La ink (ang.: la ink) Premiera: 14 września (poniedziałek) o godz. 19: 00 Emisja kolejnych odcinków: poniedziałek – piątek, godz. 19: 00Pobieranie 55.37 Kb.
Data04.05.2016
Rozmiar55.37 Kb.


Poznaj królestwo bogini tatuażu, która swoim mistrzostwem przewyższa niejednego faceta!
LA Ink

(ang.: LA Ink)
Premiera: 14 września (poniedziałek) o godz. 19:00

Emisja kolejnych odcinków: poniedziałek – piątek, godz. 19:00OPISY ODCINKÓW:

Odcinek 1: Witamy w domu

(ang. Welcome Home Kat)Emisja: 14 września, godz. 19:00
Kat Von D. wraca do rodzinnego Los Angeles i zaczyna realizować swoje marzenie o otwarciu własnego salonu tatuażu. Znajduje doskonałą lokalizację i planuje stworzyć najmodniejszy salon w mieście. Podczas gdy postępują prace budowlane, Kat prowadzi intensywne poszukiwania idealnego zespołu pracowników. Corey Miller ma ogromne doświadczenie w projektowaniu czarno-białych tatuaży, Hannah Aitchinson jest świetna w pracy w kolorze, a Kim Saigh to kolejna znakomita kandydatka. Kat wie, czego chce, ale pozostaje jej przekonać swoich wybrańców, by zgodzili się pracować dla niej w Hollywood.
Odcinek 2: Brak miejsca do pracy

(ang. Nowhere to Work)Emisja: 15 września, godz. 19:00
Kat stworzyła już zespół, ale gdy Hannah i Kim zjawiają się w Los Angeles, salon nie jest jeszcze gotowy. Hannah martwi się, że Kim może odejść, więc Kat prosi o przysługę, aby spróbować rozwiązać problem. Corey zgadza się, by cały zespół pracował w jego salonie, dopóki nie otworzy się „LA Ink”. W tym odcinku amerykańska gwiazda Steve-O zamawia tatuaż na swoje urodziny. Ponadto Hannah wykonuje tatuaż pawia u Kathryn. Przyjaciółka Kat – Pixie – przychodzi z pomocą przy przygotowaniach salonu, a Kat przekonuje ją, by została nową menadżerką „LA Ink”.
Odcinek 3: Wielkie otwarcie

(ang. LA Ink Grand Opening)Emisja: 16 września, godz. 19:00
Kat Von D. wraz z zespołem świętują otwarcie „LA Ink” podczas rock-n-rollowej imprezy. Kat musiała włożyć sporo wysiłku w realizację marzenia o swoim salonie tatuażu, a teraz całe miasto będzie obserwować, czy jest gotowa do prowadzenia własnej firmy. Hip-hopowa gwiazda – Eve – jest pierwszą oficjalną klientką Kat i zamawia sobie tatuaż, inspirowany miłością do muzyki. Natomiast specjalista od trików na BMXie - Mike Escamilla – wychodzi z salonu z malunkiem na klatce piersiowej, który przedstawia jego wyobrażenie o idealnym mężczyźnie.
Odcinek 4: Kuracja odchudzająca

(ang. Boobs Rule)Emisja: 17 września, godz. 19:00
Kat wybiera się na zakupy z Pixie i przekonuje się, że niedawna strata wagi zmieniła nie tylko jej obwód w talii. Pixie namawia Kat na operację plastyczną, ale Kat przed podjęciem decyzji radzi się jeszcze dziewczyn z salonu. Hannah pomaga aktorowi, Jesse'emu Mecalife'owi, poskładać złamane serce, a Marissa zamawia u Kim tatuaż symbolizujący wyzdrowienie. Lori chce upamiętnić tatuażem swojego dziadka. Zawodowy skater Mike V zdradza Kat, jak udało mu się odnieść sukces, a rockman David pomaga zespołowi Coreya.
Odcinek 5: Mistrzowskie oczyszczenie

(ang. Master Cleanse)Emisja: 18 września, godz. 19:00
Kat jest przepracowana i wyczerpana, więc Kim proponuje, żeby obie wybrały się na zabieg oczyszczania organizmu. Kat zakłada się, która z nich wytrzyma dłużej. Przegrana zostanie wytatuowana przez amerykańską gwiazdę – Steve'a-O. Hannah również postanawia prowadzić zdrowszy tryb życia i wybiera się na lekcję boksu u legendarnego trenera – Freddy'ego Roacha. W salonie Erin zgłasza się po tatuaż kwiatów wiśni u Hannah, a Kat tatuuje miłośnikowi kotów jego pupila. Corey natomiast ozdabia pamiątkowym tatuażem ciało kobiety, której rodzice i mąż zmarli na raka.
Odcinek 6: Wazektomia Coreya

(ang. Corey’s Vasectomy)Emisja: 21 września, godz. 19:00
Corey zastanawia się, czy nie poddać się wazektomii, ale podjęcie tej decyzji jest trudniejsze niż początkowo sądził. Kat zaskakuje Pixie, tatuując sobie jej portret dla uczczenia ich przyjaźni. Hannah umieszcza rysunek ryby bojownika na ciele Raye'a, który specjalizuje się w jeździe na rolkach. Corey bez żadnego szablonu maluje sowę u Roberta, a Kim dostaje zlecenie od Arlene, która chce oddać hołd swoim rodzicom za ich walkę z rakiem. Kat tatuuje Adamowi jego najlepszego przyjaciela – jego ojca.
Odcinek 7: Operacja Pixie

(ang. Pixie’s Surgery)Emisja: 22 września, godz. 19:00
W tym odcinku okazuje się, że Pixie jest chora, ale nie może pozwolić sobie na operację, której rozpaczliwie potrzebuje. Corey bada sztukę okultystyczną, aby znaleźć inspirację, po czym tatuuje przerażający portret na skórze swojego przyjaciela Davida. Kat ozdabia skórę gitarzysty Scotta Iana malunkiem ikony rocka. Setra czuje, że zbliżyła się do swojego ojca dzięki Kim, która wytatuowała jej słońce. Hannah umieszcza na ciele Sary skomplikowany tatuaż kwiatu, symbolizujący kobiecą siłę. Corey pomaga Heidi w przygotowaniu niespodzianki dla jej męża – przypomnienia o ich ślubnej przysiędze.
Odcinek 8: Zły dzień

(ang. Kat’s Gnarly Day)Emisja: 23 września, godz. 19:00
Kat zaprasza swojego ojca do salonu, ale jego wizyta nie idzie zgodnie z planem. Kiedy Kat spóźnia się pięć godzin do pracy, sprawy zaczynają się wymykać spod kontroli. Jej klient – gwiazda rocka Frank Iero z zespołu My Chemical Romance – wynajduje sobie zajęcia na czas oczekiwania, a ojciec Kat postanawia dać jej lekcję odpowiedzialności. Corey tatuuje Mitcha, który chce uczcić zdobytą wolność, a tymczasem Talia usiłuje przeżyć swój pierwszy tatuaż.
Odcinek 9: Kim szuka miłości

(ang. Kim Looks For Love)Emisja: 24 września, godz. 19:00
Kim jest samotna i cały zespół stara się znaleźć jej fajnego partnera. Chris łączy swoje dwie pasje w tatuażu roznegliżowanej modelki. Hannah przerabia dla Carlosa wzór nawiązujący do Pisma Świętego w projekt tatuażu. Corey interweniuje w dyskusji pomiędzy Kat a zdezorientowanym klientem. Geoff zamawia malunek Robin Hooda dla uczczenia człowieka, który chronił go w dzieciństwie.
Odcinek 10: Zakochana Kat

(ang. Kat’s In Love)Emisja: 25 września, godz. 19:00
Firma Kat Von D prężnie się rozwija, ale cierpi na tym jej życie osobiste. Kat poznaje mężczyznę, który się jej podoba, ale ma wątpliwości, czy powinna się wdawać w nowy związek w tak krótkim czasie po rozwodzie. W salonie Kat robi tatuaż Jennie Jameson dla uczczenia jej idola, a Christie prosi Hannah o zaprojektowanie rysunku kolorowej syreny. Giancarlo zamawia tatuaż feniksa, zaś gwiazda rocka – Matt Skiba – upamiętnia film „Oto Spinal Tap” tatuażem zrobionym przez Kat.
Odcinek 11: Holly w Los Angeles

(ang. Holly’s Here)

Emisja: 28 września, godz. 19:00
Córka Hannah – Holly – przyjeżdża do Los Angeles, ale Hannah musi pracować w salonie. Aaron chce uczcić pamięć swojego dziadka, meksykańskiego boksera, portretem zamówionym u Coreya. Rob czaruje Kim swoimi wspomnieniami z rodzinnego Chicago. Rusty pragnie upamiętnić swoje dziedzictwo przy pomocy tatuażu od Coreya. Wes Humpston, legendarny artysta zajmujący się ozdabianiem deskorolek, współpracuje nad kolejnym dziełem z Kat.

Odcinek 12: Kłopoty Pixie

(ang. Pixie’s Got the Blues)Emisja: 29 września, godz. 19:00
Pixie przechodzi poważne problemy w związku, więc reszta dziewczyn stara się ją wesprzeć. Bonnie oddaje cześć swojej muzyce tatuażem wykonanym przez Coreya, a przy okazji wywołuje uśmiech na twarzy Pixie. Letanya upamiętnia swoją miłość do sportów na rolkach, a Kimberly chce, aby rodzina dowiedziała się, jak bardzo ich docenia. Natomiast Kat pozbywa się obaw i po raz pierwszy w życiu próbuje swoich sił w surfowaniu.
Odcinek 13: Ważne decyzje

(ang. Big Decisions)Emisja: 30 września, godz. 19:00
Hannah musi wybrać pomiędzy życiem prowadzonym w Los Angeles a tym pozostawionym w Chicago. Kat chce zrobić sobie przerwę i pojechać na spotkanie z Orbim, który jest w trasie, ale musi zastanowić się, jak wyjechać, a jednocześnie mieć pieczę nad firmą. Margaret Cho, będąca komikiem, chce żeby Kat pomogła jej oddać cześć jej urodzie, z której wcześniej nie zdawała sobie sprawy. Toryn Green zamawia tatuaż u Kim. Justin tatuuje się u Coreya, a Kim robi modelowi Brianowi jego pierwszy tatuaż. Hannah projektuje dla Katie serię malunków z motywem ptaków.
Odcinek 14: Powrót z wakacji

(ang. Kat’s Back But Where Is Hannah? )Emisja: 1 października, godz. 19:00
Po powrocie z wyjazdu z Orbim Kat natrafia na kryzys w firmie – Hannah jest wciąż w Chicago i nie śpieszy się z powrotem do Los Angeles. Kat musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze – firma czy przyjaźń. Kat robi piosenkarce Lali Romero tatuaż meksykańskiego idola, a następnie pomaga Makry'emu rozwiać wątpliwości dotyczące choroby skóry. Kim projektuje dla Chrisa złożony tatuaż na całe ramię, którym Chris chce oddać cześć kobietom swojego życia, a tymczasem Corey zamienia blizny Jona w symbol jego bliskiego spotkania ze śmiercią.
Odcinek 15: Chałtury Pixie

(ang. Pixie Moonlights)Emisja: 2 października, godz. 19:00
W salonie narastają napięcia, gdy Kat stara się być szefową, a jednocześnie nie zniszczyć swojej przyjaźni z Pixie. Corey pomaga Brandonowi zareklamować się przy pomocy tatuażu na karku, a do Kim, która tatuuje cenionego artystę Dereka Hessa, wracają szokujące wspomnienia z przeszłości. Sara zamawia tatuaż, by oddać hołd swojej babci, a tymczasem Shelly upamiętnia dawne wydarzenia przy pomocy malunku magnolii.
Odcinek 16: Kat robi porządki

(ang. Kat Cleans Up)Emisja: 5 października, godz. 19:00
Kat imprezuje, podczas gdy jej chłopak Orbi jest w trasie z zespołem. Kolorowy rysunek syreny, wykonany przez Hannah, pomaga Rebece zapomnieć o potwornym tsunami, które niemal pozbawiło ją życia. Kat projektuje portret ogromnego słonia dla Marco. Zawodowa zapaśniczka Candice Michelle opowiada Coreyowi, jak odniosła sukces.
Odcinek 17: Nowe początki

(ang. New Beginnings)Emisja: 6 października, godz. 19:00
Zespół chce zacząć wszystko od początku. Pixie poddaje się laserowemu usunięciu tatuażu, aby zrobić na ciele miejsce na bardzo ważny malunek. Kat zatrudnia swoją siostrę na stanowisko osobistej asystentki i wraz z komikiem Tomem Greenem planuje niespodziankę. Corey spotyka Tima, początkującego rapera, któremu robi tatuaż tygrysa i smoka, symbolizujący równowagę. Zawodowy skater Freedom Fisher i Kat nawiązują nić porozumienia.
Odcinek 18: Atrakcyjne dziewczyny

(ang. Novelty Girls)Emisja: 7 października, godz. 19:00
Związek Kat i Orbiego rozwija się, gdy Kat tatuuje klasyczny portret jego ojca i legendy rocka – Roya Orbisona. W salonie Corey szkicuje niesamowity wzór upamiętniający zamach z 11 września. Szkic okazuje się jednak bardziej pracochłonny niż się spodziewał. EJ zamawia portret swojej córki, cierpiącej na śmiertelną chorobę.
Odcinek 19: Rampa do skateboardu

(ang. Skate Ramp)Emisja: 8 października, godz. 19:00
Kat buduje pełnowymiarową rampę w salonie, a Hannah, której stanowisko pracy znajdzie się tuż przy rampie, jest z tego bardzo niezadowolona. Podczas gdy w salonie trwa budowa, Corey i Kim pracują w salonie Coreya o nazwie Six Feet Under, położonego o godzinę drogi od Los Angeles. Kat tatuuje swojego starego przyjaciela Bama Margerę, nanosząc na jego przedramię jego własny projekt. Hannah nanosi na skórę Angeli portret Rózi Nitownicy, która ma przypominać Angeli o jej wewnętrznej sile. Corey wykańcza ogromny tatuaż na plecach, upamiętniający zamach z 11 września. Ten projekt zabrał Coreyowi wiele tygodni pracy i wymagał wielu spotkań z klientem. Kim tworzy piękną orchideę dla Lauren. Kwiat ma jej przypominać o odbytych podróżach do Tajlandii.
Odcinek 20: Rekord świata Kat

(ang. Kat’s World Record)Emisja: 9 października, godz. 19:00
Kat postanawia, że ustanowi rekord świata, wykonując 400 tatuaży w ciągu 24 godzin, ale ponieważ ma mniej niż tydzień na przygotowanie, realizacja jej pomysłu może okazać się niemożliwa. Ponadto Kat tatuuje uduchowione motto na skórze rapera Ja Rule'a, który dzięki temu ma nadzieję zachować pokorę. Hannah oddaje cześć życiu drogiej przyjaciółki tatuażem przypominającym o siostrze Eleny.
Odcinek 21: Operacja Kat

(ang. Kat Get’s A Scare)Emisja: 12 października, godz. 19:00
Kat odczuwa intensywny ból i postanawia skonsultować się z lekarzem. Jednak po wizycie ból jeszcze bardziej się nasila, więc Kat wybiera się do kolejnego lekarza, który przedstawia jej niepokojącą diagnozę. Kat zostaje natychmiast skierowana na operację, a salon musi działać bez niej. Hannah sprowadza swojego kolegę Boba Tyrrella – legendarnego tatuażystę horrorów – aby pomógł zespołowi uporać się z nawałem pracy. Hannah pomaga pływaczce i medalistce olimpijskiej Amandzie Beard w utrzymaniu motywacji do kolejnych olimpijskich wyczynów. Bob dowodzi swojego artystycznego kunsztu w portrecie aktora Vincenta Price'a, zrobionym u Jessiki.
Odcinek 22: Dylemat Coreya

(ang. Corey’s Dilemma)Emisja: 13 października, godz. 19:00
Kat, która przeżyła w szpitalu chwile strachu przed rakiem, wraca do pracy, ale czuje się przytłoczona postępami „MusInk”. Zwraca się do Coreya o pomoc, któremu jednak jest ciężko pogodzić pracę z obowiązkami rodzinnymi. Lauren chce uczcić swojego dziadka tatuażem Drzewa Wiadomości, a Lindsey oddaje hołd swojej adopcyjnej rodzinie.
Odcinek 23: Najgorszy dzień w historii

(ang. The Worst Day Ever)Emisja: 14 października, godz. 19:00
Gdy tatuażyści tracą cierpliwość do marnej pracy Pixie, Kat musi podjąć trudną decyzję co do przyszłości Pixie w roli menadżerki salonu. Sprawy szybko wymykają się spod kontroli i Kat robi, co w jej mocy, aby do klientów nie docierały wewnętrzne spory zespołu. Blake Lewis z programu „American Idol” zamawia tatuaż, mający symbolizować ponadczasowość muzyki.
Odcinek 24: Przyjaźń z Pixie

(ang. Life After Pixie)Emisja: 15 października, godz. 19:00
Przyjaźń Kat i Pixie zostaje poddana próbie. Tatuażyści dostosowują się do nowej dynamiki pracy, podczas gdy Kat szuka zastępstwa dla poprzedniej menadżerki. Portret ojca Kevina wykonany przez Coreya jest kapitalnym nawiązaniem do lat 70-tych. Kim spełnia dziwną prośbę muzyka, mającego obsesję na punkcie sera, a Kat uwiecznia w tatuażu miłość jak z romansu.
Odcinek 25: Sekret Orbiego

(ang. Orbi’s Secret)Emisja: 16 października, godz. 19:00
Chłopak Kat – Orbi – potajemnie spotyka się z jej tatą, aby wyznać mu swoje prawdziwe uczucia i porozmawiać o przyszłości jego związku z Kat. Tatuażysta i brat Hannah Guy Aitchison podejmuje się współpracy z nią przy skomplikowanym projekcie. Dzieli się też swoją wiedzą na temat biomechanicznej sztuki z klientką Sandrą, początkującą tatuażystką. Corey tatuuje Lena, eksperta ds. grzechotników, który jako inspirację przynosi do salonu żywe węże. Kat pomaga Lucasowi – rockmanowi po zmianie płci – uczcić jego nowe życie tatuażem trupiej czaszki, wzorowanej na tych używanych podczas meksykańskiego Dnia Zmarłych.
Odcinek 26: Miłosne kłopoty

(ang. On The Rocks)Emisja: 19 października, godz. 19:00
Kat zaskakuje wszystkich wiadomością, że jej związek z Orbim się rozpada. Zespół martwi się o nią, lecz Kat zależy na tym, aby koncentrować się na pracy. Kończy duży tatuaż na plecach Richiego, który ma uczcić jego świeży start, a następnie rzuca się w wir przygotowań do Musink, spotkania, w którym przeplatać się będą motywy tatuażowe z muzycznymi. Corey i Hannah łączą siły przy malunku dla Jaya, który chce oddać hołd swojej lubiącej broń matce. Kim nawiązuje więź z Vickie, wielbicielką szopów praczy. Hannah robi Timowi Lambesisowi z zespołu As I Lay Dying tatuaż grającego na gitarze Chrystusa. Gdy wreszcie następuje otwarcie Musink, Kat jest pod wrażeniem frekwencji, ale musi włożyć wiele wysiłku, aby impreza przebiegała gładko.
Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości są dostępne pod adresem: www.press.discovery.com.


Discovery Channel
Discovery Channel uznawany jest za globalną markę mediową cieszącą się największym zaufaniem. Dzięki swojej popularności i wieloletniemu doświadczeniu pozostaje jedną z najszerzej dystrybuowanych telewizji na świecie oraz liderem kategorii factual entertainment (rozrywki opartej na faktach).
Discovery Channel rozpoczęło nadawanie w USA w 1985 roku, jako realizacja wizji Johna Hendricksa – założyciela i prezesa Discovery Communications. Międzynarodowa ekspansja stacji rozpoczęła się w 1989 r. od wejścia na obszar Wielkiej Brytanii. W 1993 roku kanał wprowadzono na rynki Azji i Ameryki Łacińskiej. W Europie Środkowej zainaugurował on swą działalność w 1996 roku debiutem w Polsce, a rok później – w Rumunii i na Węgrzech.
Discovery Channel skierowany jest głównie do młodych mężczyzn, ciekawych świata i pragnących poszerzać swoje horyzonty. To nowoczesny i dynamiczny kanał telewizyjny, który angażując widza, przekazuje mu doświadczenie oraz wiedzę o otaczającym go świecie. Emitując programy o różnorodnej tematyce inspiruje, skłania do przemyśleń, zachęca do działania, rozwijania zainteresowań, jak również dzielenia się spostrzeżeniami i pomysłami z innymi.
Discovery Channel prezentuje pełne emocji i pasji prawdziwe historie, przedstawione w fascynujący i innowacyjny sposób. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, zainteresowań, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu. Dużą popularnością cieszą się także serie poświęcone sztukom walki czy sposobom przetrwania w ekstremalnych warunkach.
Discovery Channel emituje swoje programy 24 godziny na dobę, a ramówka stacji uwzględnia potrzeby polskich widzów. Do najchętniej oglądanych serii należą m.in. Jak to jest zrobione, Miami Ink – studio tatuażu, Szkoła przetrwania, Najniebezpieczniejszy zawód świata, Prawda czy fałsz - pogromcy mitów oraz wiele innych.

Dodatkowych informacji udziela:
Emilia Dadacz

Marketing Manager PolandDiscovery Networks Central Europe
00-120 Warszawa, ul. Złota 59, Lumen, Złote Tarasy
Tel.: + 48 22 365 10 51
Fax: +48 22 365 11 00
e-mail: Emilia_Dadacz@discovery-europe.com
i
Ewa Wojtarowicz

Junior Account Executive

Edelman Polska

ul. Flisa 4

02-247 Warszawa, Polska

tel: +48 22 576 35 55

fax: +48 22 576 35 56

e-mail: ewa.wojtarowicz@edelman.com

©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna