Kontakt: live prPobieranie 12.01 Kb.
Data09.05.2016
Rozmiar12.01 Kb.


Kontakt:

LIVE PR

Tel.: (022) 100-54-85

e-mail:Beata.Kowalczyk@live-pr.pl
Informacja prasowa,


Kraków, 15. czerwca 2012 r.

18 czerwca br. AEDES S.A. zadebiutuje na NewConnectW najbliższy poniedziałek 18 czerwca br. na rynku NewConnect zadebiutuje AEDES S.A. – spółka specjalizująca się w szerokim zakresie usług budowlano-montażowych. Debiut poprzedzony został ofertą prywatną o wartości 1 mln zł. Środki pozyskane z emisji akcji serii D zostaną przeznaczone na kapitał obrotowy oraz inwestycje w park maszynowy.
AEDES S.A. specjalizuje się w generalnym wykonawstwie budowlanym. Kontrakty pozyskuje głównie w drodze przetargów. Spółka realizuje powierzone projekty samodzielnie lub
w oparciu o podwykonawców. W założonej strategii rozwoju Aedes S.A. planuje m.in. rozszerzyć działalność na sąsiednie regiony Małopolski, a także zwiększyć działalność
w zakresie budownictwa przemysłowego w oparciu o nowoczesne rozwiązania
z wykorzystaniem konstrukcji stalowych do budowy hal produkcyjnych i magazynowych
Dla spółek takich jak nasza, wejście na giełdę jest istotnym punktem w strategii rozwoju. Pozyskaliśmy kapitał, dzięki któremu dostępne będą dla nas bardziej zaawansowane przetargi. Ponadto, co ważniejsze – zwiększamy swoją wiarygodność na rynku oraz prestiż marki AEDES. W obecnej sytuacji rynkowej to bardzo ważne. Sądząc po sukcesie emisji przedstawiony plan rozwoju oraz osiągnięte dotychczas wyniki finansowe pozwoliły inwestorom uwierzyć w nasz model biznesu. Mam nadzieję, iż debiut będzie momentem, w którym zaufają nam pozostali z nich.” – mówi Maciej Targosz, prezes zarządu AEDES S.A.
WYNIKI FINANSOWE

W ubiegłym roku AEDES S.A. zanotował 35,1 mln zł przychodów oraz ponad 1 mln zł zysku netto. W porównaniu do 2010 roku stanowi to wzrost o odpowiednio: 34,5 oraz 16,7 procent.


Spółka nie publikuje prognoz finansowych.
***

Aedes S.A. specjalizuje się w wykonawstwie pełnego zakresu prac budowlanych: od pojedynczych robót budowlanych, poprzez generalne wykonawstwo (w szczególności obiektów mieszkaniowych oraz małych obiektów handlowych i biurowych) obejmujące prowadzenie robót zasadniczych i wykończeniowych, uruchomienia wszystkich instalacji i urządzeń, aż po przekazywanie do eksploatacji gotowych, wyposażonych obiektów.

Spółka oferuje usługi: kompleksowej aranżacji wnętrz w nowoczesnych systemach, remontów obiektów mieszkalnych i biurowych, modernizacji pomieszczeń i obiektów o różnym przeznaczeniu, sprzedaży i montażu stolarki i ślusarki budowlanej.

Aedes S.A. pozyskuje kontrakty poprzez udział w przetargach w zakresie generalnego wykonawstwa. W zależności od wielkości i specyfiki projektu budowlanego Spółka może realizować inwestycje w trzech opcjach: samodzielnie, z pomocą podwykonawców, bądź wynajmując podwykonawców nie angażując się bezpośrednio w prace budowlano-montażowe.
Więcej na: www.aedes.pl

Autoryzowany Doradca:

WDM Autoryzowany Doradca Sp. z o.o.

tel. (71) 79 11 555

biuro@wdmad.plwięcej


Pobieranie 12.01 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna