5kg)

1 NIEMKIEWICZ Marcin 91 SKLA Sopot 43.36

2 LEWANDOWSKI Mateusz 91 MKS Truso Elbląg 42.80

3 ZYCH Nikita 91 SKLA Sopot 40.44

4 SUWAŁA Łukasz 91 AZS-AWFiS Gdańsk 33.43

Rzut dyskiem mężczyzn

1 MALECKI Jakub 84 AZS-AWFiS Gdańsk 53.48 PB

2 WASIAK Michał 85 AZS-AWFiS Gdańsk 53.24 SB

3 KOWNATKE Rafał 85 LKS Ziemi Puckiej 51.73

4 JÓŹWIAK Marcin 86 AZS-AWFiS Gdańsk 51.16

5 SUCHANOWSKI Maciej 83 AZS-AWFiS Gdańsk 47.87

6 NIEMKIEWICZ Michał 86 SKLA Sopot 46.27

Skok wzwyż mężczyzn

1 GLAUBERT Marcin 84 AZS-UWM Olsztyn 2.13

2 JAGUSZEWSKI Paweł 86 AZS-UWM Olsztyn 2.04 PB

3 DANIELL Michał 87 AZS-AWFiS Gdańsk 1.98

3 OLSZEWSKI Adrian 86 AZS-UWM Olsztyn 1.98

5 GADALIŃSKI Mateusz 91 AZS-AWFiS Gdańsk 1.80

6 LEMAN Damian 91 KL Gdynia 1.80

7 ZAKRZEWSKI Mateusz 90 AZS-AWFiS Gdańsk 1.80

8 MIOTK Tomasz 91 UKS Szóstka Wejherowo 1.75

9 LIPKA Bartłomiej 90 MKS Sambor Tczew 1.70

GAWIN Tomasz 91 ULKS Talex Borzytuchom NM

Rzut młotem mężczyzn (6kg)

1 NOGA Piotr 89 LKS Pomorzanka Skórcz 60.19

2 STERNICKI Piotr 89 LKS Pomorzanka Skórcz 49.21

3 MIELEWSKI Mariusz 89 LKS Pomorzanka Skórcz 49.06

4 LUBIŃSKI Michał 89 LKS Pomorzanka Skórcz 47.47

Rzut młotem mężczyzn (5kg)

1 GOŁUŃSKI Patryk 90 LKS Pomorzanka Skórcz 40.48

2 WERLING Zbigniew 38 Pomorski Klub Weterana LA 33.07

Skok o tyczce mężczyzn

1 KLASA Adam 75 KB Sporting Międzyzdroje 5.20

2 STRZELCZYK Michał 85 SKLA Sopot 4.60

3 RUTKOWSKI Łukasz 87 AZS-AWFiS Gdańsk 4.20

4 WENTA Arkadiusz 90 KL Gdynia 4.00

5 KŁOS Jakub 91 AZS-AWFiS Gdańsk 3.80

6 STUCKI Adam 89 SKLA Sopot 3.80

7 TORKOWSKI Rafał 92 Ośr.sk.tycz.Gdańsk 3.60

8 SKWARA Krzysztof 92 Ośr.sk.tycz.Gdańsk 3.20

KARCZEWSKI Adrian 91 SKLA Sopot NM

Skok w dal mężczyzn

1 MODELSKI Przemysław 85 AZS-AWFiS Gdańsk 6.57 0,0

2 REJMUS Michał 91 AZS-AWFiS Gdańsk 6.47 +0,8

3 UWIJAŁA Krzysztof 90 MKS Sambor Tczew 6.41 +1,0

4 LAMPARSKI Łukasz 91 LUKS Budokar Orneta 5.96 +0,8

5 MROZOWICZ Jakub 88 SKLA Słupsk 5.79 +0,2

6 GLIŃSKI Łukasz 91 MKS Sambor Tczew 5.73 0,0

7 TURZYŃSKI Krystian 92 UKS Lipusz 5.55 +1,6

8 BARNIAK Marcin 91 ULKS Talex Borzytuchom 4.98 +0,8

9 TRACZ Przemysław 91 ULKS Talex Borzytuchom 4.82 +0,4

TOPOLIŃSKI Kamil 91 AZS-AWFiS Gdańsk NM

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet FINAŁ +3,4

1 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg 12.17

2 ROSIŃSKA Dominika 88 SKLA Sopot 12.53

3 KAMIŃSKA Patrycja 89 MTS Junior Sopot 12.58

4 PIKTA Karolina 89 KL Bałtyk Koszalin 12.67 PB

5 SŁOWIKOWSKA Anna 89 KL Gdynia 13.44

6 GAWRON Anna 88 SKLA Słupsk 13.95

+1,6

1 WESOŁOWSKA Katarzyna 90 AZS-AWFiS Gdańsk 12.56



2 KREFT Paulina 90 MKS Truso Elbląg 13.12 PB

3 GAWRON Daria 90 SKLA Słupsk 13.53

4 CICHOSZ Aneta 91 ULKS Talex Borzytuchom 13.77

5 GÓRNA Katarzyna 90 Olimpijczyk Pelplin 14.45

100 metrów kobiet

Bieg 1/2 +1,4

1 DŁUGA Monika 78 LKS Ziemi Puckiej 11.96 q

2 WESOŁOWSKA Katarzyna 90 AZS-AWFiS Gdańsk 12.44 q

3 ROSIŃSKA Dominika 88 SKLA Sopot 12.72 q

4 BARTOSZCZYK Dorota 91 AZS-AWFiS Gdańsk 13.23

5 GAWRON Daria 90 SKLA Słupsk 13.56

6 SŁOWIKOWSKA Anna 89 KL Gdynia 13.60

7 CICHOSZ Aneta 91 ULKS Talex Borzytuchom 13.72

8 GAWRON Anna 88 SKLA Słupsk 14.12

Bieg 2/2 +1,0

1 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg 12.19 q

2 PIKTA Karolina 89 KL Bałtyk Koszalin 12.73 q

3 KAMIŃSKA Patrycja 89 MTS Junior Sopot 12.78 q

4 KUREK Małgorzata 91 LKS Ziemi Puckiej 13.15 q

5 KREFT Paulina 90 MKS Truso Elbląg 13.21 q

6 NATKAŃSKA Alicja 92 MTS Junior Sopot 14.02

7 MAŁKIEWICZ Karolina 90 LKS Jantar Ustka 14.07

8 GÓRNA Katarzyna 90 Olimpijczyk Pelplin 14.19

200 metrów kobiet

Bieg 1/2 0,0

1 KREFT Paulina 90 MKS Truso Elbląg 26.92

2 SCHUETZMANN Celina 90 MKS Sambor Tczew 27.29

3 BARTOSZCZYK Dorota 91 AZS-AWFiS Gdańsk 27.49

4 WŁODARCZYK Magda 90 MUKL Brodnica 28.16

5 DAJDA Karolina 89 AZS-AWFiS Gdańsk 28.37

6 CICHOSZ Aneta 91 ULKS Talex Borzytuchom 28.83

7 GAWRON Anna 88 SKLA Słupsk 28.86

8 GAWRON Daria 90 SKLA Słupsk 28.88

Bieg 2/2 -1,2

1 GROMKIEWICZ Wioletta 88 MKS Truso Elbląg 25.16

2 ŻOCHOWSKA Zuzanna 87 AZS-AWFiS Gdańsk 27.25 PK 0

3 PRZYGUCKA Paulina 90 MUKL Brodnica 27.77

4 STRZYŻ Izabela 90 SKLA Sopot 27.91

5 SKRZYPCZYK Paulina 91 ULKS Talex Borzytuchom 28.46

6 MICHALSKA Łucja 93 MKS Truso Elbląg 29.53 PK 0

7 ORLIKOWSKA Aleksandra 91 LKS Pomorzanka Skórcz 29.77

400 metrów kobiet

1 NOWAK Agnieszka 91 UKS Bliza Władysławowo 58.03

2 CIECHANOWSKA Marta 87 AZS-AWFiS Gdańsk 59.03

3 ANKIEWICZ Emilia 90 MOS Zatoka Braniewo 59.36

4 JAKUBOWSKA Alicja 88 MLKS Ostróda 61.23

5 SIEG Magdalena 90 Olimpijczyk Pelplin 61.35

6 SKWIERAWSKA Martyna 91 KUKS Remus Kościerzyna 61.64

7 TYBURSKA Monika 90 MUKL Brodnica 63.31

8 BINKE Berenika 91 SKLA Słupsk 64.89

800 metrów kobiet

1 KOZŁOWSKA Karolina 90 MLKS Ostróda 2:15.44

2 TUSZYŃSKA Marlena 88 MLKS Ostróda 2:17.32

3 RASZEWSKA Magdalena 81 KL Lechia Gdańsk 2:17.81

4 PUKA Patrycja 91 MLKS Ostróda 2:19.81

5 MISARKO Katarzyna 90 MKL Lider Malbork 2:21.15

6 TOMASZEK Kamila 89 KS Agro Kociewie Starogard 2:22.09

7 HINC Elwira 91 KS Agro Kociewie Starogard 2:24.22

8 HOFFMAN Anna 90 MLKS Ostróda 2:25.58

9 GMIŃSKA Dominika 91 MUKL Brodnica 2:34.92

1500 metrów kobiet

1 SMOLIŃSKA Daria 87 MLKS Ostróda 4:33.42

2 ŻELEŹNIK Marlena 89 KL Lechia Gdańsk 4:41.04

3 DEMBEK Ida 89 MUKL Brodnica 4:45.02

4 LISOWSKA Aleksandra 90 MOS Zatoka Braniewo 4:48.65

5 WIRKUS Monika 88 KS Wejher Wejherowo 4:49.32

6 JAKIMOWSKA Paulina 88 MKS Truso Elbląg 4:56.06

7 BUCHHOLC Karolina 91 MKS Truso Elbląg 5:08.44

8 PAWLUKOWICZ Katarzyna 90 MKS Truso Elbląg 5:16.07

9 KŁĄCZYŃSKA Joanna 89 MLKS Olimpia Bytów 5:36.51

100 m ppł kobiet (76,2) 0,0

4 KWIATKOWSKA Dominika 90 MKS Sambor Tczew 16.71

5 ZADURSKA Paulina 91 MKS Sambor Tczew 16.75

6 SKRZYPCZYK Paulina 91 ULKS Talex Borzytuchom 17.64

100 m ppł kobiet 0,0

1 KAMIŃSKA Patrycja 89 MTS Junior Sopot 15.25

2 ŻOCHOWSKA Zuzanna 87 AZS-AWFiS Gdańsk 15.28

3 MICHALSKA Agata 88 LKS Jantar Ustka 15.30

Pchnięcie kulą kobiet

1 SUPIŃSKA Justyna 87 PLKS WSP Szczytno 14.13

2 LABUDDA Emilia 90 UKS Olimp Bolszewo 11.72

3 GODLEWSKA Hanna 89 SKLA Sopot 11.70

4 KAMIŃSKA Magdalena 91 LKS Jantar Ustka 10.80

5 BISKUP Aleksandra 91 MKS Truso Elbląg 9.68

6 PACAN Katarzyna 91 KKL Rodło Kwidzyn 9.38

7 STRZYŻ Izabela 90 SKLA Sopot 7.90

Rzut oszczepem kobiet

1 URBICKA Anna 87 AZS-AWFiS Gdańsk 50.86

2 SZYBOWSKA Ewelina 87 AZS-AWFiS Gdańsk 44.94

3 SZYSZKA Dorota 90 LKS Jantar Ustka 38.48 PB

4 MICHALSKA Agata 88 LKS Jantar Ustka 38.46

5 MURAWSKA Sonia 87 GKS Olimpia Grudziądz 36.15

6 NAGÓRSKA Maria 91 MKS Sambor Tczew 35.02

7 SIENKIEWICZ Joanna 91 KL Bałtyk Koszalin 34.95

8 KOMUDA Agata 90 KKL Rodło Kwidzyn 33.40

9 ŁYSZCZYŃSKA Agata 90 AZS-AWFiS Gdańsk 33.11

10 POLECHOŃSKA Patrycja 91 KL Bałtyk Koszalin 30.81

Rzut dyskiem kobiet

1 DROZD Katarzyna 88 SKLA Sopot 38.85

2 KAMIŃSKA Magdalena 91 LKS Jantar Ustka 34.70

3 LABUDDA Emilia 90 UKS Olimp Bolszewo 32.98

4 BISKUP Aleksandra 91 MKS Truso Elbląg 26.87

5 PACAN Katarzyna 91 KKL Rodło Kwidzyn 25.07

6 ŚLEBODA Izabela 91 LKS Jantar Ustka NM

Rzut dyskiem kobiet (0,75 kg)

1 KURKOWSKA Paulina 93 UKS Lipusz 29.26

2 KRASKOWSKA Karolina 92 UKS Lipusz 24.45

Skok wzwyż kobiet

1 LANGOWSKA Alina 92 MKS Sambor Tczew 1.60 PK 0

1 SEROCKA Barbara 91 MKS Truso Elbląg 1.60

3 ZADURSKA Paulina 91 MKS Sambor Tczew 1.50

4 KWIATKOWSKA Dominika 90 MKS Sambor Tczew 1.50

4 KAROLEWICZ Julia 91 UKS Szóstka Wejherowo 1.50

4 NOWAK Joanna 86 AZS-UWM Olsztyn 1.50

7 MAJKA Agnieszka 89 AZS-AWFiS Gdańsk 1.45

8 ZIEGERT Anna 91 MKS Sambor Tczew 1.40

9 SKRZYPCZYK Paulina 91 ULKS Talex Borzytuchom 1.35

Rzut młotem kobiet

1 GODLEWSKA Hanna 89 SKLA Sopot 42.86

2 LIPOWSKA Izabela 90 LKS Pomorzanka Skórcz 34.36

3 DEMSKA Paulina 89 LKS Pomorzanka Skórcz 33.04

4 ŚLEBODA Izabela 91 LKS Jantar Ustka 31.31

Skok o tyczce kobiet

1 DĘBSKA Paulina 85 Ośr.sk.tycz.Gdańsk 4.00 =SB

2 WRONA Agnieszka 82 KKL Fart Kielce (Wszechnica 3.90

3 PLEWA Marta 83 Ośr.sk.tycz.Gdańsk 3.80

4 KOLASA Agnieszka 92 SKLA Sopot 3.50

5 ROSIŃSKA Dominika 88 SKLA Sopot 3.40

6 KUC Patrycja 91 SKLA Sopot 3.20

7 BLOCH Joanna 91 SKLA Sopot 2.80

8 KRZANIK Edyta 90 SKLA Sopot 2.60

9 STASIAK Aleksandra 92 SKLA Sopot 2.40

RATAJCZAK Justyna 85 MKL Szczecin NM

Skok w dal kobiet

1 ŻOCHOWSKA Zuzanna 87 AZS-AWFiS Gdańsk 5.27 +0,8

2 KILIŃSKA Karolina 88 MKS Sambor Tczew 5.22 +0,4

3 KACPRZAK Natalia 90 AZS-AWFiS Gdańsk 5.18 +1,0

4 LABUDDA Karolina 88 LKS Ziemi Puckiej 5.11 +0,4

5 LANGE Hanna 90 KL Lechia Gdańsk 5.09 +1,2

6 ZIELEZIŃSKA Ewelina 91 AZS-AWFiS Gdańsk 5.03 +0,6

7 STRZYŻ Izabela 90 SKLA Sopot 4.99 0,0

8 MILEWCZYK Adrianna 91 AZS-AWFiS Gdańsk 4.96 +0,6

9 KNOPIK Katarzyna 92 UKS Lipusz 4.79 +1,2

10 ORLIKOWSKA Aleksandra 91 LKS Pomorzanka Skórcz 4.70 +0,3

11 ZIEGERT Anna 91 MKS Sambor Tczew 4.65 +0,4

12 UCINIAK Emilia 91 AZS-AWFiS Gdańsk 4.51 +0,2



13 LENKIEWICZ Natalia 91 AZS-AWFiS Gdańsk 4.08 +1,4




: plikownia -> imprezy
imprezy -> Mityng okręgowy poznań, 19 września 2008r 100 m
imprezy -> Mityng Okręgowy poznań, 07 września 2008r 100 metrów mężczyzn
imprezy -> Viii memoriał Artura Szymy I Artura Ociepy Częstochowa, 23. 08. 2009 Obsada sędziowska Kierownik Zawodów
imprezy -> 54. Memoriał Janusza Kusocińskiego warszawa, 15 czerwca/June 2008
imprezy -> Komunika t międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 16-17. 09. 2006 r. Zamość, stadion osiR ul. Królowej Jadwigi 8 Kierownictwo
imprezy -> Mityng Konstytucji 3-go Maja Białystok 3 maj 2009 Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)
imprezy -> Xxx memoriał im. Grzegorza Duneckiego
imprezy -> Mityng Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych i Juniorów
imprezy -> Klubowa Liga Juniorów poznań, 19 maj 2007r
imprezy -> 110 m ppł juniorów (99,0)




©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna