Lwk/271/58/12 wyposażenie ośrodka szkonia w zielonej górzePobieranie 45.91 Kb.
Data30.04.2016
Rozmiar45.91 Kb.

LWK/271/58/12


WYPOSAŻENIE OŚRODKA SZKONIA W ZIELONEJ GÓRZE

MebleLp.

Nazwa wyposażenia

Łączna ilość

Cena jed. netto

Wartość netto

Wartość brutto

1.

Biurko z szufladą, szafką, półką na komputer oraz na klawiaturę - wykonane z płyty wiórowej laminowanej gr.18 mm, krawędzie oklejone obrzeżem ABS 2 mm. Wymiary: 120x70x75 cm. Biurko posiada jedną szufladę i szafkę o szerokości około 40cm. Uchwyty satynowane, szuflada płytowa na prowadnicach rolkowych. W kolorze buk BAWARIA .

1


2.

Krzesło obrotowe ergonomiczne siedzisko i oparcie tapicerowane w kolorze brąz, podstawa krzesła pięcioramienna na kółkach, krzesło posiada regulację wysokości oraz pochylenia oparcia. Wysokość 107 cm

szerokość 60 cm, głębokość 54 cm.1


3.

Szafa biurowa zamykana na klucz o wymiarach zewnętrznych 80x40x200. Korpusy szaf wykonane z 18 mm płyty, dwustronnie laminowanej w kolorze buk BAWARIA . Wieniec górny i dolny wykonany z 28 mm płyty, dwustronnie laminowanej w kolorze buk BAWARIA. Wszystkie półki wykonane z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze buk BAWARIA. Drzwi wykonane z 18 mm płyty dwustronnie laminowanej w kolorze buk BAWARIA , wyposażone w zawiasy ze spowalniaczami, zasuwki na dole i górze oraz zamek. Wszystkie krawędzie wykończone obrzeżem ABS o gr. 2 mm, kolorem odpowiadającym kol. płyty. Szafa powinna pomieści 5 przegród na segregatory. Uchwyty satynowane.

2


4.

Regał na pościel o konstrukcji spawanej z kształtowników stalowych, posiadający dwie półki dzielące regał na 3 równe części, wykonane z płyty wiórowej laminowanej o grub.18mm. Wymiar: 1,7 (h) x 1,0(sz) x 0,6(g) m.

3


5.

Szafa ubraniowa wykonana z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej gr. 18 mm, krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm, wymiary szafy (szer. x gł. x wys.) 191(h) x89,6(sz) x52,5(g)cm. W jednej połowie półki na bieliznę w drugiej drążek porzeczny na wieszaki. Wieniec górny wykonany z płyty wiórowej gr. 28 mm, dwustronnie laminowanej, rant wysunięty i ścięty. Drzwi wykonane z 18 mm płyty dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, wyposażone w zawiasy ze spowalniaczami. Uchwyty satynowane. Posadowienie na 4 nóżkach kwadratowych w kolorze szafy. Skrzydła drzwiowe od strony zewnętrznej posiadają żłobienia według przykładowego wzoru na rysunku.

10


6.

Szafka nocna z dwiema szufladami wykonana z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 18 mm. Wymiary 53(h) x 45 (sz) x 44 (g)cm. Krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm, uchwyt szuflady satynowany. Szuflady z rantem stanowią jedna płaszczyznę (tz. chowają się pod rant). Szafka posadowiona jest na 4 kwadratowych nóżkach w kolorze szafki. Szuflady od strony zewnętrznej posiadają żłobienia według wzoru na rysunku.


20


7.

Krzesła tapicerowane wysokie drewniane wykonane z drewna bukowego. Posiadające miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie. Tapicerka jednolita w kolorze ciemny brąz. Drewniany szkielet malowany ekologicznymi bejcami i lakierami nitro w kolorze orzechu. Wymiary:

- wysokość całkowita: 99cm

- szerokość całkowita: 43cm

- głębokość siedziska: 50cm

- siedzisko na wysokości: 45cm


8


8.

Fotele na płozach z podłokietnikami i siedziskiem tapicerowanym w kolorze brąz. Płoza wraz z podłokietnikiem stanowi jeden element w kształcie ceownika w kolorze: orzech. Wymiary:

- wysokość 96 cm,

- szerokość 66 cm,

- głębokość 74 cm.
24


9.

Stolik okrągły pełny wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 18-20 mm, krawędzie zaokrąglone w kolorze stolika stanowiące całość. Półka okrągła o średnicy około 24,5 cm znajdująca się na wysokości około 25 cm od ziemi. Nóżki wygięte według poglądowego rysunku, rozstaw nóżek około 42,5 cm. Wymiary:

- całkowita wysokość 57,5 cm,

- średnica górnego blatu 60 cm.9


10.

Stolik owalny pełny wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 18-20 mm, krawędzie zaokrąglone w kolorze stolika stanowiące całość. Półka owalna znajdująca się na wysokości około 25 cm od ziemi. Wymiary:

- całkowita wysokość 57,5 cm,

- szerokość 90 cm,

- głębokość 60 cm.Nóżki wygięte według poglądowego rysunku.

2


11.

Toaletka składająca się z dwóch elementów: kontener prawy i kontener lewy. Kontener prawy o wymiarach: wysokość 71 cm, głębokość 37 cm, posiadający półeczkę nad szafką. W szafce jedna półka w połowie wysokości. Drzwiczki od strony zewnętrznej posiadają żłobienia według wzoru na rysunku. Kontener lewy o wymiarach wysokość 71 cm, głębokość 37 cm. Szafka posiada trzy szuflady z żłobieniami jak na rysunku oraz półeczkę nad szufladami. Toaletka wykonana z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 18- 20mm. Krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm, uchwyt satynowane. Kontener prawy i lewy połączone są półką gdzie łączna szerokość daje 125 cm ( tzn. kontener prawy i lewy wraz z półeczką łączącą). Każdy kontener posadowiony jest na 4 kwadratowych nóżkach w kolorze szafki. Toaletka wykonana z płyty w kolorze: orzech.

6


12.

Komoda wykonana z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 18-20 mm podzielona na trzy części. Wymiary 97,9(h) x 133,5 (sz) x 43,5 (g)cm. Krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm, uchwyty satynowane. Środkowa cześć posiada dwie szuflady w dolnej części oraz szafkę nad szufladami uchylną od góry. Z prawej i lewej strony szafki rozwieralne od środkowej części komody, podzielone dwoma półkami na trzy części. Skrzydła drzwiowe zachodzą pod rant blatu górnego tworząc jedną płaszczyznę (tzn. chowają się pod rant). Szafka posadowiona jest na 4 kwadratowych nóżkach w kolorze szafki. Szuflady i drzwiczki od strony zewnętrznej posiadają żłobienia według wzoru na rysunku. Całość komody wykonana w kolorze: orzech.

1


13.

Komoda wykonana z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 18-20 mm posiadająca cztery szuflady. Wymiary 97,9(h) x 89,6(sz) x 43,5 (g)cm. Krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm, uchwyty satynowane. Szafka posadowiona jest na 4 kwadratowych nóżkach w kolorze szafki. Szuflady od strony zewnętrznej posiadają żłobienia według wzoru na rysunku. Całość komody wykonana w kolorze: orzech.1


14.

Wieszak z lustrem wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 18-20 mm posiadający cztery podwójne wieszaczki w kolorze srebrnym, montowany na ścianie. Wymiary 107(h) x 60(sz) x 20 (g)cm. Krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm. Nad wieszaczkami znajduje się półka o głębokości 20 cm. Lustro zamontowane centralnie o szerokości około 30cm i wysokości około 60cm. Wieszak posiada żłobienia według wzoru na rysunku.

10


15.

Lóżko pojedyncze z materacem. Wykonane z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 28 mm, krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm. Łóżko posadowione jest na 4 kwadratowych nóżkach w kolorze płyty. Wewnątrz łóżka znajduje się skrzynia na pościel. Wymiary powierzchni do spania to 90x 200cm. Zagłówek od strony poduszki wystający od powierzchni materaca około 40 cm, natomiast od strony nóg do połowy materaca. Materac sprężynowy na bonelach grubości około 15 cm. Zewnętrzne fronty łóżka posiadają żłobienia według wzoru na rysunku. Wymiary: - wysokość 65 cm, - szerokość 91 cm,- głębokość 206 cm

16


16.

Łóżko 2 - osobowe z materacem. Wykonane z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej w kolorze: orzech, gr. 28 mm, krawędzie oklejone obrzeżem ABS gr. 2 mm. Łóżko posadowione jest na 4 kwadratowych nóżkach w kolorze płyty. Wewnątrz łóżka znajduje się skrzynia na pościel. Wymiary powierzchni do spania to 140 x 200cm. Zagłówek od strony poduszki wystający od powierzchni materaca około 40 cm, natomiast od strony nóg do połowy materaca. Materac sprężynowy na bonelach grubości około 15 cm. Zewnętrzne fronty łóżka posiadają żłobienia według wzoru na rysunku. Wymiary: - wysokość 65 cm, - szerokość 141 cm,- głębokość 206 cm.

2


17.

Narożnik z funkcją spania gdzie po rozłożeniu powierzchnia do spania wynosi 204x143 cm. Wewnątrz narożnika skrzynia na pościel. Narożnik bez podłokietników. Posadowiony na nóżkach zabezpieczonych przed rysowaniem podłogi. Konstrukcja mebla wykonana jest z drewna bukowego i płyty laminowanej wzmacnianej metalowymi wspornikami. W oparciach stosuję się sprężyny faliste, w siedziskach piankę wysokoelastyczną. Całość obita welurem lub zamszem w kolorze brąz. W komplecie 4 poduszki w kolorze ton jaśniejszym niż łóżko. Wymiary : wysokość 74,5 cm, - szerokość 223 cm,- głębokość 145 cm. Lewy czy prawy ustalony zostanie z wybranym Wykonawcą.1

RAZEM


UWAGA!

Wszystkie detale typu uchwyty, wieszaczki maja być w kolorze srebrnym.

Podane wymiary są orientacyjne i Zamawiający dopuszcza różnice w wymiarach +/- 2 cm.

Z uwagi na trudność opisania przedmiotu zamówienia Zamawiający zamieszcza poglądowe zdjęcia przedstawiające wygląd interesujący go mebli.

Nóżki wszystkich mebli mają być zabezpieczone przed rysowaniem podłogi.

Pobieranie 45.91 Kb.

©absta.pl 2020
wyślij wiadomość

    Strona główna