Komunikat nr XXV goleniowska Mila Niepodległości I Bieg Gaz – System na 10 km już za 33 dniPobieranie 8.05 Kb.
Data08.05.2016
Rozmiar8.05 Kb.
Komunikat nr 4 .
XXV Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg Gaz – System na 10 km już za 33 dni.
Do jedenastego listopada 2013r. pozostało jeszcze kilkadziesiąt dni, a my sukcesywnie podajemy informacje związane z organizacją naszych ulicznych goleniowskich biegów. Przypominamy wszystkim biegaczom, rodzicom i prawnym opiekunom o konieczności zapozanania się z regulaminem biegów który od 1 marca 2013 roku znajduje się na stronie www.osir.goleniow.pl. Tam również podana jest trasa biegów i harmonogram minutowy zawodów. Dzisiaj mały wyciąg z regulaminu i informacje o biegach przedszkolaków , dzieci i młodzieży.
Biegi przedszkolaków na 300 m. Start ul. C.K Norwida przy stacji Orlenu , meta na wysokości bramy głównej stadionu miejskiego. Karty startowe w cenie 3 zł. uprawniające do udziału w biegu dostępne będą w przedszkolach gminy Goleniów i sekretariacie Ośrodka Sportu w Goleniowie od 14 października do 8 listopada 2013 roku w godz. 8.00-16.00 , jak również dniu imprezy 11 listopada w biurze zawodów na stadionie miejskim od godz. 8.00. Każdy uczestnik ma obowiazek wypełnić kartę startową i po przebiegnięciu trasy oddać ją na mecie. Mała rada dla dzieci i rodziców - dobrze jest kartę startową przypiąć do koszulki za pomocą 2 małych agafek. Przypominamy ,że uczestnicy biegu muszą samodzielnie przebiec wyznaczony dystans. W biegach przedszkolaków nie jest prowadzona klasyfikacja generalna uczestników. Liczy się sam udział. Wszystkie przedszkolaki otrzymują jednakowe upominki: medal, dyplom, polarową czapkę i inne ufundowane przez sponsorów upominki. W najbliższym czasie na naszej stronie będzie prezentacja nagród i upominków. Z najmłodszymi biegaczami biegać będą nasi honorowi goście – ambasadorowie Goleniowskiej Mili Paweł Fajdek, Marcin Lewandowski i Adam Kszczot.
Biegi dzieci i młodzieży na dystansie 1 mili. Start ul. Sportowa za rondem , meta na wysokości bramy głównej stadionu miejskiego. Karty startowe w cenie 3 zł. uprawniające do udziału w biegu dostępne będą w szkołach gminy Goleniów i sekretariacie Ośrodka Sportu w Goleniowie od 14 października do 8 listopada 2013 roku w godz. 8.00-16.00 , jak również w dniu imprezy 11 listopada w biurze zawodów na stadionie miejskim od godz. 8.00. Każdy uczestnik ma obowiazek wypełnić kartę startową i po przebiegnięciu trasy biegu oddać ją na mecie. Mała rada dla dzieci i rodziców - dobrze jest kartę startową przypiąć do koszulki za pomocą 2 małych agafek. Dzieci i młodzież biegają zgodnie z harmonogramem i w swoim roczniku . W tych biegach prowadzona jest klasyfikacja generalna dziewcząt i chłopców. Nagradzanych jest pierwszych sześciu zawodników nagrodami rzeczowymi. Natomiast wszyscy zawodnicy którzy ukończą bieg otrzymują dyplom, medal, polarową czapkę i inne upominki ufudowane przez sponsorów. W najbliższym czasie na naszej stronie będzie prezentacja nagród i upominków.

Zgodnie z regulaminem warunki ogólne udziału w biegach udział w biegach następuje na własną odpowiedzialność lub odpowiedzialność rodziców , opiekunów prawnych, z pełną świadomością niebezpieczeństw i ryzyk wynikających z charakteru imprezy, które mogą polegać między innymi na utracie zdrowia , życia oraz świadomości braku przeciwswskazań do udziału w biegu. To rodzice lub prawni opiekunowie podejmują decyzję i wyrażają zgodę na udział dziecka w biegu.


Dla wszystkich uczestników biegów dziecięcych przewidziana jest ciepła herbata za linią mety na terenie stadionu.
Informujemy również mieszkańców Goleniowa ,że od 14 października od poniedziałku do piątku w godz. 18.30-20.00 włączane będzie oświetlenie bieżni na stadionie miejskim Osir. Serdecznie zapraszamy na wieczorne bieganie .

Osir Goleniów 9. X .2013 r.

Pobieranie 8.05 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna