Lato zaczyna się w gdyni: cudawianki 2013 22 czerwca 2013Pobieranie 11.48 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar11.48 Kb.

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zaprasza na:

LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CUDAWIANKI 2013
22 czerwca 2013 | Gdynia
HERCULES AND LOVE AFFAIR KOLEJNĄ GWIAZDĄ CUDAWIANKI 2013!

OGŁASZAMY LINE UP!
Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że dotychczasowy, ogłoszony skład sceny muzycznej wzbogaca w tym roku niesamowity, nowojorski zespół Hercules and Love Affair na jedynym koncercie w Polsce!
Uwielbiani na całym świecie za niewiarygodną energię sceniczną, barwność, odważne mieszanie nurtów muzycznych z pewnością porwą publiczność do tańca. W swej twórczości grupa odwołuje się do stylistyki lat 70., przywołując ducha legendarnego Studia 54, najpopularniejszego i najbardziej ekskluzywnego klubu Nowego Jorku, który pod koniec wspomnianej dekady wytyczał muzyczne i modowe trendy. Usłyszymy m.in. utwory disco, new romantic, electro oraz indie rocka. Mocny taneczny akcent na zakończenie wyjątkowej cudawiankowej nocy mamy nadzieję, że stanie się od tego roku naszą tradycją.
Przypominamy, że na scenie autorstwa Jarosława Koziary zagrają również: AYO, L.U.C oraz Julia Marcell.

Line up wygląda następująco:


20.00 L.U.C
21.15 JULIA MARCELL
22.30 AYO
24.00 HERCULES AND LOVE AFFAIR

Wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: Cudawianki” inauguruje sezon letni w Gdyni.  Cudawianki to unikatowa na skalę ogólnopolską propozycja spędzenia Nocy Świętojańskiej. Zeszłoroczne wydarzenie przyciągnęło do centrum miasta 30-tysięczną widownię. Miasto Gdynia, organizator imprezy, zadba o różnorodny i unikatowy program: na widzów czekają koncerty gwiazd zagranicznych i polskich oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców. Wszystkie te wydarzenia będą miały miejsce 22 czerwca na Plaży Gdynia Śródmieście oraz w centrum miasta.

Na wszystkie wydarzenia – WSTĘP WOLNY
INFO:
HERCULES AND LOVE AFFAIR [LIVE]

Jedyny koncert w Polsce!
W swej twórczości grupa odwołuje się do stylistyki lat 70., przywołując ducha legendarnego Studia 54, najpopularniejszego i najbardziej ekskluzywnego klubu Nowego Jorku, który pod koniec wspomnianej dekady wytyczał muzyczne i modowe trendy. Na debiucie HALA można usłyszeć zatem utwory disco, new romantic, electro czy indie rocka. 
Lider zespołu – Andy Butler za gramofonem stanął już jako 15-latek. Realizując się muzycznie rozkręcał imprezy w rodzinnym Denver. Zadowolona ze współpracy z Butlerem oficyna DFA postanowiła zainwestować w jego projekt. Tak powstał singel "Blind", który na początku 2008 roku zwiastował długogrającą, imienna świetnie przyjętą płytę kwartetu.
Kiedy Andy Butler – lider zespołu zainicjował powstanie nowej grupy Hercules and Love Affair od samego początku było jasne, że będzie to projekt płynny, w nieustannej konstrukcji. Ciągła zmiana w miejsce stagnacji ma gwarantować świeżość brzmień i rozwój projektu w miejsce bepiecznego przyzwyczajenia do konkretnego brzmienia.

Muzycy związani z HALA przychodzili I odchodzili, a pośród nich najbardziej utytułowany i rozpoznawalny Antony Heggarty z Antony and The Johnsons. To on zaśpiewał na niesamowitym singlu “Blind” – 6 minutach future retro disco – okrzyknietym piosenką roku przez prestiżowy “Pitchfork”.

Hercules and Love Affair jest oparty o encyklopedyczną wręcz wiedzę i rozeznanie Butlera w 40-letniej historii nowojorskiej sceny tanecznej – od disco do house.
Obecnie zespół ma na swoim koncie dziesiątki koncertów na całym świecie oraz występy na najbardziej prestiżowych festiwalach muzycznych. W Polsce występował m.in. podczas Selector Festival oraz Electronic Beats. Muzyka Hercules and Love Affair to gwarancja doskonałej, zwariowanej, tanecznej zabawy.
www.facebook.com/Herculesandloveaffair
KONTAKT dla mediów:
PR Manager

Katarzyna Smoła


Tel. +48 509 210 029

pr@cudawianki.eu
www.cudawianki.eu

www.facebook.com/CudaWiankiGdynia
ORGANIZATOR: Miasto Gdynia
SPONSOR: Grupa Lotos S.A.

PARTNER STRATEGICZNY: Centrum Kultury w GdyniMECENAS MUZYCZNY: Chilli Zet

PATRONI MEDIALNI: 4 Fun TV | Multikino | Empik | Gazeta Wyborcza | Metro | Hiro | Stroer | wp.pl TRENDY Art of Living | trojmiasto.pl | Radio Gdańsk | Neolight | In Your Pocket | The Visitor | dlastudenta.pl | Live & Travel | Prestiż
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna