M6 M69 M1 albo M42 (z londynu liczyć 3 godz; z B’ham około 5 godz na podróż.) Potem kierować się A52Pobieranie 9.03 Kb.
Data07.05.2016
Rozmiar9.03 Kb.

ZAŁĄCZNIK DO KOMUNIKATU nr.1


DOJAZD NA ADASTRA XXII w EMCC
SAMOCHODEM
Z północy lub z południa Anglii, jechać autostradą M1, zjazd nr.25.

Z Birmingham (środkowa Anglia) jechać M6 - M69 - M1 albo M42 - M1. (Z Londynu liczyć 3 godz ; z B’ham około 1.5 godz na podróż.)

Potem kierować się A52 na Nottingham. Po 4.5mil jazdy (będą światła i inne ronda po drodze – cały czas jechać na Nottingham), będzie rondo przy którym jest Toby Carvery. Na tym rondzie, skręcić (3 wyjazd) w prawo na A6464, Woodside Road. Ta droga prowadzi do West Entrance, University of Nottingham.

Na następnym rondzie **, skręcić do Uniwersytetu. Przejechać obok zielonej budki (‘straż’), i tą drogą, 0.5mili, dojechać do EMCC, do którego trzeba skręcić w prawo.

Ze wschodu (lub też z północy Anglii), A1 potem A52; są znaki na Uniwersytet - pilnować West Entrance. (Cd jak **)
Darmowy parking jest przed i obok budynku Orchard Hotel, w którym mamy nocleg i restaurację. Centrum konferencyjne w którym odbędą się dyskusje jest obok.
SAMOLOTEM

Z lotnisk Manchester (£44.70 pociągiem; £18 bus – 5godz) lub Birmingham (£22.60 poc; £12 bus – nie na lotnisko) – przyjechać pociągiem lub autobusem do Nottingham. Pociągiem liczyć 2 – 3 godziny na przejazd.


Na lotnisko East Midlands Airport (najbliższe do EMCC) są połączenia samolotowe z Glasgow (£123 powrotny), Amsterdam (£182 pow.) i Belfast (£127 pow.). Z lotniska autobusem SKYLINK – poprosić o przystanek West Entrance, Nottingham University. (10/15min spacer do EMCC ścieżką.)

Niestety nie ma lotów między GATWICK/HEATHROW/LUTON i East Midlands Airport.


Z lotnisk Londynskich (Gatwick / Heathrow) trzeba dojechać do Domu Harcerskiego na Beavor Lane. Potem autobusem wynajętym wprost do EMCC.

  • Z Gatwick najtaniej EASYBUS.COM do Earls Court lub Gatwick Express pociąg do Victoria; potem kolejką District Line do Ravenscourt Park.

  • Z Heathrow najlepiej kolejką Piccadilly line do Acton Town, tam przesiąść się na District Line do Ravenscourt Park.

  • Z Luton –autobus lub pociąg (£40 ret bus; £37.40 poc.) do Nottingham lub dojechać do Domu Harcerskiego w Londynie.


POCIĄG / AUTOBUS

Pociągiem można przyjechać do Beeston albo Nottingham*.

- z Beeston, 40min+ spacer do uniwersytetu lub INDIGO autobus do West Entrance, Nottingham University – potem 10min spacer.

- z Nottingham Station przejść w dół od stacji do Nottingham Broadmarsh Coach Station(3-5 min).
Autobusem - wysiąść na Nottingham Broadmarsh Coach Station*.

Z tej stacji,dalej autobusem miejskim INDIGO, kierunek Beeston / Long Eaton na przystanek West Entrance, Nottingham University.Tam przejść przez główną drogę,i ścieżką, na terenie uniwersytetu, 10/15min spacer do EMCC.
* przejazd z dworców Nottingham jest w trakcie omówienia – zaznaczyć na formie.
Można zamówić tanie bilety na trainline.com, raileasy.co.uk lub nationalexpress.com. Warto też sprawdzić megabus.com. chociaż nie czynny w niedzielę.

©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna