Lp. Nazwa instytucji w jęz polskim Osoba kontaktowa



Pobieranie 72.05 Kb.
Data01.05.2016
Rozmiar72.05 Kb.
EXTREME” – lista organizacji przyjmujących


Lp.

Nazwa instytucji

w jęz. polskim

Osoba kontaktowa

Adres (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość)


Kraj


Telefon

Faks

e-mail



















1

gharakhanzadeh sandbichler architekten zt gmbh

Bruno Sandbichler

Westbahnstrasse 26/4

1070 Wien



Austria

+43 (1) 523 79 99 2

+43 (1) 523 79 99 20

office@gs-arch.at


2

SUE Architekten ZT KG

Michael Anhammer

Esterhazygasse 18b

1060 Wien



Austria

+43 1 941 52 65

anhammer@sue-architekten.at



3

KaHo Sint-Lieven R&D (C.B.O.K)

Geert De Lepeeler

Gebroeders Desmetstraat 1

9000 Gent



Belgia

+32 9 265 86 45

+32 9 265 86 46

euro@kahosl.be


4

Porta Capena NV

Adriaan Brebels

Kleinhoefstraat 6

B2440 GEEL



Belgia

+32496552300

+3214579651

adriaan.brebels@portacapena.com


5

Tyco Electronics Raychem bvba

Anne-Marie Prins

Diestsesteenweg 692

3010 Kessel-Lo



Belgia

+32 16 351483

+32 16 351689

anne.marie.prins@tycoelectronics.com


6

Vreys Business Partners nv

Marc Vreys

Denderbellestraat 50

9200 Dendermonde



Belgia

+32 473 641 252

mvreys@telenet.be



7

Vrije Universiteit Brussel, Dept. of Applied Physics and Photonics

Prof. Dr. Ir. Heidi Ottevaere

Pleinlaan 2

B-1050 Brussel



Belgia

+32 2 629 34 51

+32 2 629 34 50

hottevaere@tona.vub.ac.be


8

ARCHITECTURE STUDIO

Mariano Efron

10 rue Lacuee

75012 Paris



Francja

+33 (0)1 43 45 18 00

+33 (0)1 43 43 81 43

as.ad@architecture-studio.fr


9

Station Biologique de Roscoff, CNRS-UPMC, UMR7150

Dr. Serge Thomas

Place G. Teissier

29682 Roscoff



Francja

+33 298 292348

+33 298 292310

thomas@sb-roscoff.fr


10

University of Avignon, UMR INRA 408

Olivier Dangles

33, rue Louis Pasteur

84029 Avignon cedex 1



Francja

+33 490 14 44 46

+33 490 14 44 41

olivier.dangles@univ-avignon.fr


11

ARRIOLA & FIOL arquitectes

Carme Fiol Costa

Mallorca 289

08037 Barcelona



Hiszpania

+34 934 570 357

+34 932 080 459

arriolafiol@arriolafiol.com


12

ArquEHa arquitectura y urbanismo S.L.P

Hernani Fernandez Gomes Dos Santos

Avda Manuel de Falla 12d i66

46015 Valencia



Hiszpania

+34 96 340 42 01

+34 96 336 81 83

arqueha@arqueha.com


13

CARLOS FERRATER Partnership OAB

Gisela Folch

Balmes145, bajos

08008 Barcelona



Hiszpania

+34 93 238 51 36

+34 93 416 13 06

ferrater@coac.net


14

DATAPIXEL S.L.

Nora Larrinaga

Carretera Asúa, 6

Hiszpania

+34 94 480 51 66

+34 94 480 51 30

nlarrinaga@carsa.es


15

Institute For Advanced Architecture of Catalonia (IAAC)

Areti Markopoulou

Pujades 102

08005 Barcelona



Hiszpania

+34 93 3209520

+34 93 3004333

areti@iaac.net


16

Miquel Angel Lacomba ARCHITECTURE

Miquel Angel Lacomba Segui

Contesti 6

07014 Palma de Mallorca



Hiszpania

00 34 871 35 00 26

00 34 971 45 80 57

arquitectura@mlacomba.com


17

PO2 ARQUITECTOS

Idoia Otegui Vicens

Calle Fomento 6 Bajo Izda

28013 Madrid



Hiszpania

+34 91 5472707

+34 91 5472707

iotegui@po-2.com


18

TRIMEK S.A.

Nora Larrinaga

Camino de la Yesera, 2

01139 Altube



Hiszpania

00 34 945 43 03 11

00 34 945 43 03 78

nlarrinaga@carsa.es


19

UNIMETRIK S.A.

Nora Larrinaga

Calle San Blas, 11

01170 Legutiano - Álava



Hiszpania

00 34 945 46 58 00

00 34 945 46 57 99

info@unimetrik.com


20

Universidad de Almeria

Francisco Rodriguez Diaz

Carretera de Sacramento s/n

04120 Almeria



Hiszpania

+34 950015129

+34 950015129

frrodrig@ual.es


21

Noble Products Twente

Paweł Owczarek

Malangstraat 26

7542AD Enschede



Holandia

+31 616 670 005

p.owczarek@utwente.nl



22

University of Groningen, Zernike Institute for Advanced Materials

Dr. ir. N.J.I. Mars

Nijenborgh 4

9747 AG Groningen



Holandia

+31 50 363 6318

+31 50 363 4400

n.j.i.mars@rug.nl


23

MONOLAB Architects

Jan Willem van Kuilenburg

Piekstraat 15c

3071 EL Rotterdam



Holandia

+31 10 2130 188

mail@monolab.nl



24

Wetsus

Arie Zwynenburg

Agora 1

P.O. Box 1113



Holandia

+31 58 284 3000

arie.zwijnenburg@wetsus.nl



25

Azotel Technologies Ltd

John O’Hare

River House, Blackpool Park

Cork


Irlandia

+353 21 467 1601

+353 21 467 1699

oharej@azotel.com


26

cpm architekten gmbh

Britt Eckelmann

Köpenicker Strasse 48

06466 Gatersleben




Niemcy

+49 30 30 88 15 99

+49 30 30 88 15 90

eckelmann@cpm-architekten.de


27

Leibniz Institute of Plant Genetics and Crop Plant Research

Gotthard Kunze

Correnstrasse 3

06466 Gatersleben



Niemcy

+49 39482 5247

+49 39482 366

kunzeg@ipk-gatersleben.de


28

Nofima Mat AS

Simon Ballance

Osloveien 1

NO-1430 AAS



Norwegia

+47 64970416

+47 64970333

simon.ballance@nofima.no


29

Universidade do Porto

Antonio Teixeira Marques

Praca Gomes Teixeira

PT-4099-002 Porto



Portugalia

+351 22 04 08

+351 22 04 08 183

albino.oliveira@reit.up.pt


30

The Beatson Institute for Cancer Research

Prof. Karen Vousden

Switchback Road, Bearsden

G61 1BD Glasgow



Wielka Brytania

+44 141 330 3186

+44 141 942 6521

k.vousden@beatson@gla.ac.uk


31

University of Nottingham

Dr Slawomir Sujecki

University Park

NG7 2RD Nottingham



Wielka Brytania

+44 115 951 5589

+44 115 951 5616

Slawomir.sujecki@nottingham.ac.uk


32

WHAT Architecture

Anthony Hoete

TransWorld House, 100 City Road

EC1Y 2BP London



Wielka Brytania

+44 020 7014 3106

hoete@whatarchitecture.com



33

Istituto Ortopedico Rizzoli

Marco Viceconti

Via di Barbiano 1/10

40136 Bologna



Włochy

+39 051 636 6865

+39 051 636 6863

cristofolini@tecno.ior.it


34

CONSULTORES DE AUTOMATIZACION Y ROBOTICA S.A. (CARSA)

Francisco Javier Bujan

Carretera Asua N6

Hiszpania

00 34 94 48041 38

00 34 94 48041 30

fbjuan@carsa es


35

ESTUDIO BAROZZI VEIGA S.L.P

Alberto Veiga

c/Valencia 304 Ent 2B

08009 Barcelona



Hiszpania

0034 932152761

0034 934676035

mail@barozziveiga.com


36

Helmholtz Centre for Infection Research

Dr. Helena Sztajer

Inhoffenstr. 7

38124 Braunschweig



Niemcy

+49 53161813084

+49 53161813096

Helena.sztajer@helmholtz-hzi.de


37

Honeywell S.L.

Beatriz Costo

Jozefa Valcàrcel, 24

28027 Madrid



Hiszpania

+34 913136339

+34 913136128

Beatriz.costo@honeywell@com


38

Interactive Wear AG

Andreas Röpert

Petersbrunnerstr. 3

82319 Starnberg



Niemcy

+49 8151555060

+49 81515550660

Andreas.roepert@interactive-wear.com


39

Physikalish-Technische Bundesanstalt (PTB)

Dr. Hans U. Danzebrink

Bundesallee 100

D-38116 Braunschweig



Niemcy

+49 5315925136

+49 5315925205

Hans-ulrich.danzebrink@ptb.de


40

UMR 990 INSERM, UNIVERSITE D’AUVERGNE

Dr. Françoise Degoul

58 rue Montalembert

63005 Clermont-Ferrand



Francja

+33 473150817

+33 473150801



Francoise.degoul@inserm.fr





©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna