Małe wcale nie znaczy gorsze! Francuskie domki letniskowe Cap-d'Ail i apartamenty Cap-d'Ail to rewelacyjna propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie mniejsze miejscowościPobieranie 4.49 Kb.
Data02.05.2016
Rozmiar4.49 Kb.
Małe wcale nie znaczy gorsze! Francuskie domki letniskowe Cap-d'Ail i apartamenty Cap-d'Ail to rewelacyjna propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie mniejsze miejscowości. Malowniczo położona miejscowość w regionie Lazurowe Wybrzeże zachęca wszystkich do spędzenia w niej niezapomnianych chwil. Samo Lazurowe Wybrzeże przywodzi na myśl przepiękne widoki i uczucie odprężenia. A w rzeczywistości jest jeszcze lepiej, a to za sprawą ilości atrakcji czekających w departamencie Alp Nadmorskich i mnóstwa sposobów spędzania urlopu. Dla każdego coś miłego.
Cap d'Ail to raj dla ludzi kochających aktywny wypoczynek. Czym konkretnie można się zająć ? W związku z położeniem przy Morzu Śródziemnym możliwe jest uprawianie żeglarstwa i windsurfingu. Możecie też Państwo skorzystać z rejsu statkiem po morzu i podziwiać z pokładu piękno regionu Lazurowego Wybrzeża. Zimny drink, statek, piękna niebieska woda - czy może być coś przyjemniejszego? Domki letniskowe Cap-d'Ail i apartamenty Cap d'Ail to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy urlop wykorzystują głównie po to, by uprawiać sport. Wśród cudownej przyrody do dyspozycji Państwa jest centrum jeździeckie, pole golfowe, czy kort tenisowy. Dla miłośników gór przygotowane są dwie atrakcje - możliwość wypożyczenia rowerów górskich i wspinaczki.
Czym byłyby jednak wczasy bez atrakcji stricte turystycznych ? W Cap d'Ail czekają na nas wspaniałe, zabytkowe wille. Szczególna polecenia jest Willa Lumiere oraz Ephrussi Rothschildów. Na samym morzem natomiast położony jest prześliczny ogród, należący do pisarza i aktora francuskiego pochodzenia - Sachy Guitry'ego. Czekają na Państwa nadmorskie spacery, charakterystyczna flora i specyficzne, geologiczne osobliwości. Po aktywnym wypoczynku i zwiedzaniu będą czekać na Państwa oczywiście domki letniskowe Cap d'Ail oraz apartamenty Cap d'Ail.
Z miejscowości Cap d'Ail blisko jest do Monte Carlo, a także Księstwa Monako, których grzech byłoby nie zobaczyć przebywając na Lazurowym Wybrzeżu. Sąsiedztwo Lazurowego Wybrzeża z Włochami pozwala na zwiedzenie dwóch krajów jednocześnie - nie ma żadnej przeszkody w tym, aby zwiedzić Włochy. Nie musicie w ty celu Państwo wynajmować tam noclegu - domki letniskowe Cap d'Ail i apartamenty Cap d'Ail są położone w takich miejscach, byście mogli Państwo z wyjazdu skorzystać jak najbardziej się da.
©absta.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna