Koncert „Pod osłoną nocy” w ramach tegorocznej Nocy Muzeów 2014 Muzeum Górnośląskie w Bytomiu zaprasza na koncert „Pod osłoną nocy”Pobieranie 3.91 Kb.
Data04.05.2016
Rozmiar3.91 Kb.
Koncert „Pod osłoną nocy”
W ramach tegorocznej Nocy Muzeów 2014 Muzeum Górnośląskie w Bytomiu zaprasza na koncert „Pod osłoną nocy” w wykonaniu EVAH (Ewa Uryga) i tria jazzowego. W sobotę, 17 maja, o godzinie 22.30 w bytomskiej Sali Gorczyckiego przy ul. W. Korfantego 34 zabrzmi jeden z najlepszych polskich głosów jazzowych i soulowych. EVAH to artystka, która wielokrotnie pracowała w Stanach Zjednoczonych, gdzie porównywano ją z Mahalią Jackson czy Ellą Fitzgerald. Po 5 latach przerwy rozpoczęła pracę nad nowym albumem. Podczas koncertu wokalistka wykona premierowo swój najnowszy utwór „My only life”.

EVAH i trio bez wątpienia zostaną zapamiętani jeszcze długo po koncercie. Zespół wykona najpiękniejsze utwory o miłości z repertuaru Whitney Houston, Roberty Flack czy Lionel’a Richie. W programie znajdą się m.in. utwory takie jak „Hello”, „Thinking about you”, „Killing me softly”, „One moment in time”, „Endless love”, „Corcovado”, „Foggy Day”. EVAH to jeden z najlepszych polskich głosów jazzowych i soulowych. Artystka wielokrotnie pracowała w Stanach Zjednoczonych, gdzie porównywano ją z Mahalią Jackson czy Ellą Fitzgerald. Po 5 latach przerwy rozpoczęła pracę nad nowym albumem. W Muzeum wystąpi ze znakomitym jazzowym trio w składzie: Dariusz Ziółek ( gitara basowa), Piotr Wrombel (fortepian elektryczny) i Grzegorz Poliszak (perkusja).


foto. Maciej Niesłony/VIS Media Talent Management
Termin: 17 maja 2014 r., godz. 22.30

Wykonawcy: EVAH (Ewa Uryga) i trio jazzowe

Miejsce: Sala Gorczyckiego

Wstęp: wolny

Pobieranie 3.91 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna